Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
11
...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 347

2009-03-11 11:16

Labukas!!!

Nera uz ka dekoti,kaip tokios grazios mergytes galima nerekomenduoti i mazyliu rikimus....

Na gal greiciausiai nebuvo uzsiveze hipp produkcijos toje norfoje....
O mano sese dar neturi seimos,net draugo kolkas neturi,gyvena ji vilniuje,tai labai faina,kai gyvenam tam paciam mieste,daznai atleke i svecius,arba mes pas ja nuvaziuojam pasisveciuoti...

Na ziuriu siandien fainas oriukas,reikes eiti i lauka,pasivaikscioti...

Ziuriu Ugnytei tuoj puse metuku,tikrai jau nebemaza mergyte...

Geros dieneles jums...

Paskutinį kartą redagavo: veziukee (2009-03-11 11:17)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2009-03-12 10:04

Labukas,

Na va, prabego sventine diena, o man siandien ryte atsikelus atrode, kad pirmadienis :)

O Ugnytei tai jau buvo puse metuku, kovo 8 d. Sita liniuote kokiastai nesamones rode, galvojau, gal as neteisingai suvedus data, bet pasitikrinau, viskas normaliai. Kazkaip keistai skaiciuoja dienas :) Ugnyte gimus rugsejo 8, na tai ir puse metu 8 diena juk :) Aj zodziu, jau atsventem puse metuku moters diena :)

Siandien irgi nuostabus oriukas, vaziuosiu su maze i lauka :) Gal net sportine dali uzdesiu, kad galetu pasidairyt, nes lopsiukyje nieko ji nemato guledama, tada pradeda nervuotis :)

Mes tai su broliu nelabai daznai matomes... kazkaip su broliu nera apie ka kalbet :) Jam darbas, man vaikas :) Bet santykius gerus palaikom :) Dabar galvoju, kad noreciau ir seses...

2009-03-12 11:47

Labukas!!

As irgi net nepamaciau,kaip praejo sventine dienele,ir vel likom vieni su Gustuku namie,tevelis isejo i darba,o kai buvo man mokslai,tevelis atostogavo ir priziurejo Gustuka,tai grizdavau namo,taip faina visi kartu sau budavome,o dabar jau liudniau

Na siandien oriukas lauke tai fantastiskas,eisim ir mes i laukuti,kai Gustukas pamiegos,neuzilgo eis miegucio....

Na pagaliau pavasaris ateina,kaip faina,daugiau laiko galesime lauke praleisti

2009-03-12 14:00

Buvom su Ugnyte lauke, su sportine dalim jau :) Tai jau patenkinta visa kad daires, spoksojo visur, rankom kojom mataravo :) Bet vis tiek uzmigo ispudziu prisigaudzius :) Zinai, galvojau lauke silciau bus... kai saulyte sviecia tai silta, tik debesiukas uzplaukia, tai ir zvarboka... dar ir dabar man zandai neatsyla :)

O man siandien tai pokstas buvo... plaunu as sau indus, tik ziuriu vandens srove silpnyn, silpnyn ir is vis dingo vanduo... Pas mus savas vandens grezinys... Tai va skambinau vyrui, sakau vaziuok ziurek kur vanduo dingo, nes Ugnytei nei valgys padaryt, nei uzpakalio nupraust negaliu :) Tai va ir gryzo vyras siandien anksti, tai irgi faina, kai jis namie. Tik kad dabar kai iniko i daktarinio rasyma, tai galima sakyt, kad as jo ir nematau... ryte anksciausiai isvaziuoja i darba, po darbo gryzta, pavalgo ir vel uzsidaro darbo kambary, as su Ugnyte nueinu miegot, o vyras vel gal apie vidurnakti tik miegot ateina, tai taip net ir nejauciu, kad vyras namie :) Ir Ugnyte tecio pasiilgsta... pradeda bartis, tai as nusinesu ja i darbo kambari, atsisedam abi ant grindu, pavartom kokia knygele, ji pamato, kad ir tetis namie, tada jau gerai :) Taip ir slenka dieneles...

