Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
14

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2009-04-08 10:19

Labas rytelis,

Na jus tada ankstyvi :) Mes tai irgi butumem ankstyvos, Ugnyte buvo issibudinus jau 5 val Bet as buvau dar visai nepasiruosus keltis, tai tik sumaisiau misinelio, pamaitinau ir palikau likimo valiai gulet Ugnyte savo lovelej :) Tai pasikuisus ir ji uzmigo, po to girdziu apie 7 val vel krebzda, bando mane kalbint, bet man vistiek nei vienas issikisimas nesikelia.... Vel ji uzmigo, vel nubunda pasnekina mane, ziuri nesikeliu, vel pasnaudzia Tai taip iki 9 val prasivartem lovoj.

O vakar, tai man rankos taip ir nepakilo langu valyt As vietoj to, kai Ugnyte lauke miegojo - issinesiau kresla ir padribsojau pries saulute Nors sako, kad ji dabar labai pikta, bet vistiek dribsojau nosi atkisus :) Su Ugnyte vakar kelis kartus lauke buvom, tai ir miegojo ji ir zaide ir panesiojau aprodziau gelytes, kurios jau prazydo :)

Siandien Ugnytei 7 menesiu jubiliejus, tai vaziuosim abi i parduotuve, gal ka nupirksiu ;) ir siaip man prasiblaskyt jau reikia... vis meginu viena kur issmukt, bet kad nepavyksta...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 347

2009-04-08 12:18

Na tai didziausi sveikinimai Ugnytei nuo Gustuko ir manes 7 menesiu proga. Tegul auga sveikute ir didute,kad galetu mama pavaduoti

2009-04-08 14:12

Dekui uz linkejimus, Ugnyte siuncia bucki

Gryzom su mergina apsipirke. Nupirkau jai toki zaidimu kilimeli, kuris is gabaliuku susideda ir dar nupirkau zaislinius keglius, gales kai truputi paaugs koridoriui boulinga zaist Aisku pradzioj mama su teciu pasicirkins, po to jau Ugnyte ;)

Pavalgysim ir eisim vel i kiema, siandien net 20 laipsniu, tai silciau nei namie pas mus paprastai 18 buna kambariuose. O vasara uztai koks kaifas, visas zaliuzes dienai nuleidziu, tai kambary buna 20, kai lauke 28-30 silumos.

2009-04-09 08:47

Labas rytas!!!

Siandien vel mes ansktyvi 8h prabudom,tai dabar jau pusryciaujam,geriu kavute ir valgau sumustinuka,ir Gustukas vis pribega prie manes,kad ir jam duociau sumustinio,tai pasiima gabaleli ir lekia toliau,o namuose tada trupiniu kalnai,eisiu kepti Gustukui blynu

Na jus vakar geru zaisliuku prisipirkot,mes tai lauke vakar ilgai buvom,Gustukas vel balandzius vaike,tai sakau visus antakalnio balandzius isvaikys 

O siandien jau ne koks oriukas,galvoju negi tokios negrazios velykos bus,na tikiuosi dar orai pasitaisys

2009-04-09 10:41

Labukas

Na mes siandien irgi ankstyvos 7.30 atsikelem :) Tai jau spejau prasiurbt ir isplaut grindis, dabar uzsiimsiu skalbimais, reiks visas ziemines striukes isskalbt ir padet i spinta. Gal dar visus megztinius, salikus ir kepures perskalbsiu...

O oriukas siandien man labai patinka... taip gaivu, va atsidariau duris ir sedziu laiminga reiks gal kavutes issivirt ir pasimegaut ramybe kai Ugnyte uzmigs ;) Mes tai turim kavos virimo aparata, tai kai netyngiu issiverdu skanios kavytes (kaip kavinej) dar jei koki skanesta prie kavutes turiu, tai kaip per filmus rodo poniutes lauke geriancias kavute pasijauciu

O Velykoms lyg ir grazius orus zada, cia tik siandien biski su lietuku...

