Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
18

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2009-06-09 19:36

Na labukas, pagaliau prisedau :)

Mano internetas vakar ir siandien keliavo po Lietuva, tai buvau "be rysio" :)

Oj Gustukas, kad linksmas pievoje tarp gelyciu :) Nu jau visas vyras, kaip pipiras ;) Man taip ir stovi akyse per musu pasimatyma kaip jis begiojo visur.

Mudvi su Ugnyte dieneles namie leidziam, siandien bent atsilo, tai ir lauke pasibuvom, buvau manieziuka issitempus i kiema ryte, tai pasivarte mano drauge iki soties. Ant zemes tai dar neleidziu... Pas mus ir kiemas nesutvarkytas dorai, o ir visokios bitutes, sirses ir kitokie padarai po pievele skraido, meduti renka, tai baisu, kad neikastu.

Tau jau baigesi egzaminai? Gal kuria diena susimatom? Dabar orai pasitaise. As kazkaip namie uzsisedejau kai orai prasti buvo, tai truputi stogas vaziuot pradejo :)

Ikelsiu kelias Ugnytes nuotraukeles i internetinius namucius ;)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 347

2009-06-10 10:30

Labukas!!

Na pagaliau prisedau parasyti,vis tais mokslais apsivertusi,ir siaip namu ruosos darbais....

Na penktadieni dar laukia vienas egzaminas,bandau vis pasiskaitineti,kai Gustukas miega arba zaidzia,ryt lekiu visai dienai pas sese mokytis,o penktadieni i egzamina...

Gal kita savaite planuojam pasimatyma? Nes sia savaite tai dar vis uzsiemusi......Gal jau oriukas geras bus,nes ziuriu siandien vel ne koks,vakar tik viena dienele geresne buvo,o taip norisi gero oriuko...

Ziurejau Ugnytes foto,labai faina mergyte,o kokia jau didele,labai fainas jos zaidimu kilimelis,jauciu reikes ir Gustukui toki nupirkti,maciau kazkokioj parduotuvej pirkti,bet nenupirkau,oi kiek dziaugsmo Gustukui butu,galetu sau delioti tuos kvadratukus

Gustukas tai isdykes labai,duksta,neklauso,kur negalima labai lenda,jei pasakai negalima arba patrauki ji tai baisus kaprizai,oi vyras su charakteriu....Vakar visa diena namie vaiksciojo be pamperso,vis laikas nuo laiko pasodinu ant klozeto,tai padaro sisiuka,ir jam kaip patinka,kai vandeny nuleidziu,juokiasi laimingas visas,kazkada pabandziau pasodinti,ir jam labai patiko,reikes tik dangti nusiprikti ant klozeto,kad jam patogu butu sedeti....Dabar irgi va laksto su sortukais ir patogiau jam paciam,ir pampersu maziau reikia...Vakar kai i lauka ejom tada uzsidejom pampersa

Na geros dienos jums!! Linkejimai Ugnytei!

2009-06-12 10:47

Labukas,

O, tai Gustukas tuoj bus savarankiskas, be sauskelniu vyras ;) Jau reiks ir man po kokio menesiuko ar poros bandyt Ugnyte pratint prie puoduko.

Vargsiukei vakar vakare dantuliai taip kamuot pradejo, kad tik po vidurnakcio siaip ne taip, visokiom pastangom uzmigo, o taip vartes kaip kleckas kai paguldai. Tryne nosyte i pagalve, keturpescia atsiklaupia lovytej, tik nosi ibeda i pagalve ir urzgia.

Siandien atsibudo geros nuotaikos, bet va praejo valandziuke ir vel irzli... reiks gal i lauka veztis man ja, jei nelis, lauke ji ramesne buna.

Ka savaitgali veiksit? Zadejo nelabai kokius orus... Mes tai namuose turbut busim.

Paskutinį kartą redagavo: Bibisina (2009-06-12 10:49)

2009-06-15 13:24

Labukas

Na pagaliau pasibaige mano mokslai,tai dabar busiu laisvesne, na bet krikstynoms reikes ruostis,po truputi jau ruosiames,va savaitgali jau sau rubus nusipirkau,vyras tai turi kostiuma sviesu,tai eis su juo apsirenges,o as suknele tokia kuklia trikotazine nusipirkau,jau krikstomama ir Gustukui kostiumeli su visais reikalingais krikstynom priedais nupirko. Gustuko krikstynos liepos 4d....

