Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
17

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 347

2009-05-14 14:44

Labukas!

Na jus ir miegaliukes! Nors mes tai irgi 9h prabudom,tai gerai mpamiegojom,na dabar visa laika 9h keliames

Na oriukas tai lauke ne koks,nei vakar lauke nebuvom,tai jauciu tikrai ir siandien nelysim,nes saltas vejas labai

Labai saunu,kad jau apstatet baldeliai sveciu kambari,tai dabar tik priiminekit svecius

Na Gustukas tai labai jau kalba savo kalba,o ypac kai atsikelia,buna paiilsejes,tai kaip pradeda kalbeti,tai neimanoma nieko suprasti. Vakar vakare grizau namo is seses,tai toks jis pasiutes,kai pabuna su tete tai tampa toks pasiutes vaikis,kad oi oi oi

O mokytis man sekasi sunkiai,nes nemazai medziagos ir labai nelenda i galva,na zodziu nesamoningas dalykas,na bet kaip nors gal ismoksiu kazka ir pasiseks islaikyti man ta nelemta egzamina

Na tai tiek ziniu is musu!! Geros likusios dieneles

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2009-05-15 13:52

Oj labukas,

Siandien as velyva prie kompiuterio, nes su Ugnyte miegojom iki beveik 10 val. o atsikele skubejom valgyt, rengtis ir vaziuot i parduotuve :) Dabar jau sugryzom, apsitvarkem, verdam sriubyte, Ugnyte valgys ir eis liuliuko, o as indu plaut :)

Kaip jus laikotes?

2009-05-18 08:50

Labukas

Kaip laikotes? Kaip savaitgalis praejo? Kaip egzamine sekesi?

As tai net nepastebejau to savaitgalio... sestadieni mano tevai buvo atvaziave, o vakar tai vaziavom balsuot, tada pas vyro tevus, gryze vel tvarkinejomes, tai net nepailsejau. O siandien dar Ugnyte sugalvojo 7 val atsikelt, tai is vis jauciu diiiiideli miego trukuma :) O tu turbut jau atostogauji? ;)

2009-05-19 14:04

Labukas

Na pagaliau suradau laiko tau parasyti,nes siaip tai net neturejau kada prie kompo prisesti.Gustukas dabar miega,o as padariau pietus ir prisedau pagaliau prie kompo...

Savaitgali tai praleidom gerai sestadieni buvom kaime pas mano mociute,kepem saslykus,Gustukas su suniukais zaide,o sekmadieni ejom balsuoti,tada ejom pas draugus i svecius,buvo ju buto ikurtuves,tai ten pasedejom,sampaniuko isgerem,ir namucio grizom,seneliai Gustuka paziurejo,o mes biski atsipalaidavom

O vakar buvom su sese kirpykloje,biski sruogelem sviesiom padaze plaukus ir galiukus pakirpo,tai irgi vakar atsilaidavau,paplepejom iki soties su kirpeja,musu pazystama ta kirpeja,labai faina moteris,tai gera man pas ja nueiti pasigrazinti ir pakalbeti. Vakar vakare mes dar pas vyro gimines vaziavom i kaima,tai ten pasibuvom,Gustukui laibai patiko triusiai,ju kaimynai turi triusiu tai Gustukas bego iskarto triusiuku ziureti,ir siaip su suniukais zaide

Na gyvenam gerai turiningai leidziam laika,siandien vakare eisim abudu i svecius pas mano drauge...Tik siandien mano sese su mano vyru isvaziavo i vilniu...O egzaminas sekesi blogai,neislaikiau tik 4  surinkau,o tikejausi tikrai islaikyti,na suktas testas buvo,na nieko birzeli per sesija issilaikysiu....

Na sekems jums!!! Linkejimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-05-20 08:37

Sveikos,mamytes!Ar priimsit pas save?

2009-05-20 12:42

Labukas!!

Tai aisku,kad priimsim,kuo musu daugiau tuo smagiau bendrauti....Pasipasakok trumpai apie save

Na o kaip Ugnyte su Ieva laikosi?? Gal jau nauju dantuku turite?? Ka veikinejate?

