Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
13

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2009-03-27 10:30

Oj gimtadienis tai praejo linksmai :) prisijuokiau, prisilinksminau, tik va gaila su masina vaziavau, tai nelabai atsipalaidavau... Bet vis tiek smagu buvo :)

Ugnyte tai jau tvirtai sedi ir is pusiau gulimo padeties jau pati atsiseda, tik va is gulimos padeties dar nesiseka, bet labai galvyte riecia, stena, bet vis tiek ant sono nuvirsta Labai vikriai jau vartosi, tai taip kovoju su ja kai sauskelnes keiciu, kad net pavargstu :) o jei dar perrengt reikia, tai is vis puse valandos uztrunku :) Ropot dar i prieki nesiseka, tik atbulai

Viriau katik muila Pririskaiciau vienam forume, tai taip uzsidegiau, kad vakar pirkau muilo be kvapu :) tai pridejau greipfrutu eterinio aliejaus ir turejau zieveliu susidziovinus, tai sumaliau ir imaisiau, o viena muiliuka dar ir su cinamonu padariau Siaubas, ko tik neprisigalvoja zmogus namie sededamas :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 347

2009-03-27 10:43

Na kaip smagu,kad Ugnyte tokia vikruole,mano Gustuka is pradziu ir ropodavo apbulom,pamatysi neuzilgo Ugnyte prades ropoti,nespesi gaudyti....

Na kaip fainiai tu leidi laika,muiliuka sau gamini,man kazkaip nekilo tokia mintis muilo pasigaminti,gal kada reikes pasigaminti ir man....

Ugnytei linkejimai nuo Gustuko ir buckis i zanduka

Zinok kazkada rodziau Gustukui Ugnytes foto is tavo internetiniu namuciu,tai sakau ziurek lialia,tai jis man rodo pirsciuku i Ugnyte ir juokiasi,matyt patiko jam Ugnyte

Ka savaitgali planuojate nuveikti??

Mes tai siandien vakare arba rytoj is ryto vaziuojam pas mano tevus i svecius,ir grisim tik pirmadieni,tai Gustukui bus labai smagu pas senelius,as irgi biski atsipalauduosiu,mama skambina ir sako,nors nuo visu virimu ir namu tvarkymosi atsiribosi,gal dar su draugem susimatysiu,tai labai jau noriu kuo greiciau vaziuoti....

2009-03-27 11:32

Na matai, simpatijos mezgasi tarp vaiku

Istraukiau katik savo muiliukus is saldytuvo, taip gardziai kvepia greipfrutais ir cinamonu, kad suvalgyt norisi

Kaip as noreciau palikt kam nors Ugnyte porai dienu ir isvaziuot kur nors prie juros pabut... Tik kad uztenka man kaip vakar isvaziuot tik keliom valandom, o mintyse vien tik apie ja galvojau, ka veikia, ar neverkia, ar pavalgius, ar sauskelnes pakeistos, vis knietejo vyrui skambint, bet susitvardziau :) Tai nezinau ar galeciau dabar isvaziuot ilgesniam laikui be Ugnytes...

Mes tai savaitgali nieko ipatingo nenumate... vyro sesuo su savo vyru atvaziuos sestadieni, o sekmadieni turbut ilsesimes...

Siandien oriukas koks vel grazus... reiks eit su Ugnyte prie Neries pasivaiksciot, saules vonias priimt

O tau tai faina, pas tevus vaziuosi, mama Gustuku pasirupins, tai tu pasiilsesi :) As tai nezinau kada Ugnyte prisileis ka nors be musu su vyru... Man tai is vis vargas kai kas nors i svecius atvaziuoja, tai ji tokia nerami pasidaro, viena nesedi, vis ant ranku reik laikyt... turbut nesaugi jaucias kai svetimu zmoniu yra, net nezinau... Tai man tada labai sunku, nes ji ant ranku, o dar reikia arbatos, kavos sveciams pasiulyt... Gerai kai vyras yra, tai pasidalinam nastele :)

