Forumas > Visuomenė > Nuo studijų iki darbų > Noriu įsidarbinti....

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-01-12 15:33

Čia jau tikrai.. žinok ko jie nori, aš kai darbe pasakiau kad greit išeisiu i dekreta tai iašku patenkintu iš valdžos mažai buvo, o kai ateejo i mano vieta mergaite 23 metu ja nepaime pasake u-tenka vienos na manes :)   o tai sako padirbs ta ir irgi pastos ir išeis.. tai prieme moteriške kur vaikus jau didelius turi :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-01-12 15:40

super darbdaviai kabutese zinoma, toks jausmas , kad patys tai be vaiku , idomu butu ju paklausti, o ka jus darote su savo vaikais, na zinot pas mus nori su aukstuoju kad butu iskarto su patirtimi, kad vaikai butu jau savarankiski, arba is viso neturetu ju tada jau pagalvotu ar priimti , juokinga

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-01-12 15:57

nejuokinga idealu! 

Svarbu, kad darbuotojai būtų idealūs, o vat darbdaviai visuomet idealūs ;)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-07-26 18:59

Kur dabar dirbu galiu drasiai pasakyti ir džiaugiuos tuom jog mažas vaikas nekliutis isidarbinti, mano kolektyve kur 6 žmones čia tik mūsų skyrius 3 žmones kur vaikai po 2 metukus ir puikiausiai dirbam, pati vadove vaika turi 2 metukai :) tai kad džiaugiuos jog atsiranda darbdaviu ir krizes metų kur vaikas mažas nekliutis.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-07-26 19:38

Tai drugeli tau "nuskilo" nes dabar tikrai darbdaviai labai atsizvelgia i seimynine padeti,nors aciu dievui manes tas taip pat nepaliete,matyt reikia uzsitarnauti gera varda darbe,kad vaikutis nebutu kliutis,kad darbdavys sutiktu su tavo salygom,o ne patsai diktuotu,bet tokiu vienetai,dazniausiai buna atvirksciai

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-07-26 23:31

vaikai daznai kliuna darbdaviams, pvz, buvo darzely darbo vieta, tai dirike taip ir pasake- taigi pas tave mazas vaikas, ir neprieme. bet daznai kliuna ir kolegoms, kai reikia biuleteni pasiimt, nors ir patys vaikus augina, ir ju vaikai taip pat serga.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

2009-07-26 23:38

tai taip aš to ir bijojau..nes mažas vaikas tikrai kliutis, bet kai kalbėjau su direktorium, sakau na tiesiai šviesiai kad bijau jog vaikas sirgs, nebus kam ji žiureti ir reikes kažka daryti, o biliuteniu dažnai nepaimsiu nenoriu pavesti kolektyvą,sakau gal tad išeisiu iš darbo jei bus tokia situaciją, net vyras pasiule, sako na neprapulsim tai jis man kai pradės aiškint sako ka tu čia nusišneki, sako jei vaikas sirgs paimsi išeiginiu kiek reikia ir atidirbsi veliau, sako visi mes žmonės suprantam viska..o ks nenores keistis tai tegul nedirba, bus tokių kurie nores.

2009-07-26 23:49

ech, pasiseke tau. mazai tokiu yra.

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-07-27 00:17

pas mane sefas irgi superinis, del vaiku ir siaip asmeniniu problemu - reikalu darbe nekildavo jokiu problemu jei reikia iseit ar reikalinga iseigine, visad budavo supratingas ir panasiai, darbe jauciaus kaip namie su seima, visas kolektyvas superinis, mat nedidelis, bet vat po vaiko auginimo atostogu ar ten grysiu nzn, teisiskai vieta saugoma, galeciau manau gryst ir darbo aplinka maloni ir panasiai, bet kai realiai pagalvoji, imone mazyti, siuo metu darbo ir uzdarbio labai labai maza, o mes dvi esam dekrete, ir abi pusmecio begyje gryztume, tai va nzn kaip bus, jei ir pareisim atlyginimas minimalus darbo mazai, o ar seksi kita rasti net nzn, nes be lito gyvent neimanoma :(

