Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
16

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2009-04-30 11:01

Labukas,

Na galu gale issiropstem su Ugnyte is lovos... Oj kaip sianankt prastai ji miegojo... is vakaro dar puse velnio, o apie vidunakti kai pradejo kas 5-10 min blaskytis ir verkt... Tai as vis sokinejau ir raminau, ant soniuko paverciu, pasnaudzia kiek ir vel rekt, duodu arbatytes - atsigeria, pasnaudzia ir vel rekt... Tada jau pagalvojau, gal dantukai... Apraminu ir vel guluos i lova. Langa atidariau, nes tvanku buvo. Po kokios valandos nusprendziau, kad reik Vibrukol zvakute idet. Tai atsinesiau pampersiuka, pakeiciau tuo paciu, idejau zvakute, dar misinuko sutaisiau. Pavalge Ugnyte ir uzmigo, tai iki 6 val ryto pamiegojo ir vel tas pats... Tai vel atsikeliau, nusinesiau idet zvakute, bet tada supratau kad jai pilvukas ispustas, nes kietas..... Tai isviriau pankoliu arbatytes, pagirdziau, panesiojau priglaudus pilvuka prie saves. Atsisedau i lova, ja kaip bezdzioniuka pasisodinau ant keliu, kad jos kojytes butu man prie sonu, o pilvukas glaustusi prie mano pilvo, apgaubiau chalatu ir pradejau siubuot i sonus ir niuniuot lopsine, tai ji taip atsitraukia nuo manes, ziuri man i lupas - i akis - i lupas - i akis :) Tik ziuriu akytes merkias, isikibo man i chalata, prisiglaude ir uzmigo. Tai dar pasedejau su ja taip, kol gerai imigo. Tada salia saves lovoj pasiguldziau ir taip ismiegojom dar pora valandeliu :) Tfu tfu atsikele geros nuotaikos, dabar pusryciausim.

O vakar tai sauniai pasisedejau su bendradarbiais, lauke pavakarojom. Ir jie patenkinti, kad gamtoj galejo pabut ir man gerai, prasiblaskiau :)

Kaip pas jus reikalai? Kaip Gustukas sianakt miegojo?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 347

2009-04-30 18:42

Labukas!!

Na  as tik dabar sugebejau prisesti prie kompo....Labai blogai jauciausi,nezinau kokia bacila cia prie manes priskreto,jau vakar gerkle skaudejo,o siandien ir sloga ir kosu,na ir dar temperatura buvo 37.6,tai net nebelaikiau egzamino,nors siandien turejau laikyti vieno dalyko isanksti egza,na nieko,per sesija issilaikysiu.....Baisu,kad Gustuko neapkresciau,na ziuresim kaip cia bus toliau,dabar vaistu prigeriau tai visai nieko,geriau,jau nebera temperaturos,matyt viska daro sitie pavasariniai apgaulingi orai,susylu,greit atsalu ir viskas,kiek gi cia reikia.....

Na o Ugnytei nuo dantuku dygimo gali pilveli pusti,vargsele kankinasi,oi tie nelemti dantys.........Na tikekimes greitai issikals Ugnytei dantuliai

Siaip tai sia nakti Gustukas gerai miegojo,dar vakare lauke prisiduko su vaikais smelio dezej,dar ismaudem,tai miegojo kaip angelelis,apie 22g uzmigo tai apie 8h atsikele,aisku viena karteli kelesi arbatos gerti..

Na net nezinau ar mes vaziuosim pas tevus,mamyciu sveikinti,ziuresiu kaip cia as toliau jausuosi,na kad tik Gustukas nuo manes neuzsikrestu,as jau kaip nors pasveiksiu

Na gero jums savaitgalio,kuris si karta bus labai ilgas!!

Paskutinį kartą redagavo: veziukee (2009-04-30 18:44)

2009-05-04 08:54

Labukas !!!

Tai su praejusia mamyciu diena ! :)

Kaip jauties? Bacilas issigydei? Ar buvot pas tevelius isvaziave?

