Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Grožis ir vaikas....
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
7
 
 
Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652
 
2008-10-27 19:13

 As irgi manau,kad soliariumas maitinanciai mamai netinka


Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2008-10-27 21:02

Pasaugok dar save pacia, o ir taip nezinia kaip oda sureaguotu, nes po gimdymo dar ir hormonai nesusitvarke, ir siaip ne i sveikata tie spinduliai. Kiekviena mama grazi jau vien tuo, kad yra MAMA


 
 
 
 
Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423
 
2008-10-27 21:50

na as irgi pries soliarumus o tuo labiau maitinanciaiLilypie Pregnancy tickers


 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 32
 
2008-10-28 09:11

Aš irgi buvau prieš, bet buo toks reikalas, nuejau ir viskas gerai, nors savo mazaja dar dabar maitinu


 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 32
 
2008-10-28 09:13

Kai ka radau, paskaitykitIŠSAMIAU APIE DIRBTINĘ SAULĘ
 
2006-11-28 08:42:03

 Auksinis įdegis, šilkinė oda – kaip malonu prisiminti šiltus vasaros saulės spindulius šaltuoju metų laiku. Žinoma, ir žiemą galima nukeliauti į šiltus kraštus, tik tai bus stiprus stresas ir jūsų organizmui, ir piniginei.

Yra daug lengvesnis būdas atrodyti ir jaustis taip, lyg būtumėte ką tik iš paplūdimio. Dvidešimtajame amžiuje mokslininkai išrado labai patogų daiktą – soliariumą. Išsivysčiusiuose šalyse deginimosi procedūra po dirbtine saule seniai tapo įprasta.

Šiandien soliariumo paslaugos patenka į pasiekiamų paslaugų kategoriją, ir tai nebėra kažkas neįprasto. Ir jeigu jūsų uždarbis ne mažesnis nei vidutinis, jums deginimasis po dirbtine saule -pilnai pagal kišenę. Tiesa, yra keletas detalių, apie kurias negalima pamiršti lankantis soliariume.

Soliariumas

Šis stebuklingas vaistas sustiprina raumenis ir kaulus, jam veikiant greičiau gyja žaizdos ir išgyja tokios odos ligos, kaip psoriazė, egzema, akne ir neurodermatitas. Specialistai vienareikšmiškai dalina saulės spindulių spektrą į tris zonas – A, B, ir C.

C spinduliai sudaro nežymią dalį ultravioletinės radiacijos. Jie tiesiogine prasme užmuša viską, kas gyvą ir dėl tos priežasties daugiausia naudojami sterilizavimui. Soliariumuose jie nenaudojami. Deginimuisi reikalingi A ir B spinduliai. Pirmieji – labiausiai ribojami, būtent jie oksiduoja melaniną (tamsus odos pigmentas, jis taip pat yra apsauginis pigmentas), sukurdami įdegį. Jiems veikiant, auksinis įdegis ant odos atsiranda po keleto valandų, bet neilgam.


Šių bangų spinduliai suteikia įdegiui ypatingai greitai „nuplaunamas“ zonas : ant veido, dekolte ir rankų. Soliariumai, naudojantys tokią radiaciją, dažniausiai yra skirti tamsaus gymio žmonėms. B spinduliai stipresni, jie gali iššaukti saulės nudegimą, bet nedideliais kiekiais reikalingi stimuliuoti pigmentinėms ląstelėms.

Įdegis veikiant jiems atsiranda tik po 48 – 72 valandų, bet ilgai išsilaiko. Būtent spinduliai B suteikia labiau tamsų ilgalaikį įdegį, tuo pačiu suteikdami gydomąją įtaką.

Kur galima degintis? Viskas paprasta. Atėjote, nusirengėte, išsimaudėte saulės vonioje – ir išėjote iš salono visiškai kitu žmogumi. Tik prieš einant būtina nuspręsti, kokio tikslo jūs norite pasiekti – įdegti visiškai ar tik atnaujinti įdegį. Po to išsirinkite soliariumą, kuriame jūs įgyvendinsite jūsų norus.


Šiuo metu yra kelių tipų soliariumai. Horizontaliame, vienapusiame soliariume iš vienos pusės yra lempa, iš kitos – šviesą atspindinčios lentos. Oda įdega nuo visomis kryptimis atspindėtos šviesos. Tokie soliariumai charakterizuojami kaip suteikiantys silpną įdegį. Tačiau gulėdami, jūs sąlygojate laisvą kraujo cirkuliaciją.

Kitoks horizontalaus soliariumo modelis vadinamas „sumuštiniu“. Jo tunelio forma, lyginant su pirmuoju, padidina įdegio plota 20-čia centimetrų. Čia įskaitomos lempos su A ir B radiacija.