Mano Gustukas miega tai as prisedau prie kompo,siandien pietu negaminsiu,nes nuo vakar maisto nemazai liko,tai dabar galiu sau patinginiauti

Mes tai gyvuojam gerai,siandien pas mus tik oriukas ne koks,apsiniauke,o vln girdejau kad labai fainas oras,na tikiuosi ir pas mus islys po pietu saulyte

Turiu nauju foto is musu atostogu,vakar prifotkinau,tai kuria dienele ikelsiu i kompa,ir isidesiu i internetinius namucius,galesi pasiziureti,vakar jau nebebuvom pas drauge sveciuose,nes buvo geras oras sakau neapsimoka namie sedeti,tai buvom pasivaikscioti prie Rokiskio dvaro,Gustukas pries miegeli prisilakste,dar ismaudziau grizusi tai nakti miegojo kaip angelelis,kad visada tai miegotu

Na geros dieneles jums!! Sekmes!!

2009-05-20 13:52

Sveikutes

Malonu matyt naujus narius ;)

O mes tai gyvuojam... paskutines 2 dienas as kazkokia visai be sveikatos :( Nugara kazko skauda... Tai ir nuotaikos tokios - nekokios... Ugnyte irgi be nuotaikos antra diena, vis verkslena viena budama, vos tik as minutei iseinu is kambario, tuoj verkia ir tiek isiverkia, kad ant ranku tik nurimsta... Nesuprantu, ar cia jos kaprizai pradejo reikstis... ir bandau neimt ir nukreipt demesi kokiu daiktu ir panesiojus vel paleidziu paropinet, tai kuriam laikui lyg ir uzsimirsta, bet po kiek laiko vel ziurek verkslena... Gal ir dantuku dygimas nuotaika gadina, net nebezinau... Tai ir as gal del to pavargau, issekus jauciuosi.

Siandien Ugnyte miegojo priespiecio miegelio gal 2 valandziukes, tai as apsitvarkius islekiau i lauka ir pasidarius kavos, pasiemus knyga - pasideginau saulyteje :) Tai truputuka nuotaika pasitaise :)

Dantukai nauji neislindo dar, bet jau ant zemes tai nepagaunu vikruolytes :) Kaip kirminukas nusliauzia kur nori ir zbitkina...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-05-22 08:21

Sveikutes,mielosios!Nezinau ka ir papasakotTikriausiai,reiketu pradeti nuo svarbiausio..Esu dvieju angeliuku mama.Suneliui jau beveik du metukai,jis jau savarankiskas  vyrasMano mergytei sekmadieni puse metuku.Jau turi pora dantuku,bet dabar jau vel neramesne,dar dantukai lenda.Tai vat taip ir gyvenam.

2009-05-22 09:10

Labute alifo4ka ir veziukee (jei siandien prisijungsi)

Malonu, kad prisijungei :) Tai tavo dukryte ankstyva su dantukais. Manoji tai 6,5 tik pradejo lyst pirmasis dantukas. Dabar jau 2 dantukai gerai matos, jau laukiam kitu, nes nerami pastaraja savaite, ypac vakarais. Mano dziaugsmeliui tai 8,5 men. :) Vikruole neispasakyta, jau sliauzioja, tai tik ir ziuriu kur ji traukia, ar tik ne prie laipto ar besikurianancio zidinio :)

Kaip ruosiates savaitgali praleist? Zada lietingus orus... As tai net nezinau ka cia ir veikt reiks, jei visa savaitgali lis... Siandien net i parduotuve nebevaziuosiu, gal vyro paprasysiu, kad parveztu ko truksta... Turbut teks sedet namie ir jei nelis, tai kieme pabut, darzeli paravet ;)

2009-05-22 10:27

Sveikutes

Na mes kazkaip pas senelius turim daugiau veiklos nei Vilniuje. Vakar su kaimyne ir jos suneliu buvom laukutyje,o tam berniukui beveik tiek pat kaip Gustukui,tarp ju 2 savaiciu skirtumas,tai graziai jie pazaide,mes pakalbejom,poto dar kavos kaimyne pakviete,tai tik pavakary grizom namo

Siandien pas mus is ryto lijo,o dabar ziuriu kaip ir grazeja oriukas,na jei nelis tai reikes lysti i lauka....