As tai penktadieni su Ugnyte buvau pas vyro seseri nuvaziavus kaktusiuku pasigrobt :) O tada visos trys paneles vaziavom pas mano anyta. Sestadieni namie biskuliuka tvarkiausi, darza savo laisciau :) O vakar vel pas anyta vaziavom su Ugnyte, nes vyras garaze sienas dailylente kale, tai nenorejom triuksme sedet :) Tai va siandien vel tvarkymosi.... visur drozles, visur pripeduota....

Ugnytei sestadienio nakti vel buvo kazkokia krize, kai isiklyke, tai vos nuraminom... Tikriausiai, kad dabar virsutiniai dantukai dygt pradejo, nes per veiduka sau rankytem vis padauzo kai pikta buna. Kai gera nuotaika, tai jau ciauska kaip paukstukas, net juokas ima :) Jau pradejo atsigulus ant zemes po truputi sliauzt, tai tik ir ziurek kur ji randas :)

2009-05-04 11:00

Labukas!!

Ir tave su praejusia mamyciu dienele!

Na man jau zymiai geriau,tik dar truputi gerkle skauda,dar kosu ir truputi sloguoju....

Niekur mes jau nebevaziavom,nenorejau niekur vaziuoti kai blogai jauciausi,ir su tevais pakalbejom,tai sako geriau nevaziuokit. Dar ketvirtadieni vakare is niekur nieko Gustukui kelios dalys temperaturos buvo,zandukai buvo raudoni,o kai zandukai raudoni,sako dantukai dygsta,bet pries miega temperaturos nebeturejo,tai itariu,kad nuo dantuku galejo truputi pakilti temperatura,o kitas dienas nebuvo temperaturos,oi tie dantys,net neleidzia dantuku valyti,ir nelabai leidziasi,kad lysciau prie jo dantenu,nes labai jau istine kruminiu dantuku dantenos,jauciu kai turesim dantu tai kelis is karto

Mes tai savaitgali nieko ypatingo nenuveikem,sese buvo atlekusi i svecius,tai kazkuria diena buvom abi isleke i parduotuves,tai biski prasiblaskem

Gustukas pradejo ilgai rytais miegoti,vakar tik apie 10h atsikelem,o siaip dabar tik apie 9h keliasi,tai ir as dabar miego trukumo nebejauciu

Tai Ugnyte saunuole,kad jau pradejo sliauzioti,nepamatysi,kaip ji prades stotis,zinok jei pradejo sliauzioti,tai neuzilgo prades isikibusi vaikscioti,o tada tai spek gaudyti ir ziureti,kad niekur nenugriutu ir neuzsigautu....

2009-05-04 12:06

Na tai saunu girdet, kad geriau jauties.

Uzmigdziau Ugnyte, tai savo darzelyje dar pasisejau morkyciu ir zirniuku. Siandien gal reiks susikast dar gabaliuka zemes pomidorams, gavau kilnojama maziuka siltnamiuka :) Gal dar eisiu pasidegint, kol Ugnyte snaudzia, nes su ja tai nepasilepinsi saulyte :)

2009-05-05 09:46

Labukas!!

Na kaip miegojote? Kaip Ugnytes dantukai? Gal jau nauju dantuliu turit?

Mes tai sia naktele ne kaip miegojom,labai muistesi Gustukas,vartesi,bet poto uzmigo ir gerai miegojo,man dar nakti labai kosulys buvo uzejes,tai gal as bekosedama ji ir prikeliau

Na oriukas jau atsalo,vakar ziurejau zinias tai sake sia savaite turetu palyti.....

Na kaip faina tau kai prie namu gali darzoviu pasisodinti...Taip pat gali pasideginti,kol Ugnyte snaudzia,o man norint pasilepinti saulyteje reikia vaziuoti,o tu sau iseini ir guli saulyteje

2009-05-05 11:50

Labukas

Oj mes siandien tai numigom su Ugnyte iki 10.30 :) Aisku vakar vakare gal tik apie 23 val uzmigo ir nakti nelabai ramiai miegojo.... vyrui iseinant i darba atsibudo, tai as ja pasiemiau i lova, matau, kad akytes dar limpa, tik kazko negali uzmigt. Tai pasivartem abi, apsikabinom ir toliau miegojom :) Tai Ugnyte jau pavalge, o as dar gurksnoju pusryciu kava :)

Dantuku kol kas neisperejom... bet turbut ne taip greit jie islys, teks pasikankint savaitele kita...

