Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Grožis ir vaikas....

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6
Mama.lt

Mama.lt

2005-04-08 11:16

Kaip manot, ar zindanciai moteriai verta eiti i soliariuma?

Buvau jau kokius 8-ius kartus ir nieko, jokiu pigmentiniu demiu :-E

Mama.lt

Mama.lt

2006-04-25 10:32

O as nuejau y stovima o ten 70 laipsniu, partupejau 6 minutes, vakare tai jauciaus kaip saulej per daug nudegus, visa kuna perstejo

Mama.lt

Mama.lt

2006-04-26 12:56

kaip jau isideginau ir parudau tai po gimdymo isryskejo ant kaklo baltos demeles. Ar tai ir yra pigmentines demes?

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-13 11:17

QUOTE(Corida @ Apr 6 2005, 08:02 AM)
QUOTE(Kaciukai)
Corida muset dirbi laisves alejoj?
Eta, žindančiai, kaip ir nėščiai, soliariumas - ne superinis dalykas. Ne todėl, kad labai kenktų, o todėl, kad hormonų balansas organizme pakitęs ir UV spinduliai gali papuošti pigmentinėmis dėmėmis, kurių šiaip, normalioj būsenoj, kaip sakoma, neatsirastų...
[right][snapback]40632[/snapback][/right]

Sakoma, kad geriancios KT irgi gali "pasipuosti" toms demelem, arba netolygiai idegti.

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-13 13:56

Soliariumo kainos, lyginant su pernykštėmis, praktiškai nepasikeitė - na, gal kokiais 5-10 ct kur nors ir pasvyravo, bet ne daugiau.

O dėl maitinimo... Kiek žinau, nelabai rekomenduojama dėl pigmentinių dėmių rizikos - šiaip ar taip hormonų pusiausvyra maitinant šiek tiek pakitusi...

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-13 14:47

taigi viskas normalu kad nieko nezinai,ir as nezinau,ir kai nueisiu viska isklausinesiu,ka ir kaip daryti,juk niekas negimsta mokedamas

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-13 22:45

Prisiminiau, kad sakoma, jog kvailu klausimu nebuna - buna tik kvaili atsakymai, tad dar pabusiu kodelciukas!

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-13 23:13

QUOTE(deivida @ Apr 8 2005, 07:55 AM)
O kremai,tai su jais visada geriau,bet galima apseiti ir be jų.Jei oda dega greitai ir gerai,tai galima drėkintis odą po soliariumo bet kokiu kremu.Jei sunkiai įdega oda,tai jau geriau su kremu.Efektas geras būna nuo kremų su tinklingu(po jų oda parausta,peršti,bet yra labai suaktyvinta ir lengviau pasiduoda įdegiui,netinka visai baltai odai,reik nors truputį parausti,beje veidui visai jie netinka).Taip pat šie kremai gerai,jei nevienodai oda dega,pvz,dažnai neįdega kojos,tai galima kremu tepti tik kojas,kad suaktyvinti odą.O kokiai progai tai liuks kremukai su bronzatoriai(savaiminio įdegio suteikia) arba blizgesiu. :lux
[right][snapback]40955[/snapback][/right]

Aš noriu šiek tiek paprieštarauti. Oda geriau ir įdega su kremu, o be to kremai apsaugo odą nuo sausėjimo. Pati 4 metus dirbu soliariumų srityje Dažnai deginantis soliariume oda sausėja, o to rezultatas - raukšlės, nesvarbu, kiek jums metų. Užsitepus kremą, skirtą degintis soliariume, spinduliai pirmiausia pasisavina drėgmę ne iš odos, o iš kremo. Kremuose gausu vitaminų, mineralų reikalingų odai.
O kremai po deginimosi soliariume - tiesiog geriau paruošia odą naujiems deginimosi seansams bei palaiko įdegį. Aš visuomet naudoju prieš ir po. Taip pat losjonus po deginimosi galima naudoti ir po maudymosi.