2009-04-09 12:25

Is ryto tai ne koks oras buvo,o va dabar tai pasaka oriukas...

Dabar Gustukas miega,as pietus gaminu,kai atsikels pavalgysim ir eisim i lauka

Parasei apie kavos aparata,tai prisiminiau,kad ir mes toki turim,pamenu gavom per vestuves dovanu,tai virdavau kava kol atsibodo,o dabar kiek laiko nenaudojamas stovi,reikes kada ir man prasivirti kavutes

2009-04-10 09:44

Labukas ;)

Nu jau siandien orelis tai sliapias..... As vakar Ugnytei nupirkau nuo saules kremuka, nes lauke vis tiek ilgeliau buna, nors ir pavesiuke ja stengiuos laikyt, bet vistiek mazuliuke ji, tai dar nudegs saulytej.... Tai su 50 SPF filtru paemiau, vistiek kai name gyvenam, tai lauke busim ilgai :) O tu Gustukui tepi kuom nors odyte einan i lauka?

Vakar isskalbiau pora striukiu ir issivaliau zieminius batus, istepliojau tepalu, apipurskiau impregnantu, reiks siandien sudet i spinta kitai ziemai :) Siandien reiks man kiausiniu dazymu uzsiimt, nes rytoj vaziuosim pas vyro tevus, po to i parduotuves lauktuviu i kaimus supirkt. Tai neturesiu kada kiausiniu dazyt :) Siemet turbut kaip pernai su svogunu lukstais dazysiu, man tada kiausiukai naturalus buna :) Uzpernai dar ir su kaliopermanganatu daziau... tai irgi tokie idomus buvo, truputi kosminiai Dar kazkada su juodaja arbata bandziau, tai nelabai isigere i luksta... Gaila nezinau kur nuotraukas nukisau, buvau prifotografavus :) Siemet per ziema taip stengiaus, kad visa maisa svogunu laisku pririnkau... Gal reiks su kaliopermanganato tirpalu pabandyt ka papaisyt?? (turiu dar buteliuka nuo Ugnyte gimimo, kai bambute reikejo tept). Nu kai pridazysiu kiausinuku, tai nufotografuosiu ir idesiu i savo internetinius namucius ;)

2009-04-10 13:13

Labukas

Na oriukas tai blogas,net nosies kolkas nebuvom is namu iskise

Na mes tai rytoj isvaziuojam pas tevelius,tai rytoj pas juos dazysim kiausinius,mes irgi visa laika dazom su kiausiniu lukstais,ir tikrai labai grazus marguciai buna

Na kai Gustukas buvo maziukas tai tepdavau irgi kremu nuo saules su 50SPF filtru,net ir gydytojos klausiau kokiu geriau tepti,bet sake nera skirtumo,svarbu,kad butu didele apsauga. Dabar kolkas nenusipirkau,bet reikes irgi nusipirkti ir tepti,nes labai saule tokiu laiku pavojinga ir aktyvi...

Na tai jums graziu marguciu,sekmes juo dazant !! Na zodziu siltu,graziu,mielu ir linksmu Sv.Velyku!!

2009-04-10 13:55

Na va, nudaziau kiausiukus, idejau nuotraukyte ;) Daziau tik su svogunu laiskais, kadangi daug turejau, tai sutrupinau ir sudejau i puoda, paviriau kokiu 10 min, tada dejau kiausinius ir viriaus. 3 dar apviniojau siulu, tai va tokie gavos margesni :)

Mes tai buvom su Ugnyte lauke, nes taip buvo pradejus nervuotis, kad greit supakavau, i vezima ir isvaziavom kai tik nustojo lyt, tai va pamiegojo mergina, dabar pavalge ir biski ramesne :)

Tai graziu jums irgi Velyku, kad oriukas butu grazus, marguciai margi ir tvirti ;)

