Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2009-01-17 17:22

Sveikutes

Ziuriu, kad nedaug cia is Antakalnio mamyciu :)

Na as tai is Antakalnio pakrascio...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 347

2009-01-17 19:46

Sveika prisijungusi prie musu!! Kurioje vietoje Antakalni gyveni? As tai prie Antakalnio poliklinikos.

2009-01-17 20:24

Nemencines plente :) kokiu 10 km nuo Antakalnio poliklinikos...

2009-01-17 21:27

Aiskumelis....Galvoju jei arciau gyventumete tai susupazinti su savo maziukais lauke galetumem....

2009-01-18 13:50

Na taip, bet gyvenu kaime... Neapsimoka vaziuot i miesta, kad pasivaiksciot parke, kai uz tvoros miskas ;)

Kaip sakant gyvenimas kaime ir privalumas ir trukumas :)

2009-01-18 16:48

Oi kaip faina,kai miskas pasoneje ,o ypac sveika maziukui pakvepuoti grynu oru.

Paskutinį kartą redagavo: veziukee (2009-01-18 16:48)

2009-01-18 18:18

Kas taip tai taip :) Kai susirge biskiuka buvom, tai tik isvedini kambari ir kaip lauke :)

O jau kaip laukiu pavasario.... Kai su dukryte ant pievutes ropinesim Net silpna darosi kaip noriu zalumos

O jus neturit kur vasara nuvaziuot su seimyna?

2009-01-18 20:59

Oi turim kur nuvaziuoti vasaroti,mano mociute gyvena kaime,bet tik vienas minusas,kad ji toli gyvena,bet nieko visvien vaziuojam,nes gera labai kaime pabuti. Mes tai einam i parka kur prie troleibusu parko pasivaikscioti,ten grynesnis oras..O kuom dukryte sirgo?

Paskutinį kartą redagavo: veziukee (2009-01-18 20:59)

2009-01-19 13:26

Ai, visa seimyna buvom kazkoki virusa pasigave - kosulys ir sloga, be temperaturos.  Jusu virusai nepuola? Nes dukrytes gydytoja sake, kad dauk praeitas 2 savaites vaikuciu serganciu turejo...

Smagu kaime... As tai kazkaip apsileidau paskutiniais metais, nebenuvaziuoju pas mociute vasarot (irgi toli gyvena)...

Paskutinį kartą redagavo: Bibisina (2009-01-19 13:28)

2009-01-19 14:35

Na kolkas musu nepuola virusai,bet girdejau,kad db lb siaucia virusai...Na mes eisim treciadieni pas gydytoja pasitikrinti,nes suneliui metukai bus,tai tikiuosi nepasigausim jokio viruso....Oi net nepastebejau,kaip prabegolaikas,atrodo tik nesenai gime....

2009-01-20 17:18

Dziugu, kad jusu nepuola ligos :)

Mes tai pasveikom ir jau i lauka siandien ejom. Tik beda, kad pas mus kelias nevalytas, tai sunku su vezimu vazinet, nors tu imk slides, vezimo lopsi ant roguciu uzsikelk ir pasileisk nuo kalnu

O vaikai tai tikrai greit auga... maniau, kad savi leciau augs

2009-01-20 17:43

Na neuzilgo ir pavasaris ateis,tada jau galesit lengviau su vezimuku vazineti.....

Na sakoma,kad svetimi vaikai greiciau auga,bet man ir mano maziukas greitai uzaugo,va rytoj svesim 1-aji gimtadieni

2009-01-20 19:28

Dideliausi sveikinimai tavo suneliui !!!

O pavasario tai labai laukiu... Tada galesiu pasikapstyt darze

Praita vasara nuo liepos 1 d. isejau jau priesgimdiminiu atostogu, tai turejau kieme 3 lysves pasidarius pavasari, kaip man patiko kapstytis po jas :) Kur krapelis, kur agurkiukas, kur burokelis ir braskyte... Buvau O kaimynam juoko - vaikstau apie savo lysves toks karapuzikas Vos susirieciu agurka ar braskyte nusiskint Tai vos ne keturiom ropinedavau - ravedavau savo darza :) Dabar kai prisimenu, tai griuk vietoj

2009-01-20 19:55

Aciu uz sveikinimus

Istikruju labai gerai tureti savo darzeli,kai derliaus metas,tik nubegi ir atsinesi svieziu darzoviu is darzo....