2009-03-12 18:53

Mes irgi buvom lauke,tai toks geras oriukas,prisivazinejom,leidau Gustukui lauke pavaikscio paciam,tai toks laimingas buvo

Na nesijaudink,vyras baigs rasyti darba ir vel pajausi,kad jis namie

O mes irgi su Gustuku per dieneles vieni bunam,bet vakare tai linksmiau,kai vyras grizta

2009-03-13 17:01

Labukas ;)

Na va, ir siandien grazi dienele

Buvom ryte su Ugnyte i Norfa nuvaziave, ta prie Hyper Rimi, tai zinok neradau ir si karta Hipp... Tai tik pampersiuku paemiau... O graziausiai buvo tai prie kasos.... susikroviau prekes, ieskau Norfos nuolaidu korteles - nera Skambinu vyrui, pasirodo pas ji... o jis Tauragej... Tai aciu moteriskei, kuri pries mane stovejo, tai paprasiau kad paskolintu nuolaidu kortele Pardaveja tai nepatenkinta buvo, bet kas man kvailai :)

Dar buvau su mazute pas bendradarbius nuvaziavus pasirodyt :) Tai jau patenkinta buvo vyrisku demesiu, mat pas mus darbe daugiau vyriskas kolektyvas, tik kelios moteriskes :) O Ugnytei patinka berniukai

Tai va kiek visokiu ispudziu siandien mum su Ugnyte :) Dabar snaudzia kulverstukas :)

2009-03-13 19:28

Labukas!!

Oi kaip sauniai jus siandien dienele praleidote...

Na tai nieko gero,kad norfoje negavai hipp produkcijos,gal paprasciausiai gali buti ispirkta,ka dabar vyksta akcija...

Mes tai buvom lauke,prisivazinejom,prisivaiksciojom,oriukas pasaka...

Gustukas siandien lauke gaude balandi,eina is paskos,o balandis sau net nebijo,eina sau ratu,o Gustukui kiek juoko buvo

Grizes is lauko primiegojo,ir as kartu nusnaudziau,atsikeliam,ogi ziurim beveik 19h

Taip ir leidziam dieneles...

Ka savaitgali planuojate nuveikti?? Pas mus tai mano sese turi rytoj atvaziuoti i svecius,tai sake pasibus iki sekmadienio...

2009-03-17 10:12

Labukas

Na kaip jus gyvuojate?? Ka savaitgali gero nuveikete?? Kaip Ugnyte auga?? Ka jau naujo moka daryti??

Pas mus tai sese mano savaitgali buvo uzsukusi i svecius,tai dabar pas mano teta i svecius buvom nuvaziave,pasedejom,pakalbejom,vyniuko pagurksnojom

Mes tai gyvuojam gerai,labai daug laiko lauke praleidziam,kai tokie orai grazus buvo,o siandien ziuriu jau nebe grazu lauke,bet vistiek,nors valandelei reikes isbegti lauka...

Gustukas tai duksta,visur lenda,lipa ir t.t.  Savaitgali dar kakta prasiskele,tiesiog siaubas buvo,bet labai nedaug,kraujas nebego,tik liko zaizdele maza,o kai pirma karta taip nutiko,tai oi kaip baisu.... Na per savo greituma viskas nutiko,nieko uzgis....

2009-03-17 18:20

Oj labukas :)

Vyras mano kompa jau antra diena okupaves, tai taip zmoniskai ir neprisedu :)

Mes tai savaitgali naminejomes, vyras ruosesi paskaitai, siandien studentams skaite paskaitele :) Tiesa, sekmadieni tevai is kaimo atveze man puse versio :) tai dabar Ugnytei pradziai turiu mesytes :) bet jau saldiklis tai sausakimsas

Ugnyte tai pasiutus, vis zbitkas krecia :) tai spiegia, tai krizena, ant sofos jau vartos, kad tik spek gaudyt :D

Nu tai va, Gustukas, vargsas, pirmi kovos randai Na nieko, iki vestuviu turetu uzgyt, kita kart atidesnis bus :)

As tai siandien tokia issekus jauciuos, Ugnyte nakti prastai miegojo, vis budinejos, ir dar ryte 7 val atsikele... tai isryto 2 kartus vos nenualpau... Kazkoks slabnumas uzejes buvo...

2009-03-18 10:55

Labukas!!!

Na as sitom dienom irgi kazkokia nei siokia nei tokia,jauciuosi pavargusi,nors Gustukas naktim neblogai miega.....Na gal cia toks laikas,pavasaris,todel prastai jauciames,ir su kuom pakalbu visi dabar skundziasi savijauta...Na kaip nors...