Tai tau niekaip kosulys nepraeina? Matai.... Gal koki virusa pasigavai? Siaip jei persti gerkle, tai mano mama is kazkur buvo atradus toki recepta kosuliui malsint (ir jis tikrai padeda): imi sauksteli medaus, sauksteli sviesto ir gerai sutrini, tada uzpili konjako (jei neturi tai tiks ir brendis ar viskis). Medus konjake istirpsta, o sviestas pluduriuoja. Tada imi sauksteliu ir po truputi kabini visu ingridientu. Tai konjakas nudegina gerkle, medus gydo, o sviestas sutepa, kad kosulys nelystu :) Ir zinok silta pasidaro toki kokteiliuka suvartojus ir miegas geresnis ;)

Lauke siandien jau atveso... pas mus irgi namie nepersilciausiai, net zidini uzsikuriau.... Kazi ka cia reiks siandien veikt... turbut su Ugnyte vartysimes lovoj :)

Linkejimai Gustukui ;)

Paskutinį kartą redagavo: Bibisina (2009-05-05 11:52)

2009-05-05 12:25

Na jus ir miegales!! Mes tai jau nuo 8h atsikele

Mano Gustukas tai jau pirma poguliuka miega,o as gaminu pietus,kaip man dabar sunku sugalvoti ka valgyti daryti,tai ne tas zodis,atrodo tas atsibode,tas neskanu,na zodziu tikras siaubas su maisto gaminimu,bet vis ka nors sumastau

Na man su tuo kosuliu visada taip buna,greitai nepraeina,kai tik pasalu daugiau,tai jau kosulys visada kamuoja,be vaistu neapsienu,ir dabar reikes dar nusipirkti vaistu,ir tavo recepteli isbandyti...Geriu ir arbatas nuo persalimo ir meducio paragauju,kurio as labai nemegstu

Lauke tai saltoka,net neisivaizduoju kaip cia reikes Gustuka aprengti,kai eisim i lauka,kad nesusaltu ir nesukaistu lauke....

Linkejimai Ugnytei!!!!

2009-05-05 13:52

Na Ugnyte apie poguliuka tai dar negalvoja :)

As tai viriau dabar spurgas pagal anytos recepta... tai nesigavo Pas anyta tokios skanios spurgos gaunasi, o man kazkokios is virsaus apskrude, viduj minkstos - nedakepe.... Ar as kazko per mazai idejau, ar per daug... O gal aliejus per karstas buvo.......... Net nuotaika susigadinau....

Kai tik Ugnyte sugalvos, kad jau nori valgyt, tai pavalge eisim i lauka miegelio. Kazko ji siandien beveik nieko nevalgo... pusryciams visai mazai koses suvalge, po 2 val pasiuliau misinelio, tai irgi negere. Tada daviau obuoliuko, tai gal 1/4 suvalge ir viskas... Visa ryta ant zemes sliauzioja :) Prisliauzia prie savo maitinimo kedutes ir gad tempias i virsu isikabinus i koja Gal jau ismoks stotis kai kada?

Na o tu gydykis... kosulys nemalonus dalykas....

Man tai jau alergija prasideda :( Sekmadieni kai nuvaziavau pas anyta i soda, tai taip pradejo nosis varvet ir asaros byret... Man pavasari-vasara buna sienlige nuo kai kuriu ziedadulkiu.... tai oj kaip kankinuos... Stebiuos, kad per nestuma kazkaip lengviau istveriau. Tai vel vaistukus reiks pradet gert, o vaistai mano nuo alergijos per 2 metus dvigubai pabrango.... kosmaras, vietoj 17 litu dabar 36 litai uz 30 tableciu.....

