Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
9
...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2009-02-18 17:53

Tai jums dar pasiseke su pilvuko putimu. Ugnytei tai prasidejo sekancia diena kai parsivezem namo :( ir taip apie 20 val prasidedavo ir iki kokiu 2-3 nakties. Po to aisku isvargus ismiegodavo 5-6 kartais 7 valandas nenubudus. O nuo antro menesio pradejo man trukt pieno ir kol supratau, tai ir dienom ant ranku tekdavo supt, nes nesupratau ko tas vaikas verkia. Tik kai daviau misinelio Ugnyte nurimo ir galu gale susitvarke dienos ritmas :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 347

2009-02-18 18:25

Na tai labai saunu,kad isivaziavote i dienos ritma...

Na mano drauges mergaite,kai buvo maziuke,tik pamatydavo krutine ir iskarto pradedavo verti,nes jai labai pusdavo pilvuka,bet kai pradejo primaitinti misisneliu,po truputi viskas susitvarke. Na manau dar yra labai svarbu kaip mama maitinasi,turi buti subalansuota visaverte mityba....

As pamenu oi kaip prisiziuredavau maista,bet visvien kaip pusdavo pilvuka taip pusdavo...

2009-02-19 09:30

Tai as maista irgi ziurejau, tik kosytes, tik virta mesyte, zaliu darzoviu minimaliai (pomidoras, agurkas), is vaisiu tik bananas... Bet ir tai tas pats buvo, kad ir ka bevalgyciau.

Siandien Ugnyte anksti atsikele... gal nuo 8 val spygaut lovytej pradejo :) tai ka, teko ir man ropstis is lovos....

Siandien vaziuosiu pas kirpeja, nes jau baisu i veidrodi paziuret :) Paskutini kart liepos menesi kirpausi

Sianakt truputi ziuriu pasalo... Vyras isvaziuodamas sake, kad -10 ryte buvo.

2009-02-19 10:43

Labukas!!!

Gustukas siandien irgi anksti atsikele truputi po 8h labas rytas,nors vakar uzmigo tik 23.30h,duko,lakste ir t.t.,nenorejo niekaip miegoti,o nakti tai visai neblogasi miegojo,tik is niekur nieko kazko buvo pravirkes vidury nakties,bet atsigere arbatytes kelis gurksnelius ir vel miegojo....

Tai jauciu dabar kai luz miegoti apie 12h,tai kokiai porai valandu....

O kaip Ugnyte naktim miega? Tu misineli jai duodi ar arbatyte nakti atsigerti?

Oi kaip faina tau,leksi pasigrazinti i kirpykla,as irgi senokai buvau kirpykloje,gal spalio pabaigoje,tai reiketu ir man pasigrazinti

2009-02-19 10:52

As Ugnytei nakti pasiulau arbatytes, jei nenori ir vistiek rekia, tai misinelio padarau, isgeria doze ir toliau miega :)

Tai zinai, kai ilgi plaukai, tai kazkaip ne taip matos kai atauga, o kai as trumpai buvau nusikirpus ir ataugo, tai nei sis nei tas :) O dabar dar kai smarkiai slinkt po gimdymo pradejo plaukai, tai visur kuokstais metosi po visa nama... Nespeju siurbt :)

Dabar as giliuse apmastymuose kaip cia nusikirpt plaukus, ar trumpai kaip buvau, ar pradet augint :) Man kai greit auga plaukai, tai vis eksperimentuoju :)

2009-02-19 11:16

Na jo kai trumpi plaukai tai dazniau reikia ir kirpykloje pasirodyti....

As tai dar truputeli pasviesinu sruogelem,tai kai atauga irgi nelabai jau graziai atrodo,nors nelabai matosi kai mano pacios naturalus plaukai nera tamsus...

As tai Gustuka pripratinau naktim gerti arbatyte,jokiu misineliu negauna,na kai paaugs Ugnyte galesi ir tu pratinti prie arbatytes,nes mano Gustukas mazesnis irgi nepripazino jokiu arbatyciu...

2009-02-19 11:29

Tai Ugnyte ir siaip po nedaug valgo, tai isalksta ir nakti. Kai paaugs, tai tikrai reiks pratint nakti prie vandenuk ar arbatytes, nes kai dantukai isdyks, tai nelabai ir sveika nakti valgyt.