Na didziausi sveikinimai Ugnytei,kad ji jau tokia vikruole,pamatysi tuoj prades eiti isikibusi i kanors,oi tada tik spek ziureti,kad nenugriutu ir neuzsigautu...

Na o savaitgali mes planuojam vaziuoti pas mano mociute i kaima,na pabusim pas ja koki pusdieni,o poto grisim namo,na jei lis lietutis savaitgali tai nieko gero

Na geros dieneles!! Gero savaitgalio!!!

2009-05-25 11:35

Labukas !!

Na va, prabego savaitgalis vel kaip nepastebetas :) sestadieni tvarkinejomes namie, o sekmadieni pas uosvius vaziavom cepelinu valgyt :)

Siandien jau grazi dienele pas mus nusimato, saulyte nuo ryto sviecia, tai kai pavargs Ugnyte, tai as ja uzsimigdzius eisiu savo siltnamiuko tvarkyt, palaistyt, paravet. Po to gaminsiu pietus ir zek vel vakaras... Kazkaip man tas laikas greitai bega su Ugnyte, kaip praita vasara isejau priesgimdiminiu atostogu, tai kazkaip ir tos dienos ilgesnes buvo, ir tiek visko padarydavau... o dabar tik speju atsikelt, ziurek vel vakaras :)

Siandien ryte dar sona smarkiai pasitempiau Ugnyte keldama, tai taip diegia... reiks paieskot kokio sildancio tepalo, gal susildys raumenis, tai ne taip skaudes.

2009-05-25 18:23

Labukas!!

Na ir mums savaitgalis prabego greitai,bet nelabai gerai,Gustukui dantukai pradejo labai dygti. Na pasakoju viska is pradziu....Sestadieni vaziavom pas mociute su mano tevais,labai didelis vejas buvo,lauke jis prisilakste,prisiduko,susilo labai,tai biski nurengiau,ir perpute,turim dabar sloga,na galejo ir is masinos kai isnesiau i lauka perpusti,nes masinoj karsta,o lauke vejas didziulis,na net neisivaiduoju,bet sloga palyginus nieko kaip prisinervavau ir as ir mano tevai,sestadieni vakare turejom sveciu,poto as su Gustuku pas drauge isvaziavau su Gustu,tada parveziau namo tevams,ir vel islekiau pasisedeti,ir taip nuotaikoj buvau,galvoju pasisedesim,pakalbesim,na galvoju atsipalaiduosiu,bet po kokios valandos skambina mama,sako Gustukas labai piktas,verkia,kazkas jam yra,nemiega,grizau tai vaikas visas nuliudes,matau,kad skauda kazka,istepiau dantenas medum tai apsiramino praejo kazkiek,kaip ir uzmigo,bet poto vel smarkiai verke,na siaip ne taip uzmigo,atsikele sekmadieni,tai visas karstas,pamatuoju 37.7 temperaturos,na ir nezinau ar cia virusa pasigavo ar dantukai,ar persalo,bet visa laika galvojau dantys,nes masazuoji dantenas gerai,tik nemasazuoji blogai verklsena,na mama sako issikvieskim gydytoja,tai iskviete mama gydytoja,dar jos pazystama,tai apziurejo Gustuka,nuramino,ir pasake,kad dantukai,ir nelabai leidziasi,kad paziureciau,bet kalasi iltiniai ir kruminiai,na kokie 4 dantys iskarto,na bet vakar i pavakary Gustukas vel buvo sveikas kaip ridikas,namie tvarka dare kaip priklauso,nes gydytoja liepe duoti sirupa Ibufen,kai vaikui skauda ir nedidele temperatura,tai sudaviau vakar viena karta,iskarto geriau,dar pries miega daviau,o siandien jau laksto kaip turi buti,visai kitas vaikas,ir sneka jau kuo toliau tuo labiau,tik ne viska suprantam. Tik va musus tete labai musu pasiilgo,na nieko sestadieni planuoju i vln grizti,siaip penktadieni vaziuociau,bet drauge uzkviete i gimtadieni penktadieni,tai svarsciau eiti ar nea,pasitariau dar su mama,sako eik nesijaudink Gustukas bus priziuretas,tai biski atsipalaiduosiu,nes si savaitgalis ne koks buvo

Na tai tiek ziniu is musu...