Sestadieni mes namie sedejom,tik i lauka trumpam buvom islinde,dar pas teta buvau nulekusi trumpam svecius...O sekmadieni su sese ir pussesere buvom apsipirkti,galvojom iseisim i lauka po pietu,bet kaip pradejo lyti,tai niekur neisejom,nieko ypatingo savaitgali nenuveikem.....

Siandien tai kolkas namie bunam,namus tvarkiausi,pietus gaminau,Gustukas pamiegos ir eisim i laukuti,gal iki pusseseres i svecius nuvaziuosim...

Na kaip jus laikotes? Ugnyte gal jau po truputi vaikstineja?? Gal nauju dantuku turite??

Mes tai neturim kolkas nauju dantu,kolkas tik 8 dantukus turim,bet kalasi kiti,bet niekaip neissikala

Na geros dieneles jums!! Linkejimai Ugnytei nuo draugo Gusto

2009-06-15 14:41

Labukas,

Tai jus didziam pasiruosime dabar ;)

Mes tai savaitgali namie praleidom. Sestadieni tvarkemes, sekmadieni mano ir vyro tevai buvo atvaziave, praita savaite mano gimtadienis buvo, tai atsventem kukliai :)

Anyta jau atveze is savo darzo morkyciu ir buvyciu Ugnytei, tai smaguriausim svieziom darzovem :) Dar ir zemuogyciu naminiu atveze, gaila miske dar nenoksta, nebent saulyte pradetu sildyt. Tai Ugnytei labai patiko zemuogytes, suniamniojo 3 net pasiciapsedama, laimei per nakti jokiu alergijos pozymiu neatsirado, tai gales ir toliau smaguriaut :) Anyta sake kad po savaites ir agurkiuku siltnamyje jau bus.

Ugnyte dar nevaiksto, bet jau isikibus atsistoja ir pastovi truputi, nors ir netvirtom kojom, bet jau megina :) O del dantuku, tai labai nerami... niekaip neprasikala virsutiniai, tai vakarais ir naktimis labai nerami buna, vartosi, rankom mosikuoja miegodama, miegodama ropoja, iesko patogesnes vietos ar pozos miegot, tai net gaila ziuret...

Dideliausi linkejimai Gustukui !!!

2009-06-17 11:23

Labukas

Na kaip jus laikotes? Ka veikinejate? 

Mes tai gyvuojam taip pat,va siandien visus jau egzaminu rezultatus suzinojau,issilaikiau viska be skolu,dabar tik rudeni reikes i mokslus,ir tai bus tik paskaitos,na dabar esu laisva nuo mokslu

Na siandien jau oriukas matosi geresnis,tai lysim i lauka,nes vakar beveik visa diena pralijo,na kas cia per orai kelinta savaite vis lyja ir lyja,neimanoma kiek nori ir kada nori lauke pabuti....Na tikiuosi tuoj ateis vasara

Gustukui jau beveik du kruminiai dantukai isdyge,vakar jis man piktokas buvo,siaip ne taip leidosi apziureti jo dantenas,tai jau dantuku galiukai jau jauciasi,tuoj turesim kruminius dantulius

Na jums faina,kad jau valgote sviezias darzoves,mes tik zalumynu ivairiausiu turejom is mano mociutes parsiveze,bet jau baigem valgyti...

Na gal planuojam musu susitikima??? As tai dabar galiu bet kada,jokiu planu neturiu,tai jus dabar siulykite kada susitinkam

Na geros dieneles jums!!

