Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
15

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 347

2009-04-21 11:35

Labukas!!!

Na kaip jus laikotes? Ka veikinejate siandien??

Mes tai siandien po pietu 15h eisim i poliklinika,darys Gustukui skiepa,tai net neisivaizduoju kokia jo reakcija,ar labai man ten jis verks,ar nieko. Na biski tik baisu,kad temperatura nepakiltu,na tikekimes viskas bus gerai....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2009-04-22 15:42

Labukas !!

Oj pas mane su internetu kazkas streikavo... Vakar ryte parasiau tau zinyte, paspaudziau OK ir nuluzo internetas..... :( Tai tik dabar atsigavo...

Kaip Gustuko nuotaikeles po skiepuko? Ugnyte siuncia linkejimus

Mano Ugnyte pora dienu labai pikta... Antras dantukas lenda, tai pati neranda vietos ir dar mane is koju vercia... Siandien bent pusvalandziui nukreipiau demesi, kai ji man is ranku ateme maiseli nuo pedkelniu Jau tiek uzsiemimo buvo... tas maisiukas toks storesnis, dar kazkas ant jo parasyta, tai visa pasinerus ant zemes su maiseliu kovojo. Ir ragavo ir glamze ir i grindis tryne :)

Namie nemiega diena nors tu ka, tai tik matau, kad miegelio nori - supakuoju i vezima ir einam pasivaiksciot, uzmiega, tada atsivezu prie lango, o pati viduj sedziu :) Ir dabar parpia, net adijaliukas kilnojas

Issiprasiau pas vyra, kad kuria diena isleistu mane viena i miesta, nes jau jauciu, kad pradeda stogas vaziuot :) Su Ugnyte, kad ir isvaziuoju, bet vistiek ji demesio reikalauja, ilgiau su ja vienoj vietoj nepastovesi... Taip moriu bent po parduotuves ramiai pasivaiksciot, skudurelius pakilnot Taigi nebutina pirkt, bet nors akis paganyt....

2009-04-23 09:46

Labukas!!

Na pagaliau jus atsiradot,o as jau buvau sunerimusi,kur jus pradingot,galvojau,gal serga Ugnyte,ar siaip kokiu rupesteliu turit. Linkejimai Ugnytei nuo Gustuko

Gustukas po skiepo tai gerai jautesi,sake gydytoja,po sito skiepo labai retai buna temperaturos,tai jam ir nebuvo,tik va kai skiepijo tai paverke truputeli,nes sake,kad labai skausminga vakcina,ir skiepijo i kaire rankyte...O poliklinikoje,kaip dejo dukti,visur laksto,lenda,rekauja ir kalba,lenda i geliu vazonus ir kapsto zemes,siaubelis....Tai kai nuejom pas gydytoja sesute sako,nu Gustai,tu truksmadarys. O pas daktare kabinete irgi bande tvarka ivesti,lipa ant svarstykliu sokineja,spinteles darineja,uzlindo uz daktares ir is jos spinteles traukia receptus visokius,lapukus reklaminius,na zodziu,net negaliu normaliai su gydytoja pakalbeti,o man ant keliu nesedi,tai gydytoja sako eikit pasidarykit skiepa bus gal ramesnis pakalbesim,tai grizom pas gydytoja ir ka tu galvoji,jis vel taip pat tvarkas ivedineja,na siaubas koks padukes,namie tai atrodo jau priprate prie visko,viska taip susitvarke,kad jis gali visur lysti....Na mes su juo kur nors kai nulekiam i svecius,tai tik spek ji ziureti,net neimanoma pabuti sveciuose,pasedeti pasikalbeti,nu zodziu energijos pilnas musu Gustukas

Mes su Gustuku dabar kai einam i lauka,tai visa laika pirmiausia einam balandziu lesinti,o kaip jam patinka,juokiasi,ir pats bando trupinti javinukus,tai batona,palesinam tada lekiam prie upes

Na Ugnyte tie dantukai kamuoja,oi vargsiuke,nieko turetu tuoj isdygti,ir bus kaip zuikutis su dviem dantukais

Na tai faina,kad leksi truputi prasiblaskyti,po parduotuves pasivaiksciosi,pabegsi trumpam nuo kasdienybes...