Aj zodziu.... kazkaip man cia nuotaika su toms spurgom susigadino, tai dabar viskas blogai, burbu atsisedus :)

Geros jums dieneles ;)

2009-05-06 11:26

Labukas!

Na kaip jus laikotes?? Kaip issimiegojte??

Mes tai sia nakti labai prastai miegojom,vis  Gustukas prabudinejo ir verksleno,tai nuraminu,atsigeria vandenuko ir vel miega,as net nespeju uzmigti,o jis vel verkslena,na uzmigau gal tik kokia 3h nakties,na bet poto jau gerai miegojo,tai atsikelem 9.30h,bet tokia maisu trenkta jauciuosi,net nera jegu ka nors daryti,jauciu eisiu su Gustuku pamiegoti,kai jis jau issinores miegelio....Na manau mano vaikinukui dantukai kalasi,todel jis nakti taip prastai miegojo,sako kai kruminiai lenda,tai visko buna su tais vaikais

O Ugnyte manau turetu tuoj pradeti stotis,kai pradeda sliauzioti,tai jau greit prades isikibus vaikscioti,na menesio laikotarpi ziurek jau tikrai vaikscios kur nors isikibusi 

Na o tau irgi ne kas su tom alergijom,as kai nesu turejusi alergijos tai net neisivaizduoju,kas per dalykas

Na o spurgos gal kita karta geros gausis,as irgi noreciau spurgu,bet nemoku skaniu isvirti,gal internete reikes koki receptuka susirasti ir issivirti...

Na geros jums dieneles!

2009-05-06 17:52

Sveikuciai !!!!

Mes su Ugnyte siandien buvom paskende lovu paieskoj, tai kazkaip net pamirsau atsidaryt mama.lt :)

Ruosiames apstatys Ugnytes kambari ir kita kambari - tevams, kad galetu vasara nakvot. Tai dabar reikia 2 lovu, kokiu lentynu ar komodeliu, tai narsau internete, jei nieko padoraus nerasim, tai reiks pas stalius uzsakinet :) Rytoj pasiimsiu mama ir vaziuosim po baldu parduotuves pasidairyt.

Ugnyte tai antra diena spygauja, vis bando savo balso diapozona ir mano ausu bugneliu stipruma Su maistu tai pykstames... vis nepavalgo kai duodu tai po valandos vel reikalauja valgyt, padarau - paragauja ir vel kelis saukstelius suvalgo ir nebevalgo... jauciu del dantuku...

O Gustukas vargsiukas... ir tave nukamuoja naktim ir pats vaikas nusikamuoja... Na nieko, isdygs tie dantukai ir nurims mazius. Kaip tavo sveikatele? Jau nebekoseji?

Siandien visai oras atveso... Bet gerai, masalai visi pasislepe, tai vel galiu Ugnyte lauke migdyt rami. Ji lauke ir miega ilgiau, vakar 2 valandas pietu miego ismiegojo, siandien irgi. Tai ir ji pailsi ir as sau ramiai pabunu, kol ji miega :)

Na tai tiek siandienai ;) Gero poilsio !

2009-05-07 09:53

Labukas!

Na va sia nakti Gustukas gerai miegojo,prabudo kazkur 5h ryto pakeiciau pampersa,nes pilnas buvo,atsigere vandenuko ir miegojo vel beveik iki 9h,tai siandien jau visai kitaip jauciuosi,reikes tvarkytis namus,pietus gaminti

Jau ir as zymiai maziau kosu,po truputi jau praeina kosulys.....

O oriukas tai visai atsalo,na bet gerai,nors lauke gaivesnis oras,vakar po lietaus isejom i lauka,tai taip gaivu,net geriau kvepuoti

Na dabar turi rupestelio su baldu pirkimu,bet nieko issirinksi,man tai labai sunku ka nors issirinkti is baldu,atrodo ir tas tinka ir tas,o kai reikia pirkti tai niekas nebetinka

O Ugnyte tai del dantuku dygimo apetita prarado,kai isdygs dantukai vel gerai valgis,man irgi su Gustuku taip buvo,siom dienom irgi maziau jis valge.....