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-13 23:16

QUOTE(Corida @ Jun 13 2006, 12:43 PM)
Kiek žinau, ir prieš, ir po soliariumo, berods, skiriama po 7 min. Tiek laiko užtenka nusirengti/apsirengti, pasiteplioti kremais ir t.t. Dar neteko patekt į situaciją, kad kas jau į duris barbentų man dar neapsirengus.
Neperkgyvenk, juk niekas negimė mokėdamas
[right][snapback]258473[/snapback][/right]

Dažniausiai prieš deginimąsi pasiruošimui skiriama 10 min, o po deginimosi niekas neveja lauk. Galima ramiai susitvarkyti. Vidutiniškai vienam žmogui skiriamas pusvalandis.

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-13 23:19

Ir dar kremai su tinglingu jokiu būdu netinka jautriai odai. Jie skiriami tik įdegusiai odai. Jei norit greitesnio efekto, geriau naudoti įdegio priemones su rudinančiomis medžiagomis (bronzatoriais). Aš pati naudoju ir kitiems rekomenduoju naudoti priemones su tinglingu tik sunkiai įdegančioms vietoms, tai yra rankoms ir kojoms. O kremus su bronzatoriais visuomet tepkit sukamasiais judesiais, lygiau išsistepsit. Priešingu atveju, gali likti dryžiukų

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-29 10:06

QUOTE(Celeste @ Aug 28 2006, 08:19 PM)
Sveikos  Veskis pagalbininką. Labai dažnai pastebėdavau, kad moterys pagelbėja savo vyrams arba atvirkščiai. O paskui išlenda iš kabinos. Nors aš tai dažniausiai pati, kiek pasiekiu išsitepu.

Mama.lt

Mama.lt

2008-06-16 14:15

Man irgi soliariumai nekelia pasitikėjimo... Kažkaip žiūriu aš į mergičkas ir moteris taip rudai įdegusias ir krečia šiurpas, kad ta oda tokia netikra, kaip plastmasinė... O apie vėžį net baisų pagalvoti...

Mama.lt

Mama.lt

2008-06-16 14:21

kaip visiška (sugalvokit pačios) soliariume buvau tik vieną kartą (gal jau ir rašiau kažkada čia)

Mama.lt

Mama.lt

2008-06-17 14:52

Sutinku su jūsų nuomone.Nieko gero iš tų soliariumų, oda sausėja ir sensta, o tos šokoladinės mergaitės kartais net pačios to nežinodamos taip klaikiai atrodo, tokios dirbtinos, visai žavesį praradusios. Taip kad niekada nebuvau ir nežadu eiti į tuos soliariumus, man tada jau geriau natūraliai nudegti

Mama.lt

Mama.lt

2008-06-19 12:27

evelina, šiaip jau nerekomenduojama. pradžiai dėl dėl didesnės galimybės sulaukt pigmentinių dėmių.
o paskui jau ir visa kita diskusija- ar tikrai mirtinas reikalas eit į soliariumą? juk kaip tik čia ir vyksta diskusija dėl jų kenksmingumo, ligų rizikos ir t.t....

Mama.lt

Mama.lt

2008-06-19 12:50

siaip lb noreciau nueit nes nesijauciu grazi nes balta kaip suris bet dbr jau bijau rizikuoti

Mama.lt

Mama.lt

2008-06-19 13:26

(Edile @ Jun 18 2008, 09:10 AM) [snapback]603013[/snapback]

Klausyk Giedre, gal gali pasakyti kaip tas kremas vadinasi, kaip jis atrodo, nes aš daug visko perku iš AVON, FABELIK ir ne visada pataikau. Aš taip pat turiu daug apgamų, tai gerai kad nesusigundžiau eiti į tuos velnio soliariumus )

Mama.lt

Mama.lt

2008-06-19 14:06

(pa_radize @ Jun 19 2008, 01:05 PM) [snapback]603309[/snapback]

be to, puikiausias įdegis- vaikštant su vaiku lauke

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1

2008-10-27 18:56

gal galite patarti ar pavojinga maitinanciai mamai eiti i soliariuma

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 84

2008-10-27 19:05

Na mano nuomone soliariumai ir taip yra nelabai jau sveikatai geras dalykas, na o maitinanciai mamai tai tuo labiau. Manau, kad gal pakentek truputi jau be soliariumo kol maitinsi... na cia aisku mano tokia nuomone

6

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Grožis ir vaikas. Soliariumai

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
Urtytė