Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2009-01-22 15:05

Idejau kelias nuotraukytes savo grazuoles :)

Jusu irgi paziurejau nuotraukeles, tai Gustas jau tikras vyras :) Tikrai nepasakysi, kad jam tik metai :)

O manoji tai urzge urzge supynese ir nuluzo, tai uzklojau - tegu pasnaudzia.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 347

2009-01-22 15:19

Paziurejau jusu nuotraukytes,tikra grazuolyte-Ugnyte

Matosi kad panele,vien i plaukucius paziurejus,ilgakasw panele bus

Na mes irgi turejom toki gultuka-supynes,bet jau isaugom,tai budavo padedu ji i ta gultuka,uzkabinu zaisliukus,muzikele ijungiu,dar vibracija,tai iskarto uzsnaudzia

Dabar maniskis zaidzia su kate,nes mes dar turim kate,tai ji dar jauna tik virs metu,tai jie duodasi abu,buna netycia ir jam rankytes apdrasko,kai ja pradeda tampyti

2009-01-22 15:29

Mes tai neturim dabar jokio gyvunelio. Uztenka man rupesciu ir su dukryte :) Bet planuojam kai ji paaugs nupirkt suniuka, tik aisku toki, kuris lauke gyventu - voljere. Nes namie tai nenoriu gyvuno, uzteks man ir po Ugnes sienas ir grindis plaut O siaip tai uz tvoros pas mus auga voverytes, ziema stirnytes ateina, uztenka gyvunu ;)

Siandien visa diena pas mus nuo stogo sniegas ciuozia, tai taip isgasdina kai uz lango kaip lavina pasipila su didziausiu triuksmu Atrodo, kad kas i namus lauzias :)

2009-01-22 15:34

Na musu kate tai tokia tvarkinga,balkone yra kraikas su dezute,tai ji prasosi i balkona kai nori pas nykstukus,kol nebuvo maziuko,tai ji buvo musu numyletine,o dabar tai maziukas pirmoj vietoj,bet ir jai skiriam demesio

Na o tavo dukrytei anksti dantukai pradejo kaltis,maniskiui tai tik 8men issikale pirmi dantys,vis galvodavom,dantys kalasi,bet kaip nebuvo taip nebuvo,dabar turim tik 6dantukus,bet skaicia literaturoje,kad normalu jei 1m maziukas turi 4-6 dantukus,net jei nei vieno neturi irgi nieko tokio...

2009-01-22 17:17

Tai jai dar neislindo nei vienas, bet jau auga po dantenytem. Nes kai uzeina buna kokiu pora dienu nei valgyt nori, seiles bega, viska burnon kisa, nerami vis zirzia... Kartais net is saukstelio tenka maitint misinuku, kad bent kiek pavalgytu, nes is buteliuko buna net neima...

Siaip tai Ugnyte viska vis anksciau nei reikia daro :) Galvyte laiko pakelus (paguldyta ant pilvuko) jau nuo antros savaites. Pries pora savaiciu jau intensyviai nori sedet Pasisodini ja pusiausedom ant keliu, tai rieciasi i prieki ir pati atsiseda... Jau man net paciai baisu taip anksti ja sodint, bet tik pabandyk vel pusiauseda ja atremt, tai pyksta baisiausiai ir vel sedasi... O kai prie stalo ant keliu pasisodini, tai patenkinta viska tampo, meto nuo stalo Zodziu, jei galetu, tai atrodo atsikeltu ir nueitu savais reikalais

Dar prisiminiau su vardu rinkimais. Kai laukiausi, jau isejus atostogu budavo sedziu lauke ant suoliuko ir kalbuosi su dukryte, klausineju kokio vardo noretu, na panasiai kaip tavo vyras kad rinko Vardiju visokius ir ties kuriuo ji man pilvelyje susimaskatuoja - pasizymiu . Na bet galutinai tai vis tiek ne pagal tai isrinkom :)

