Forumas > Visuomenė > Nuo studijų iki darbų > Noriu įsidarbinti....

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2010-01-23 18:24

vaivorykste 2010 01 22     kristukas 2010 01 22    

Nu bet kaip cia taip?Juk jie privalo priimti i darba kai vaikui suejo 2 metai,jei mama nori dirbti.

ot valdzia dabar isidirbineja kaip tik gali.Jiems viskas leidziama,o paprastu zmogumi niekas nepasirupina.Zmogus niekam nebereiklaingas.

Tai jie ir priims mane. bet kokiai savaitėlei, tada atleis ir viskas. Ot dabar ir galvoju, ar man mokėtų iš biržos pinigėlius ar ne? Nes šiaip ar taip, iki 3 m. galima vaikus namie prižiūrėti, tai jeigu aš po 2 metų atostogų atsistočiau į biržą, man priklausytų pašalpa?

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-01-23 18:25

kristukas 2010 01 23     vaivorykste 2010 01 22     kristukas 2010 01 22    

Nu bet kaip cia taip?Juk jie privalo priimti i darba kai vaikui suejo 2 metai,jei mama nori dirbti.

ot valdzia dabar isidirbineja kaip tik gali.Jiems viskas leidziama,o paprastu zmogumi niekas nepasirupina.Zmogus niekam nebereiklaingas.

Tai jie ir priims mane. bet kokiai savaitėlei, tada atleis ir viskas. Ot dabar ir galvoju, ar man mokėtų iš biržos pinigėlius ar ne? Nes šiaip ar taip, iki 3 m. galima vaikus namie prižiūrėti, tai jeigu aš po 2 metų atostogų atsistočiau į biržą, man priklausytų pašalpa?

o koks darbo stažas tavo?

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-01-24 09:58

manaau kad tau birza nemokes, nes tu skaitysies esi vaiko auginimo atostogose iki tryju metu... kazin dar ar birza tave priims... juk skaitaisii kaip ir dirbanti  nebent iseisi i darba, ir stosies i birza.. na bet geriausia pasikonsultuok su pacia birza.

2010-01-24 10:51

Motinystės atostogos skaitosi kaip darbo stažas

.Ir svarbiausia kad iki įsiregistravimo darbo biržoje turėti ne mažesnį kaip 18 mėn. nedarbo draudimo stažą per paskutinius 36 mėn. Tas stažas turi būti nepertraukiamas ir gali būti ne vienaos darbovietes. Bet geriausiai aišku skambinti ir konsultuotis su konsultantais, galima dar čia pažiurėti

http://www.ldb.lt/Informacija/PatarimaiIeskantiemsDarbo/Puslapiai/nedarbo_ismoka.aspx

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 175

2010-01-24 11:26

kristukas 2010 01 22    

Turbūt kosmetiką platini? Nes tie posakiai apie savo verslą, laisvą laiką, viskas priklauso nuo tavęs, galimybės neribotos  ir t.t.- viska jau girdėjau oriflame. Tiek to, patylėsiu apie visą tą smegenų pudrinimą .  O dėl darbo, tai ir man jau artėja atostogų pabaiga. Nulėkiau pasidomėti, kada ateit, gal sveikatą jau reikia pasitikrinti... Tai jie man ir pradėjo- nėra čia tau vietos, eik iki 3 m. atostogų, arba po savaitės atleis tave ir viskas. Tai ir sėdžiu dabar apšalus, nežinau nei kur eit, nei už ką pragyvent reikės.

Tai ne oriflame ir ne avon ir ne platinimas kaip dauguma galvoja. Tai veikla siek tiek su didesnem galimybem. Avona ir as platinau, ten tikrai pavadinciau platinimu, bet ten tikrai nemaciau dideliu perspektyvu... O del to smegenu pudrinimo kiekvienas susidaro savo nuomone ir supranta taip kaip nori...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2010-01-25 15:55

Na, jeigu tai tikrai ne platinimas, tai gal parašyk apie tai plačiau?

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 169

2010-01-26 10:31

Sveikos.Kadangi dabar kaip tik esu pačiame darbo ieškojimo įkarštyje pasakysiu su kuo jau teko susidurt: taigi per sena(man tik 30) reikalinga darbuotoja 25-30m (Iš karto pagalvojau,tai ka sueina riba ir lauk???),toliau įprasta vaikai-mažamečiai(niekas neklausia,apie tai jog ankstesniame darbe trejus metus neėmiau nei vieno nedarbingumo-niekam tai neįdomu,atvykus į pokalbį kalbėti angliškai(turiu tik pagrindus ir tikrai laisvai nekalbu),bet tame darbe,anglų  net nereikia,tiesiog šiaip reikalavimas,kadangi daug norinčių dirbt,tai ir stato sąlygas kokias nori....kas dar? ai žodžiu kas antrą savaitgalį skirt kolektyviniams mokymams(tai jau kaip čia pasakius...pati nenoriu,savaitgalis-šeimai,kartais esant reikalui,TAIP,bet pastoviai tikrai ne...ooo dar prisiminiau ,kadangi du metus buvau  vaiko auginimo atostogose nenori priimti į darbą dėl-pertraukos...

kol kas tiek...kas bus toliau dusoiu žinot ;-)

Papildyta  http://public.fotki.com/123vaikams/

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 175

2010-01-28 14:09

Kam idomu placiau, parasykit man zinute..