2009-06-18 10:55

Labukas

Na pagaliau prisedau parasyt :)

Oj kaip vakar ir sianakt prisikamavom su Ugnytes dantukais... Vakar nuo 21.30 pradejau migdyt, tai uzmigo tik 24 val ir tai tik susikukus i adijaliuka "uznesiojau", nes niekaip vaikas nenurimo. Paguldai, tai ji iskart verciasi ant pilvo ir stojas prie lovytes krasto, tada trepsi, tupcioja, spiegia atsistojus, o miegot - nei uz ka. O nakti irgi kas valanda vis budinejosi, vartesi, blaskesi, galvyte purte. Oj oj oj kaip nuvargom abi sianakt. Uztat iki 10 val miegojom (su pertraukom aisku :) )

Tai dabar su musu pasimatymu ir nezinau kaip daryt, ar dar ryt susimatom, ar nukeliam kitai savaitei? Kas pas jus ryt planuose? Dar reik paziuret kaip oriukas. Ir ka numatysim veikt?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-06-18 16:49

Labukas!

Na pasimatyma nukelkim kitai savaitei,nes atvaziuoja pas mane siandien vakare drauge,ji yra ne is Vilniaus,tai pasibus pas mus,tai rytoj jau niekaip negalesim susimatyti...

Na mums irgi dantukai kalasi,paryciais Gustukas labai blaskosi,buna nuo kokiu 6h,tai gerti prasosi,kas kokia valanda,na nieko tikiuosi greitai sulauksim dantuku ir nebereikes nei mums nei Gustukui kankintis

Siaip pas mus lyg tai viskas ir taip pat,savaitgaliui nieko gero neplanuojam,vyras tikriausiai savaitgali dirba tik sekmadieni tures laisva diena,tai nieko cia ir nepriplanuosim...Ka jus savaitgali planuojate veikti??

Na tai tiek naujienu is musu

2009-06-18 17:00

Labukas!

Na pasimatyma nukelkim kitai savaitei,nes atvaziuoja pas mane siandien vakare drauge,ji yra ne is Vilniaus,tai pasibus pas mus,tai rytoj jau niekaip negalesim susimatyti...

Na mums irgi dantukai kalasi,paryciais Gustukas labai blaskosi,buna nuo kokiu 6h,tai gerti prasosi,kas kokia valanda,na nieko tikiuosi greitai sulauksim dantuku ir nebereikes nei mums nei Gustukui kankintis

Siaip pas mus lyg tai viskas ir taip pat,savaitgaliui nieko gero neplanuojam,vyras tikriausiai savaitgali dirba tik sekmadieni tures laisva diena,tai nieko cia ir nepriplanuosim...Ka jus savaitgali planuojate veikti??

Na tai tiek naujienu is musu

2009-06-18 19:54

Na mes tai kol kas nesugalvojom ka savaitgali veiksim, bet turbut kaip visada, mano tevai atvaziuos i svecius, tai vyrai darbuosis, mama su Ugnyte zais, o as tvarkysiuos ir valgyt darysiu :) Gal ryt ar savaitgali pas uosvius nuvaziuosim, anyta gal darzovyciu Ugnytei duos.

Rytoj kazkaip galvojau pas bendradarbius nuvaziuot su Ugnyte, bet po pirmadienio keliones pas draugus tai dabar didelej dvejonej su Ugnyte vaziuot i svecius... Kaip issigando ji kazko kai uzejom i buta pas draugus, tai kai prades zviegt, 10 min tai grynai be perstojo, tada po truputi dairesi aplinkui ir vis verksleno. O kur buvo visi draugai tai net nenorejo but... Ar ji cia taip klaustrofobiskai i buta sureagavo?? Ar i tai, kad zmoniu buvo daug (9).... Nesupratau... Po to kai i miegamaji nusinesiau pakeist sauskelniu, tai merginos tik suejo pabobinet, va tada jau gerai, Ugnyte ant lovos vartaliojos, prie visu merginu ropinejo ir kibino :) O kai tik i ta kambari kur visi vyrai like buvo, tada tuoj zviegt :)

Tai dabar bijau ir pas bendradarbius vaziuot, nes kai uztaisys man vel koncerta, tai nezinosiu kur detis...

Tai va taip ir gyvenam... ;)

2009-06-22 14:01

Labukas!

Na kaip jus gyvuojate? Kaip savaitgalis praejo? Gal per savaitgali nauju dantuku isdygo??

Mes tai jau beveik du kruminius dantukus turim,islinde galiukai jau daugiau. Dabar Gustukas miega,as gaminu valgyti....