2009-01-22 17:34

Na tai saunuole-stipruole Ugnyte

Mano sunus tai apie 5men pirma karta pats atsisedo,mes lankem masaziukus,tai jis man po masaziuku sustiprejo ir irgi viska anksciau pradejo daryti,pirma karta lovyteje atsistojo 6.5 men (rugpjucio 1d,per mano mamos gimtadieni), o 10 men su trupuciu,pradejo pats vaikscioti,o dabar tai jau senokai laksto,oi kiiek mes is jo prisijuokiam,pasiima koki dideli minksta meskina,nesa ir bega

Na mums kaip buvo 2men nustate,kad yra raumenu tonusas padidejes,tai todel ir lankem masaziukus,o antra karta i masaziukus ejom profilaktiskai,kad maziukui butu geriau

Koki misinuka geriate? Kiek laiko pati maitinai?

Paskutinį kartą redagavo: veziukee (2009-01-22 17:34)

2009-01-22 18:57

Mes tai masaziuku nedarem, siaip vikri mergina

As dar tebemaitinu krutim, nors jau matau, kad visai pienuko mazai, tik nakciai uztenka atsigert ir dar viena kart diena pamaitinu. O misinuka (Hipp Pre) pradejau nuo 2,5 men duot, nes tokia nerami buvo, vis maniau kas nors kita, o pasirodo vaikas nepavalges budavo ir klykdavo visa diena... Tai 2 savaites taip prasikamavus pabandziau duot misinuko, ir pirma kart pamaciau, kaip vaikas pavalges atsilosia, issisiepia ir ramiai uzmiega... Tai net apsiverkiau Bet kai misinukus pradejom valgyt viskas susitvarke ir vaikas nurimo ir as galu gale pailsejau :) nes per tuos 2,5 menesio tai buvau kaip nuvarytas arklys... diena nakti vaika ant ranku reikejo supt... Aj, bet viskas praeity, dabar dziaugiames, kad viskas gerai :)

2009-01-22 19:34

Na tai labai saunu,kad dar turi pati pienuko,vaikui sveikiausia mamos pienas...

As iki 2men pati maitinau,poto pradejau misineliu primaitinti,nes tokia pat situacija buvo kaip tau,vaikas atrodo pavalge,bet pradeda verti smarkiai,tai mes ilgai nelauke nupirkom misinelio ir pradejom primaitinti,ispradziu Hipp misineli gerem,bet poto viduriukai labai uzkietejo ir skaudedavo pilvuka,tai pakeitem i Aptamil ir iki siol geria Aptamil,bet jau po truputeli pratinti gydytoja liepe prie pienio is parduotuves

2009-01-22 19:50

Mes irgi bandem Aptamil, bet kazkodel maze negere... Gal skonis netiko :) O kai pradejom Hipp gert, tai viskas normoj :) Ir su viduriukais lyg ir viskas geras kol kas :) Dabar kazkodel kai ji is kruties valgo, tai pradejo springt... Nesuprantu del ko, nes kai nakti valgo - nieko, o kai diena duodu, tai springsta, nors is buteliuko kai misineli geria - nieko Ar jai srove kitaip i burnyte eina ar dar kas, nebezinau. Ir siaip daznai lyg springdama koset pradeda, bet as itariu, kad del padidejusio seiletekio :) pamirsta nuryt, po to gal itraukia ne ten kur reik, tai ir krenkscia... Oj kiek tu bedeliu su tais maziukais zmogeliukais :) Dabar tetis nesioja pasiemes, tai vel kazka burzgia Ugnyte, rankos iki alkuniu burnoj

2009-01-23 13:03

Labukas!! Na zinok manyciau,kad ji kai geria is kruties tavo pienuka,tai gal labai skuba ir prisitraukia oro,ir todel springsta. O maniskis iki siol dar buna uzspringsta seilytem,nes dabar vel nauji dantys kalasi,tai buna net burbulus is seilyciu pucia . Kai tik pradejo seiletis smarkiau,tai ir prasidejo springimai,tai as net gydytojai sakiau,sakau gal cia kosylys,tai ji isklause isziurejo,sako nesijaudinti,nes seilytem springsta...