2009-03-27 11:49

Na zinok,mano vyras labai pyksta,kai as isvaziuoju pasibuti kur nors,ir jam skambineju ir klausineju apie Gustuka,ar tas padaryta ar anas,tai jis man pries isvaziuodamas sako neskambink,as juk ne pirma karta su juo bunu ir viska gerai zinau,sako geriau atsipalaiduok,negalvok apie mus,bet as negaliu,visvien mintys sukasi,kaip ten viskas vyksta.Tai dabar kazkaip pripratau per ilga laika nebeskambineti,ir atsipalaiduoti

O mano Gustukas nuo pat mazu dienu visus prisileidzia,jam nesvarbu,na kaip mazesnis budavo tai aisku daugiau musu reikedavo,bet dabar tai vienodai jam su kuo buti,labai jis myli mano teti,tai kai nuvaziuojam,musu jam net nereikia,zaidzia tik su seneliu ir su mano mama,ir valgo jie abudu ir t.t.

As tai susidejau siaip ne taip visus daiktus,gal is trecio karto,nes tik susidedu,nueinu kaiko paiimti,o Gustukas viska isvercia....

Mes vaziuosim tik su Gustuku ir mano sese pas tevus,vyras dirbs savaitgali,labai nori ir jis vaziuoti bet ka jau padarysi darbas lieka darbu. Na pagalvojau,kad gal ir gerai kartais pabuti atskirai,tada gristi,taip gera,daug ispudziu,visai kitaip viskas.....

As tai noreciau labai i kokius Druskininkus nuvaziuoti,kokiu spa proceduru,na su sese kazkada kalbejom,kad gal leksim kuri savaitgali,paliksiu savo vyrus namie,noriu labai atsipalaiduoti,ir vyras sako jau tau reikia atsipalaiduoti,nes kitaip su tavim blogai bus,nes jau kai as bunu pervargusi,tai einu ir burbu,viskas man negerai....

Eisim ir mes i lauka,o vakar kaip susalau as lauke,Gustuko rankytes irgi buvo saltokos,kai grizom namo,na siandien tai super oriukas....

2009-03-27 14:35

As tai kai pavargstu, tai is vis nekalbu. Nebeturiu jegu tiesiog net zodzio tart. Tai vyras is to jau supranta, kad man blogai. Nors mintyse tai vistiek bambu

Ugnyte tai su jaunimu dar pabuna truputi, pazaidzia jei ir nemato musu, bet nei pamaitint, nei sauskelniu pakeist niekas negali... Man tai net keista kai su vyru keiciant sauskelnes Ugnyte vienaip elgias, t.y. guli, ziuri, burbuliuoja kazka, kojytem mataruoja ir viskas. O kai as keiciu, tai visa vartos, malas, rankom man per rankas dauzo... dar kai supykus isispiegia.... Tai vat as nesuprantu kame cia kampas.....

Nors mama pasakojo, kad as svetimu irgi ilga laika neprisileidau, o ipatingai mociutes, kuriai taip knietejo pamyluot, pasupuot anukyte. Tai va Ugne mano mamos irgi vengia, tuoj verkt pradeda kai paima ant ranku :) Tik po ilgesnio laiko tarpo jau prisileidzia, bet vistiek itartinai ziuri :)

O siandien tai irgi vesu lauke, tiksliau saltas vejas... buvom valandziuke su maze. Vat dar vienas idomus dalykas... Su vyru kai palieku Ugnyte, tai ji ilgiausiai miega, o su manim tai taip padrikai... Vakar jis 3 val su Ugne vaikstinejo lauke ir ji miegojo. Nu kai as isvaziuoju, tai valandziuke pamiega ir vel akys stacios, nors ir vaikstineju lauke... Hmmm... mistika kazkokia...

Gero tau savaitgalio ;)

2009-03-27 15:11

Mes net nebuvom islinde i lauka,Gustukas apie puse triju tik prabudo,tai ir as su juo kartu truputi pasnaudziau

Dabar tik papietavom....

Na Gustukas irgi geriau vyro klauso,as vis galvoju kaip taip gali buti,bet manau,maziukai visvien su mamom daugiau laiko praleidzia,tai gal tiesiog jiems smagu,kai su jais teciai uzsiima,Gustukas su vyru,tai irgi kaip deda miegoti,pamenu,kai man buvo paskaitos,tai abu gal miegojo kokias 3h,o prie manes niekada tiek neismiega....