Na Ugnytei linkejimai nuo Gustuko!! Labai grazi jusu nauja foto,na super mergaites!!

2009-05-28 09:10

Labukas

Oj kazkaip neturejau vakar laiko, o gal ir nori isijungt kompa...

Tai matai kiek visokiu nuotykiu turejot savaitgali... Kaip Gustukas jauciasi? Gal jau islindo dantukai?

Ugnyte tai momentais linksma, momentais pikta, irzli. Virsuj dantenytes jau tokios pasikeite, tai gal ant dienu ir islys dantukai. Vikruolyte mano jau pradeda tvarka visur daryt :) Viska ka randa ant zemes, tai skaityk jau jos :) Batus reikia paragaut, vezimo ratus paciupinet, mano kojas pakrapstyt

O man tebeskauda nugara... Nezinau nei kas daryt, gal reiks po iseiginiu pas gydytojus kreiptis...

Siandien man kazkodel penktadienis...

2009-05-29 11:36

Labukas

Na tikiuosi dabar galesiu tau parasyti,nes vakar kokius 3 kartus rasiau ir taip daug prirasau,aisku Gustukas demesio reikalauja,tai dar su juo uzsiimu,poto vel rasau,o kai paspaudziu ok,tai rodo prisijunkite,prisijungiu ir nebelieka mano zinutes,na zodziu taip ir neparasiau,tada pradejau daryti valgyti ir siaip dar turejau i kirpykla nulekti tokiu priemonui pasiimti,tada dar pas drauge uzsukau i svecius,poto vakare dariau savo teveliams tinginy ir pietus skanius padariau,tai labai jau jie patenkinti buvo. Na kazkaip daug veiklos turiu,tai net nespeju uzsukti i mama.lt,na labai atsiprasau,kad retai cia uzeinu,bet tikiuosi kai busiu vilniuje tai tikrai pasitaisysiu. Rytoj mes jau griztam i vilniu,labai noriu,pasiilgom tetes labai abudu...Gustukas,tai cia kelias dienas puse dienos prakalba tete tete,o jei telefonas mano skamba,sako tete. Tai duodu as jam pakalbeti,tai savo kalba tetei pasakoja kazka

Gustukas gerai gyvuoja,slogyte jau beveik praeina,dar dantuku neturi,manau gal greitai turesim,bet kai turesim,tai jauciu viena po kito. Oi Gustukas kaip pasikeites,zymiai protingesnis,daugiau jau supranta,ant puoduko kartais jau pats pasipraso,ir padaro,o siaip kai as pasodinu,tai jis beveik visa laika padaro i puoduka,na gal per vasara jau pripras ir nebereikes pampersu,butu labai saunu. Ir siaip tokiu visokiu nauju dalyku jis ismokes,na zodziu linksma mums cia su juo,mama kaip tik atostogauja,tai padeda,islekiam visi i miesta,tai po parduotuves tai i lauka,rytoj su mama ir grisim i vilniu,man sesija prasides,antradieni jau pirmas egzaminas

Na labai saunu,kad Ugnyte tokia vikruole,tik va mamytei daugiau rupestelio,suziureti,kur jinai nuropojo...As pamenu,kai mano Gustukas pradejo ropoti,tai kazkas baisaus buvo,kol pripratom,viska reikejo pertvarkyti,kad nepasiektu kokiu daiktu,na bet aisku labiausiai bijojau,kad neuzigautu niekur,nieko praejom ta laikotarpi,tai prasidejo vaiksciojimas,vel neramu buvo,bet vel viskas gerai....

Na o tau jei dar skauda nugara tai eik pas gydytojus,nes ne juokas,jei neissigydysi,gali kartotis,biski patempsi ir vel viskas is naujo...Na gal kokius vaistukus pavartosi,ar tepaliuka koki...