Na as tai rigi jau noriu prasiblaskyti,na tik tiek kai buvo mokslai truputi pabegau nuo rutinos,buvau pas sese mokytis,paskui kita diena univere,zinok man to ir uzteko...                    

2009-04-23 10:42

Labukas :)

Oj tai Gustukas isdykelis !!! :) Prisijuokiau kai paskaiciau apie Gustuko isdaigas As jau isivaizduoju, kad Ugnyte panasi bus, nes jau dabar vietoj nenustygsta, visur jau reikia paliest, jei ka pamato ant zemes, kas ja domina kai nesioji ant ranku, tai visa griuna, vercias, kad tik pasiekt ta idomu daigta :) Vakar dar kaimyne buvo su savo maziuke atejus i svecius, tai irgi stebejosi, kad Ugnyte tokia aktyvi, jos dukrytei birzeli jau bus 2 metai, bet sake kad ji tokia "gyva" nebudavo :)

Siandien vel grazi dienele, eisim su Ugnyte i lauka, tik va man beda, kai tik ja issivezu i lauka, taip ji iskart miegot :) O jei jau nubunda po miegelio, tai vezime nesedi ramiai, tuoj rekia, kad ant ranku paimt :)

Mano rankos jau tokios idege saulej, kad net pradejau nuo saules kremu teptis kai i lauka einu :)

Ugnyte jau pora dienu sneket pradejo, tai jau kai pradeda skiemenuot ka nors: ta, te, ate, ma, da, gi, ge, dzi taip juokingai dar man skamba jos snekos, kad vis juokiuos is jos :)

Sakau, orai atsilo, tai gal kada galetume susitikt su maziais? ;)

2009-04-23 10:53

Tai labai gerai,kad Ugnyte judri,tai reiskia sveikas vaikas

Zinok as siandien tau irgi norejau rasyti,kad kuria dienele galime susimatyti su maziukais,bet kaip visada as ka nors pamirstu parasyti

Na tai galim pasiplanuoti musu susitikima. Kur jums patogu susitikti?? Mes privaziuotumem masina su Gustuku. Galvoju galim,kad ir kokiuose Valakampiuose susimatyti,pvz.pirmam pleze,ten daug vietos,yra vaikam supynes,smelio deze. O kuria diena galetumem susitikti??

2009-04-23 12:14

Na as net nezinau kada cia geriau susitikt, sakau, gal kita savaite? Pavyzdziui savaites pradzioj? Nes siandien ryt as jau truputi susiplanavus laika, savaitgali irgi reikalais uzsieme... Sekmadieni tai anytos gimtadienis... va reiks dar dovanu vaziuot siandien ar rytoj pirkt...

Tai gal taip ir planuojam, kad pirmoj kitos savaites pusej? Reiks orus paziuret, kad grazi dienele butu. Paprasciau gal bus telefonu susitart? As tau zinute parasysiu savo tel. nr., o tu savo ;)

2009-04-23 16:49

Na parasiau as tau zinuteje savo tel nr.

Mes tai va nesenai grizom is lauko,oras fantastiskas,Gustukas susipazino smelio dezeje su tokia mergaite kuriai 2.5metu,tai abudu kapstesi smeliuke,o mes su jos mamyte paplepejom

Tai kita savaite galim susimatyti,as jokiu planu neturiu,tik ketvirtadieni laikysiu egzamina,tai savaitgali planuoju truputi pasimokyti...

