Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
12

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2009-03-23 09:19

Labukas,

Oj per savaitgali net nebuvo kada prie kompo prisest :)

Sestadieni ryte paskambino pussesere, kad nori atvaziuot Ugnytes aplankyt, o vyras isvaziaves zvejot buvo... Tai visa tekina po prakaitu tvarkiausi... Kai kurie zmones nesupranta, kad nama susitvarkyt per 2 val sunkoka :) Dar kai atvaziuoja kas jau yra buve, tai tik pirma aiksta susitvarkai ir viskas... o kurie nebuve, taigi nori apziuret visus kambarius.... oj vargeli kaip as sestadieni nuo koju nusivariau :)

O vakar tai ilsejaus, buvau dar pas uosvius su Ugnyte nulekus... Tai va tokios tokeles pas mus...

Kas pas jus gero? Ka per savaitgali nuveiket?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 347

2009-03-23 10:58

Labukas!

Na isivaizduoju,kaip tu turejai nuvargti,kai per dvi valandas reikia visa nama sutvarkyti,sukeisi kaip bitele,dar Ugnyte reikia priziureti....Na as savo buta ir tai nelabai sugebu per valandas susitvarkyti,nes tik pradedu tvarkytis,tai Gustukas reikalauja,kad su juo uzsiimtum ir pasibaigia tvarkymai,na nebent savo vyrus isleidziu i lauka ir tada tvarkausi....

O siaip si savaitgali nieko ypatingo nenuveikem,nuo penktadienio priziurejau savo pusbroli,kuriam 11metu,ir sestadieni visa diena jis pas mus buvo,vyras sestadieni dirbo,tai sedejom namie,gaminau valgyti,namus tvarkiau,na zodziu namu ruosos darbais uzsiemiau,o sekmadieni tai ilsejausi,kazkaip norisi nors viena diena i savaite pailseti...

Man kazko nedave visa savaitgali uzeiti i mama.lt ir dabar siaip ne taip uzejau,ir tai tik su tabu sokinejau,nes su pele niekur neduoda paspausti,tik nesuprantu kodel,kas cia nutiko,ir seses prasiau,kad paziuretu,pas tai jai sake irgi taip pat....

Net sypseneliu negaliu uzdeti.....

2009-03-23 10:58

Labukas!

Na isivaizduoju,kaip tu turejai nuvargti,kai per dvi valandas reikia visa nama sutvarkyti,sukeisi kaip bitele,dar Ugnyte reikia priziureti....Na as savo buta ir tai nelabai sugebu per valandas susitvarkyti,nes tik pradedu tvarkytis,tai Gustukas reikalauja,kad su juo uzsiimtum ir pasibaigia tvarkymai,na nebent savo vyrus isleidziu i lauka ir tada tvarkausi....

O siaip si savaitgali nieko ypatingo nenuveikem,nuo penktadienio priziurejau savo pusbroli,kuriam 11metu,ir sestadieni visa diena jis pas mus buvo,vyras sestadieni dirbo,tai sedejom namie,gaminau valgyti,namus tvarkiau,na zodziu namu ruosos darbais uzsiemiau,o sekmadieni tai ilsejausi,kazkaip norisi nors viena diena i savaite pailseti...

Man kazko nedave visa savaitgali uzeiti i mama.lt ir dabar siaip ne taip uzejau,ir tai tik su tabu sokinejau,nes su pele niekur neduoda paspausti,tik nesuprantu kodel,kas cia nutiko,ir seses prasiau,kad paziuretu,pas tai jai sake irgi taip pat....

Net sypseneliu negaliu uzdeti.....

2009-03-23 11:20

Valio!!!Dabar galiu visur landzioti mamoje.lt,viskas susitvarke

2009-03-23 11:49

Pas mane tai viskas tvarkoj buvo su puslapiu...

Buvau su Ugnyte pasivaiksciot, nes po pietu zada nekoki ora, jau dabar pradejo sniguriuot. Tai zinok 2 maisus "misko gerybiu" parsinesiau Ejau ispradziu palei Neri, tai viena maiseli pririnkau buteliu, pakeliu nuo cipsu, saulegrazu ir pan. Tada ejau pakele i kita puse, tai dar viena maiseli parnesiau - buteliu nuo vyno, spraito, kas keisciausia radau 3 buteliukus nuo dantu skalavimo skyscio Koks cia turetu but pas zmogu burnos kvapas, jei su savim reikia nesiotis burnos skalavimo skysti Cia tai topinis radinys buvo.