Na kaip jus laikotes?? Kaip tavo nugara,ar labai dar skauda?? Kokiu zbitku Ugnyte ismoko?? Ka savaitgali veiksite???

Na as tai siandien einu pas drauge i gimtadieni,sakau gal si savaitgali atsipalaiduosiu,nes praeita savaitgali Gustukas sunegalavo...Siaip treciadieni buvo gimtadienis jos,bet balius siandien.treciadieni pasveikinom sampaniuko biski isgerem ir tiek,o siandien jauciu linksma bus,labai gera kompanija...

Na daug jau as cia prirasiau,atsibos ir skaityti

Geros dieneles!!! Ugnytei linkejimai nuo Gustuko ir buckis i zanduka

2009-05-29 14:10

Labukas

Dziugu girdet, kad Gustukas geriau jauciasi. Kiek jus ten veiksmo turit pas senelius :) Mes kazkaip be didelio veiksmo su Ugnyte gyvenam: namai-parduotuve-seneliai kartais draugai atvaziuoja. As kai dabar nelabai kaip jauciuos del nugaros, tai daug ir neveikiam. Kazkaip nepraeina man... pirmadieni skambinsiu i poliklinika. bandziau Fastum gel tept, bet nieko... pirma dienos puse skauda, i vakara lyg ir nebetaip smarkiai.

Savaitgali net ir nezinau ka veiksim... Kazkaip nieko neplanuojam, gal namie busim, gal pas uosvius vaziuosim. Siaip nieko rimto :)

2009-06-02 10:38

Labukas!

Na kaip jus gyvuojate? Ka Ugnyte naujo ismoko? Ka savaitgali nuveikete?

Mes tai sestadieni grizom i vilniu,tai sestadieni pavargau labai po keliones,karsta buvo,sekmadieni mokiausi,vakar mokiausi,siandien va leksiu po pietu i egzamina,labai sunkus egzaminas laukia,labai daug mokiausi,bet nieko gero nemoku,na ziuresim kaip cia bus.......

Gustukas,tai gerai gyvuoja,yra mociute,tai jie abudu buna,eina i lauka,o as mokausi,pas sese ir sekmadieni ir vakar mokiausi....

Gustukas tai labai isdykes,zbitkauja,duksta,o kai laikas ateina miegoti,tai isviso padugsta,laksto duodasi,niekaip neina i lova,na ir taip kiekviena vakara

Galvoju gal po sesijos planuojam susitikima?? Ka galvojate jus apie tai??

Na kaip tau nugara? Ar jau praejo??

Linkejimai Ugnytei nuo Gustuko

2009-06-02 12:43

Labukas

Tai vargsele, mokaisi vis... Nu nieko nieko, kaip sakoma: mokslo saknys karcios, bet....

Tai Gustukas paduko, sitaip vakarais duotis ir neit miegot :) Ot isdykelis, kuo toliau, tuo labiau tave kamuoja...

Ugnyte tai irgi jau isdykauja, viska visur tampo, jei tik po ranka pasitaiko koks nors popierinis daiktas, tai butinai reikia apkandziot :) Gal jai popieriaus truksta...? Zinai, kaip vieniems vaikams vitamino, tai Ugnytei popierino

Tiesa, mes sestadieni Ugnytei nupirkom automobiline kedute, nes tam lopsiuke jau nebepatogu jai daros, kojytes i sedyne remiasi. Tai sestadienio vakara vaziavom pas uosvius, jau veidu i prieki pasodine naujoj kedutej, tai jau kiek laimes mergina apturejo, tik atsisuki paziuret i ja, tai issisiepia iki ausu Dabar auksciau sedi, per langa viska mato, tai jai idomiau ir vaziuot.

Tai po tavo sesijos galim planuot susimatyma. Gal oriukas vel atsils, nes sia savaite jau atsalima zada... ir lietukas vis pakrapina.

2009-06-04 14:51

Labukas!!

Na kaip jus laikotes?? Kaip Ugnyte laikosi? Ar dar nebando stotis kur nors isikibusi??

