Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Grožis ir vaikas....

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5
Mama.lt

Mama.lt

2005-04-02 22:20

as tai siemet pagaliau po tiek laiko nuvariau i soliariuma,ir is to ilgesio jam,o gal is to baltumo :roll: ,pasiemiau 15 min. :duda: ,pirma karta,tai patikekit paskui visa savaite,buvau kaip sulauzyta :I ,taip man ir reikia :plok:

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-02 22:23

Šiuo atveju aš pritariu Kačiukams. Tikrai jokio skirtumo tarp soliariumo UV lempų ir natūralios saulės UV. Ir tuo, ir tuo atveju įdegį sukelia tos pačios rūšies spinduliai, pasekmės laukia tos pačios.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-02 22:32

Siaubas inguska :? :shock: Juk galėjai gauti ir šilumos smūgį, ir nudegti baisiai, ir dar nežinia kokių "gerumų" prisisoliarinti :liga

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-02 23:18

Kaciukai

ŽinutėRašyta: 2005.04.02 - 22:11
Deivida, cia ne asmeninis nepasitikejimas, bet nenoriu tiket it viskas Gera tokia šypsena Nei vienoj medicinos knygoje, nei soliariumo aprase neradau skirtumo apie spinduliu poveiki odai naturaliai ir soliariume - kiek pamenu is studiju, melaninas gaminasi poodiniuose sluoksniuose, ir tiek. Ir nenuplaunamas, neisblunkantis, o tiesiog su laiku issivaiksciojantis poveikis odai. As po soliariumo paprastai lendu po dusu, bet idegiu nesiskundziu Bebe
Beja, ar idegu sauleje ar soliariume - idegis nesilaiko ilgiau nei keleta menesiu. Gal as per stiprias duso zele naudoju? Juokiasi

Esi viena iš tų,kurios greitai įdega,tavo tokia oda.Bet patikėk, daug kam net kremus naudojant sunku įdegti.Lieku prie savo nuomonės,kad įdegis plaunasi,nes prausiantis,juk oda atsinaujina.Be to tai ne mano sugalvota,apie tai rašo Ergoline soliariumų rekomendacijose,taip pat kai kurių kremų lankstinukuose.Jei įdegis nenusiplauna ir neblunka,tai kur jis dingsta?O dėl saulės ir soliariumo spindulių ,tai irgi galiu ginčitis,nes saulė spinduliuja trijų rušių spindulius ,o soliariume yra tik dviejų.Tik nepasakysiu konkrečiai kokie spinduliai,nes jau senokai nevarčiau tokia tema knygų
Aš čia dėstau iš praktikos,o va įdomu, kiek jums seansų(minučių )maždaug reikia,kad pasiektumėt norimą įdegį?Ir ar po to dažnai lankotės soliariume palaikymui įdegio?

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-02 23:28

Na kiek pamenu is fizikos, saule skleidzia UV alfa, beta ir gama spindulius, odoje skatina melanina alfa ir beta, kurie naudojami ir soliariumuose - todel ir teigiama, kad soliariumu "saulute" maziau kenkia odai, nes delta spinduliukai skvarbiausi, labiausiai kenkia odai, bet visiskai neduoda idegio - neskatina melanino gamybos.
Namie turiu philips soliariumuka, kur apie nusiplovima nesnekama, tik apie melanino pasisalinima is odos laikui einant (vadinkime ji isblukimu ar isnesiojimu per krauja, - nzn kaip ta vadint).
O oda tikrai atsinaujina - bet tik virsutinis jos sluoksnis (melaninas gaminasi giliau) - kitaip gilesniu zaizdu ko gero nevaziuotume siuti i traumpunkta, o lauktume, kol "atsinaujins".

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-03 07:25

Namie turiu philips soliariumuka, kur apie nusiplovima nesnekama, tik apie melanino pasisalinima is odos laikui einant (vadinkime ji isblukimu ar isnesiojimu per krauja, - nzn kaip ta vadint).