Kaip nekenciu tokiu durniu, kurie nesugeba savo siuksliu susirinkt ir ismest i siuksliu deze, butinai jiems reik miska tersti

Tai va ka as veikiu, kai su Ugnyte vaikstineju :)

2009-03-23 12:08

Na tai labai sveikintini tavo poelgiai,atlikai du labai gerus darbus vienu metu,ir Ugnyte laiminga po pasivaiksciojimo ir gamta grazesne

Na as kazkaip dar to niekada nedariau,pilna pas mus prie upes zmoniu,tai dar ne taip pagalvotu,pagalvotu mama su vaiku butelius renka

Labai nemegstu as irgi tokiu zmoniu,kurie nesugeba savo siuksliu susirinkti,net nepagalvoju,kad po ju apsilankymo,kitiems slykstu darosi.....

Na as dar labai esu pasipiktinusi sunimis ir ju seimininkais,nesugeba sunu ismatu susirinkti,o juk seniausiai buvo pasakyta susirinkti....

Viena karta visi vaikstom paupiu,ir ten labai daug kas sunis vedzioja,tai vyras sako jei pamatysiu bent viena seimininka kuris nesugeba susirinkti sunu ismatu,tikrai priesiu ir pasakysiu susirinkit,nes po sita pievele vaikai laksto,ir zmones vaiksto,ziurim tokios bobutes suniukas padare reikaliuka,o ji pasieme maiseli tvarkingai ir susirinko,na tai buvom apake,nes kiek esu maciusi,tai labai retai jau kas susirenka....Galvoju,net baisu pavasari bus Gustuka paleisti pavaikscioti po pievele nes bus vien sunu s....Dabar kai vaikstom,tai paleidziu Gustuka pavaikscioti asfaltuotu takuciu,ir tai jis pamato koki zabeli,iskarto ima,na zodziu biski sunkoka su juo vaikscioti,kai jis viska renka,tik spek ziureti,ir nelabai nori jis vezime sedeti,biski pasedi,poto pavaikstom,vel pavaziuoja tai tokie musu pasivaiksciojimai.....

Siandien uzsakiau Gustukui keleta prekiu is babymarket. O jus nieko nesate pirke is babymarketo?? Kiek skaiciau atsiliepimus,tai mamos patenkintos sita internetine parduotuve...

2009-03-23 12:23

Su tais sunim tai jau jo... sniega nuleidzia, tai visi grazumai pasimato...

Zinok as is vis dar nieko nesu pirkus internetu Vis niekaip nepersilauziu... Man kazkaip paprasciau nuvaziuot i parduotuve, apziuret ir nusipirkt. Bent jau esi tikras ka nusipirkai :) Gal ir reiktu isbandyt... sako, kad ir pigiau... Bet man tie atsiskaitymai kazkaip nepatikimai atrodo... Kai galima atsiskaityt, kai atveza prekes tai nieko, bet tie pervedimai... Dar Lietuvoj tai per banka padarai pavedima. O tie kas is uzsienio perka, tai sake ten visko pasitaiko... reik turet specialia kokiatais sakaita... aj visokiu beleberdu :) ir dar buna apvagia tas korteles... tai va vis niekaip nedrystu pirkt internetu :)

2009-03-23 12:43

Na as irgi niekaip nepasiryzdavau pirkti internetu,bet va paziurejau,kad zymiai pigiau,pirkau Gustukui soskes buteliukui 2vnt tik 3.6lt,ten kazkokios paprastos canpol babies,tada chicoo naktini puoduka kazkas tik apie 17,ir buteliuka tik apie 10lt,pristatymas 10lt kainuoja,na paziuresiu kada pristatys man prekes,tada tau parasysiu ar likau patenkinta ar nea,bet manau tokie mano pirkiniai,kad galima juos ir neapziurejus isigyti,ir zymiai pigiau...Pirkau parduotuveje Gustukui naktini puoduka,visai paprasta ir mokejau 23lt,bet Gustukas sugebejo sulauzyti,atsistojo ant jo ir sonas puoduko nuluzo,tokia ten plasmase nepatikima,kad jau spejo suluzti....

Gustukas ir pats jau seda ant puoduko,kai pasakai eik daryti sisio,tai mums labai reikejo naujo,kad jis normaliai galetu sedeti,gal jau greitu laiku diena nebereikes naudoti pampersu vis pinigeliai pasitaupytu....

Mes siandien dar lauke nebuvom,dabar Gustukas uzmigo,tai kai atsikels ziuresim koks oriukas,jei bus blogas tai tada jau siandien neisim i lauka....