2009-04-10 14:54

Na tikrai grazus pirmieji marguciai

Jei dar dazysi daugiau,gali pameginti kaip mes dazom,irgi grazus gaunasi. Paimam susikarpom skudureliu tokiu nedideliu kvadratiniu,kad butu galima susukti kiausini,tada ant to skudurelio pribarstom daug daug svogunu lukstu,dedam kiausini (paslapinta su vandeniu,kad geriau apliptu lukstai),tada su siulu aprisam,kad gerai priliptu lukstai ir dedam i puoda virti,kartais dar idedam kiausiniam dazu,kad gautusi grazesne spalva....Stai taip mes dazom margucius 

2009-04-10 19:04

Zinau ir toki dazymo buda svogunu lukstais kaip aprasei. Tik mes ne i skudurelius sukam, o i nailonines kojnes arba pedkelnes. Randi kokias suplysusias pedkelnes, paslapinta kiausini ivynioji i svogunu lukstus ir dedi i kojne, gerai itempi ir apsuki suimta kojnes vieta su siulu, tada dedi kita kiausini ir vel su siulu uzsuki ir taip gaunasi tokia kiausiniu girlianda :) ja dedi i vandeni ar i dazus ir verdi. As tiesiog baisiai tingejau zaisti siandien, nes Ugnyte labai pikta ir mazai laiko turiu ka pasidaryt :) Siemet pas mane labai zemiski - rudi kiausiukai ;)

Idek po Velyku savo marguciu nuotrauku, as dar turbut atsivesiu is mociuciu visokiu, tai irgi prifotografuosiu ;)

2009-04-15 10:45

Labukas!!

Na kaip jus laikotes po svenciu?? Kaip praejo sventes?? Kaip Ugnyte laikosi??

Na mes tai tik vakar grizom i Vilniu po svenciu,planavom grizti pirmadieni,bet masina truputeli sugedo,reikejo biski paremontuoti,tai vakar is ryto vyras sutvarke,kazkokia slangute reikejo pakeisti,ir kai sutvarke lekem i Vilniu...Siaip sventes praejo gerai,pirma diena velyku buvom kaime,pas mociute sodyboje,tada vakare su draugais susitikom,truputi pasisedejom,Gustuka seneliai priziurejo,tai biskiuka atsipalaidavom,antra diena velyku buvom pas tevus,dar i svecius giminaiciai uzsuko,tada dar krikstynom ir musu su sese 25-am gimtadieniui sodyba apziurejom ir uzsisakem,darysim kartu du balius krikstynas ir musu jubilieju. Na nemazai nuveikem mes per sitas dieneles. Norejom Gustuka jau praita vasara krikstyti,bet sesuo keite darba,tai neturejo laiko pabuti krikstomama,tai nusprendem didesni Gustuka krikstyti. Tai krikstynos bus liepos 4d,baznycia jau senai uzsakem,tik va dabar jau uzsakem kur svesim 

Ikelsiu kuria diena velykiniu marguciu foto,kai sese atsius,nes as buvau pamirsusi pasiimti fotika,tai ji fotografavo...

Labai grazus tavo dazyti marguciai,tiesiog super,taip naturaliai atrodo,na tikra meistre esi marguciu dazyme

2009-04-15 11:13

Oj labukas !! Jau isijungiau kompa, ruosiaus rasyt tau zinute, bet va Ugnyte demesio pareikalavo, tai teko eit pasivartyt su ja ant sofos

Sventes tai linksmai praejo, daug visur vazinejom. Sestadieni vaziavom pas vyro tevus, paemem lauktuves mociutei :) Tada sekmadieni vazinejom per kaimus, per viena diena apvaziuot reikejo, nes su Ugnyte dar nelabai norim kur nakvot... Gerai, kad kaimai tam paciam regione :) O pirmadieni tai vel pas vyro tevus vaziavom kiausinaut, tada dar pas draugus uzvaziavom, pasisedejom. O vakar tai as su Ugnyte vaziavau pas bendradarbius kiausinaut Tai Ugnyte visus palinksmino, tik mane nuo koju nuvare :) Siandien man kazko skauda visus kaklo raumenis.... Nesuprantu, po nakties atsibudau ir tiek skauda ne tik spranda, bet ir is priekio kaklo raumenis.... Gal vakar perpute.... ???