Na jums gero savaitgalio,pasistenk pailseti

2009-03-31 10:54

Labukas!!!

Na kaip jus laikotes?? Ka gero veikinejate?? Kaip savaitgali praleidot??

Mes tai tik vakar po pietu grizom is mano teveliu,tai taip pailsejau,gerai labai pasisveciavome,sekmadieni pas draugus sode kepem desreles ir saslykus,tai pasibuvom,vyniuko truputi atsigerem,pasikalbejom,vis biski nuo rutinos pabegau,seneliai Gustukas paziurejo

Siandien mes tik 9h atsikelem,net jau persimiegojusi jauciausi,bet nakti kazkaip Gustukas labai vartesi,muistesi,neramiai miegojo is pradziu.... 

2009-03-31 13:34

Oj labas labas :)

O as zinok, nepatikesi, pirma nakti zmoniskai issimiegojau po ilgo laiko :) Ugnyte vakar 22.30 kaip smigo iki 3 val, tada pavalge ir vel kaip dejo iki 7 val miegot, o 7 pradejo rekt, as jai vel misinelio uztaisiau doze ir kaip dejo ji man iki 10 miegot Tai kokia as laiminga siandien :)

Dabar vel snaude lauke, man nusibodo po kiema slampinet, ir braskes nusiravejau ir sniego kruvas paspardziau, atejau vidun, o Ugnyte miega priesais langa, bet ziuriu vis tankiau vezimas judet pradeda :) reiks turbut eit pasiimt mergina namo...

O tau tai faina, kad atsiputei nuo kasdieniu darbu :) Ir Gustukui pramoga pas senelius ir seneliams smagumelis su anukeliu pasibut ;)

As tai vakar pas tevus i darba vaziavau su Ugnyte, nes sekmadieni mama paliko pas mus savo telefona. Ot laimes seneliams :)

Savaitgali tai vyro sesuo buvo pas mus, irgi saslyka kepem, smaguriavom ;)

O siandien vakare tai vaziuosim pas daktaryte, pasisvert, pasimatuot. Man tai va toks neramumas dabar del Ugnytes... Paskutine savaite ji man pradejo kazkaip visa isitempt karts nuo karto... Prispaudzia rankytes prie saves ir isitempa visas kunelis... Tai ar ji cia siaip durnavoja, koki nepasitenkinima reiskia, ar dar kas nors? O klausyk, sakei Gustukui buvo padidejes raumenu tonusas, tai kaip jis pasireiskia? Gal ir Ugnytei tas pats?

2009-03-31 13:46

Na ir miegale Ugnyte,gal jau prades geriau miegoti,nors mamyte tada pailsetu

Zinok tikrai nemanau,kad Ugnytei bus raumenu tonusas padidejes,jei butu buves,tai senai butu gydytoja pastebejusi,nes nuo pat gimimo ji butu issitempusi,pvz as net nepastebejau,o nuejom pas gydytoja kai buvo kudikelis,iskarto sako gali buti padidejes raumenu tonusas,poto tik pati pastebejau,kad miega taip issirietes,galvyte atloses,ir siaip isitempes budavo,bet viskas dabar tvarkoj,uzteko i masaziukus pavaikscioti...

Na kai nueisit pas gydytoja paklausk kas galetu buti,bet as tai manau,kad ji pradeda issidirbineti

2009-04-01 09:39

Labukas,

Na va, apsilankem vakar pas daktaryte, prisvere Ugnytei 8,8 kg ir primatavo 68 cm :) ir dar 2 skiepukus padare :( tai jau buvo klykimo.... visa poliklinika skambejo..... dabar sake tik 9 menesiu ateit pasirodyt :)

Klausiau del to jos isitempimo, tai sake jei zvilgsnis budrus ir taip darydama ziuri i mane, ka as darysiu, tai cia jau jos kazkokiu pretenziju reiskimas :) O jei zvilgsnis pasidarys apsiblauses ar nesamoningas kai taip darys, tai sake reiktu sunerimt ir tada jau pas neuropatologa reiks pasirodyt.