Isivaizduoju ta vaizdeli kai tu su pilvuku darze darbavaisi

2009-01-20 20:20

Sia vasara turbut teks aptvert darzeli, kad mazoji "pagalbininke" neistryptu braskiu

2009-01-21 13:47

Na tai jau tikrai reikes aptverki,nes neliks nei vieno sveiko augaliuko tavo darzelyje

2009-01-21 20:42

Kaip pirmaji gimtadieni atsventet? Kaip sekesi zvakute uzpust?  Ar torto ragavot?

Jau visas vyras turbut, namie tvarka daro?

2009-01-22 10:29

Na visai nieko gimtadienis pasisedejom visi trys ir tiek,na zodziu linksmai,nes mazylis nelabai supranta,kad jo gimtadienis,jis sau vaiksto tvarka daro ir tiek. Sestadieni dar svesim jo gimtadieni,nes daug sveciu priguzes,tai net du kartus sves maziukas gimtadieni.

Vakar buvom pas gydytoja,tai gydytoja sako na ir vyras,pagal ugu ir svori kaip dvieju metu vaikas,na sako tikras vyras. Tai sakau gal jam valgyti maziau duoti,nea sako visi vaikai skirtingi,jei tik nori valgyti ir reikia duoti. Na o kaip sekasi jums augti? Koks tavo maziukes vardas?

Paskutinį kartą redagavo: veziukee (2009-01-22 10:30)

2009-01-22 14:39

Tai gi va, kad tiem maziam dar ne iki gimtadienio :) Teveliam didesne svente nei vaikui ;)

Mes tai augam neblogai, paskutini karta kai sveremes, tai buvom 6,3 kg. Dabar eisim pas gydytoja kita savaite, tai ziuresim kiek priaugom :) Nors paskutinias 3 savaites tai mergina truputi susipykus su apetitu Dantukai pradejo dygt, tai viena diena visai mazai valgo kai skauda dantenytes, o kai neskauda tai ir daugiau pavalgo... Taip ir kamuojames... Vakar vel suaktyvejo dantukai augt, tai va antra diena zirzenames... Dabar supynese sedi ir urzgia kazka ir dejuoja Taip juokinga klausyt to burbuliavimo :)

O varda mergina tai visai pagal charakteri gavo - Ugne. Pries gimdant kitoki buvom isrinke, bet kai ligoninej man ja atnese i palata, tai kazkaip ziuriu as i ja ir galvoju: Ne, netinka. O kai po 2 dienu mergina mane ligoninej prisokdino ir namie ramybes nedave, visa po prakaitu apie ja sokinejau, po to dar prisiminiau kaip ji dar pilvelyje budama neduodavo man miegot, tai va ir gavo toki varda

O kuo vardu tavo sunelis? Ar turi kokia vardo rinkimo istorija? ;)

2009-01-22 14:58

Tai zodziu truputeli tevelius pasokdina Ugnyte,grazus vardas

Na mano sunelis Gustas vardu...

O varda jam issrinko tevelis su mano sese,pasieme kalendoriu ir verte kiekviena diena ir ziurejo,turejo issrinke kelis variantus vardu,bet kai maziukas gime,ten kai ji svere matavo,vyras ji kalbino ir sake visus vardus,tai sako ar busi Gustas,tai jis kazkokia mina isreiske,kad vyras suprato,kad jam labiausiai tinka ir patinka sitas vardas

Tai bajeriukas su situo vardu,vieno zodziu vardarienis tik vasario 29,tai vaikas kas kelis metus gales svesti savo vardadieni,tikrai tikimes,kad jam bus svente...

Maniskis tai dabar zaidzia,namus vercia,nesenai pavalge pietus...

2
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Jan Leon