Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
10
...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2009-02-25 13:37

Labukas

Na va, buvom vakar pas daktaryte, prisvere Ugnytei 8 kg ir primatavo 65,5 cm :) Tai jau diiiidele mergina..... Paklausiau ka del mesytes daryt, tai sake reiktu padaryt kraujo tyrimuka ir paziuret ar pakankamai aukstas hemoglobino kiekis, jei taip, tai dar neduot mesytes, jei ne, tada jau pradet.

Siandien su Ugnyte naminejam, tvarkomes, sriubyte verdam, pietus gardzius darom - laukiam seneliu atvaziuojant Varliukas vel 8 val atsikele... tai jau speju cia jos ritmas toks.... apie 22 val gulasi ir apie 8 val keliasi... As tai dar mielai rytais pasnausciau :) Nors nebegaliu skustis, nakti 1-2 kartus besikelia pavalgyt ar atsigert, tai ir tiek jau man miegas ramesnis...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 347

2009-02-25 16:13

Labukas!!!

Na jau tikrai didele Ugnyte,labai saunu,kad taip gerai auga,neserga,sveika mergaite

Mano Gustukas tai 6men svere 9kg,o 5men biski virs 8kg.....

As tai siandien vel buvau pas sese,vel mokiausi,dar va vakare mokysiuosi,retai net i forumus uzeinu,na nieko kita savaite jau prasides paskaitos,tai bus lengviau....

Na tai sekmes jums. Nuo Gustuko linkejimai Ugnytei

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 7

2009-02-27 00:41

labutis,mielosios mamytes! atsiprasau kad taip velai prasau bet vis bunu labai uzsiemus studijavau neakivaizdziai tai vis mokslai spaude o dabar jau paemiau akademines atostogas.Deja, jau nebebusiu antakalnio mamyte,nes isikelem gyventi i fabijoniskes,bet aisku bendrauti mims tai manau netrukdytu :) mano mazyle dziugina mus savo sypsena,juoku,pastangom kalbeti ir daugeliu kitu dalyku! labai noriu su jumis cia dalintis dziaugsmais,vargeliais ir patirtim :)

2009-03-01 19:33

Labukas :)

Auksinemergaite, gaila, kad neapsigyvenai Antakalnyje... Bet zinoma galim cia bendraut :) Tik tau turbut idomiau butu dabar su Fabijoniskiu mamytem susipazint, gal ir susitikt su maziukais lauke? ;)

Tavo mazylei dabar kazkur 4 menesiai jau? Tai jau pats idomumas prasideda :) maniskei tuoj 6 menesiai, tai jau kaip viesulas namie, visi namai skamba nuo jos spygavimu

O ka studijuoji? ;)

Veziukee, kaip tavo mokslai? Egzaminus jau issilaikei?

Kaip mano zentas laikosi?

As tai sestadieni tinginiavau, vyra buvau isleidus pazvejot, o pati su Ugnyte namie bimbinejom :) Dar broliukas i svecius uzvaziaves buvo, is mociutes (mano) lauktuviu atveze O siandien tai beveik visa diena pas mano tevus buvom sveciuose, tai prisivalgiau iki sprogimo 

Pas mama radau rankdarbiu zurnaliuka, pavarciau.... tik seile nutyso.... ir ta ir ana uzsimaniau daryt :) tik kur cia su Ugnyte prisiruosi.........

2009-03-01 22:12

Labukas!!!

Na pagaliau as issilaikiau egzaminus,laukiu dabar rezultatu,tikiuosi islaikiau,nors del vieno egzamino tai abejoju ar islaikiau,bet nieko,jei ka tai perlaikysiu

Gustukas tai gerai gyvuoja,duksta,zaidzia,visi namai pilni vien tik jo isdaigu ir kalbejimo

As tai savaitgali ilsejausi nuo mokslu,buvom sestadieni sveciuose pas mano sese,siandien dar pas viena giminaite buvom sveciuose,dar poto po parduotuves su giminaite pasivazinejom,Gustukui nupirkau tokius fainus kedukus pavasariui,dar kojinytes tokias grazias....Siandien mano mama jau isvaziavo namo,visa savaite pas mus sveciavosi,tai taip pripratau,kai ji buvo,net keista dabar kai jos nera....

Nuo antradienio man paskaitos prasideda,tai vyras bus namie ir ziures Gustuka,bet neilgai tik viena savaite eisiu i paskaitas..... 