Savaitgalis praejo kaip visada labai greitai...Sestadieni drauge buvo pas mus sveciuose,tada kai isleidom drauge vaziavom visi apsipirkti,dabar mes vaziuojam i ta norfa parke,ten pigiau ir nemazas pasirinkimas,prie to pacio pasivaikstinejam po kitas parduotuves,kai grizom is parduotuves tada dar i lauka savo vyrus isleidau,o as tvarkiausi...Sekmadieni sese buvo uzsukusi i svecius,tai paplepejom,poto ejom visi i laukti...Tai taip ir prabego savaitgalis...Tiesa maciau prie tos norfos yra atsidariusi nauja parduotuve,ten prekiaujama vien pampersais ir siaip gal kokiu daiktu vaikam yra,nebuvau uzejusi,bet ant langu iskabintos kainos,zymiai pigiau pampersai...Dabar as turiu prisipirkusi pampersu pigiai,kai IKI buvo akcija po 40lt pokas,tai pasiemiau keturis pokus.... 

Na tai sia savaite galim planuoti susitikima...Gal koki ketvirtadieni ar penktadieni?? Nes rytoj drauge is ryto atvaziuoja,ji cia su mokslais tvarkosi reikalus,vis vieno egzamino neissilaiko,kuri as aciu dievui islaikiau,nes dabar ten katastrofiska situacija gaunasi su tuom destytoju,jau konspektai nebetinka ir t.t.

Na tai tiek ziniu is musu!! Geros dieneles jums!! Linkejimai Ugnytei!!

2009-06-22 19:45

Labuka,

Na mes tai savaitgali ramiai - namuose praleidom. Mano tevai buvo, nakvojo pas mus. Tvarkinejomes, ilsinejomes :) Ugnytei tai lyg ir islindo du dantukai virsuj, bet nesiduoda patikrinama :) purtos, nepraziodysi :) Dabar daviau naminio agurko paragaut, tai net ziaugcioja :D Ko jai tas skonis nepatiko tai nezinau... Gal reiks rytoj su rugpieniuku sutarkavus sumaisyt... kaip saltibarscius padaryt :) Bet uztai braskes ir zemuoges kerta, kad net ausys linksta :D

Tai galim pasimatyma ketvirtadieniui planuotis, nes penktadieni gal dar kokiu planu susigalvosim. Ryt vaziuosiu su Ugnyte apsipirkti, prasiblaskyti. As tai dazniausiai Rimi apsiperku, man ta Norfa siaures miestelyje siurpa kelia... Vienintelis man ten geras pasirinkimas tai - alaus :D bet kitu prekiu, kurias mes vartojam tai nei su ziburiu nerasi... Jau nekalbu apie vaikiska maisteli. Kai as ten pirma kart nuvaziavau po pertvarkymo, tai visa isiutus isejau, nes nieko neradau ko man reikejo... Nu ne prie sirdies man ta norfa nors tu ka :)

Ugnyte dabar valgo sokoladini javinuka, tai visa issimurzino, net ir nosies galiukas rudas :D O jau dziaugsmo, kad terliotis leidziu :)

2009-06-23 12:36

Labukas!

Sveikinam su naujais dantukais....O ar leidziasi Ugnyte valyti dantukus?? Gustukui dantuku valymas tai katastrofa,kai dantukai nedygo,tai sauniausiai issivalydavom,o dabar tai neleidzia,per asaras valome dantis,na kai paciam duodu sepeteli tai jis valosi,bet toks jo valymas,kad tas pats,kaip nevalyti dantys....

Na zinok mano Gustukas nei agurku,nei pomidoru nevalgo,spjauna,neskanu,o saltibarkscius valgo kuo puikiausiai....

Na man tai visai nieko ta norfa,bet aisku visu produktu as ten nerandu,pvz mesos as ten neperku,na toki piena,duonos gaminius ir kruopas, dar kaiko tokio reikalingo namu ruosai tai randam......

Na tai ir planuojam tada ketvirtadieni susitikima musu...O apie kelinta valanda galetumem susimatyti???

Na ar svesite Jonines?? Ar turite Jonu? Mes tai neturime Jonu,tai ir nesvesime,na ir siaip su Gustuku nesinori i didelius renginius vaziuoti,siandien mano sese su draugem leks i Belmonta ten svente,o mes visi namie busim,eiline diena mums

Na geros jums dieneles!!