Na geros dieneles jums!!

2009-05-07 19:10

Oj labukas, tik pries valandziuke namo parsibeldem... Kai isvaziavom siandien su Ugnyte 9.30, tai va kada tik gryzom. Pradzioj su mama po baldu roju vaikstinejom, apziurejom baldus, tada vaziavom i Akropoli, maximoj 25% nuolaida kosmetikai ir kuno prieziuros reikmems, tai truputi nusipirkom sampunu, dantu pastu ir pan. :)

Po to pas mama pusdieni pabuvom ir dar su vyru i Baldu roju gryzom, abu pasitart del baldeliu :) Tai jau daugmaz issirinkom ka pirktumem, dabar tik issimatavom namie, kas ir kur telpa, tai liks tik uzsakyt... Mes tai kazkaip labai paprastai issirenkam baldus... kaip ir dazus sienoms. Mes niekad nesigincijam ir neieskom kazko superduper, jei tik krenta kas i aki, tai ir perkam. O sienom spalvas tai irgi pradzioj sutariam is kokiu atspalviu turetu but, tada pasiemam palete ir issirenkam. Niekad neturejom problemu del to :) Cia kaip viena bendradarbe pasakojo, kad 2 kambariu butui 2 savaites rinkosi kambariu sienu spalvas. Nu mes tai 9 patalpoms per 30 min issirinkom :) Gal del to, kad musu "skoniai" sutampa, o gal del to, kad tokiu dalyku nesureiksminam, svarbu svaru tai ir grazu :)

Sianakt Ugnyte gal puse bedos miegojo, truputi pasivarte, bet nurimo. Atsibudo 7 val, bet as jai daviau atsigert ir pasiemiau i lova, tai dar valandele pasnaudem ir kelemes :) Dabar tokia nuvargus per diena sedi savo kedutej susiguzus ir viena akim telika stebi Jau kai pridukino mano mama, tai vaziuojant namo iskart nutruko kedutej :) As irgi truputi pavargau... akys merkias.

Eisim dar pavalgyt su Ugnyte ir reiks jau i lovytes puse gal ziuret... nors dar ankstoka.... aj ziuresim kaip cia gausis :)

Lainkejimai Gustukui ;)

2009-05-08 11:28

Labukas!!

Na jus vakar su Ugnyte turiningai praleidot diena,svarbiausia,kad baldus greitai issirinkote

Kaip miegojote? Ka siandien planuojate veikti?

Mes tai gerai miegojom,atsikelem tiktai apie 09.30h,na bet vakar velokai uzmigom gal jau po 23h buvo,nenorejo Gustukas miegucio nors tu ka,paguldziau i lova,tai jis kol dar issikalbejo,tai tik tada uzmigo. Tai siandien as jauciuosi vel gerai paiilsejusi,pilna jegu

Geras oriukas siandien lauke,tai galesim ilgiau lauke pabuti

Ka savaitgali planuojate veikti?

Mes tai rytoj uzkviesti i svecius pas sese,tai vaziuosim po pietu,sake ruos vakariene,tai pasisvesciuosim,biskiuka atsipalaiduosiu nuo namu ir kasdieniniu rupesteliu,sekmadieni tai mokysiuosi,nes kita sestadieni egzaminas....

Na linkejimai Ugnytei nuo draugo Gustuko!!!

Geros dieneles!

2009-05-08 13:28

Labukas,

Na, mes tai siandien nevisai miegaliukes 8.30 atsikelem :) Ugnyte vel be apetito... Bet dar gerai, kad nepikta, snaudzia dabar pietu miegelio.