2009-01-23 13:10

Labukas :)

Nuraminai del springimu Reiks dar gydytojos del viso pikto paklaust ar ne kosulys cia, bet as manau, kad seilytem springsta.

Siandien ryte vargsiuke vel su dantukais kamavos, nesioju ant ranku, tai padejus galvyte man ant peties burzgia, kumstuka grauzia. Mano visas petys slapias nuo jos seiliu

Eisim valgyt, nes jau zirzalas isijunge :)

2009-01-23 16:44

Na nieko isdygs jai pirmi dantukai,tada kiti gal lengviau kalsis,na as tai galima sakyti,net nepastebejau,kai dantukai islindo,truputi zyzlesnis buvo ir tiek...

Dauk tu savo maziukei kramtuka,bet atsaldyta,idek i saldykli truputeli,arba i saldytuva ir manau jai turetu buti geriau....

2009-01-23 18:43

Tai turim mes toki kramtuka, tik kad Ugne dar nenulaiko ilgai daikto rankoj. Truputi palaiko ir tuoj mataruotis rankom pradeda, tai tas kramtukas tik minutei Gal kai pati jau sugebes su ranka burnon isidet ir islaikyt bent kiek ilgiau daiktus bus naudingesnis tas kramtukas.

Ka jus su Gustuku veikiat kai toks oras lauke?

2009-01-24 10:37

Labukas!

Na mes siandien laukiam sveciu,turi snenliai atvaziuoti,dar keletas sveciu,visi sveikinins Gustuka su praejusiu gimtadieniu,tai biski svesim. Oi kiek daug darbeliu laukia,ir namai susitvarkyti ir pasiruosti gimtadieniui

Na kai toks blogas oriukas lauke,mes namie sedim ir zaidziam,oi kaip laukiu pavasario,kai bus geras oras,tai galesim ilgai lauke buti,nors namai tada tvarkingesni bus,nes dabar nespeju tvarkytis,savo tvarka Gustukas padaro

O ka jus veikinejate tokiu prastu oriuku? Ka savaitgali planuojate nuveikti?

2009-01-24 15:48

Labute !

Na mes tai si savaitgali tinginiausim... nei vieni seneliai neatvaziuos, mes irgi tyngim vaziuot i svecius

Tai trise namus aukstyn kojom versim Dar tiesa, zadejau kaktusa persodint i didesni vazona, nes baigia kanopas pakratyt :)

O siaip su Ugnyte tokiu blogu oru irgi namie sedim... As vis kavyte pliumpinu rytais, Ugnyte pasisupa, tada einam masaziuka, mankstele pasidarom vonioj issirenge Bet viskas baigiasi asaru pakalnes, nes Ugnei patinka nuogu uzpakaliu vartaliotis ant vystymo stalo, o kai as pradedu rengt, tada jau beda... ir kojytem pasispirdama pasprukt nuo sauskelniu bando, ir tiltelius daryt pradeda Zodziu, jei galetu, tai nuogu uzpakaliu visa diena butu :)

Tai va ir as laukiu pavasario, o labiau vasaros, kada galesiu kieme tik su suknyte ja paleidus ganyt po pieva :)

2009-01-26 13:09

Labukas!! Na ka gero nuveikete savaitgali? Kaip Ugnyte gyvuoja?

Mes tai sventeme dar karteli Gustuko gimtadieni,oi linksma buvo,patenkintas vaikinukas lakste,nemazai sveciu buvo,na taip viskas linksmai praejo,paskui ikelsiu foto i savo fotoalbuma.