2009-06-23 12:56

Labuka :)

Buvom su Ugnyte parduotuvej, apsipirkom sventinei dienai :) Siaip niekur nevaziuosim, namie kepsim kepsniukus ar saslykus :) O Jonu tai turim, mano mama Janina :) ir jos brolis Jonas, bet gyvena Panevezyje. Tai va dabar bandau per gmaila pasnekint mama, paklaust ar atvaziuos paparcio ziedo ieskot :)

O parduotuvej tai jaunimelis jau sluoja alaus lentynas ir saslyku gretas :D

Ugnyte irgi nelabai leidziasi valyt dantukus, gerai, kad dar tik priekyje dantukai yra, tai as greit pabruzinu, kol ji susidomejus issizioja, bet po to tai atima sepeteli is manes ir tiek jo tematyt :) Atsisedus grauzia, kol dantu gelio dar yra, po to numeta ant zemes, atseit - issivaliau :D O vakarais dabar tai kaip sunku man ja uzmigdyt... nesvarbu kiek diena miega ir kada paskutinis miegelis buna, maudau ar nemaudau pries miega... jau lyg apsnusta pavalgius, bet lyg kas i uzpakali iznybtu kai prades seliot.... tai arba jau islaukus iki kokiu 23 val ant ranku nesioju kol uzmiega, arba vakar sugalvojau i vezimuka isodinau, apkroviau zaislais ir supavau kokiu 15 min, kol uzsnudo, tada i lovyte nusinesiau. Nepadeda nei prie saves guldyt, nes tik ant galvos lipa, prie galvugalio isikibus i lenta stojasi. Bandziau kelis kartus pasaku paskaityt, tai tik zviegt pradeda :) Nebesuprantu ar jai cia dantukai ar siaip oziukai atsirado...

Fui kaip man atsibodo tie karsciai... jau galetu ir atvesti... lauke neimanoma but, ner kuom kvepuot, tai namie sedim, kur tik 20 laipsniu silumos :) Tai namie sedim vos ne su megztiniai, reikia i miesta vaziuot ar i lauka pasivaiksciot, tai pirma einu i lauka paziuret koks oras, kad Ugnytes neisvezt su megztiniu, kai 26 laipsniai silumos :D

Del susitikimo, tai man arba iki kokios 12-13 val arba jau po pietu apie 16-17 val. Gal kai ne taip karsta, tai vaikam geriau bus?

2009-06-23 18:39

Na skaitau kaip Ugnyte elgiasi pries miega,tai taip pat kaip Gustukas,labai retai jis uzmiega be jokiu dukimu,na as tai buna jam ijungiu per televizoriu filmuka koki,tai greitai buna nuluzta,arba pajudinu biskiuka pagalvyte,tai sminga per kelias minutes,o tada ikeliu i lovyte...Viena karta labai neklause,duko,net jau buvo supykes ant manes,kad as ji migdau,tai nunesiau i kita kambari ir pusiau gulom pasodinau i supama foteli,tai uzmigo tik taip,na jam tas fotelis ir taip labai patinka,buna atsiseda ir sedi arba laipioja visaip....

Na atsibodo ir man tas karstis,namie jau jauciasi biski siluma,bet siaip nera labai karsta,o i lauka tik pavakary iseinam,nes labai karsta buna,o dar smelio deze ant saules,tai baisu,kad neperkaistu....Vakar irgi vakare isejom i lauka,tai vesiau,tai gera,pasibuvom ilgai,issidukom

Na ketvirtadieni tai gal geriau po pietu susimatom,nes biskiuka gal vesiau bus vaikuciams....Kaip noriu Ugnyte pamatyti,jauciu kokia pasikeitusi

Na geru jums Joniniu! Sekmes ieskant paparcio ziedo!