As tvarkiausi ryte, Ugnyte uzmigdzius patresiau savo augalelius darze, dar i lauko vazonus pasejau Naslaiciu, gal sudygs :)

Siandien planuojam vaziuot dar i Senukus, paziuret lempuciu i kambari, kuri tevam dabar tvarkom. Dar Ugnytei nupirksim ka nors 8 menesiu proga :) O savaitgali tai turbut namie krapstysimes, mano tevai atvaziuos, tai vyrai turbut arba kambari kuisis arba garaze... O mes - moterys turbut arba darze arba prie puodu :) Man dar reikia pomidorus susodint... Tai gal mamai patikesiu toki darba, siandien tik patresiau ta lysve, kur sodinsiu :) Gal dar siandien po parduotuviu ar sekmadieni vaziuosim pas mano anyta, nusiaubt jos siltnamio (ridikeliu, svogunu laisku ir salotu) Mes kai visa ziema nepirkom svieziu darzoviu, tai dabar kaip isbadeje zalumos :)

Tai va... As tai siandien kazkokia neprimiegojus jauciuos... Gal vakar pervargau? Nakti vis blaskiausi...

Na, einu ko nors uzkrimsiu, kol mano saulele miega :)

Dekui uz linkejimus ;) Linkejimai nuo musu

2009-05-11 12:59

Labukas!

Na kaip jus gyvuojate?? Ka planuojate siandien veikti?? Gal jau nauju dantuku turite?? Kaip savaitgali praleidote?

Mes tai gyvuojam gerai,va Gustukas nesenai uzmigo,as darau pietus,viskas verda,tai prisedau prie kompo tau parasyti.

Siandien atsikelem tik apie 9h,pastarosiomis dienomis,mano Gustukas didelis miegalius,buna daznai tik apie 9.30h keliames,bet aisku veliau ir miegucio einam

Savaitgalis praejo visai neblogai,sestadieni buvom pas sese sveciuose,labai skanius pietus pagamino,tai papietavom,pasedejom,pakalbejom ir vakare grizom namucio,o vakar tai krapsetemes po namus,i laukuti ejom,dar giminaite buvo uzlekusi i svecius,tai net nepamaciau kaip praejo savaitgalis,nespejau net pasimokyti,o sestadieni laukia nelengvas egzaminas,na nieko dar visa savaite,manau rasiu laiko pasiskaityti,tik noro reikia

Va sita savaitgali planuojam vaziuoti pas tevelius,ir as planuoju pasilikti pasibuti,nes tevai nori pasidziaugti anukeliu,tai i vln tik grisiu geguzes pabaigoje kartu su mama,nes mamai atostogos bus,ir kaip tik man sesija prasides,tai ji saugos Gustuka o as mokysiuosi ir egzaminus laikysiu

Tai tiek ziniu is musu!! Linkejimai!

2009-05-11 13:22

Labukas

As siandien jauciuosi kaip tapke.... :(

Vakar kazkodel labai pavargau, tai numaudzius Ugnyte nebeturejau jegu net bartis su ja, kai neklauso rengiama... Visa likusi vakara pratylejau, o Ugne pikta buvo, valgyt nenorejo, miegot nejo... Tai as pamaitinau kiek valge ir isejau maudytis, galvoju, tegu vyras daro ka nori, nes jei liksiu kambary tai apsiverksiu ir sedesiu asaru baloj. Kazkaip isijautrinau, kad net siandien visa diena pusverksne vaikstau. Nu nieko, gal praeis... Uzmigdziau Ugne, tai dabar kava geriu, truputi prie kompo pasedesiu.

Dantuku maze dar neisperejo, bet nakti vel nubudus klyke, tai teko i lova pasiimt, kad nustotu kukcioti... Vis trina galva i peti, kai ant ranku paimi...

Savaitgalis tai ir man greitai praejo... sestadieni tevai buvo, tai man bent kiek pailset pavyko, nes mama su Ugne uzsiemus buvo. O vyrai tvarke kambari, kur tevams ruosiam.

Vakar rodos nieko neveikiau, bet net neatsimenu kaip diena praejo.