2009-03-24 10:39

Labukas :)

O klausyk, kaip ten atsiskaityt reikia perkant? padaryt pavedima ir tada jie pristato, ar kai atveza susimoket? Nu jo, tokias prekes tai ir neapziurejus galima pirkt. Va jau rubelius kokius ar batukus tai sunku...

Siandien nieko oriukas... gal eisim veliau biski pasivaiksciot... as vakar turbut biski pasaliau, nes nakti skaudejo pilvo apacia, kad nebuciau slapimo pusles susalus... ploniau buvau apsirengus, nes maniau pusvalandziui einu, o isbuvau 1,5 val.... ojojoj... bet ryte spanguoliu suvalgiau, tai biski maziau skauda...

2009-03-24 10:49

Labukas!!

Na ziurek gydykis,kad poto rimciau neapsirgtum.....Oi kokie nemalonus tie pilvo apacios skausmai....

As tai padariau pavedima,o siaip pirkimo salygose yra parasyta,kad galima ir grynais atsiskaityti,kai atveza prekes,tai as prekiu vis laukiu,net nesinori lysti is namu,galvoju,gal prekes tuo metu gali atvezti,nes skaiciau atsiliepimus,kad antra diena nuo uzsakymo jau atveza prekes...Bet taip noriu i lauka pasivaikscioti,nes labai puikus oriukas...

Na gal jau ka planuojate pirkti is babymarketo??

Mes tai siandien labai ankstyvi,apie 8h atsibudom,atrodo taip seniai mes jau atsikele,nes nemazai darbeliu pasidariau,susiruosiau viska pietu gaminimui,kai uzmigs Gustukas reikes gaminti pietus...

Kaip jus miegojote??

2009-03-24 11:08

Miegojom tai neblogai, jau aprimo biski Ugnyte, bet dantuku nematyt :)

Man irgi reiks gamint pietus... Migdysiu panelyte, tada pulsiu dirbt :) O dabar gal reiks issisiurbt, kol isdykauja.

Kol kas tai kokiu daikteliu ir nelabai reikia, tai kai jau ka sugalvosim ko reik, tada gal ir as bandysiu is babymarket uzsakyt :)

2009-03-25 16:07

Labukas!!!

Kaip jus gyvuojate?? Ka veikinejate??

As net nepastebejau,kaip siandien diena praejo,buvom laike,prisivaiksciojom,geras oriukas labai,tada pietus gaminau,drabuzius dejau skalbti,dar giminaite buvo uzlekusi i svecius,tai tik dabar prisedau prie kompo.....

Tiesa,siandien atveze prekes is baybymarketo,na pirmadieni uzsakiau,tai siandien atveze,visai greitai,tai esu patenkinta.Gustukui patiko puodukas,tai net geriau sedi ant naujo puoduko,nes jis yra patogesnis.....

Na tai tokios naujienos is musu

2009-03-25 21:29

Labukas :)

Na mes tai siandien su Ugnyte bent 2 kartus lauke buvom, ryte ir vakarop. Tai jau prisivaiksciojau i valias

Oj kaip sianakt Ugnyte prastai miegojo.... kas valanda vis virkavo, vartesi, muistesi... Tai as taip ir neissimiegojau, vos uzmiegu rodos ir vel girdziu ji verkslena... Ir dabar vakare vis verksleno, vis ant ranku, akytes nosyte trina... tai idejau Vibrukol zvakute, pavalge ir uzmigo maziuke :) Eisiu ir as tuoj miegelio...

Dar prikepiau vakare pyrageliu is sluoksniuotos teslos, su uogytem ir riesutukais, o kitas su suriu ir dar tokiu Pesto uztelekiu :) Mmmmm gardumelis

Ir man dienele praleke siandien greitai... O ryt vaziuosiu pas bendradarius, vieno vaikinuko gimtadienis :) Tai ir Ugnyte dar vesiuos, nes vyras is darbo nespes gryzt... Tai gal biski atsipusiu nuo rutinos :) Vyras sake pasiims po darbo Ugnyte is manes, tai pasibusiu su bendradarbiais... Oj kaip pasiilgau ju... :) O tu pasiilgsti bendradarbiu? Tiesa, nezinau net ar dirbai pries iseidama atostogu

2009-03-26 08:58

Labas rytas!!!

Ziuriu ir jus ankstyvos!! Mes tai siandien 8h prabudom,kai visada...

Kaip jus sia nakti miegojote??Kaip Ugnyte ar ramesne?? Manau jai dantukai kalasi....