2009-03-02 12:14

Labukas

Saunu, kad baigesi tau egzaminai, atsipusi truputi :)

Mes tai vel kaip vytureliai su Ugnyte, anksti kelemes... Tai irgi pradejo maziuke savo balsa lavint, tai spiegia, rekauja, rankytem kojytem viska dauzo, mataruojasi :) Ir pabandyk uzdelst maitinima, tai toki veja sukelia Bet gerai, kad jau zaisliukais pradejo intensyviai dometis, tai paduodi ka i ranka, bent 10-15 min ramu

2009-03-03 11:30

Labukas!!!

Na pagaliau pasibaige man tie egzaminai,bet va nuo siandien prasides paskaitos,tai vyras bus su Gustuku,o as eisiu i paskaitas....

Na mes tai nelabai kaip gyvuojam,Gustukas pradejo koseti,sloguoti ir prikimes,tai vakar buvome pas gydytoja,tai sake gerkle paraudusi,tai prirase miksturu,tai dabar gydomes,bet temparaturos nera,net keista,nes nuo gerkles beveik visiems buna temperatura....Gydytoja net nustebo kaip cia Gustukas sunegalavo,sako iki siol augo sveikas kaip ridikas

O Gustukas tai nuo mano mamos apsikrete,nes ji slogavo,kosejo,na nieko baisaus,tikiuosi greit pasveiksime...

Na o kaip jus laikotes??

Paskutinį kartą redagavo: veziukee (2009-03-03 11:37)

2009-03-03 12:15

Labas !

Ugnyte siuncia linkejimus Gustukui (taip garsiai, kad net as baigiu apkurst :) )

O mes vakar pradejom vartytis !!!! Sedziu valgau, o Ugnyte ant sofos guli ir zaislus tampo, tik ziuriu riecias riecias, stena, bet niekaip ant pilvuko neuzsiridena, po akimirkos vel atsisuku, ogi ziuriu mergina riecias riecias ir kibildinkst jau ant pilvo Tai jau man dziaugsmo..... :) Tai dabar tik paguldau ant nugaros - keberiokst ir Ugne jau ant pilvo :)

Siandien tai buvom Antakalnio seniunijoj, galu gale deklaravom gyvenama vieta pas save, o nebe pas tevus :) Tai reiks dabar del ismoku Ugnytei eit...

2009-03-04 10:10

Labukas!!!

Ir Ugnytei linkejimai nuo Gustuko!!! Ir didziausi sveikinimai su naujais pasiekimais!!!

As 11h islekiu i paskaitas ir tik apie 20h grisiu namo,oi kaip atsibos....

2009-03-04 10:53

Labuka :)

Oj vargsiuke tu, atsimenu kaip nuobodu budavo paskaitose sedet :) Tuo labiau magistraturoj, kai po darbo dienos dar ir paskaitose iki 20-21 val issedet reikdavo....

Bet ir as jau kuo toliau tuo dazniau apie mokslus pasvarstau :) Tik kad brangu...... dabar kai su finansais ne pyragai, tai turbut ir mokslus teks atidet geresniems laikams... Vyras dabar doktoranturoj mokos, tai sakau gal uzteks mokytu namie :)

2009-03-05 11:31

Labukas!!!

Tai koks saunuolis tavo vyras,manau uzteks jau mokytu namie

As tai apie 13h leksiu i paskaiteles,gerai kai netoli nulekti,tai sedu i masiniuka 5min ir as jau vietoje

Na kaip jus laikotes?? Tai Ugnyte gal dienon aktyveja?? Oi pamatysi tuoj prades ropoti,eiti ir versti visus namus...

Gustukas tai gerai laikosi,dar biski pakosti,bet nieko,duodasi duksta kaip visa laika...

2009-03-05 12:00

Labas :)

Tai saunu, kad Gustukas lengvai tik serga :)

Ugnyte tai ismoko spiegti... Baigiu apkurst kai ji isismagina spygaut Ant nugaros jau nebeguli, kur paguldai, tai tuoj vercias :) Ir kad ji dar ramiai guletu ant pilvo, tai reikia butinai suktis ir stengtis ropot :) Akimirkai palieku ant sofos, atsisuku, ji jau kitoj vietoj Smarkuole ji pas mane... neina vienos jau palikt net minutelej, nebent i manieziuka ikeliu arba supynese pririsu :)

O vyras tai mano kadangi studijuoja ta pati ka ir dirba, tai jam idomu :) Bet man tai vis tiek reiks magistratura baigt...