Tai faina tau, pailsesi pas tevus ir Gustukui pramoga ir seneliams dziaugsmas. As dabar giliuose apmastymuose ka noreciau studijuot... Tai jokie techniniai ar ekonominiai dalykai nebetraukia... Dabar traukia tik gamta, tai gal kokia augalininkyste rinktis? Bet sitie mokslai nieko bendra su mano bakalauro studijom neturi... Tai ir nezinau... Gal dar lauksiu, kol pribresiu...? Vis tik norisi baigt kazkokius mokslus, kurie prie sirdies butu ir aisku darbo perspektyvos butu.... Ech tie mokslai...

2009-05-13 10:19

Labukas

Tai kur prapuolei? Turbut mokaisi? Ir ruosies atostogoms pas tevelius.... net pavydziu baltu pavydu

Kaip Gustukas laikos? Gal dar dantuku isperejo? :) Man taip ir stovi akyse, nuo musu pasimatymo, toks isdykelis baltaplaukis jaunikaitis

Mes tai vakar jau nupirkom visus baldelius tevu kambariui, na tiksliau sveciu kambariui :) Tai vakar tik lova spejom surinkt. Vakar nuotaika jau pasitaise Nezinau kas ten man uzvakar buvo uzeje... visa diena nekalbejau beveik, bet ne del to, kad pykciau, bet tiesiog atrode neturiu jegu net zodziui pasakyt... :) Na bet viskas praeity, dabar isdykaujam su Ugnyte, miegojom iki 9 val, kol vyras nepaskambino ir nepaprase padaryt sumustiniu ir termoso kavos, isvaziavo i komandiruote siandien, bet gerai, kad vakare grys.

Tai va taip ir gyvenam ;)

2009-05-13 11:19

Labukas!!

Na vakar net neturejau laiko prisesti prie kompo,namus tvarkiausi,valgyti gaminau,dar prisedau pasimokyti,kai Gustukas miegojo,o siandien atvaziavau pas sese mokytis...Vyras turi laisva dienele,tai priziuri Gustuka,o as mokysiuosi,nes sestadieni egzaminas

Tai labai saunu,kad tau nuotaika jau gera,na matyt buvai jau pervargusi,kad neturejai noro net kalbeti...Oi sunki dalia visu mamyciu

Dar nesiruosiu pas tevelius,bet greitu laiku reikes pradeti krautis daiktelius,nes busiu beveik 2 savaiteles pas tevus,na gerai kad yra kompas ir internetas,tai galesim susirasyti

Gustukas tai gerai laikosi,miega rytais iki 9h,tai as irgi jauciuosi gerai pailsejusi...Nauju dantuku dar neturime,bet matau,kad tuoj iltinius dantukus turesime

Na einu mokytis!

Geros dieneles jums!

2009-05-14 11:33

Labuka !!!

Oj kaip pamiegojom siandien su Ugnyte, net iki 10 val :) Aisku 7 val pavalge, apie 8 pasikeitem sauskelnes ir kaip dejom dar miegot abi apsikabine Aisku mano nosis ir zandai pries tai buvo apznaibyti ir plaukai apipesioti, bet vistiek pamiegojom :)

Vakar galu gale pabaigem baldus surinkinet, dabar reiks tik viska issiurbt ir isplaut, padeliot "akcenteliu" ir priiminet svecius ;)

Kaip tau mokytis sekas? Ka Gustukas naujo ismoko? Kokiu zbitku tetis ismoke vakar? ;) Ugnyte tai jau tuoj tuoj pati atsises. Jau sliauzia, kad net dulkes kyla :) Taip ir saugok, kad prie zidinio neprizliauztu kai kurenu arba prie laipto, kuris skiria svetaine ir koridoriu...

O vakar ir siandien oriukas tai... Vakar tai net nebejom i lauka su Ugnyte, nes vejukas medzius rove, bet siandien ziuriu irgi tokia pati situacija, nors lauke ir nesalta, bet toks vejas tai... ka as zinau... Tikriausiai ir siandien namie sedesim.

Uzvakar pomidorus susodinau i siltnamiuka, o kiek liko, tai lauke sukaisiojau kur tarp braskiu, tarp svogunu :) Nores tai gyvens ;)

...
16

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Gerda