Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Grožis ir vaikas....

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2004-06-22 14:28

Na, dėl lygaus įdegio tai gal ir yra tiesos. Va šiandien jau sulaukiau komplimentų, kad gražiu nurudus esu, nei anksčiau - ne nusvilus, o būtent gražiai nugairinta
bet vis tiek su ta erdve tai kaip čia pasakius - grabas ir tiek, tik kad vertikalus... Nebent kiti ten erdvesni kokie...

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-22 20:40

Oi, tik dabar pamačiau, kad apie soliariumus plepat! Aš gi jų fanė Vaikštau į La Bambą ir tik į gulimą. Stovimam nebuvau nė karto, bet kažkaip ir netraukia... Man toks kaifas gulėt, kaitintis ir klausytis muzikos, kad net neįsivaizduoju ten savęs stovinčios.

Beje, gal kas žinot - ar būtina naudot tuos specialius kremus prieš deginantis? Gal galima šiaip kokiu kremu pasitept?

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-22 22:04

Ina, sako, kad privaloma naudoti spec. kremus prieš pat deginimosi seansą. Po deginimosi, patariama naudoti drėkinamuosius losjonus ar kremus.

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-23 07:21

Aš, tiesą sakant, nenaudoju tų kremų... Vieną kartą pabandžiau (pirkau vienkartinę dozę), tai ir tai visą laiką drebėjau, ar lygiai nusitepiau, ar tolygiai įdegsiu :roll: O paskui nusprendžiau, akd man ir be jų gerai...

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-23 09:22

Specialūs kremai duoda daug naudos. Pvz. skatina greitesnį ir ilgiau išliekantį įdegį. Kai pradėjau tokį teptis, pastebėjau, kad efektas tikrai puikus. Be to, yra lyg įdegio kremas, kuris įsigeria į odą ir suteikia gražesnį atspalvį, kitokį, nei degintumeisi be kremo. Gali net pasirinkti, kokio įdegio norėtum.
Po deginimosi naudojami kremai turi ne tik drėkinamųjų savybių, bet taip pat turi užfiksuojamąjį efektą (tam tikros jų rūšys). Reikia pasidomėti, ką siūlo soliariumų salonai, patars koks poveikis tam tikro kremo ar losjono.

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-23 14:49

Vat ir aš kai tais kremais pasitepliojau, tai pastebėjau, kad įdegis lyg ir gražesnis. Bet "skriaga" aš - gaila man pinigų tiems kremams Jau geriau "lyšną" kartą į soliariumą nueit.
Va, greitu metu vėl ruošiuos. Oi, kaip pasiilgau dirbtinės saulytės...

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-28 14:22

ir dar aš nerimstu su tuo lietučiu. Atkapsčiau, akd toje Hyper Maximoje Kaune yra su lietučiu. Tik bent jau kai aš buvau ta funkcija neveikė, veikė tik aromaterapijos purškalas. Ir tai visai nieko. Taigi jei kam įdomu - lėkit. 10 min. kaina - 15 Lt

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-01 10:54

Sveikos, soliariumininkes
Kaip jus galvojate - ar tie soliariumo spinduliai nekenkia plaukams, ypac dazytiems.
Nemaciau, negridejau, kad kas nors soliariume plaukus dangstytusi, bet gal be reikalo? Juk pliaze galva dengiames...

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-01 10:59

Kenkia, tiek pat, kiek ir saulė. Bet aš ir paplūdimy plaukų nesidangstau - man patinka, kai juie taip vasariškai pablunka... Aišku, būčiau tamsiaplaukė - tikriausiai kitaip šnekėčiau

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-01 22:16

Nemanau, kad soliariumai kenktų lygiai tiek pat, kiek ir saulė. Visų pirma - saulėje būname kur kas ilgesnį laikotarpį, be to maudomės sūrioje jūroje (dažniausiai tai veikia plaukų spalvą), vėjas gairina plaukus. O kelios minutės soliariume tikrai tiek nenublukins

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-08 11:46

nemaciau ,negirdejau,kad kas nors soliariume plauku dangstytu
tai as asmeniskai turiu namie soliariuma ir kiekvie na karta plaukus ne tik slepiu bet pries tai juos istrinu apsauginiu aliejuku.Ir veida deginu kas antra diena .nes po5metu nenoriu atrodyti kaip 15 metu viresne :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-22 19:45

Noreciau ir as tureti namie soliariuma.Bet tai tik ''drambliuko svajone'' Kas pasakys kuris soliariumas Siauliuose geriausias.Ir kokios firmos kremus perkate? Tie kremai kur parsiduoda soliariume labai jau brangus.Nutariau nueiti,prasiblaskyti.,ir igauti rusva atspalvi,nes oda jau ziauriai baisi,kazkokia melynai balta.

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-23 09:46

zinai ispradziu ir as norejau savo soliariumo o dabar atsibosti baigia tik vieta uzima o gaila siauliuose nesu buvusi tai ir patarti negaliu :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-22 21:56

Na ka nusprendziau pradet aktyvu soliariumu sezona, bet po teisybei taip nejauku dabar po tu inernetiniu nuotrauku Nu taip nejaukiai jauciaus gal pati pirma kart, ir tai is baimes kad "karste" o dabar kad "fotosesijoj" :shock:

Niekam as ten neidomi ale vis tiek nejauku

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-22 22:05

O manęs soliariumai netraukia... Ypač dėl poveikio odai. Apgamėlių daug ant odos, tai ją dar paskrudinus gali blogai baigtis :?

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-22 22:24

Tai kad neseniai dar mama.lt buvo straipsnis, kad vistik daro jie tą žalą odai. Bet čia jau kiekvieno teisė rinktis

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-22 22:28

O soliariumas dabar kai tokie orai tai ir naudingas gripo profilaktikai,nes žudo visokias bacilas :A

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-22 22:32

Jolitukuti,tai jei plačiau žiūrėt viskas kenkia,ir maistas,ir oras užterštas ir t.t.Tačiau soliariume,kaip ir visur reikia jausti saiką,tuomet jis nepadarys žalos bent jau daugiau nei saulė

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-22 22:33

Taip, kenkia, bet kam dar soliariume papildomai odą kankinti? Nebent noris neilgai trukus turėti raukšlėtą ir dėmėtą (jei pasiseks)...

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-22 22:36

QUOTE(jolitukutis)
Tai kad neseniai dar mama.lt buvo straipsnis, kad vistik daro jie tą žalą odai. Bet čia jau kiekvieno teisė rinktis

Jei perskaitytume medicinos enciklopedija butume nepagydomi ligoniai, nes daug kuo sirgtume
Gyventi zalinga: oras blogas, maistas irgi nesuprasi koks, jei i viska kategoriskai reaguosim bus negerai. Mano nuomone geriau viska, bet saikingai

beje ir niekad gyvenime nesilane soliariumuose turi labai daug dideliu bedu su oda

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Grožis ir vaikas. Soliariumai

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Kristupas