O tai tau sauletekyje gal pasksitos?

2009-03-09 08:10

Labas rytelis ;)

Kaip jusu savaitgalis? Ka ger nuveiket? Ar Kaziuko mugej buvot? ;)

Mes tai sestadieni vaziavom i centra, i muge. Ugnytei nupirkom mediniu saukstu (nes labai patinka juos grauzt) ir toki medini menuliuka :) Dar nusipirkau lenteliu pjaustymui ir baronku

2009-03-09 19:21

Labukas!!!

Na savaitgalis musu nuobodokas,as sestadieni buvau paskaitose,tik apie 17h grizau namo,o sekmadieni prabuvome namie,nes norejau pailseti...

Siandien irgi buvau paskaitose,rytoj paskutine paskaitu diena,zinok kaip atsibodo,neisivaizduoju,kaip reiketu mokytis dieniniam skyriuje...

O siaip gyvuojam gerai,Gustukas vis nustebina su savo naujais pasiekimais,isivaizduok,uzlipa vyrutis ant palanges,jeigu sofa-lova istiesta ,ir siaip taip visokiu zbitku prikrecia,kad siaubelis,sakau vaikas buna su teveliu,tai kai griztu is mokslu namo,tai toks man jis isdykelis atrodo,ir vis kiekviena diena labiau isdykauja....

2009-03-09 20:02

Na tai laime, kad ryt paskutine paskaitu diena :) Bent atsipusi :)

Tai jauciu kuo vaikas didyn, tuo zbitku daugyn As tai vis laukiu, kada Ugnyte prades ropinet, vaiksciot, tai bent viena pati gal ilgiau pabus. Nes dabar tai kol vyras darbe, tai kazkaip ji ir viena pabuna ir nereikia pastoviai ant ranku imt, as ja tai cia tai ten pasodinu, paguldau ir ji sau buna :) O tik gryzta vyras namo - baigesi Ugnytes ramios valandos, tuoj puola rekt jei tik pasodini i supynes ar i maitinimo kedute. Paimi ant ranku - ziuri i teti ir juokiasi :) Ar cia jai tecio truksta uztat ji tokia vakare nerami pasidaro... Vyras dabar iniko i daktarinio rasyma, tai gryzta is darbo, pavalgo ir uzsidaro darbo kambary... Kai anksciau visa vakara su Ugnyte praleisdavo. Tai sakau turbut maziukei ir truksta to demesio is tecio. Nes kai visai nebesusitvarkau su ja, tai nusinesu pas teti i darbo kambari ir ji iskart nurimsta, kuisiasi ant fotelio ar ant grindu abi atsigulam, tai ji sau sukasi kaip suktukas :)

As vis dar nekantriai laukiu silto oro... Siandien buvom su Ugnyte lauke, tai taip sniegas net svoksdamas tirpo :) O pauksciukai kaip ciulba.... Zodziu mirstu kaip noriu pavasario (tikrojo) :)

2009-03-10 13:03

Labukas,

Oj zinok kokia as isiutus! Pro ausis garai eina, is nosies liepsnos, plaukai piestu pasistoje... :)

Supranti, buvau as siandien Maximoj, gi 20% nuolaida visoms vaikiskoms prekems... Visa su entuziazmu vaziuoju i Akropoli su Ugnyte, ipuolu i vaiku skyriu, griebiu pirmiausiai misineli (pasiruosus prisikraut puse vezimo) tik zvilgt i kaina (is papratimo) ogi ziuriu, kazko labai didele... pradzioj pagalvojau, gal uz hipoalerginio paziupau, betgi ne. Zodziu issitraukiu skaiciavimo masinele, kaina pakelta nuo pradines 20% ir dabar nuleista nuo jau pakeltos kainos 20% Nu siaubas kazkoks, tada padejau as ta misineli atgal i lentyna, galvoju perziuresiu pradzioj kitas prekes. Vaisiu tyreles, kur kainavo po 2,8 ar 2,9 dabar po 3,4 .... Tai jau taip garsiai nusikeikiau, kad net aplinkiniai susizvalge Gaila nepamenu Pampersu kainos, bet paskaiciavus vieneto kaina, tai man rodos uz dabartine (be nuolaidos kaina) ji didesne. O vat ekologisku Bambo sauskelniu kaina nepakelta...

