Forumas > Sveikata > Moters sveikata ir ligos > Kompanijos...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 18

2008-10-27 11:37

Labukas, ar girdejote apie juos? gal kam reikia? planuoju isigyti visa deze, tai parduosiu pigiau. :)  atsiliepimai tikrai geri. :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 437

2008-10-27 11:47

girdejau,pati naudoju superiniai tikrai nespeja ir is manes pirkti, zinok drauges per savaite visa deze isslave ir dar nori.

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-27 11:57

Labutis, papasakokit daugiau apie juos, ar yra ivairiu dydziu pagal menesiniu gausuma, kokios kainos. Labai noreciau pabandyt, bet vat kaip susisiekt...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2008-10-28 18:13

Mylėkite savo mėnulio dienas kiekviena mėnesį. Šendien įklotai"Love Moon"neturi sau lygių.Šie nepriekaištingos kokybės įklotai paperka savo patogumu, ištaikingumu, švaros pojučiu, jaukiu prigludimu prie kūno. Jie naturalūs, sandariai supakuoti,turintys anijoninę juostelę, kuri stapdo patogeninių mikroorganizmų dauginimasi.

Jų yra kasdieniniai ikločiukai, vienoje pakuotėje yra 30vnt. iklotai 10vnt. ir naktiniai iklotai 8vnt.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-28 19:19

tikrai  sudominot,dar apie tokius negirdejau,o tai ju parduotuvese kaip suprantu nera,kad reikia konkreciai pas kanors kreiptis ,noreciau ir as pabandyti bet kad ne LT gyvenu ,tai kaip man juos isigyt

Lilypie Pregnancy tickers

2008-10-29 15:09

http://winalite.lt/lt/produkcija.php

uzsisakiau visa deze, tai nezinau, kur desiu likusius. :)  jei kam reikia rasykit i az, manau del  kainos susitarsim. kaune

Paskutinį kartą redagavo: Giedre (2008-11-19 17:47)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-29 15:58

aciu uz nuoroda,tikrai labai sudomino

Lilypie Pregnancy tickers

2008-10-29 17:31

zemuoge 2008 10 29    

aciu uz nuoroda,tikrai labai sudomino

prasau. :)

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-11-12 21:11

adina 2008 11 12    

pasiteiraukite vyru - jie tokiais klausimais masto logiskiau (=

sekmes.

ps: cia tik mano nuomone.

as savo vyrui pasakiau jis nespejes manes isklausyt supasakojo viska ka as norejau pasakyt, tai tikrai jau kad vyrai masto kitaip... po jo paaiskinimu as ir suabejojau del platinimo, bet isbandyt  vistiek noriu :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2008-11-13 09:06

adina 2008 11 12    

sveiki,

vakar buvau WINALITE iklotu pristatyme, mm. kaip cia paskius. Piramide vel sugrizta kitu pavidalu. paprasciausia iesko kvailiu, vieni tikisi uzsidirbti, kiti tikisi stebuklingo produkto uz auksta kaina. o kainoje visa esme. kuo daugiau atsiras norinciu pirkti, tuo daugiau uzsidirbs piramides virsune...(labai maza savikaina istikruju turintis produktas, tik pagalvokit koki uzdarbi siulo paprastam platintojui ! =) ) .. noreciau atsidurti kur nors salia tos piramides virsunes =))

Siaip zinanciu apie si produkta dar labai labai mazai.Kiek klausinejau nei viena negirdejus.Tai reiskia,kad zmoniu platinanciu dar labai labai mazai ir jei registruosites dabar busit virsunej O vyrai is tiesu ziuri kitaip,jie ziuri kaip i versla ir labai rimtai.Vyras isrado ta produkta,vyrai atveze ir i Lietuva sia naujiena ir yra pakankamai vyru dirbanciu sioj srity.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2008-11-13 09:08

Gvidutis 2008 11 12      

as savo vyrui pasakiau jis nespejes manes isklausyt supasakojo viska ka as norejau pasakyt, tai tikrai jau kad vyrai masto kitaip... po jo paaiskinimu as ir suabejojau del platinimo, bet isbandyt  vistiek noriu :)

Pabandyti tai tikrai verta

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2008-11-14 22:29

labas vakaras,

as nieko blogo nenoriu pasakyti, tik manau kad jau per velu tuo uzsiimti, be kita ko tai vistiek nieko neprarasite =)

as tik pries tai, kad kazkas moka pasinaudoti moteru logika ir patiklumu (aisku turedami tikrai stiprias marketingo ir verslo zinias), ir pateikdami gana brangu produkta gaus dideli atlygi.. Lt pavydas.. ;) nieko daugiau, nesuspejau i traukini ir tiek.