Dar vakar per savo skubejima pirsta prisiveriau tarpelyje tarp masinos dureliu,na zodziu net pati neisivaizduoju kaip galejau as prisiverti,bet tik ups ir skausmelis oi oi oi,atrodo truputeli tik i tarpeti itaikiau,o pirstas istines,pirsto nagas visas melynas,eisiu po pietu pas gydytoja,vyras atisprasys is darbo,griz namo,o as leksiu i poliklinika,oi kaip nesiseka,tai visa naktis galima sakyti be miego,kelias valandeles tik miegojau,na tikiuosi tik sutrenkimas stiprus....

Na Ugnyte mesytes dabar turi i valias. O Ugnyte apetitu nesiskundzia?

Tiesa,parabalsavau uz Ugnyte konkurse mano didysis saukstas,grazios nuotraukytes

Reikes ir man Gustuko foto ikelti,dabar tai kiek laiko nera nauju foto,nes fotiko atminties kortele sugedo,tai vis neprisiruosiu nusipirkti,na gal rasiu is kokiu senesniu foto ir ikelsiu....

2009-03-18 11:21

Labas

O tai tau.... Tai jau isivaizduoju skausmeli pirsto... Vargsiuke

Aj dabar vis dalyvauju visokiuose konkursuose, vis tikiuosi ka nors laimet Bet kol kas nesiseka...

Ugnyte mano vel nakti prastai miegojo, tai as vel visa kaip maisu trenkta... Galvoju, gal jai dantukai taip subalamutino miegeli? Jau apatines dantenytes ryskiai pasikeite, matosi kaip dantukas formuojas... Diena dar siaip ne taip susitariam, o vakare kai pradeda verkslent, viena minute juokias, kita jau ziurek trina nosyte, akytes, verkslent pradeda... Ir diena dabar dazniau pamiega...

O apetitu tai nesiskundziam :) Ji tiesa po nedaug valgo, bet dazniau ir viska ka duodu :) Su kosem tiesa turejom problemu, nepatiko jai, bet vis tiek po sauksteli po sauksteli ir priprato :) Siaip nespjaudo jokio maisto... Kai man cia drauges pripasakojo kaip vaika sunku prie naujo maisto pratint, tai as tokiu problemu neturiu :) Ugnyte labai smalsi, jei ispradziu ir neskanu, tai ji susiraukia, bet antram sauksteliui artinantis vistiek issizioja ir valgo Tiesa, mesytes as jai irgi jau pora kart daviau paragaut, tai valgo :) O juokas buvo, kai as atsilauzus batona valgau, o Ugnyte tiek spokso i mane ir megdzioja kramtyma paemiau trupiniuka batono ir idejau i burnyte, tai tiek gromulavo, liezuviu burnytej tryne ta batoniuka, nurijo, vel issizioja - mazdaug dek dar Tai mirem juoku su vyru :) O vakar juoda duona valgiau, tai irgi Ugnyte isispoksojo, tai ir jai daviau paragaut, tai taip patiko, kad gabaliuka sumaitinau :) juokiaus dar, mano vienas kasnis, o Ugnytei 15

2009-03-19 09:43

Labukas!!

Ziuriu ir jus ankstyvos...Mes tai siandien ankstyvi net labai apie 7.30 prabudom,nezinau kazkaip dabar ankscti keliasi mano vaikinukas,8h jau prabude visada bunam....Na gal kad pavasaris,sviesiau lauke ir keliasi,skaiciau vienoje geroje knygoje,kad vaikai reaguoja,kas dedasi ir uz lango,jei jau sviesiau is ryto kambaryje tai jie ir budinasi,na kazkaip pamasciau,kad ziema mano pilietis tikrai ilgiau ismiegodavo iki 9h...

O Ugnyte tikrai gali prasciau miegoti del dantuku,Gustukas tokio amziaus irgi prasciau miegodavo,o dabar tai issiduksta per diena ir tikrai neblogai miega,aisku atsikelia atsigerti arbatytes...Na ir diena Gustukas du kartus dar miega,nes jei miega viena poguly,tai buna piktas,tai miegam du kartus...