Sianakt vel Ugnyte sunkiai po skiepuko miegojo... tai ir as nekokios sveikatos atsikeliau :)

2009-04-02 09:36

Labukas!!!

Na Ugnyte pagal ugis ir svori,tai tikrai jau didele mergaite,mano Gustukas 6men svere 9kg o ugis 72cm,na ji tikrai didele,nes siaip mergaites buna truputi mazesnes uz berniukus,matosi,kad mergina turi apetita

Na kaip jus laikotes?? Ka veikinejate?? Na ar atsigavo Ugnyte po skiepuku??

Vakar pas mus namie vyko remontas,tai viskas buvo atjungta,tai prie kompo neprisedau,labai tvarkiausi,nes vyras plese kilimine danga ir dejo laminata,tai siandien liko tik plintusai sudeti ir siaip tokiu smulkiu darbeliu......

Gustukas siandien ankstyvas 8h prabudo,buvau pripratusi,kai 9h keldavosi,tai dabar atrodo maza miego,ir siaip nakti nelabai gerai miegojo,truputeli blaskesi,man rodos mes tuoj turesim nauju dantuku,nes ir diena buna piktokas.....

2009-04-03 09:07

Labukas,

O as vakar be rysio buvau ;) vyras vel paskaita vede, tai buvo mano kompa pasiemes.

Nu vakar tfu tfu jau rami Ugnyte buvo... Nakti dar vartaliojos nearmiai, ir atsikelem 7 val... Bet diena jau pamiega ilgiau pietu miegelio. O dantukai niekaip neislenda... Ir kramto viska, ir liezuviu vis bruzina per dantenytes, ir isitempe jos matos iki negaliu, nu bet kaip neislenda taip neislenda... Vakarais ypac nervuojas Ugnyte del dantuku... Vakar pamaitinau jau apie 22 val, o uzmigo ji tik 23 val.... vartes manieze, viska grauze, makalavos.... oj oj oj....

Siandien arba ryt vaziuosim i paroda (Resta), vyrui vis knieti paziuret kas naujo statybu fronte :) Niekaip nebaigiam su tom statybom... dar reikia nama is lauko nudazyt, garaze ir katilinej apdaila padaryt, kiema susitvarkyt... O vasara jau gal ir Ugnytei atskira kambari irengt (na sienos, grindys jau padaryti iki galo, tik apsvietima reiks sutvarkyt, nes dabar viena lempute ant laido kaba :) ir baldelius supirkt...), bandysiu gal nuo metuku jau pratint atskirai miegot.... O kada jus Gustuka atskyret? :)

As tai siandien vel kaip maisu trenkta....

2009-04-03 16:56

Labukas!

Na lauke siandien oriukas pasaka,prisivaiksciojom,prisisupem ant supyniu

Na mano Gustukui irgi sunkokai dantukai dygo vis galvodavom va tuoj tuoj bus,o kaip nebuvo taip nebuvo,tik 8men pirmi issikale

Gustukas iki siol dar vis miega musu kambaryje,na jo lovyte stovi netoli musu lovos...Kazkaip nesinori dar jo vieno i kita kambari perkelti,nes visvien dar manau ilgokai reikes prie jo naktim keltis..O Ugnyte savo lovytej miega ar su jumis kartu?

2009-04-03 16:56

Labukas!

Na lauke siandien oriukas pasaka,prisivaiksciojom,prisisupem ant supyniu

Na mano Gustukui irgi sunkokai dantukai dygo vis galvodavom va tuoj tuoj bus,o kaip nebuvo taip nebuvo,tik 8men pirmi issikale

Gustukas iki siol dar vis miega musu kambaryje,na jo lovyte stovi netoli musu lovos...Kazkaip nesinori dar jo vieno i kita kambari perkelti,nes visvien dar manau ilgokai reikes prie jo naktim keltis..O Ugnyte savo lovytej miega ar su jumis kartu?