butu istikro idomu veliau susizinoti, ar isejo is to uzdirbti ir kiek panasiai. gal as apsirinku.  =))

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27

2008-11-19 17:44

Anijoniniai iklotai tai tiesiog atradimas, ypac siuolaikinei moteriai, pati juos isbandziau ir nusprendziau kitiems rekomenduoti, t.y. surengiau prezentacija. tikrai daug susidomejusiu ir ismeginusiu, -ne vieno neigiamo atsiliepimo. kas del piramidziu, tai gerai butu,kad komentuotu tie zmones, kas ta realiai isbande, o ne priurpalu prisiklause. Kas domites Winalite kompanijos teikiamomis galimybemis ar anijoniniais iklotais, rasykit, padesiu, suteiksiu informacija.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27

2008-11-19 17:46

gyvenu Lentvaryje, galiu atvykti i Vilniu, Grigiskes, Trakus.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 218

2008-11-29 16:00

ogo koks platintojų pasirinkimas :)

Mama.lt

Mama.lt

2008-11-30 19:59

Pasirinkimas atrodo nemazas, bet kad visos dauguma is didziuju miestu... Gal marijampolieciu platintoju yra?

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-11-30 21:29

kristale 2008 11 30    

Pasirinkimas atrodo nemazas, bet kad visos dauguma is didziuju miestu... Gal marijampolieciu platintoju yra?

kristale tapk pati platintoja marijampolej, su kokia kauniete sukontaktuok ir pades ja patapti :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2008-12-01 22:23

Labas,tikrai siulau isirasyti i kompanija ir pirktis paciai.Marijampoleje tikrai yra dirbanciu,be to ir as ten daznai vaziuoju,nes ten mano uosvija.Esu is Kauno,jei bus idomu,rasyk ,padesiu.Loreta

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2008-12-06 10:35

Sveikutes,

as irgi sia savaite buvau siu iklotu pristatyme.Niekada nieko neplatinau ir nesiruosiau kol...nepamaciau sios prekes .Ivertinau ja klausantis,o paskui isitikinau jos privalumu ja iabandzius.As nesuku galvos apie tas piramides,tik zinau viena-niekada nenaudosiu kitu iklotu ir is dusios,o negalvodama apie pajamas platindama pasiulysiu draugem ir pazistamom.Esu is Lazdiju raj.,gal noresit bendrauti,prasau...SIRI

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 192

2009-01-03 23:10

Kol kas neteko jų naudoti, bet prisiskaičius tokių vien teigiamų atsiliepimų, kurie vis dėlto vienaip ar kitaip siejasi su platinimu, jau ėmiau žiūrėti įtariai, nes... netikiu komerciniais stebuklais

Bety pasmalsausiu, su kokiais gi higieniniais paketais lyginate tuos naujuosius stebuklus? Jei su celofaniniais Allways - nesistebiu. Bet, tarkim, Libresse, kurių pavišius, jei tik ko nepainioju, būtent ir yra iš medvilnės, bent jau man nesukelia jokio diskomforto ir alergijų, yra itin ploni, jaučiuosi su jais kuo puikiausiai. Manau, yra tokių ir daugiau - tiesiog aš kažkaip prisirišau prie šių ir man gerai. Net keista - kuo gi būtent dar galėčiau geriau jaustis?

Dėl tų visų ligelių, sukeltų sintetinių įklotų, tai apskritai nesuprantu - jei kasdieniai įklotai prikuria problemų (o jie tikrai prikuria, ne kartą teko skaityti) - kurių velnių juos naudoti? Kuo gi sveikai moteriai neužtenka normalių medvilninių kelnaičių?

Suprantu, jei pagausėja išskyrų pradėjus vartoti kontraceptikus ar pan. - tai laikinas reiškinys, per mėnesiuką ar keletą kasdieniai įklotai nespės pakenkti.

Bet jei išskyros nesiliauja - ne įklotų, o gydytojo reikia. O po gydymo kurso turėtų jokių įklotų nebereikėti.

Kitaip tariant, nors smalsu būtų išbandyti tą super duper stebuklą, vis dėlto toks ažiotažas mane nuteikia baisiais skeptiškai - tikriausiai bus toks pats "gėris", kaip kailinė Bauerio ar Eastcon patalynė: kainuoja brangiai, o nėra niekuo geresnė už pigesnius analogus.

1

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Sarunas