Na paskaiciau tavo zinute,apie Ugnytes apetita,tai grynai elgiasi kaip Gustukas,prie jo neimanoma irgi nieko valgyti,jis taip ziuri,ir dabar jau praso,niam niam...Na as irgi jokiu problemu neturiu su Gustuko valgymu....Na ir gerai,kad Ugnyte pratini prie visokio maisto,jau ji didele mergaite

Na o as vakar buvau pas gydytoja,tai nusiunte iskarto pas chirurga,tai biski baisu buvo,kai pasake,kad pirsto nage dursim tris skylute,ir nuleisim krauja,nes nagas buvo melynas,todel ziauriai skaudejo,tai nemalonu tikrai buvo,kai spaudineja,kad kraujas isbegtu,bet dabar uztai jau zymiai geriau,galima sakyti,jau sveikas pirstelis

Man rodos Gustukui kalasi kruminiai dantukai ir kartu dar iltiniai,apacioje iltiniai dantuliai tai jau turi islysti,nes matosi truputi balta...Tai Gustukas dabar taip kisa i burnte pirstu,kad net ziaugcioja,matyt labai ten jam gale dantenutes niezti...Bet nepiktas,geras berniukas.Na kiekviena diena visa idomesnis darosi,tiek visko prikalba,ir aisku prizbitkina,kad oi oi oi......

P.S. Na ir daug prirasiau

2009-03-19 10:03

Labas labas :)

Na mes tai irgi ankstyvos, dabar apie 7-7.30 keliames, tiksliau Ugnyte keliasi, o as dar isikniaubus i pagalve guliu, kol ji pradeda nepasitenkinima reikst, kodel cia prie jos niekas neprieina Vakar tai net Vibrucol zvakute jai dejau, nes tokia nerami ir pikta buvo... Bet vistiek antroj nakties pusej pradejo vartytis ir dejuot :)

Isivaizduoju jausma, kai tau skaudanti pirsta dar niurko ir krauja spaudzia....

Matai, Gustukas jau tuoj visus dantukus tures :) O po to prades vel dantukus mest ir tikruju laukt :) Kai pagalvoji, kiek tie mazi vaikai vargeliu isgyvena... gal ir gerai, kad po to nieko neatsimena :)

As tai sekmadieni pradejau Ugnytei suknyte nerti Tik dabar jau galvoju ar iseis suknyte, gal tik liemene Is gabaliuku neriu, tai nelabai tampri gaunas... po to nelabai patogu gali but... Dabar tik plonyciu siuliuku turejau, tai ne viskas kaip noriu iseina Ryt vaziuosiu i parduotuve apsiprekint savaitgaliui, tai gal Rimi rasiu kokiu siuliuku, arba ten yra parduotuvyte rankdarbiam :)

Tai kai as neriu, pasiguldau ant sofo Ugnyte, ji apsivercia ant pilvuko, pastumdo zaisliukus, vel ant nugarytes apsivercia, paguli, kojom pamakaluoja, vel ant pilvo vercias ir taip gal koki pusvalandi Po to nusikamuoja ir eina miegot

Paskutinį kartą redagavo: Bibisina (2009-03-19 10:05)

2009-03-19 10:28

Na jauciu tuoj jus turesite dantukus....O tepaliuku ar dantenas tepi?? Nors Gustukui tepaliukai,nelabai padedavo....

O gal medum bandei dantenas patepti? Sako su medum labai atsargiai reikia,tik truputeli,nes gali alergizuoti...

As tai bandziau tepti ir tikrai daug geriau,nei tie tepaliukai...

O viduriukai Ugnytes nelaisvesni?? Nes mano Gustukui pries pat dantuku isdygima truputi viduriukai buvo laisvesni....
Na kai pagalvoju tai tikrai kiek visokiu vargeliu maziukai vaikai isgyvena,pilvo putimas,dantu dygimas,pirmosios traumos ir t.t.

2009-03-19 10:42

Ir tepaliuku tepu ir medum jau bandziau, nealergizuoja, bet kartais padeda, o kartais ir ne...

Viduriukai tai jos normalus... Dar priklauso nuo to ka suvalgo :)

As tai dabar neriu ta suknyte ir galvoju, kaip faina, kad dukryte turiu, dabar galesiu puosti maza princesyte... O butu sunus, tai ka... duok jam masinyte ir viskas Nepagalvoji, kad dukrytes noretum? ;) Mano bendradarbe turi sunu ir dabar laukiasi, tai labai svajoja turet dukryte :) Nes sunus tai sake buvo paskendes masinyciu pasaulyje, vakare iskraustydavo jos rankinuka ir vietoj raktu idedavo masinyte Ji budavo ateina i darba, iesko raktu, o randa masinyte

2009-03-19 10:53

Zinok,kai laukiausi,galvoju kaip faina butu tureti dukryte,bet giliai sirdyje nuojauta kuzdejo,kad gims sunus,na ir ka,tikrai mes moterys turim sesta jausma,kai gydytoja dare echoskopa,sako zinot sunus,tai vyras skraide padebesiais,o as galvoju,kad tik sveikas gimtu.....