2009-04-06 08:52

Laba dienele ;)

Oj kaip as savaitgali uzsiemus buvau... O kaip nuvargau, tai net visus kaulus skauda... Sestadieni su mama ir Ugnyte vazinejom teciui dovanos ieskojoms (bet taip ir neradom), po to su vyru Baldu rojuj nusipirkom kelis baldelius, nes nuolaidos buvo. Svetainej komodele ir pakabinama lentyna, o i sandeliuka 2 spintas ir dar lentynas :) Tai vakar tetis su vyru surinkinejo spintas, po to man reikejo viska perkraustyt i spintas, tuo paciu virtuvines spinteles susitvarkiau, ir maziau naudojamus daiktus iskrausciau i sandeliuka :)

Ugnyte visa savaitgali kazkokia piktute buvo... dar sestadieni nei is sio nei is to viduriukai jai uzkietejo :( bet dabar jau susitvarke... O ji tai musu kambarje savo lovytej miega, nepratinau kartu su mumis miegot, nes tada as tikrai neissimiegociau, nes vis saugociaus, kad jos neuzgaut... Nu nezinau kaip su tuo perkraustymu bus... ziuresiu kaip ji miega naktimis, jei koki viena kart tik reiks keltis prie jos, tai galiu gi ir i kita kambari nueit arbatytes paduot, bet vaikas jau vienas ipras miegot. As kazkaip galvoju kuo didesnis vaikas, tuo ji bus sunkiau iskraustyt is tevu kambario, ar ne?

Ka jus gero nuveiket per savaitgali? Kaip jusu remontai? Ka zadat per Velykas veikt? Mes tai pas mociutes vaziuosim, proanukytes parodyt :)

2009-04-06 09:14

Labukas!!

Na ir turiningai praleidai savaitgali,oi kiek daug nuveikei

Mes tai si savaitgali dar vis remontu uzsiminejom truputi,vyras sugalvojo,kad reikia pertapetuoti kambari,tai penktadieni pradejo tapetuoti,sestadieni baige,poto ejom visi i lauka pasivaikscioti,Gustukas su teciu truputi prie upes vazinejo motoroileriu,vyras turi nusipirkes vietoj dviracio,o jau Gustukui kaip patinka juo vaziuoti,iskarto pamato,tai eina prie motoroilerio,tiesia rankytes ir nori vaziuoti. O vakar sugalvojom vaziuoti i gamta issikepti saslyku,tai su  mumis vaziavo mano sese ir pussesere,tai sumastem nuvaziuoti i Tapeliu poilsiaviete,taip smagiai pasibuvom,daug zmoniu nebuvo,daug vietos ten,tai Gustukas taip prisilakste,ir toks laimingas buvo,net uzduses begiojo,visas issiziojes,galvojau,na jau bus siandien uzkimes,bet nieko atsikele sveikas kaip ridikas. Kazkaip pries vaziuojant galvojau,kad pavargsiu as vien Gustuka reikes ziureti,bet pasiemem vezimeli sportinuka,tai jis palakste,kol iskepe saslykai,tai pasodinom i vezimeli,davem jam valgyti,tai ramiai sau sedejo kol pavalgem,o poto vel lakstem,taip gerai pailsejom.Vaziuojant namo Gustukas iskarto uzmigo masinoj,sako vyras mieganti uzsinesim i namus,bet kur tau prabudo,galvoju namie gal dar uzmigs,tiek prisidukes,niekaip neisejo uzmigdyti,tai jau vakar apie 22h jis miegojo,bet siandien 7.30 atsikele.

Na as manau jei Ugnyte prades geriau miegoti naktim,tai aisku galima ja perkelti i kita kambari,na jei viena koki karta atsikels arbateles atsigerti,tai tikrai nesunku ir i kita kambari nueti.....

Na ziuriu lauke siandien vel oriukas nuostabus,man kaip patinka tokie orai,atrodo jei galeciau sedeti visa diena lauke,tai net nelysciau i namus,bet namie visokiu darbu,maisto gaminimas,namu tvarkymasis ir t.t.