Uzmigo dabar maziuke pavalgius :) Bet man keista, kad Ugnyte pietu miegelio miega apie pusvalandi, na kartais valanda. Tai sumoj paemus per diena ji tris kartus miega ir iseina apie tris valandas. Idomu cia gerai ar reiktu kazkaip vieno ilgesnio miegelio diena?? Nors turbut kiekvienas vaikas skirtingai susireguliuoja miegeli. As ja ir kitam kambari pradejau migdyt, kad nebutu triuksmo, truputi vesiau, bet vistiek tas pats.

2009-02-19 14:00

Zinok mano Gustukas kai buvo mazesnis ir daugiau kartu miegodavo,tai irgi labai neilgai pasnausdavo,o dabar kai jis taip duksta,laksto,daugiau pavargsta tai kaip deda miegoti,tai minimum 1.5h,labai retai 1h ismiega,bet miega du kartus dienoje...

Na as bandau naktim duoti vandenuko,bet ne visa laika jis geria,prasosi arbatytes,o kartais ir nereikia arbatytes,uztenka vandenuko....

Bet siaip noreciau,kad gertu vandenuka,nes dantukas negerai ta arbatyte,nors as labai silpna darau,kad tik truputeli jaustusi skonis...

2009-02-19 22:30

Na va, apsikirpau, pas bendradarbius paviesejau, taip uzsisedejau su jais, kad net sutemo

Taip taip atsigavau Kazko Ugnyte naktineja siandien.... Diena su tetuku pasivaiksciojo lauke, tai 2 val lauke ismiegojo ir dar parvaziavus pusvalandi :)

Na reik kaip nors ja migdyt... nes ir as jau miego noriu...

2009-02-20 10:27

Labukas!!!

Na tai labai saunu,kad truputi atsigavai nuo motinystes rupersciu,ir aisku dar smagiau,kad buvai pasigrazinti kirpykloje....

Na gal Ugnyte diena primiegojo,todel nenorejo eiti anksti miegucio...

Mano princulis sia nakti tai gerai miegojo,atsibudo 6h,atsigere arbatytes truputeli ir toliau miegojo,o as jau net nebenorejau miego,bet siaip ne taip dar uzmigau,girdziu 07.30 jau krebzda lovyteje,tai vel atsigere arbatytes ir vel miegojom iki 08.30h,tai miego sia nakti man uztenka.....

Reikes mokytis kai maziukas uzmigs,jau puse medziagos isstudijavau,dar liko puse,tai manau per savaitgali viska issistudijuosiu,na mum leis naudotis literatura,nes labai daug literaturos ir plati dalyko programa,na kaip nors gal islaikysiu ta nelemta politologija,nuo kurios man jau bloga

Na gal jau Ugnyte vartosi??? O kaip jums dantuku dygimas?? Dar neturite dantuku???

Oi mano Gustukui tik 8men isdygo pirmieji dantukai...

2009-02-20 10:44

Labas

Miegojom mudvi neblogai, bet vel apie 8 val atsibudo maze ir pradejo su protingu zmogum kalbet Ir paspygavo ir paburbuliavo, tai nebeliko man kas daryt, tai keliausi ir as....

Ugnyte jau tuoj tuoj pati versis, nes uztenka jau koja permest ir pati toliau kuneli persuka ant pilvuko :) O dantuku kaip nera taip nera.... Negi toks ilgas dygimas?? Nuo vakar tai virsutines dantenytes labai pabate buvo, bet juk pirma apatiniai islenda?? Tai ir nezinau kada cia pasirodys dantukai :)

As tai dabar ziauriai tingeciau mokytis.... Man jau uzteko bakalauro ir magistraturos kiek mokiausi :) Tai dar taip buvo viskas i viena kruva susiverte: mokslai, darbas ir namo statybos.... tai du metus darbo dienomis keldavausi 5.30, o savaitgaliais 7.00 :) Tai kazkaip jau visko per daug buvo :) Bet uztat pasistatem nama...

Ziovauja mano maziuke, zirzia, gal eisiu pamigdyt :)

2009-02-20 10:58

Na zinok buna tokiu atveju,kad pirma virsutiniai dantukai issikala...