2009-04-24 11:17

Labas rytelis :)

Issimiegojom su Ugnyte siandien iki 9.30 :) tai jau mano nuotaika fantastiska Siandien oriukas irgi matosi bus grazus ir siltas, eisim su Ugnyte pasivaiksciot, nenustygsta mano panele vietoj :) siandien visa ryta sneka: da da ada de da ade da aaaada Tai jau man juoko iki nukritimo :)

Uzsirasiau tavo telefono Nr, tai sakau gal koki sekmadieni i pavakare ar pirmadieni nuo ryto susiskambinsim ir susitarsim ;) O zinai, man tai sarmata pasakyt, bet as nei karto nebuvus Valakampiu plezuose... Bet kaip nors surasiu gal.... ;)

2009-04-24 11:29

Labukas

Na tai jus tikros miegales,o mes tai apie 8.30h atsikelem....

Zinai gal geriau pirmadieni susimatom,nes sekmadieni as planuoju lekti pas sese,jai laisva diena,tai sedesim ir mokysimes iki vakaro,nes ketvirtadieni egzaminas...

Na tai galim nebutinai valakampiuose susimatyti,galim kur nors kitur,tik siaip as pasiuliau,nes ten daug vietos,ir vaikam gerai palakstyti,toliau nuo kelio,ten salia restoranas yra,lauke galima sedeti,kavutes galesim isgerti

O valakampiu pirmaji pleza labai lengva rasti,nuo antakalnio troleibusu ziedo reikia vaziuoti visa laika tiesiai,sone lieka riomerio universitetas,tiesiai tiesiai vaziuosit ir privaziuosit pirmaji pleza,matysit ten masinu nemazai stovi visa laika,ten restoranas tas prie pat kelio

O ar turi tu spype?? Tiesiog galim pirmadieni susirasyti per skype,bus greiciau,nes cia ne visada abidvi bunam. As tau parasysiu zinute savo spype adreso

2009-04-24 13:01

Na, sarmata prisipazint, bet as skype neturiu dabar... kai dirbau, tai darbe buvau susiinstaliavus, dabar vis tyngiu uzsiimt, o ir laiko sedet prie skype nelabai yra... geriau sakau sekmadieni ar pirmadieni ryte susiskambinam ir susitarsim ;)

2009-04-24 13:13

Na as irgi nelabai turiu kada sedet prie skypes,bet senai turiu susiinstaliavusi,tai kartais su kaikuom pabendrauju

Dabar mano karalaitis miega,as apsitvarkiau,pariuosiau valgyti,laukiu kol atsikels,pavalgys ir eisim i lauka....

Na tai tada tariames pirmadieni susiskambinti ir susitarsim kelinta h susimatom...

O apie kelinta valanda jums patogiau susitikti??

Mums butu patogiau gal po pietu,nes Gustukas 12 ar po 12h eina miegucio,tada atsikelia,pavalgom ir mes laisvi

2009-04-24 13:41

Nu tai galim po pietu, kada Gustukas atsikelia, nes su Ugnytes miegeliu tai irgi nenuspesi, bet paprastai pirmas miegelis irgi apie 12 val buna :) Tai kelinta Gustukas atsikelia? Apie kokia 14 val? Tai kokia 15 val turbut galim susimatyt? Jei anksciau, tai ir anksciau galim :) Zodziu pirmadieni susiskambinsim ;)

Paskutinį kartą redagavo: Bibisina (2009-04-24 13:42)

2009-04-27 08:43

Labas rytas!!

Na tai siandien jau susimatysim,nebereikes per mama.lt kalbetis

Siandien mes labai ankstyvi apie 7h mano princas atsikele,tai migdysiu pirmo miegelio 11h,tai manau 14h jau galetumem susimatyti. Na dar susiskambinsim ir susitarsim

2009-04-28 09:08

Labas rytas!!!

Na kaip vakar grizot i namucius? Kaip Ugnyte jautesi po susitikimu su vaikuciais ir ju mamytem??

Na ar patiko musu susitikimas?? Ar dar susimatysim??