Aj tiesa, mes gi naujiena turim! Vakar Ugnyte isperejo pirma dantuka !!! Tai jau tokia nesava visa vakara buvo... Ryte jai tepiau dantenytes, tai dar nejauciau dantulio, o vakare pries miega tepu, ogi jauciu kastai per pirsta bruzinas jau Tai siandien jau truputi ramesne mergina.

Tai tavo gimtadienis kaip suprantu liepa? ;) O man jau 26 bus... birzeli... Gerai, siemet nebereiks nieko superduper organizuot :) Pas mus pernai buvo jubilieju maratonas :) Vyrui ir mano broliui po 30 suejo, man 25, Ugnyte gime... oj oj oj kiek baliu

2009-04-15 11:33

Na manau tave perpute,nes oriukas tai jau saltas,as irgi ryte atsikeliau truputi su sloga,o dabar lyg ir nebera. Pas mus ir namie saltoka,nes jau sildyma atjunge,na jei taip salta bus tai sildytuva jauciu reikes jungti....

Na tai didziausi sveikinimai uzauginus pirma dantuli,dar siandien kai pirma zinute rasiau norejau klausti (bet pamirsau),gal jau dantuku turite,na zodziu kaip nujausdama. Pamatysi dabar tuoj prades greitai ir kiti dantuliai lysti....

Mano Gustukas per sitas velykas jau dauze margucius,tai taip juokingai jis dauze,visi prisijuokem,o kaime pas mociute sodyboje taip prisiduko su suniukais,nes ten net du suniukai yra

O mano gimtadienis liepos 5d,siaip metais tai pas mus daug jubilieju,mano tetei 50m,vyrui 30m,man 25m,ir dar Gustuko krikstynos,dar keliom draugrm irgi po 25m,na zodziu svesim

2009-04-15 11:42

Na matai, tai jums siemet jubilieju maratonas ;)

Tai Gustukui jau smagu, kai gali sunias uz uodegu patampyt, pabegiot. Ugnyte tai tik stebejo, kaip vistos aplink begioja ir lesa Bet taip rimtai stebejo, kad net juokas is jos :)

Reiks man siandien rimtai pasitvarkyt, nes savaitgali taip ir neprisiruosiau per tuos visus vazinejimus....

2009-04-16 10:25

Labukas!

Na kaip vakar sekesi tvarkytis namucius?? Kaip miegojot?? Ka siandien planuojate veikti?

Mes tai siandien tik po 9h atsikelem,tai juociuosi truputi persimiegojusi,kaip maisu trenkta,atrodo,tik nesenai atsikelem,o jau beveik puse vienuolikos

As tai eisiu padarysiu pietus,apsitvarkysiu ir kai Gustukas uzmigs pietu miegucio,sesiu mokytis,nes sestadieni planuoju laikyti du isankstinius egzaminus,rytoj gal vyras bus laisvas ir gales man Gustuka paziureti,o as leksiu pas sese ramiai pasimokyti

Vakar mama.lt skelbimuose radau toki internetini psl www.ugio.lt , cia galima isigyti pampersu uz mazesne kaina,ir dar namo nemokamai pristato,tai jauciu reikes kada pabandyti nusipirkti...

Geros dieneles jums!!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2009-04-16 16:27

http://www.peticija.lt/visos/2475/pasirasyti

bukite aktyvios

del  vaiku

paplatinkite

2009-04-16 17:17

Labukas !!!