Todėl auksinis įdegis atsiranda gerokai greičiau ir laikosi gerokai ilgiau. Laikui bėgant tunelio modelio soliariumai buvo aprūpinti kondicionavimo sistema ir vėsinimu, valdymo pultas suteikia galimybę pastoviai valdyti darbo rėžimą. Bendras horizontalių soliariumų trūkumas – vietose, kur kūnas liečiasi su paviršiumi, lieka baltos dėmės.

Jeigu jūs norite greitai gauti rezultatą ant atvirų kūno vietų, jums tiks fotelis-soliariumas veidui, dekoltei ir rankoms. Tokiuose soliariumuose naudojamos lempos su A radiacija. Tokie modeliai idealūs įdegio korekcijai arba jo palaikymui. Kartais fotelis - soliariumas aprūpinamas kojų ir nugaros masažuokliais.

Vertikalūs soliariumai, kaip taisyklė, yra labai galingi, seansas juose negali būti ilgesnis 10 minučių. Vertikalūs aparatai aprūpiną tolygų viso kūno įdegį, be baltų dėmių, dėka to, kad klientui nereikia turėti kontakto su jo viršutiniu paviršiumi. Dėl tos pačios priežasties tokie modeliai laikomi labiau higieniški.

Žaibiškiems priskiriami visi modernių technologijų soliariumai, aprūpinti kondicionavimo ir vėsinimo sistema, stereo sistema ir turintys didelę galią, kuri įgalina sutrumpinti deginimosi laiką iki 7 – 8 minučių.

Mažyčiai „bet“... Prieš apsilankant soliariume pirmą kartą pageidaujama pasikonsultuoti su savo gydytoju, o taip pat išsirinkti saloną, kur yra kosmetologas- konsultantas. Kategoriškai draudžiama degintis žmonėms, kurie vartoja raminančius, antidepresantus, nesteroidinius nuskausminančias priemones, antibiotikus.

Soliariume taip pat nereiktų degintis nėščioms ir kūdikius maitinančioms moterims, tiems, ant kurių kūnų daug apgamų, žmonėms su, alerginėmis ligomis, sergantiems odos vėžiu ir po saulės nudegimų. Prieš deginimąsi pageidaujamą nuvalyti visas kosmetines priemones nuo odos. Komponentai, įeinančius į kosmetinių priemonių sudėtį gali būti priežastimi atsirasti pigmentinėms dėmėms, o tai tikrai nedžiugins jūsų.


Tam, kad apsaugoti akis specialistai rekomenduoja užsidėti specialius akinius nuo saulės, todėl, kad ultravioletiniai spinduliai lengvai prasiskverbia pro ploną voką, o tai pražūtingai veikia akies tinklainę.

Paprastai specialistas nustato kokį laiko kiekį jums galima praleisti deginimuisi soliariume. Specialistas orientuodamasis į jūsų odos tipą ir būklę taip pat sudaro individualų grafiką procedūroms. Bendra taisyklė – degintis reikia mažiau, bet dažniau. Po apsilankymo soliariume dviejų valandų bėgyje pageidaujama nesimaudyti po šaltu dušu ir apriboti save nuo fizinių krūvių.

Gandai ir Tautos nuomonės vienareikšmiškai tvirtina, kad deginimasis soliariumuose labai kenkia sveikatai ir gresia sunkiomis pasekmėmis, net gi susirgimais odos vėžiu. Susirgti šia liga galima ir deginantis po tikra saule. Mokslininkai iki šiol ginčijasi, kokia gi saulė nepavojingesnė – tikra ar dirbtinė.

Jeigu jūs vis dar abejojate, ar eiti į soliariumą, tai, gal būt, jūsų sprendimą paveiks keletas faktų, kuriuos specialistai priveda soliariumo naudai.

Visu pirma, soliariumas suteikia galimybė tiksliai dozuoti ultravioletinių spindulių kiekį, kurie krentą į odą. Su saulės spinduliais tai vargu ar įmanoma.

Visų antra, soliariume yra galimybė reguliuoti spindulių poveikį. Procentinę sudėtį sudaranti ultravioletinė radiacija (t.y. A ir B spindulius) vaidina pagrindinį vaidmenį deginimesi. Būtent jų kiekis įtakoja odos spalvai, įdegio greičiui, o taip pat tam, kiek laiko šis įdegis išsilaikys.

Būdami saulėje jūs galite nudegti, soliariume, prižiūrint kosmetologui-konsultantui, tai vargu ar įmanoma. O jeigu po poilsio jūs norite palaikyti auksinį įdegį, geresnio būdo, nei soliariumas, šiam tikslui nesurasite. Ir tegul švelni ir patraukli jūsų odos spalva visą ilgą žiemą kukliai primena jums apie vasarą.