Paskutinį kartą redagavo: veziukee (2009-04-06 09:15)

2009-04-07 09:08

Labas rytelis ;)

Na vakar oriukas tai tikrai fantastiskas buvo, tai mes su Ugnyte ir sedejom kieme puse dienos :) Ugnyte man ir pamiegojo pirma kart 2 val. o antra kart kai isejom tai valandziuke. As per ta laika pietus issiviriau, pomidorus persodinau, svogunus pasisodinau, perkasiau savo lysveles :) Tai smagiai lauke prisibuvau. Siandien panasu irgi grazi dienele bus, iki 16 laipsn. silumos zadejo... Pas mus jau saulyte per langus beldzias :)

O tai kaip faina Gustukui, kai tetis su motoroleriu pavezioja.... Mes tai neturim tokios transporto priemones.... Dviraciu ir tu dar nenusipirkom, bet gal reiks paieskot jau.... Tu pinigeliu kai atliekamu nera, tai sunku su pirkiniais... Mes cia kazkada pasvajojom, kad keturrati gal kada nusipirksim po miska pavazinet, kaimynas musu turi, tai vis girdziu burzgia kai grazus oras :) Bet is kitos puses, kam jo reikia, ir kur ji po to reiks det???? Geriau jau dviracius, tai bent sveikiau ;)

Mes tai kasmet su vyru pavasari, kai oriukas va toks kaip dabar jau susyla, tai budavo vaziuojam i gamta, prie kokio ezeriuko kept saslyku. Sakem ir siemet vaziuosim, bet kad visokiu darbu atsiranda savaitgali.... Praeita su spintom kamavomes, ateinanti - velykos.... Bet is kitos puses, mes gi kieme galim saslyka issikept Bet kazkodel vistiek norisi i kita gamta, nors uz tvoros miskas

2009-04-07 10:20

Labukas!!
Na va jau panasu,kad ateina tikrasis pavasaris,kaip faina jei tokios grazios velykos bus,mes per velykas isvaziuosim pas tevelius,planuojam si penktadieni isvaziuoti ir grisim tik pirmadieni....

Kaip faina jums,kai turite nuosava namuka,ir saslyka galit issikepti ir iki soties pasibuti lauke,pasikapstyti darzelyje,o mes kai gyvenam 5 aukste,tai nieko gero....

Siandien zadu daryti namie generaline tvarka,langus valytis ir siaip viska po remonto susitvarkyti,poto eisim i lauka....

Na geros jums dienos!

Paskutinį kartą redagavo: veziukee (2009-04-07 10:21)

2009-04-07 10:50

Oj oj... langu valymas... as jau antra menesi ziuriu i langus ir vis sakau, kad reik issivalyt, bet sugebejau tik viena vitrina is vidaus isvalyt ir tada Ugnyte kazko supyko ir rekt pradejo, tuom ir baigesi mano valymai.... o kur dar is lauko viska isvalyt..... Va cia vienas is namo trukumu, kai reik visus langus isvalyt :) Gal reiks siandien bent svetainej is vidaus issivalyt kai Ugnyte uzmigdysiu.... Nes jau baisu baisu ziuret... Rudeni taip ir neisvaliau po vasaros langu, nes rugpjuti jau pilvas ant nosies lipo, o rugseji pagimdziau.... tai va nuo praitos vasaros nevalyti mano langai, tai gali isivaizduot vaizdeli

2009-04-08 08:57

Labas rytas!

Na kaip jus gyvuojate?? Kaip miegojote??

Mes tai 07.30h atsikelem,ankstyvi mes

Na kaip vakar sekesi langu valymas?? As tai issivaliau,bet nepasakyciau,kad labai gerai issivale,kazkaip apsimozojo,reikes nusipirkti geresni valikli ir dar karta pervalyti,maciau kazkoki su alkoholiu reklamuoja,reikes pabandyti,nes mano tai tikrai prastas,valiau su juo,nes labai jau reikejo nors kiek prasivalyti

Siandien vel oras nuostabus,tikekimes ir velykos tokios bus.Vakar Gustukas lauke labai gaude balandelius,toki dideli bury,taip graziai atrode,kai pakyla vienu metu pulkas balandziu tai ir Gustukui juokinga

...
13

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Kaia