Mes irgi vakar pora kartu buvom lauke,siandien vel fainas oriukas tai ir leksim i laukuti ilgiau pasibuti. Tik va mano princulis nelabai nori jau vezimuke sedeti,nori eiti,tai pavaziuojam,paeinam,vakar po laukucio,iskarto visus drabuzius piliecio dejau i skalbimo masina,nes vaikinukas gaude vel balandzius,tai kelis kartus prakrito,tai purvinas visas grizo namo

As dirbau pries iseinant atostogu,bet kazkaip nesusibendravom labai jau su kolektyvu,kol dirbau viskas gerai buvo,o kai isejau i atostogas tai tik susirasom ir viskas....Mano kolektyva sudare 13 merginu....Ziuriu tu su savo kolektyvu tai labai sauniai bendrauji

Na tai jums su Ugnyte gero gimtadienio

As kazkaip nelabai moku saldumynus kepti ir gaminti,moku tik kelis pyragus iskepti,vaflius ir viskas,nei karto nebandziau kepti sloksniuotos teslos pyrageliu....

Galetum gal man receptuka parasyti?? Pabandyciau ir as savo seima nudziuginti pyrageliais.O tesla kaip suprantu perki is parduotuves??

2009-03-26 09:54

Oj labas labas...

Mes siandien jau nuo 6 val atsikele... Kazkas Ugnytei uzplauke, kad su saulyte reikia keltis ir atsikelem kartu su teveliu :) Isleidom teti i darba, dabar abi balamutinames... Siaip ne taip nuguldziau katik pasnaust, tai eisiu issiplausiu galva, pasidarysiu makiaza Pasigrazinsiu, kol mazoji miega :)

As tai matai beveik 3 metus dirbau vienoj darbovietej pries iseidama atostogu, tai mes labai gerai susibendravom :) O ir kolektyvas musu daugiau vyriskas, tai su vyrais zymiai paprasciau bendraut :) Ir vaiku beveik visi jau turi, nors kolektyvas jaunas, tai va bendru temu apie ka kalbet turim :)

O pyragelius tai as is pirktines tos sluoksniuotos bemieles teslos kepu. Labai greitas desertas gaunas :) Kadangi viska darau "is akies", tai bandysiu nupasakot savo idarus kaip nors :) Jeigu kepu saldzias bandukes, tai idarui darau varskes arba uogienes idara. O darau dar su farsu, vyrui labai patinka :)

Varskes idaras: Pakelis varskes, sauja razinu, 1 kiausinis, cukraus pagal skoni. Varske pertrini su cukrum, supili isplakta kiausini ir sudedi nuplikytas razinas.

Uogienes idaras: Imi kokia nori uogiene, riesutuku. Supjaustai kokiu turi po ranka riesutuku (migdolu, anakardziu, graikiniu) ir sumaisai su uogiene. Jei gaunas labai skysta mase, tai idedi sauksteli ar du krakmolo :)

Farso idaras: farso (kiaulienos, vistienos, kalakutienos - koki megsti), svoguniuko, prieskoniu. Pakepini svoguniuka su farsu, pagardini kokiais megsti prieskoniais.

Gaminimas: Atsildai tesla (patogiausia imt tesla, kur 6 gabaliukai buna, tai kaip tik blekele gaunas), paruosta idara dedi ant puses teslos gabaliuko, perlenki tesla ir sakute uzspaudi krastelius, kad neissiskirtu. Tada peiliu ipjauni virsu (taip geriau iskepa) ir tepi kiausinio plakiniu. Kept reikia 180 laipsniu temperaturoj apie 15 min. kol graziai pagelsta ir iskyla. As tai kepu ant kepimo popieriaus, tai nereikia niekuom tepti blekutes ir nepridega prie dugno.

Idedu prie savo nuotraukeliu vakaryksti kepini :) ten kur tokie apvalus tai neziurek, suluzo vienas gabaliukas vakar, tai perminkiau ir padariau tokius blynukus :) Mano cia su uogiene bandukes.

Jei bandysi, tai skanaus ;)

2009-03-26 11:22

Na ir ankstyva Ugnyte. Gal bandyk truputi veliau ja migdyti,tada gal ilgiau ryte pamiegos,mano Gustukas kai buvo mazesnis,na praita pavasari ir vasara,galima sakyti irgi su saule keldavosi,rasiau kazkada tau,kad literaturoje skaiciau,kad maziukai labai reaguoja i paros laika,jiems atrodo jau reikia keltis ir keliasi...