Bet juk tai antireklama soliariumams,todėl apie tai tiek mažai aiškinama.Ir nejau niekada pamirkus vonioje nepastebėjai kaip iškart pasikeičia odos spalva,arba kaip jau rašiau ,pirtyje dar labiau viskas valosi.
Nu čia mes ir prisiginčijom,linkiu sėkmingo ir saugaus deginimosi(Inguska25,geriau daugiau taip nerizikuok )

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-03 11:26

Čia radau naudingos informacijos kaip degintis ir kuo mažiau sau pakenkti:
http://www.weddings.lt/index.php?action=ar...how&news_id=175
O čia gryna teorija soliariumų reikalavimams,gal ką nors irgi naudingo rasit
http://www3.lrs.lt/cgi-bin/preps2?Conditio...910&Condition2=

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-03 19:46

[quote=vanessa][quote=deivida]Aš pati dirbau soliariume administratore,tai tokia nostalgija apima čia rašinėjant ir gvildenant įmanomas situacijas [/quote]

Kokios firmos soliariumai geriausi? Lyderiai tarp soliariumų yra ERGOLINE firmos soliariumai

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-03 23:12

Deivida, o kaip, tavo žiniomis, mūsų soliariumai laikosi reikalavimų? Ar bent jau dauguma keičia lempas laiku ir tinkamai jas prižiūri? Tikiu, kad "vidaus darbuotojai" girdėję gandų ir apie konkurentus...

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-04 08:27

Soliariumuose pogrindyje tai visko gali būti,nes dažniausiai juos perka jau padevėtus.O rimtose firmose, tikrai galite būti ramios ,lempos negali būti senos,vien jau dėl to,kad soliariumus tikrina įvairios institucijos gan dažnai.Be to kaip jau rašiau,kas mėnesį yra fiksuojama kiek valandų lempos naudojamos,šituos duomenis klastoti praktiškai neįmanoma.Ką gali nuslėpti, tai pačių lempų priežiūrą ir soliariumų valymą.Jei lempos apdulkėję sunkiau įdegsite,bet tai per stiklą matosi,tereikia atkreipti į tai dėmesį ir pasakyti.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-06 09:50

Kaip manot, ar zindanciai moteriai verta eiti i soliariuma?

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-06 10:02

QUOTE(Kaciukai)
Corida muset dirbi laisves alejoj?

Ne visai. Donelaičio gatvėj

Eta, žindančiai, kaip ir nėščiai, soliariumas - ne superinis dalykas. Ne todėl, kad labai kenktų, o todėl, kad hormonų balansas organizme pakitęs ir UV spinduliai gali papuošti pigmentinėmis dėmėmis, kurių šiaip, normalioj būsenoj, kaip sakoma, neatsirastų...

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-06 23:22

Aha, as kaip tik vakar nusipirkau knyga nestukems, ir joje parasyti grynai Coridos zodziai - pigmentines demes, kuriu joks idegis nepasleps

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-07 09:09

Hm, aš tai niekada nesu bandžiusi savaiminio įdegio kremo. Kažkaip man atrodo, kad niekaip nepavyktų juo lygiai nusiteplioti :? Kaip ten visas tas mechanizmas, Kačiukai? Ar nesigauna vienur šviesiau, kitr - tamsiau?

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-07 12:33

žinot, aš čia tiek prisiskaičiau laiko turėdama :shock: ypač apie tas kameras.Kaip tik šiandien buvau soliariume PAS VYRĄ (tai jis turbut prisiziurejo vaizdelių).Šiaip tai aš pirmą kartą buvau l. gerame ,kur rašė deivida ERGOLINE...man patiko...tik... :oops: ,kaip jūs nustatinėjate pačios vėjelį? (mat tokiam pirmas kartas) Guliu ir galvoju,kaip pamažinti vėją,knopkių daug, o ir per tuos akinius nelabai mačiau . Po prastesnio pasijutau tokia "tundra" nuėjusi į gerą...

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-07 13:46

Geriausia,kad administratorės paklaustum kaip ką reguliuoti.O šiaip jau nesunku+didina,-mažina,gali spaudinėt kiek nori kartų,jauti,kad negerai ir spausk O kad matytum,tai gali akinukus pasikelt,dėl kelių sekundžių akim tikrai nieko nenutiks.
O žinot,koks susidarė man įspūdis su jumis padiskutavus?Kad nieko administratorių neklausinėjat.Viską kiek čia prirašiau dirbdama kartodavau n kartųkiekvieną dieną,beje ir klausimų sulaukdavau įvairiausių.O rodyti dokumentus kokio senumo lempos tiesiog įprastas dalykas.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-07 13:52

Hm, aš tai niekada nesu bandžiusi savaiminio įdegio kremo. Kažkaip man atrodo, kad niekaip nepavyktų juo lygiai nusiteplioti Confused Kaip ten visas tas mechanizmas, Kačiukai? Ar nesigauna vienur šviesiau, kitr - tamsiau?