O maniskis irgi labai nemegsta rengtis,tiesiog kosmaras su tuo apsirengimu

2009-01-26 14:27

Labuka ;)

Na mes tai savaitgali nieko gero nenuveikem... Sestadieni pratinginiavom, o vakar tai as persodinau kaktusa (menesio darbas ), vyras buvo isvaziaves zvejot (ech kaip pasiilgau poledines zvejybos... ) tai gryzo visas nusikales, bet laimingas :)

Man paskutines dienos kazkokios kaip prieblandos zonoj  Galva kvadratine, raumenis skauda, tyngisi ka nors daryt, bet reikia... :)

O kiek laiko tu zadi vaiko prieziuros atostogose but? Iki 2 metu?

2009-01-26 18:32

Na zinok praita savaite ir man kazkokia keista buvo,ziauriai nusikalusi jauciausi,bet vakar po pietu kaip kritau miegoti su maziuku,tai atsikeliau iskarto pasaulis svieses pasidare,ir nakti maziukas gerai miegojo,tai dabar jauciuosi paiilsejusi

Na as planuoju iki 2m tai tikrai buti vaiko prieziuros atostogose,jau metukus atbuvai,tai nepastebejau kaip laikas prabego,tai nepastebesiu kaip i darba reikes eiti

2009-01-28 11:36

Labukas!!! Na kaip jus gyvuojate? Kaip Ugnytei dantuku dygimas,gal jau ramesne?

Mes tai gerai gyvuojame,ziuriu lauke oriukas biskiuka gereja,tai nors lauke galima normaliai pasivaikscioti,va maziukas eis pasnausti,pavalgys ir eisim i lauka pasivaikscioti

2009-01-29 12:54

Labukas! :)

Pas mane internetas buvo kelias dienas sustreikaves, ir siandien dar toks nevisai gyvas, tai va nieko ir neparasiau

Ugnytei tai viena diena lengviau, kita diena sunkiau su dantukais... O jie kaip neprasikala taip neprasikala.... Gal tu Gustukui kuom nors tepei, kad palengvintu skausmelius? As tai tepu Kamistad tepaliuku, tai tuom kartu nuima skausmelius.

Mudvi su Ugnyte vakar irgi buvom i lauka issiruose, tik labai jau pas mus sunku su vezimeliu pravaziuot... kelias nevalytas, tik vezes isvazinetos, tai klampojau su vezimu per musu gyvenviete... Gerai dar, kad vezimas dideliais ratais, kaip visureigis

O klausyk, man cia nakti toks klausimukas kilo... Dabar dar turiu truputi savo pienuko, tai nakciai uztenka Ugnytei atsigert ir toliau snaust, o ka reiks daryt kai baigsis???? Dabar tai as ja isikeliu i lova kai makaluotis nakti pradeda, duodu kruti, ji atsigeria kiek nori ir toliau uzmiega. Kaip tu nakti su Gustuku darydavai? Misineli ruosdavai ar vandenuko duodavai atsigert? Nes manoji tai dabar ipratus prie kruties uzmigt... Tai ir galvoju kaip cia reiks ja kazkaip kitaip migdyt... Va kokios mintys nakti mamytei kyla, kai tevelis su dukryte saldziai miega

Man ir siaip kazkokia nemiga vakare buna, atsigulu, tai dar apie visokius reikalus kai uzsigalvoju, tai ziurek jau ir 12 val ir Ugne nubunda pirmam atsigerimui :) O jei jau nakti isbudina mane, tai irgi kokia valanda staciom akim guliu :)

O va, dar vienas klausimelis Kaip tu Gustukui sauskelnes nakti keisdavai, kad jis nenubustu? Man kartais pavyksta pakeist, taip kad nenubustu, bet cia per stebuklus :) O jei jau nubunda (kaip dazniausiai ir buna) tai ziurek pradeda "snekint" mane, dairosi, burbuliuot kazka pradeda... Tai va po to koki pusvalandi bandau uzmigdyt... Tai gerai jei prie kruties po 10 min vel nuluzta...

Kiek dar visokiu klausimu man kyla... O kai ejau vaiko prieziuros atostogu, tai vis galvojau, kad atostogausiu 2 metus Jauna, tai ir kvaila....

3
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.