Na as pasiziuriu parduotuvese,kiek fainu drabuzeliu mergytem

Na o mano Gustukas ir dabar jau masinytes stumdo burzgia...O prie laidu ir rozeciu kaip ji traukia,pvz.kraunu telefona,o jis pakroveja istraukia ir nesa i kita rozete ir kisa,ir siaip visokiu tokiu zbitku prikrecia,atrodo skuba gyventi ir nori buti didelis vyras....

Bet ir mammyte jis megdzioja,pasiima koki skuduriuka,jei tik buna ne vietoj padetas,ir valo grindis,arba stala...

Buvom pas teta sveciuose,tai pasieme skuduriuka ir kad valo kur pasiekia lentynas,spintele,stala..Tai ir juokiasi teta na Gustai reikes tave dazniau i svecius pasikviesti

2009-03-19 11:15

O man su tom nuojautom atvirksciai buvo :) Buvau sventai isitikinus, kad turesiu sunu, bet kai 7 menesyje ejau daryt echoskopijos, tai ryte nubudus pagalvojau, kad bus dukryte. Tai kai padare echoskopija, sako: negarantuoju 100%, bet greiciausiai mergyte :) O as vis tiek dar tada galvojau, kad gal sunus gims O vyras juokesi, kad pas geologus pirmas vaikas visada mergytes buna, tai taip ir buvo

O su rozetem tai jo... pas mus tai daug rozeciu ir visos 30 cm nuo zemes... Tai jau reikes uzkaisiot visas kai Ugnyte ropinet prades...

Pas mus tai po nakties ziema - vel medziai balti, bet ziuriu nuo stogu jau lasa, tai vel viska nutirpins.... Nekoks siemet pavasaris...

2009-03-19 11:56

Oi pavasaris tai tikrai ne koks,toks oras man labai nepatinka,slapia,purvas visur...

Na bet tikekimes,kad tuoj ateis pas mus tas tikrasis pavasaris,man graziausias metu laikas pavasaris.....

2009-03-20 11:56

Labukas,

Oj zinok kokioj as depresijoj gryzus is parduotuves..... Siaubas kaip pabrango misineliai ir tyreles... Misinelis 8 Lt, vaisiu tyreles 60-70 ct. O visur skalambina, kad viskas atpigs... Fui kaip susigadinau nuotaika visai dienai..... o gal ir savaitgaliui... Greiciau Ugnyte pradetu maitintis kaip mes, tai vis pigiau bus prasimaitint...

Kas pas jus linksmesnio?

2009-03-20 12:20

Labukas!!!

Na tikrai parduotuvese kainos,tai kosmines,o ypac vaiku prekes taip pabrange,kazkoks kosmaras...Pamenu kai po sausio 1d nuvaziavau i parduotuve ir pirkau Gustukui paskutini poka misinelio,tai buvau apstulbusi,kad 8lt pabranges,bet galvoju nieko jau paskutinis,dabar pienuka is parduotuves geria,valgo beveik viska ka mes,aisku pusryciams valgo kosyte,dar kartais ir pavakari duodu truputi kosytes,o siaip valgo jau viska,tik aisku viskas troskinta,bet labai gerai,nes mums ir patiems patinka ivairus troskinukai,sriubytes ir t.t.

Na nesijaudink prasides vasara,bus savu uogu ir darzoviu,galesi tyrejes pati gaminti,o del misinelio tai teks dar pirkti,ka jau padarysi kai tokie pas mus seimunai,priima tik sau palankius istatymus,na man tai tik nervas ima pagalvojus kai jie ten veikia......

O siaip tai pas mus viskas taip pat. Sia nakti Gustukas visai neblogai miegojo 4h pirma karta atsikele,o va paryciais tai labai bludijo,gere arbata gal kas pusvalandi,tai jauciuosi pavargusi,bet 8.30 atsikelem,iskarto namus susitvarkiau,issisiurbiau,dulkes issivaliau,nes veliau galvoju tikrai neturesiu jegu,tiesa Gustukas irgi man padeda tvarkytis,pasiemes siurbly siurbia,bet aisku neijungtas siurblys,o jei netycia jis isijungia,tai bega tolyn,reikes dar pietus gaminti...Na zodziu dieneles lekia greitai,daug visokiu namu ruosos darbu,dar i lauka reikia iseiti...

Ka jus savaitgaliui planuojate??

Paskutinį kartą redagavo: veziukee (2009-03-20 12:22)

...
11
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Ugnė