Savaiminio įdegio ir aš naudojau,kad formą palaikyti,kol nėsčia dirbau Patiko irgi NIVEA purškiamas..dėl lygumo tai lygiai" įdega",tik labai jau odą sausino,bet gal čia ir nėštumas turėjo reikšmės.O kaip tau Kaciukai,ar nesausino?

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-07 20:37

As Nivea ne purskiama, o paprasta naudojau, patiko jis man, kad galedavau tepti ir veida, ir kuna (Nivea Sun Touch Self Tan Lotion - va dar ir etikete radau, Sarmoje kainavo 17.70 Lt), bet niekad nebuvau istepta demem. Na, budavo vienas minusas, jei rankas pamirsdavau nusiplauti - tas losjonas toks baltas, kvapnus, kaip pienelis, beveik ranku kremas.. tai ir pamirsdavau kartais
Del odos sausejimo tai nieko nepastebejau, kiek gi cia ji naudoji - kokia savaite kasdien, paskui karta i savaituke.. Mano oda gana sausa ir be savaiminio idegio kremu, bet sausejimo pozymiu nuo ju tikrai nepamenu, nebuvau uzfiksavus
Loeralio nepatariu pirkt, bent jau man jis nepatiko - ir kaina daugiau nei dvigubai didesne, ir efektas man nepatiko, bet gal kam jis ir labiau patiktu. Beja, jis toks aliejines konsistencijos, itariu "sausuolems" gal ir tiktu... :?

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-07 22:29

deivida senai vis noriu taves paklaust ir butent apie tuos visus soliariumuose siulomus kremukus, pries ir po ir pan
Nu kadangi esu ne is tu kuri lengva ranka gali "tuda siuda" metyt pinigelius tai niekad jais nesigundau, o parejus po saules voniu namuose tepuos paparastu drekinanciu kremu tai va papasakok kaip ten yr?

Buvau beje siandien soliariume, suvaidnau labai kruta, paklausiau kas kiek laiko keicia lempas, kada keis dabar ir pan Beje i mano klausima kodel vienam gulimam man kur kas karsciau tai susake kad TEN kondicionierius prasciau veikia :? Tai i kuri dabar eit?

Ir dar po lempu pakweitimo turbut iprasto man 10 min laiko nereik, sudegsiu? Ar galima?
Aciu deivida is anksto

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-08 10:55

Neringa,karštis soliariume turi reikšmės tik dėl savijautos.Nueik į soliariumą tokį darganotą rytą kaip šiandien pati pirma,tai tikrai nebus perkaršta,nes neįkaitę nei stiklai,nei pati aplinka.Bet geriau jau eiti ten kur su ventiliacija viskas ok.O jei kątik keistos lempos tai geriau mažinti min,nes gali ir nudegti.Ir dar nesvarbu kas kiek laiko keičiamos lempos,svarbu kiek laiko jos jau išnaudotos,nes jei tarkim į kokią kabiną einama rečiau,tai ten lempos porą metų gali būt nekeisto,o ir atvirkščiai,kitur gal tik metam užteks lempų.Lempų naudingumas apie 600val(visiškai tiksliai jau nepamenu :oops: )
O kremai,tai su jais visada geriau,bet galima apseiti ir be jų.Jei oda dega greitai ir gerai,tai galima drėkintis odą po soliariumo bet kokiu kremu.Jei sunkiai įdega oda,tai jau geriau su kremu.Efektas geras būna nuo kremų su tinklingu(po jų oda parausta,peršti,bet yra labai suaktyvinta ir lengviau pasiduoda įdegiui,netinka visai baltai odai,reik nors truputį parausti,beje veidui visai jie netinka).Taip pat šie kremai gerai,jei nevienodai oda dega,pvz,dažnai neįdega kojos,tai galima kremu tepti tik kojas,kad suaktyvinti odą.O kokiai progai tai liuks kremukai su bronzatoriai(savaiminio įdegio suteikia) arba blizgesiu. :lux

5

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Grožis ir vaikas. Soliariumai

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Linute