Neturejau siandien kompo, vyras vel paskaita vede. Vakar trupuciuka apsitvarkiau... Ugnyte jau trupuciuka ramesne kas liecia dantukus, bet siaip pasidare labai aktyvi, judri, viskas ja domina, tai net is ranku griuna jei pamato koki dominanti daigta :) Tai jau visa po praikaitu vos suvaldau :) Dabar jai labai patinka ant zemes, ant to naujo kilimelio dugti, tai as ja paleidziu, ziurek po minutes ji jau po sofa baigia palyst atbula Tik spek gaudyt...

Miego rezimas pas Ugnyte jau galima sakyt normalizavosi... Apie 22 eina gult ir apie 8-9 keliasi. Aisku nakti karta ar du dar nubunda, bet atsigeria karta vandenuko, kita kart misinelio ir toliau miega :)

Ziurejau ta puslapiuka, kur rasei, tai jo, ten pigesnes sauskelnes, bet as itariu, kad lenkiskos.... nes dabar visuose prekybcentriuose tos pigios sauskelnes, neva su nuolaida, o pasiziuri gamintoja - Lenkija. As viena kart kai nusipirkau tokiu sauskelniu, tai prasikeikiau... Jos plonesnes ir per krastus leido.... Bet itariu, kad vokisku dabar sunku bus gaut, nes jos brangesnes... Dabar dar turiu poka vokisku, Norfoj kazkada su nuolaida pirkau, tai pasiseke, kad ne Lenkiskos buvo... Jauciu reiks man dar paieskot vokisku pampersu, nes man jie vis tiek patikimesni...

Tai vel mokaisi... Jetau kaip nenoriu net pagalvot, kad reiks dar maistraturoj mokytis.... Galvojau nuo rudens pradet, bet visai nenoriu...

Kaip Gustukas laikos? Ka naujo kalbet ismoko? :) Kuo mama is proto veda? ;) Kokia nauja zbitka seneliai per Velykas ismoke?

2009-04-20 09:14

Labas rytas !!

Na va, baigesi savaitgalis... Oras ne pats silciausias... Bet kiek as darbu per savaitgali nuveikiau !! :) Galu gale vakar issivaliau langus, tai dar iki dabar atsiziuret negaliu kaip ryskiai matosi per juos Sestadieni vonioj dariau tvarka, tai issveiciau duso sieneles ir sienas, vonia isvaliau, visuose kampuose dulkes isvaliau, nes jau gal menesi ar du buvau uzleidus vonios valyma, tik grindis prasiurbdavau Tai kad nera man kada... O sestadieni mano tevai buvo, tai mama su Ugnyte pabuvo, o as jau puoliau visu deganciu darbu daryt :)

Vakar dar miske sugrebiau per ziema nukritusias sakeles, konkorezius, dar pernyksciu lapu, kuriu rudeni nepamaciau :) Miske tai nesuprask, kad visa miska grebiau Kadangi pas mus miskas uz tvoros, tai kieno sklypai iseina i miska, tai jau apie save apsitvarkom tokias aiksteles, kas pasidare staliukus, suoliukus, saslykus kepa, kas nieko nepasidare :) Mes anksciau laikem ten masiniukus, kol nesusitvarkem nuo kelio ivaziavimo. Dabar tai galvojam Ugnytei pastatyt supynes, gal pora suoliuku... Pasidaryt tokia poilsiaviete miske, vasara kai saulyte kaitina, kad butu kur pavesyje pasedet :)

Ugnyte tai jau pasiutus mergina :) Vakar ismoktas naujas dalykas buvo mojuot rankyte :) Kai pamaciau, kad keliskart pakartojo ta mojavima, tai pradejau mokint, kad sakant labas arba ate reikia rankyte mojuot, tai gal palaipsniui ismoks :) Bet taip juokinga, kai ji ta rankyte krutina lyg mojuotu ir isistebeilijus ziuri i ja, mazdaug - kas cia vyksta?