Zinok kazkada mano Gustukui buvo kazkas uzplauke,nakti atsikeldavo ir 1-2h juokdavosi,dukdavo,niekaip uzmigti negaledavo,ir supdavau ir ko tik nedarydavau,va tada man buvo sunku,bet gerai,kad viskas labai greitai susitvarke,paprasciausia diena maziau leisdavau miegoti,o dabar kaip ir neblogai miega,uzmiega apie 23h ir tada keliasi 4-5h ryto,atsigeria ir toliau miega.....

Labai aciu uz receptuka,grazus tavo kepiniai,reikes ir man kada iskepti,pirmiausia teslos reikia nusipirkti,galvoju jei darysiu tai mazesnius darysiu,kad Gustukui butu patogiau valgyti. Mano vyrai tai labai dideli smaliziai,bet aisku labai riboju Gustukui saldzius gaminius.... 

2009-03-26 11:32

Tai as is pradziu irgi mazus darydavau, bet kai tyngiu terliotis, tai didelius padarau ir ramu :) Kai Ugnyte jau prades valgyt tokius gaminius, tai ir as mazesnius darysiu :) Tik turek omeny, kad tik iskepti sitie pyragaiciai labai trupa. Kai pastovi kelias valandas ir atvesta, tada maziau trupa, bet vis tiek... :)

Tai jai siandien kazkas uzejo, siaip tai ji iki 7-8 ismiega su vienu nubudimu. Gal taip kas susisviete ryte :) O vakare tai nezinau kaip ja ilgiau islaikyt nemiegancia... ji arba pradeda zirzent arba ant ranku nesiojama sugeba uzmigt :) tik atremia galvyte i peti ir viskas :)

2009-03-26 11:40

Na tai aisku,jei Ugnyte nori miegucio,tai niekaip jos nebesudominsi,na siaip jei ramiai miega ir viena karteli prabunda,tai visai gerai,bet blogiausia,kad ne visos miegucio naktys vienodos,mano Gustukas irgi kai dantukai dygo bludidavo naktimis....

O Ugnytes dar i vaikstukus nededate?? Mes tai neturejom vaikstynes,nes masaziste parekomendavo geriau nedeti,tai kazkaip apsiejo,nes Gustukas jau 6.5men pirma kart atsistojo lovyteje,o poto greitu laiku pradejo vaikstineti isikibes,ropineti,tai ir apsiejom be vaikstuku

2009-03-27 08:14

Oj labukas...

Kokia as siandien nelaiminga.... Kaip man nugara skauda... O dar Ugnyte atsikele vel anksti, prie 7 val.... oj oj oj .....

I vaikstynes tai nesodinam.... Aj sakom, tegu pati pradeda stovet ir vaiksciot, po to maziau problemu bus, o ir vienu pirkiniu maziau :) Va kaimynu mergyte i vaikstynes sodino, tai dar ir dabar pasistiebus vaiksto.... nors jai jau 1,5 metukai... tai sakom tiek to. Gustukas matai kaip anksti atsistojo, bet sakei masaziukus daret... Mes tai nedarom, tai pas mus biski veliau viskas :)

2009-03-27 10:18

Labukas!!

Na ir ankstyvos jus,mes irgi siandien ankstyvi,atsikelem 07.30....

Buvau prisedusi prie kompo anksciau,jau rasiau tau zinute,bet uzsuko giminaite i svecius,tai taip ir nepabaigiau rasyti,tai dabar jau isvaziavo,tai bandau atrasyti

Manau labai gerai,kad nedesite Ugnytes i vaikstukus,turi pati viska ismokti,beto nera gerai tie vaikstukai,ir dar papildomos islaidos is seimos biudzeto,aisku jei jie butu naudingi,tai negaila ir tu pinigeliu,del vaiko geroves....

Na mes daremes masaziukus,todel,kad Gustukui butinai reikejo,nes buvo padidejes raumenu tonusas,na issitempe raumenukai per daug.....

Zinok mano Gustukas irgi kartais eina ant pirstu galu,tai konsultavausi su gydytoja,gydytoja sake butinai reikia deti batukus,kai pradeda vaikscioti,bet jis nesileido,kad deciau batukus,nusiimdavo,bet dabar jau dedu,tada neina ant pirstu galu,bet manau jei dar jis man eis ant pirstu galu,prasysiu siuntimo pas neurologa,kad apziuretu del sventos ramybes,nors gydytoja sake viskas savaime turi susitvarkyti,niekur neliepe kreiptis,tiesiog deti batukus ir viskas....

Na kaip jums gimtadienis vakar praejo?? Ar atsipalaidavai truputi nuo kasdienes rutinos???

Ka Ugnyte jau moka daryti?? Jau tvirtai sedi?? Gal jau ropoja??

...
12

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Linukas