Na zinok as tai vis galvodavau dygta dantukai,nes ir seilejosi ir zyzlus buvo,bet ju kaip nebuvo taip nebuvo,isdygo tik 8men...Sako kuo veliau isdygsta,tuo geriau,nes sveikesbi dantukai buna,ka cia istikruju zinosi....Mano Gustukas pastaruoju metu nelabai megsta dantuku valyti,dar apatinius normaliai isvalau,o va virsutinius,tai sunkiau,nes susiciaupia ir niekaip negaliu valyti,bet siaip ne taip isvalau...

Na mums turetu jau iltiniai dantukai kaltis,tai jauciu turetu buti zyzliukas,nes sako sunkiau jie dygsta....

2009-02-20 12:15

Na va, buvom su Ugnyte i lauka valandziukei iseje, galvojau pamiegos ilgiau, bet kur tau..... Pries vaziuojant maitinau, tai uzmigo, galvoju liuks, pamiegos. Bet kol aprengiau, ikeliau i vezima, tai mergina atsibudo :) Tai taip visa laika ir pravarlinejo lauke :) Svarbu neissiziojus buvo, kaip ji megsta :)

Labai puikus oras dabar, ant saulytes net silta. O pauksciukai kaip pas mus ciulba.... tikras pavasaris :)

2009-02-20 12:24

Mano Gustukas tai dar net nesiruosia eiti miegoti,zaidzia,kalba,pasakoja mum kazka,dabar va lakstyti po visus namus pradejo,kai atsikels gales eiti su tete i lauka,siandien vyrui nereikia i darba,tai tupim visi trys namie,oriukas tai pasaka lauke,greiciau pavasaris...

O as tai sesiu mokytis,oi kaip tingisi,bet reikia....

2009-02-23 09:36

Labukas :)

Kazko mano internetas buvo nuo penktadienio sustreikaves... prisijungt siaip ne taip prisijungiu, o atrasyt negaliu...

Ka savaitgali gero nuveiket? Tu tai turbut mokeisi? :) Kaip Gustukas laikosi? Nebeserga? Linksmutis?

Mes tai buvom sestadieni i Akropoli nuvaziave, Ugnytei nupirkom maitinimo kedute (idejau nuotraukyte i albuma). Tai tokia patenkinta dabar, su mumis prie stalo kaip visavertis valgytojas sedi :) nebereikia is po stalo ziuret

O vakar tai pas senelius buvom (mano uosvius), tai irgi su visais jau drauge, visi tinka nesiotojai :)

2009-02-23 12:03

Labukas!!!

As katik po egzamino,egzaminas buvo ziauriai sunkus,klausimai sukti,net nezinau ar islaukiau,na jei ka tai perlaikysiu.......

Na visa savaitgali mokiausi ir labai daug mokiausi,net bloga nuo mokslu,ir net akytes jau skauda

Sestadieni ir sekmadieni buvau nulekusi pas savo sese ir mes abi mokemes,mes kartu mokomes vienoj grupej,ir dar esam dvynukes,visa laika mes kartu mokemes ir mokykloje ir kolegijoje....

Tai mano vyrai buvo vieni visa sestadieni ir sekmadieni,tik vakare namo grizdavau visa isvargusi nuo tos politologijos...

O Gustukas tai sveikas jau seniai,na greitai kazkaip jam ta slogyte praejo. Zinok Gustukas ne dienom bet valandom protingeja,visko mokosi,toks sustras vyrutis,nei minutes nepabuna ramiai,vis reikia eiti,begti,zaisti ir t.t. O jau kaip kalbeti pradejo,tai taip gera klausyti,mama tai senai sako,anksciau sakydavo tete,o dabar sako teti,ir siaip visokiu zodeliu moka pasakyti,sako kate,sakau sakyk katyte,tai jis bando sakyti,kartais net iseina pasakyti katyte. Ir labai jau viska supranta,lenda visur prie rozeciu,telefono net normaliai negaliu pasikrauti,paiima istraukia ir vel atgal i rozete kisa,siaubelis su jo tokiai zbitkais....Na svarbiausia,kad supranta,jog negalima,pasakau tai kartais ir klauso,bet ne visada....

