Forumas > Sveikata > Moters sveikata ir ligos > Kompanijos...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

8

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-04-26 07:38

vysniuke 2010 04 25    

maziau cia liaupsink tuos savo winalite,lt uz juos gauni tai tau jie ir geriausi,apsivemt galima "geriausi tik winalite"....as pati juos daugiau nei puse metu naudojau o dabar 4 men gently day,jokio skirtumo-vienodi.ir kaina parankesne

pritariu-vienodi .

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-05-14 12:17

Vakar buvau užsukusi į assorti parduotuvę Šiauliuose,gently day paketėliai ,įklotai kainuoja po 7,79 lt.( aš mokėjau 9 iš platintojų )

Manau kad ir internetinėj parduotuvėj jų yra ,

www.assorti.lt

2010-05-14 14:35

vover 2010 05 14    

Vakar buvau užsukusi į assorti parduotuvę Šiauliuose,gently day paketėliai ,įklotai kainuoja po 7,79 lt.( aš mokėjau 9 iš platintojų )

Manau kad ir internetinėj parduotuvėj jų yra ,

www.assorti.lt

platintojai niekad neisigija tokiu dideliu kiekiu, kaip imones, kurios turi tam lesu ir sandelius,todel jie ir gauna ne didmenine kaina, o didesne. platintojai taip pat nesusigrazina pvm mokescio kuris siekia 21 %. dieniniai, naktiniai ir stringu cia 7.79 lt. taip-isigijote uz 9 lt, bet gauta jie uz 6.05 lt. kasdieniai cia 9.49 lt. isigijote uz 9 lt. tai isigijote dar pigiau . gauta jie uz 7.26 lt. jei neklystu, pasto islaidos nekainavo nieko. o patys platintojai moka uz pristatyma jiems i namus ne viena lt. nemanau, kad uzsidirbta buvo lb. daug . tai daugiau del sportinio intereso, ne del didelio pelno.

dziugu, kad radote kur isigyti gera preke pigiau.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-05-14 16:55

pasidalinau mintimis kad yra pigiau,čia  lyg tam ir skirtas forumas.

2010-05-14 16:57

vover 2010 05 14    

pasidalinau mintimis kad yra pigiau,čia  lyg tam ir skirtas forumas.

viskas gerai.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-05-14 20:30

jo seniai maciau kad assorti yra tu genlai day paketu pigiau.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 10

2010-10-05 20:42

sveikutes, pati naudoju winalite paketus virs 2,5 metu. esu tuo patenkinta ir nekeisciau i nieka kita :) beje jei kam reikia galite uzsisakyti :p mano vyro asmenine svetaine www.winalite.lt

p.s. yra ir vaikisku pampersu ir dar kitu nauju prekiu ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2010-11-13 16:30

aš kažkada taip pat negalėjau pagalvoti apie jokius platinimus ir marketingus, bet produktas papirko,

o ir sistema čia yra kitokia (tikrai piramidės viršūnėje esantys platintojai neuždirba daugiausiai),

be to, labai patogu, kai turi dėžę paketų namie, nereikia bėgti į parduotuvę nuolat dėl jų (ir vyro siųsti)  :D

o užsakymai vyksta internetu, pristatymai - į visus LT ir ne tik kampelius  :)

Sveikatos vėliau nenusipirksime, turime ją puoselėti DABAR. >> www.lovemoon.lt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 59

2011-02-25 16:26

sveikatai ir groziui: http://www.gavau.lt/lt/flypage/sveikatos-prekes/jonizuoti-higieniniai-paketai-ir-iklotai-fohow-mini-rinkinys.html

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2011-07-14 19:32

Sveikos, jei domina galiu pasiulyti paketu su anionais po 7lt, jei imsit didesni kieki gal ir po 6lt. Turi visus sertifikatus. Aukstos kokybes. Parsisiunciau labai dydele siunta tiesiai is fabriko, todel galiu pasiulyti realia kaina. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 121

2012-10-15 12:05

Buvom, šiandien Assorti parduotuvėje, tai tikrai tų paketų kokių tik nori ir pigiau, kaip minėjo vover - http://www.assorti.lt/higiena-kosmetika/higienai/moters-higienai/paketai. Gerai, kad vakar patingėjau į parduotuvę važiuoti - tai nuo šiandien 20 % nuo visų prekių vertės į lojalumo kortelę grįžta :)

8

Šiandien gimtadienius švenčia (160)