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-01-28 14:20

juryte2 2010 01 26    

Sveikos.Kadangi dabar kaip tik esu pačiame darbo ieškojimo įkarštyje pasakysiu su kuo jau teko susidurt: taigi per sena(man tik 30) reikalinga darbuotoja 25-30m (Iš karto pagalvojau,tai ka sueina riba ir lauk???),toliau įprasta vaikai-mažamečiai(niekas neklausia,apie tai jog ankstesniame darbe trejus metus neėmiau nei vieno nedarbingumo-niekam tai neįdomu,atvykus į pokalbį kalbėti angliškai(turiu tik pagrindus ir tikrai laisvai nekalbu),bet tame darbe,anglų  net nereikia,tiesiog šiaip reikalavimas,kadangi daug norinčių dirbt,tai ir stato sąlygas kokias nori....kas dar? ai žodžiu kas antrą savaitgalį skirt kolektyviniams mokymams(tai jau kaip čia pasakius...pati nenoriu,savaitgalis-šeimai,kartais esant reikalui,TAIP,bet pastoviai tikrai ne...ooo dar prisiminiau ,kadangi du metus buvau  vaiko auginimo atostogose nenori priimti į darbą dėl-pertraukos...

kol kas tiek...kas bus toliau dusoiu žinot ;-)

siaubas klausykit, kas per pasiskirstymai, 30 riba, man asmeniškai vyresni darbuotojei kultūringesni, labiau atsidavę darbui, kaip jie tų jaunų nori, man tos 20-metės šakar makar tokios  dėl vaikų tai siutas ima, atrodo, kad neturėtų patys, žodžiu tyčiojasi kas kaip gali prisidengdami žodžiu "krizė"

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2010-02-03 00:26

Sveikos mamytes,tikrai mums turincioms mazu vaiku sansai labai mazi isidarbint ,o pas mane 3 vaikai,bet nenuleidziu ranku,ieskausi kokio darbelio nors puse etato tai va siandien savo cv nunesiau,tai bus matyt pasuks kas ar ne?

2010-02-08 12:11

inguska 2010 02 03    

Sveikos mamytes,tikrai mums turincioms mazu vaiku sansai labai mazi isidarbint ,o pas mane 3 vaikai,bet nenuleidziu ranku,ieskausi kokio darbelio nors puse etato tai va siandien savo cv nunesiau,tai bus matyt pasuks kas ar ne?

tu tikra šaunuole, kas be ko reikia tikėti kad viskas bus gerai. Manau taip ir bus. Tikesimes kad tau pasiseks.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 22

2010-07-30 12:41

noriu paklaust, jei pvz mano sutartis motinystes parasyta iki 3 metu. o as i darba zadu grist , kaip mergaitei sueis 2 metukai. tai sutarti galima nutraukt ane

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-07-30 13:11

taip beabejo, tik darbdavi perspek prie spora sav...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-07-30 13:25

Taip,sutarti gali nutraukti.Jei gryzti i darba po to,kai vaikui sueina 2 metai,tave turi priimti i ta pacia darbo vieta.Bet jei gryzti i darba po to,kai vaikui sueina 3 metai,tave tui priimti i darba,bet nebutinai i tas pacias pareigas.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-07-30 13:27

Galiu pasisakyti ir aš šioje temoje  siuntinėju CV antra savaitė, bet mano kliūtis ne vaikai , o studijos , studijuoju neakivaizdiniu paskaitos šeštadieniais, tai darbdaviams ir čia kliūtis, ne tik vaikai kliudo pasirodo

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-30 13:33

na pasisakysiu ir as... :)

sumasciau grizti i darbuka nesulaukus nei 2 metuku kol sueis... bet kadangi taip pat studijuoju neakivaizdziai , ir sesija man trunka 1,5 menesio tai buvau nudziuginta kad niekas manes i mokslus neisleidines specialiai... duos tik kelias dienas, kaip numatyta sutartyje..ir istatymuose...

tai va... negrisiu... iki pavasario sesijos pabaigos... ir mazei bus kaip tik 2 metai ant nosies...

man trukdo mokslai... o ne tai kad 2 mazi vaikai... :)

beje  musu kolektyve tik pas viena is darbuotoju vaikai jau persirite per 10metu, visu kitu dar tik kleckai... kolektyvas jaunas... nuo 25 iki35... vienas tik 40metu. :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-07-30 17:52

Nu, fainai, eiwut, toks jaunas kolektyvas.Turbut ir darbo pasiilgai jau, kad darbe gera atmosfera?

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-30 20:41

ziauriai pasiilgau, jau 2 metai kai namie sedziu... :( ale teks palaukt su sugryzimu... vis tie mokslai... :(

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-07-30 20:44

Na, zinai, verta aukotis.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-09-16 16:08

hmz noriu darbo ir as, bet ne viskam lemta issipildyt matyt.

Greitas kreditas internetu, kreditai be užstato nuo 200 Lt. Kreditas internetu per 5 min.!

3

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Nuo studijų iki darbų > Noriu įsidarbinti. Kas...

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Vesta