Man tai labai patiko susitikimas,gerai pasiplepejom apie savo maziukus...Na man dar vis akyse stovi Ugnyte sypsena ir tas fainas juokas,kai tu plakei misineli

Ziuriu dar Adelijos mama prie musu neprisijunge,bet tikiuosi,kad greitai prisijungs

Mes tai vakar grizom namo truputi Gustukas pavalge jogurto ir banano,ir ejo miegucio,bet kai uzmigo tai 2h miegojo....Siandien vel mes ankstyvi atsikelem 07.30 h...

Ka planuojate siandien veikti??

As tai darysiu pietus kai Gustukas uzmigs,tada gal po pietu vaziuosi i mokesciu inspekcija,reikia deklaruoti pajamas,tai pinigeliu dar susigrazinsiu....

Na geros dieneles jums!!!

2009-04-28 09:43

Labukas :)

Oj vakar tai faina buvo pasisedet ir paplepet :) Kai gryzau namo, tai niekaip uzsiciaupt negalejau, vis vyrui pasakojau kaip faina buvo, ka darem, ka matem O jis i mane ziuri isputes akis ir klausia: Kas tau batareikas pakeite??? Kad niekaip negali pabaigt pasakot :)

Zinoma dar galesim isvaziuot susitikt paplepet :) Gal kada ir be vaikuciu, tiesiog pasiplepet :) Nes as stebejau tave, tu vargse vis paskui Gustuka begi ir ziuri, kad neprizbitkintu, nei akimirkos ramiai negali pabut :)

Tai Gustukas vakar miegaliukas buvo :) Ugnyte gryzus dar teciui ant sprando pajojo, padukino, tada irgi nuluzo miegot, bet neilgai, gal 40 min. O tada likusi vakara visi trys ant lovos prasivartem ir krizenom :) Ugnyte po susitikimo su vaikais labai linksma buvo :) Jau galvojau, kad nakti ir per miegus prades krizent

Mes tai praita savaite pajamas deklaravom, bet mes internetu visada tai darom. Dar pries pora dienu ir 2% vienai viesajai organizacijai pervedem (mano kaimo bendruomenei) :)

Siandien tai mes su Ugnyte gal vaziuosim i parduotuve truputi apsipirkt, nes rytoj pas mane po darbo suvaziuos bendradarbiai, uzsimane ant zariju ka nors issikept ir mane aplankyt :)

2009-04-28 10:06

Na Gustukas vakar irgi labai aktyvus buvo grizes namo,poto kai dar pamiegojo tai isviso aktyvistas tapo

Na as irgi buvau pilna ispudziu,vyrui pasakojau viska,bet zinok ir Gustukas tetei kazka labai pasakojo,kai atsikele,tuo metu as buvau islekusi iki parduotuves,vyras man sako na Gustukas kaip pradejo kalbeti negirdetais zodziais,vyras klause na ar patiko mergyte,o Gustukas,kad pasakoja,ir as juokiausi,ir siandien man jis kazkoks labai aktyvus ir daugiau kalba. Truputi saulyteje Gustukas veiduka idege,tai dabar net graziau atrodo

Na zinok as irgi visa laika deklaruodavau internetu,bet ziuriu,kad preliminarioj deklaracijoj yra klaidu,tai pati nenorejau lysti taisyti,dar galvoju ka nors pridarysiu,tai leksiu i mokescius ir ten viska man sutvarkys.....

Na zinok ir Gustukas vakar per musu susitikima buvo aktyvesnis nei visada,siaip jis sau smeliuke kapstydavosi ir viskas,na susitarsim kada del kito susitikimo,ziuresim gal su vaikuciai gal be vaikuciu susimatysim...

Dar siandien mokysiuosi,nes ketvirtad vakare egzaminas,o penktadieni isvaziuojam pas tevus,na sita savaite tokia super aktyvi,man taip patinka

Na sekmes!!

2009-04-28 14:16

Zinai, man juokas, Ugnyte siandien irgi tokia guvi, daug daugiau kalba nei anksciau, nauju garsu ismoko :) Turbut vaiku draugija teigiamai veikia vaiko raida

Mes tai buvom parduotuvej, apsiprekinom truputi rytdienai. Siandien dar mano teveliai atvaziuos po darbo i svecius. Susitvarkiau truputuka.