Nu vienu zodziu koks zmoniu isdurinejimas.... O maciau visi kad prisikrove pilnus vezimus maisteliu, sauskelniu... As jau net norejau vaziuot i kita parduotuve be "nuolaidos" nusipirkt, bet pagailejau Ugnytes, tai nusipirkau tik butiniausiu dalyku...

Tfu kaip susinervinau as toj maximoj...

2009-03-10 15:31

Labukas!!!

Na cia tai ziaurus pirkeju apgaudinejimas,o jei nebutum kreipus demesio i kaina,tai butum prisipirkusi...Zodziu daro bizni juodai,nori,kad daugiau pirktu tai ir padaro nuolaidas,tik del vaizdo...

Maciau rimi parduotuveje yra pampers firmos pampersam akcija,ten dideles pakuotes,bet 135 ar daugiau vienetu,o kaina 89.90,tai apsimoka,nes as kai perku tai moku beveik 61lt,o ten virs 60 pampersu,tai reikes butinai nusipirkti...

Va siandien pagaliau baigesi paskaitos,tai visus egzus issilaikiau,vieno net 9 gavau,o politologijos,kur galvojau,kad neislaikiau,tai 5 gavau,bet nieko,svarbu ne skola

O siaip tai viskas pas mus taip pat...

2009-03-10 16:10

Siandien dar paziurejau, Norfoj 25% prekems vaikams. Gaila, kad ten nera Hipp firmos maistelio :( Kazkada ieskojau, tai neradau. Galvoju gal reiks nuvaziuot paziuret ar kainos nesukeltos pries nuolaidu paskelbima... O Rimi tai maciau, kad pampersam nuolaida. Siandien Maximoj paemiau viena poki, nes tik keli pampersiukai buvo like, bet reiktu gal uzsipirkt su nuolaida daugiau. Vis litas kitas susitaupytu.

Ka ryt veiksit? Pas mus tai tevai mano uzvaziuos... O siaip tai nieko gero neveiksim...

Man sloga siandien pripuole, bet daugiau alergine, tai vis bega bega... Nusibodo...  Kazkokia issekus jauciuos siandien ir Ugnyte kazkokia irzli... Kad kokia kvaraba nepripultu prie musu...

2009-03-10 20:50

Na patarciau tau as nuvaziuoti i norfa kur yra zirmunuose uz rimi,ten prekybos centras parkas,ten zinok maciau yra hipp produkcijos...

Mes rytoj einam mano pusbrolio sveikinti su gimtadieniu,o siaip tai nieko daugiau ir neveiksime,sese va atsiveziau is darbo i svecius,tai pasibus pas mus,rytoj parvesiu i namus....

Na ziurekit bukit sveikos,pavasaris arteja,negalima sirgti

Ugnyte rekomendavau i savaites mazylius,labai grazi jos foto,tiesiog grazuole

2009-03-10 21:36

Oj dekui dekui uz rekomendacijas As kazkada Gustuka irgi buvau rekomendavus i savaites mazylius

O zinok kai paskutini kart buvau toj Norfoj, tai kaip tik ir neradau... Nors vyras buvo kazkada pirkes hipp'io kazka... Gal ta karta nebuvo tiesiog uzsiveze ar ka?

O tavo sese vilniuj gyvena? Turi seima?

As tai turiu 5 m. vyresni broli, tai jis dar pas tevus gyvena :) Niekaip nesusiranda sau poros ir tyngi buta pirkt :) Kai mes pasistatem nama, tai dabar ir jis svaigsta, kad namo nori... Bet jis ne statybininkas, o kompiuterastas, tai svajone igyvendins nebent kai pinigu uzsidirbs tiek, kad nusipirks nama. Nes mes tai patys lipdem namuka... Vyro tetis statybininkas, vyras baiges statybos proftechnine, siek tiek dirbes su tevu (dabar geologas) :) Ir mane dar ismoke visokiu kvailu vyrisku darbu. Net buvo uzkele ant stogo

Nu gerai, zirzia jau Ugnyte, eisiu bandyt ja migdyt...

Geros jums sventes ryt ;)

Paskutinį kartą redagavo: Bibisina (2009-03-10 21:41)

...
10
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Antakalnio mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Deimante