Na labai faina jusu kedute,mes tai net nebepirkom,nes nusipirkom sportini vezima,o ta didiji vezima pastatem kambari,tai kai maitinu pasodinu i vezima sedi ir valgo,gerai nes vezimas toks aukstas,poto dar pavezioja kate tam vezime,zodziu vaikui ir pramoga

Paskutinį kartą redagavo: veziukee (2009-02-23 12:05)

2009-02-23 13:36

Tai saunuolis Gustukas, kad taip greit mokosi nauju dalyku

As tai Ugnyte pries tai maitinau supynese, bet jos tik iki 9 kg, tai dar kokiam menesiui ar dviem butu uzteke, o po to vis tiek butu reikeje kazka galvot. O dar nuolaidos pasitaike kedutems, tai ir susigundem :) Bet jau patenkinta toj kedutej, viska is aukstai mato, kartu su mumis prie stalo sedi :)

Siandien tai net juokiausi is jos, as plaunu indus, o Ugne sedi kedutej ir spokso i televizoriu (rode rusu humoristus) ir tiek ji pradejo krizent juos beziuredama Tai as galvoju, negi ji jau supranta kada pokstaujama, kada rimtai kalbama??? Nors ir i mano kibinimus juoku atsako, tai gal ka ir supranta :)

Galvojau, kad lauke siandien geras oras, saulyte sviecia, termometras 0 rode. O kai isejau i lauka, tai toks saltas vejas pute... brrr net susaliau kol su Ugnyte pasivaiksciojau... Dar kaimyne su dukryte susitikom, tai prisiplepejom :)

2009-02-23 14:24

Mes irgi turejom supyne,irgi iki 9kg buvo,tai ten irgi is pradziu maitindvau....

Zinok tokie maziukai viska jau supranta,kur juokai,o kur nea....

Na tai labai saunu,kad Ugnytei patinka jusu naujasis pirkinys,svarbiausia,kad jai smagu

Oi mes siandien net nejom i lauka,nes ziauriai salta,vejas saltas....

2009-02-24 11:56

Labukas ;) Na va, radau laisva minutele prisest prie kompo :)

Kazkaip uzsisukau buities reikaluose, cia Ugnyte palinksmink, cia valgyt padaryk, pavalgyk, pasitvarkyk, ziurek vel Ugnyte reik linksmint ir t.t. ir pan.

As cia pagalvojau besitvarkydama... Turbut faina turet dvyne sese? :) Dabar pagalvoju, kad noreciau turet sese... Nes dabar kai turiu vyresni broli, tai kazkaip nelabai yra apie ka pasikalbet, jis viengungis, as turiu seima, jis dabar dirba, as sedziu su maze namie... Tai kai susiskambinam ar susirasom el. pastu, tai tik "kaip sekas, ka veiki, nu tai gerai susirasysim"  O su sese turbut kitaip... Vistiek moteriskem daugiau panasus reikalai domina :)

Siandien vaziuosim pas gydytoja svertis matuotis, klaust ka dar galim ragaut :) Cia su kuo nepasikalbu, tai jau sako reik prie mesytes pratint... As kazkaip isivaizdavau, kad mesyte nuo 7-8 menesio reik pradet duot, bet su kaimyne pakalbejau (ji maziuke pas ta pacia gydytoja veda) tai jai sake duot mesytes kai tik nustojo maitint krutim... kazkur nuo 5-5,5 menesio... Tai sakau gal ir mums jau sakys mesytes duot... Sutrikus as dabar del tos mesos :)

2009-02-24 12:50

Labukas!!!

Su Uzgavenemis Jusu seimynele,skaniu blynu!!!!

Na pas mus su sese labai stiprus rysys,na sakoma,kad tarp dvynuku stiprus rysys yra,labai sauniai bendraujam,aisku buna visko,kartais apsipykstam,bet neilgam.....

Na zinok vakar buvau pasikulturinti truputeli,buvau spektaklyje "striptizo ereliai",na super,labai patiko,patariu nueiti,oi kaip prisijuokem

Na as mesyte pradejau duoti tik nuo 7men,manau neskubek tu dar su ta mesyte,na aisku ziurek ka daktare sakys,gal Ugnyte gerai ir be mesytes augs,uzteks ir kosyciu

Na as tai vel sedziu prie mokslu,yra mano mama atvaziavusi,jai atostogos,taip priziuri Gustuka,vyras dirba,tai jei ne mama,nezinau kaip iseitu man pasimokyti penktadienio egzui,tai su mama ir buvom vakar spektaklyje,teta suveike bilietus....

Na sekmes jums poliklinikoje

...
9
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.