Siandien tai ji mane apgavo... Atsibudus dar pries 8 val lovytej spygavo vartes, reikalavo, kad paimciau, o man akys tiek limpa, atsimerkiu-uzsimerkiu ir vel nusmingu iki sekancio spiegimo :) Tai pasiemiau as ja i lova, daviau misinelio ir galvoju tegul krapstos salia, as dar pasnausiu. Tai ji gloste man plaukus, po to pesiojo juos, vel gloste... taip makalavos makalavos ir uzmigo Bet kad as tau po to uzmigciau... pagulejau pagulejau ir atsikeliau, o panele mano pataluose dabar miega Tai ir sakau, apgavo mane Ugnyte kaip vaika :)

Ka jus per savaitgali gero nuveiket? Kaip tavo egzaminai? Ka Gustukas prizbitkino?

2009-04-20 09:52

Labukas!!!

Na pagaliau prisedau prie kompo,nes vis laiko neturejau,tie mokslai

Penktadieni labai mokiausi,net neprisedau tau parasyti,buvau islekusi pas sese,o vyras turejo laisva diena ir ziurejo Gustuka. Sestadieni lekiau i univera,tai ruosiausi dviems egzaminams,o laikiau tik viena,nes viena dalyka uzskaite. Visi susedom,galvoju na dabar tai bus ir tam dalykui truputi maziau ruosiausi,ogi ziurim,kad daug studentu stovi su kolegiju diplomais prie destytojos,galvoju reikia ir mum su sese pabandyti,gal uzskaitys,tai gerai,kad pasieme turejom diplomus,na ir nueinam prie destytojos,sako uzskaitysiu,nes mes kolegijoj turejom panasu dalyka,tai buvau labai laiminga. O kitas egzaminas tai vyko kaip kokiam kalejime,atejo destytojas ir dar atsivede dvi priziuretojas,niekur nebuvo imanoma paziureti,nors ir buvau nusiteikusi,kad tikrai neiseis kazkur zvilgtelti,nes net neturejau kur paziureti. Na tai dave visiems tuos pacius tris klausimus ir raseme,na manau tureciau islaikyti,nes klausimai buvo tikrai nesunkus,kuriuos daug maz zinojau.

O vakar tai ilsejomes,sedejom namie,poto ejom pasivaikscioti,mano Gustukas labai isdykes,lauke elgiasi kaip koks chuliganiukstis,eina ten kur negalima,tik pamato koki suni,tai bega pas ji,cia kazkada ant vieno mazo suniuko buvo uzvirtes,bego pas suniuka,o seimininke nepatrauke savo gyvunelio,o Gustukas netycia biski uzgriuvo,galvojau ir suniuka sutraiskys,bet nieko. Labai megsta balandzius,vaiko visus kai pamato,is toliausia pamato ir bega pas juos,vakar dar turejau javinuku Gustukui paemusi i lauka,tai jis nenorejo tai sulesimom balandeliams,o jam juoko kiek buvo kai lesinom balandzius....

Namie zbitkauja kaip reikiant,lipa visur,jau daugiau kalba,bet mazai zodziu suprantu sako,kaip pradeda japoniskai kalbeti,tai suprask kaip nori,ir kaip aiskina,kaip koks namu direktorius,ir pakelia balsa ir vel nuleidzia,ir rankom mojuoja. Va nesenai ismoko paprasyti banano,sakau paprasyk banano,jis sako bamamo

Na mes siandien atsikelem apie 8.30...O Ugnyte ziuriu jau labai protauja,bando pasiekti savo tikslu,prasosi pas mama i lova,na ir prisiprase,ir sau snaudzia . Mano Gustukas irgi kartais paryciais issipraso pas mus i lova ir sau parpia,nes lovytej buna kartais duodasi,malasi,niekaip negali uzmigti,tik pasiimi i lova jis jau sau snaudzia

...
14

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Augustė