O del deklaravimo, tai ir mums siemet kazkaip sunkiai sekesi... Pernai tai buvo viskas paprasta - perziuri paruosta forma ir spaudi, kad siust. O siemet tai truko dar visokiu duomenu, reikejo taisyt. Tai mes su vyru namie viska pasitaisem ir issiuntem.

Tai gero jums vakaro, as siandien turbut nebeprisesiu prie kompiuterio.

2009-04-28 15:49

Na as irgi manau,kad vaikas vaiku draugijoje tikrai tobuleja,nes kai vaikai pradeda eiti i darzeli jie taip visko daug ir greitai ismoksta,ir daineles dainuoja,ir eilerastukus deklamuoja

Na siandien ir karta lauke,ryt dar karsciau bus

Na ir jums gero vakarelio jums. Linksmai pasisedekite

2009-04-29 09:21

Labas rytelis

Kaip Gustukas miegojo? Kaip jusu nuotaikos tokiu graziu oru? Kaip tau vakar sekes VMI?

Mes tai siandien nei ankstyvos nei velyvos, atsikelem apie 8 val :)

Oj man nuo labo ryto rankos kojos virpa, tik atsikelus puoliau tvarkytis. Siandien bendradarbiai suvaziuos (7 zmones) tai reik issikuopt visus kampus... Tai daugmaz apsitvarkiau, liko tik nusivalyt dulkes ir issiplaut grindis. O tada pulsiu prie uzkandos gaminimo :) Gerai, kad oras geras, tai isgrusiu visus i kiema valgyt Alia tvarkytis vis tiek reikia, nes 4 is sveciu nera pas mane buve, tai nores visus kampus apziuret... O dar 2 is ju - nesciosios moterytes, tai zek puls apziurinet Ugnytes ukio Kur miega? Kur valgo? Kur sauskelnes keicias? Kur maudos????? Ojjj......

Tai va, daug nepliurpsiu, pavalgau ir toliau puolu tvarkytis :)

2009-04-29 12:17

Labukas!!

Sia nakti Gustukas prastokai miegojo,labai muistesi,vartesi,o kai jis krebzda lovyteje as negaliu miegoti,laukiu,kol issinores atsigerti,galvoju,gal jam karsta,tai as atidarau langa tai vel uzdarau,na kazkaip nelabai paiilsejusi jauciuosi,nes atsikele Gustukas apie 07.30h,na kazkaip labai jau ankstyvas vaikinukas. Nesenai uzmigdziau Gustuka ir prisedau tau parasyti,tada eisiu pietu daryti....

Vakar nebenuvaziavau i mokescius,neturejau kur Gustuko palikti,tai siandien is ryto buvau nulekusi i mokescius,vyras paziurejo Gustuka,tai zinok isejau labai geros nuotaikos is mokesciu,nes susigrazinsiu nemazai pinigeliu,nesitikejau kad tiek man pavyks susigrazinti,mes pirkom kompiuteri ir uz mano mokslus buvo moketa,tai visai gerai isejo susigrazinti. O VMI kiek zmoniu,nuejau galvoju na tai kiek cia reikes laukti,o karsta,nera kuom kvepuoti,tai pasikonsultavau su konsultante,nusiunte mane i tokia sale,ten kompiuteriai yra,ir padejo konsutantes uzpildyti deklaracijas,tai zodziu labai greitai ir gerai man ten viskas isejo. Tai nuotaika labai gera dabar,o dar toks oriukas lauke

Na o tau nepavydziu,ziurek labai nepervarg,visa nama susitvarkyti,tai ne juokas,o dar Ugnyte reikalauja demesio....Na bet vakare manau turetum atsipalaiduoti nuo visu buitiniu darbeliu....

Tai gero ir linksmo vakarelio jums!!!

...
15

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Dovydas