 

 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751
 
2008-10-28 10:39

Aš pritariu Kristalei dėl hormonų, nes gal iš karto poveikio nesimatys, bet žinau, kad atsiranda pigmentinės dėmės po soliariumų nėščioms ir maitinančioms būtent dėl nesusireguliavusių hormonų.


Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 152
 
2008-10-28 11:05

 jau geriau isistepk kokiu savaiminio idegio kremu ir busi ruda. yra dabar daug visokiu geru.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 97
 
2008-10-29 14:16

as prieš soliariumus.Niekada ten nėjau ir neisiu ir kitom nepatariu


 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2009-01-07 17:13

vaikščiojau i soliariuma kol vaika neturejau, na dabar tai kažkaiptokios minties nera nes laiko tam nelabai turiu. Yra svarbesniu darbu ;)


Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569
 
2009-02-03 15:54

pritariu tam,kad laiko visai nelieka,nes ne  paciai soliariume guleti norisi,o su vaikuciais lauke daugiau pabuti.Bus dar to laiko,kai mazyle paaugs,o vasara ir taip galima kur prie vandenuko pasikaitintiPanasiai buvo ir su pirmu berniuku,kol mazas buvo,dziaugiausi,kad turiu laiko bet pasipudruoti,bet sulaukiau savo laiko,dabar vel atiduodu duokle vaikui

 

  
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 251
 
2009-02-04 14:00

As karta i savaite atrandu laiko nueit i soliariuma,vyras su vaikuciu pabuna. As pati sau grazesne atrodau ir geriau jauciuosi,kai esu idegusi 


  Moterys turi nuostabią nuojautą: jos sugeba suvokti bet ką, išskyrus tai, kas akivaizdu

 
 
 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2009-02-05 14:20

Šaunuole, tiesa sakant ir aš planuoju, planuoju save palepint, bt va tik planai lieka planais :)Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569
 
2009-02-24 13:15

Na,ka mamytes siandien ziema vejam lauk,o kada pradesim pratinti savo baltus kunus prie saulutes ? As jau galeciau apie tai po truputi pradeti galvoti,nes mergyte jau paaugo,dienos bus ilgesnes,vakarai,sviesesni,tai gal tetukas isleis trumpam ?

  
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 251
 
2009-03-23 23:26

Tures isleist,niekur nedings Beje,kokius soliariumo kremus naudojat? Ir i kokius dazniausiai vaikstot: stovimus ar gulimus? As isbandziau vibruojanti-anticeliulitini soliariuma,jausmas buvo gan keistas,bet patiko,dar karta tikrai nueisiu


  Moterys turi nuostabią nuojautą: jos sugeba suvokti bet ką, išskyrus tai, kas akivaizdu

 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 396
 
2009-03-24 08:59

Soliariume lankiausi jau senokai, bet esant galimybei visada renkuosi stovima. Del visu kremu, tai net nezinau ar jie turi kiek naudos, labai graziai parasyta apie juos, na ir kvapas nuostabus, o kaip yra istikruju taip ir lieka neaisku


 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 251
 
2009-03-24 12:33

As manau,kad jie apsaugo oda,aisku,gal ne taip,kaip aprasyta,bet manau geriau degintis su kremu,nei be jo 


  Moterys turi nuostabią nuojautą: jos sugeba suvokti bet ką, išskyrus tai, kas akivaizdu

 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569
 
2009-03-30 21:38

Pritariu,kad geriau su kremais,nes jie apsaugo oda,o dar ir padeda greiciau pasiekti norimu rezultatu.Del tu vibruojanciu,Versaci,tai as turbut atsilikusi nes tikrai nieko apie juos nezinau,labai noreciau isbandyti,idomu pasidare,reikes pasidometi

  
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 251
 
2009-03-31 10:22

Jie atsirado kazkur pries 2men,bent jau Solisun.  Mamba,tu apsilankyk ju puslapyje,ten placiau aprasyta apie siuos soliariumus- www.solisun.lt Man jis patiko,tik labai keistas jausmas,kai kratosi visi riebaliukai ant pilvo ir slaunu..


  Moterys turi nuostabią nuojautą: jos sugeba suvokti bet ką, išskyrus tai, kas akivaizdu

 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569
 
2009-04-02 21:39

Aciu,Versace,butinai pasisniukstinesiu ju puslapyje.

  
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569
 
2009-04-02 21:52

Na jau pasiziurejau,labai sudomino,tik gaila,kad Kaune tik Akropolyje toks yra,sioks toks nepatogumas.O gal gali,Versace,siek tiek apie kainas nusviesti,tai sutaupyciau laiko,nereiketu skambinti.Bet labai knieti isbandyti!!!

  
 

7
 


Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Grožis ir vaikas. Soliariumai

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (176)
adrija