As tai vis su mokslais uzsivertusi,antradieni egzas buvo gana sunkus,pakliuvo tie klausimai kuriuos maziausiai mokejau,na parasiau kazka,bet ziuresim ar destytojui tiks

Va rytoj vel laukia egzaminas,bert nesunkus,biski pasimokiau,nes kolegijoje toki dalyka turejau,tai man greiciausiai uzskaitys ta dalyka...

Siandien va mama isvaziavo namo,tetis buvo vilniuj pas daktarus ir parveze ja namucio....Nebeturiu aukles Gustukui

Gustukas tai duksta,kaip pasiutes,dabar miega tik viena poguliuka,bet vakare pries miega vis vien isdykauja kokia valanda kaip reikiant,neimanoma i lova paguldyti,na kazkas jam uzeina pries miega atsigauna labai ir krecia sunybes,laksto,rekauja,zvygauja

Na lauke oriukas tai nenuspejamas tai grazu,tai lyja,na nepatinka toks oras man labai....

Geros dienos!!

2009-06-04 22:54

Labukas

Na mano grazuole tai irgi paduko vakarais... visa savaite ilgiausiai miegot neina, nesvarbu kiek butu miegojus... paprastai irgi viena kart dabar dienoj miega. Vakar tai tik 24 val nuguldziau, ir tai reikejo panesiot prisiglaudus, nes dantukus skaudejo, nerado maziuke sau vietos... siandien irgi va ilgiausiai negaliu nuguldyt, tai pasodinau i kedute ir laukiu kol pati nulus :) Nes kai paguldau i lova, tai ji tik krizent pradeda ir tuoj verstis, zaist reikia, viska tampyt aplinkui.

Stotis tai jau bando, isiremia i aukstesni daikta ir keliasi ant kojyciu. Jei abu ant zemes zaidziam, tai priropojus prie manes atsiremia kur nors ir kelia uzpakali :)

Rytoj vaziuosim pas daktaryte, pasisversim, pasimatuosim, turbut ir skiepa gausim :(

Tik va oras tai siaubingas... Siandien ryte ziuriu grazus oras, galvoju pietu miego i lauka vesiu Ugnyte. Po 20 min ziuriu pila kaip is kibiro. Praeina 10 min. ziuriu vel nelyja. Jau atejus pietu miegeliui, ziuriu ilgokai nelyja, issivezu Ugnyte, tai po minutes lyt pradejo, tai i pastoge isistumiau, patampiau vezima, ji uzmigo, dar pastovejau keleta minuciu ir isiveziau vidun. Tai grazuole gal 2-2,5 val ismiegojo vezime prie praviro lango :)

Tai va tokios pas mus naujienos. Sekmes tau su mokslais ir linkejimai Gustukui

2009-06-05 17:24

Labukas!!

Na kas cia sitiems musu maziukams pasidare,kad jie pries naktini miega issiduksta. Mano Gustukas vakar uzmigo tik apie 24h,na bet ryte tada beveik 9.30h pamiegam,bet vakar tai net supykusi buvau,niekaip neiseina uzmigdyti,tai siaip ne taip parisiviliojau i lova,paemiau ijungiau filmukus,truputi paziurejo atsigules,nurimo ir tada jau sueme miegutis ir uzmigo

Na Ugnyte tavo tai tokia aktyviste,as pamenu mano Gustukas tokio amziaus du poguliukus tikrai miegodavo,o ji tik viena poguliuka miega,na mano Gustukas tokio amziaus kazkaip neilgai numiegodavo diena apie 1h keldavosi,o va dabar pietu miega kokias 2-2.5h

As tai siandien buvau egzamine,tai net nereikejo laikyti,pasirase 7,nes kolegijoje toki dalyka turejau,ir diplome turejau 9,na nors tiek gerai,kad nereikejo rasyti egzamino,nes mazai buvau pasimokiusi,zinojau kad uzskaitys

Idejau i savo internetinius namucius keleta nauju foto,paziurek

Na gero jums savaitgalio!!!

...
17

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Aronas