2009-06-29 11:02

Labukas

Kaip jus gyvuojat? Kaip pasiruosimai krykstynoms ir gimtadieniui? ;)

Oj mano Ugnysyte kaip sianakt prikamavo... Beveik nemiegojau, miegot ji nuejo veliausiai, vis lipo, vartes, males, daves... Nakti vis prabusdavo, o ryte sugalvojo, kad jai 6.30 reik keltis ir islydet teti i darba... O kai tetis atejo mums duru atidaryt, ir Ugnyte pamate teveli, tai puole i tokia asaru pakalne, kad man teko su ja ir keltis... Biskiuka uzkando kosytes ir apie 9 val issiveziau ja su vezimuku i lauka, tai uzmigo ir tebemiega... O man viska tvarkytis reik po savaitgalio, nors rankos net nekyla... Varge vargeli... O dar norejau siandien vaziuot apsipirkt diena, maximoj supynes po 20 Lt, sakau gal naujas uzsiemimas Ugnytei butu lauke.

Tai va taip ir gyvenam :)

2009-06-29 14:46

Labukas

Mes sestadieni jau 13h buvom pas senelius,vyras tai isvaziavo vel atgal i vln i darba,tai mes su Gustuku ir mano tevais viska ruosiam krikstynom,na dar vyro brolio seima tikrai daug padeda,jie ten rupinasi maistu,uzsake pazystama seimininke,tai del maisto problemu nekyla,viska jie derina manes aisku pirmiausia atsiklausia,na man tik piningeliai reikes sumoketi seimininkei. O siaip tai gerimai,vaisiai,dar torta prase sese,kad uzsakyciau,nes ji tik pries krikstynas atvaziuos,tai nuo krikstomamos torta Gustukui uzsakiau...Na ir siaip visokiu rupesteliu turesim...Gelytes stalo papuosimui uzsakiau...Apsirengti tai jau visi turim,tai galima sakyti mazai tu rupesciu....

Gustukas dabar tai miega labai gerai pas senelius…Cia zymiai vesiau kambaryje nei pas mus vln,siaures puseje kambarys,o vln tai po pietu pas mus saulyte,tai prikaitina kambary…O Ugnytei,gal karsta,kad ji vartosi,arba dantukai…Gustukui tai jau kruminiai prasikale,gal del to geriau miega…..

Va laukiu dabar sveciu,pusseseres turi atvaziuoti,viena yra grizusi pas savo tevelius is anglijos i svecius su savo suneliu ir vyry,sunus pusseseres yra pas mane fotoalbume,su Gustuku zaidzia,senai fotografavom kai buvom pas juos sveciuose…Jie ir sestadieni buvo atvaziave,tai vaikai prisiduko iki soties,tai miegojom super gerai,net nakty zaibu ir griaustiniu negirdejom,mama sako tu girdejai nakty kas dejosi,sakau nea tik girdejau,kad lijo,sako na ir miegat gerai….

Na sekmes jums…Pasistenk paiilseti,nes jauciu visai be jegu esi,kai nakti beveik nemiegojai…Geros dienos!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-06-30 09:37

Merginos esu is Antakalnio platinu oriflame kosmetika gal noretumete,rasykit

2009-06-30 12:31

Labuka,

Oj nu ir karsta paskutinem dienom pas mus... jau net nesinori nosies i lauka kist...

Tai jus smagiam ruosimesi sventei, smagu :)

O mes tai rytoj vaziuosim pas mano senelius, tik nelabai smagia proga... mano mociute vakar mire... Tai ir nuotaikos pas mus niurios... O dar tie karsciai, kaip cia su Ugnyte kelione reiks istempt...

Tai daug ir nerasysiu, nes galva tuscia kaip puodyne...

Paskutinį kartą redagavo: Bibisina (2009-06-30 13:19)

2009-06-30 14:08

Labukas,

Didele uzjuojauta mirus mociutei....Na tikrai niuros nuotaikos....Kai paskaiciau,kad mire tavo mociute iskarto prisiminiau savo mylimiausio senelio laidotuves,kurios buvo pries 5metus....Stiprybes jums....Dar su Ugnyte per tokius karscius keliausite,tai tikrai bus sunkoka...

Na pas mus tai viskas taip pat....Karsta labai....I lauka islendam tik vakare,nes diena ziauriai karsta...Butu gerai prie kokio ezerelio pabuti,bet vienai kazkaip nesinori su Gustuku vaziuoti,o visos drauges ir teveliai dirba....

Na tiek ziniu is musu...Linkejimai...

...
18

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Roberta