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-30 09:26

man taip pat panasiai buvo, kuomet darbinausi, vienas is pirmuju klausimu buvo ar turiu seima? sakau turiu vyra :) tada dukrytes dar neplanavom. tarp manes ir tarp vadovo buvo zodinis susitarimas, kad ysidarbinusi 3 metus y dekreta neisiu (zody istesejau)... o iseida motinystes atostogu dar pati y savo vieta suradau kita zmogu ir apmokinau. vadas buvo labai patenkintas ir sake, kad verta esu pasitikejimo ir kad esu zodzio zmogus... tai man buvo pats geriausias paskatinimas, nes dirbant vyriskam kolektyve vyru pagarba nepelnysi trumpu sijonu, reikia jiems kiekviena diena yrodineti, kad gali jie tavim pasikliauti

2009-07-30 14:07

taip, bet kartais prie geriausiu noru pazado negali teseti, pvz netyciukas, ar vaiku ligos? vat mano sunus sirgalius buvo nerealus, tik pradejus dirbti teko per pora men 4 biuletenius imti, ligonineje guleti. suprantu darbdavi, kad jam reikalingas darbuotojas, bet pikta, kad darbdavys nesupranta, jog ne viskas nuo zmogaus priklauso. beje, po tu ligu manes graziai paprase iseiti

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-30 14:22

oi manes dar laukia tas etapas, kuomet reikes mergytes auginima derint su darbu. ir darzelis buna stresas ne kiek vaikuciams kiek teveliams. nu viskas bus matyt, zinoma visu pirma yra vaikas, taciau darba prarasti per vaika? nu nebent jeigu serga tuomet taip, o jeigu del kazkokiu vaikucio oziuku ar kaprizu - tai jau ne... juk moterys ir po tis uzaugindavo ir dirbdavo ir mums nieko nenutiko ir uzaugome normaliais zmonemis... nu ka viskas dar ateityje...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-30 16:00

visur tos pacios kalbos einant darbintis-ar turi vaiku,kiek turi,ar turi seima?kaip zadi derinti darba su seima?ka darysi,kai vaikas sirgs ir dar begale panasaus tipo klausimu.yra protingu darbdaviu,bet yra ir tokiu,kad ojojoj.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-23 13:32

Cia ir yra blogiausia,kad kazkaip vyrams tokiu klausimu neuzduoda kai jie eina darbintis,nes visi priprate,kad mamos tuo rupinasi.O man buvo taip.kad teko vyrui ,o ne man imti biulioteni,nes susirgo berniukas pries pat kaledas,pats darbymetis prekyboje,tai ir eme vyras o ne as,nes man butu kaip nuosprendis paskelbtas

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 175

2010-01-13 15:35

Sveikos brangiosios, skaitau Jusu pasisakymus ir puikiai suprantu kaip jauciates.As nors jau keturi metai namie auginu du vaikus ir dar neteko eiti prasyti naujo darbo bunant su vaikais, bet man jau arteja ta diena, kai turesiu grizti i senaji. Bet mane kamavo kita beda-kad nebenoriu dirbti to darbo, nes blogai ten jauciuosi. Nes nenoriu dirbti tradicinio darbo ir pateikineti ataskaitas valdziai kodel tas, o ne anas, kodel taip, o ne kitaip. Ir atsirado pas mane vienas sprendimas kaip galeciau uzsidirbti papildomu pajamu, tureti daugiau laisvo laiko, dirbti tiek kiek noriu ir t.t. Pradejau kurti sita versla ir pradejau jaustis laimingesne, pradejau matyti gyvenima kitomis akimis ir pradejau matyti perspektyvas. Sitam darbui netrugdo nei vaikai, nei kas kitas. Todel dabar su mielu noru pasakoju ir demonstruoju savo darbo principus VISIEM, KAS NORI gyventi geriau nei gyvena dabar ir tureti finansine nepriklausomybe bei kitas galimybes. Taigi, jeigu yra moteru, kurios tikrai nori gyventi taip kaip jos nori, kurios nori savo vaikams suteikti geresne ateiti, parasykite man asmenine zinute ir as su Jumis susisieksiu. As suteiksiu Jums informacija, o Jus pacios darysite sprendimus.

2010-01-22 14:15

Turbūt kosmetiką platini? Nes tie posakiai apie savo verslą, laisvą laiką, viskas priklauso nuo tavęs, galimybės neribotos  ir t.t.- viska jau girdėjau oriflame. Tiek to, patylėsiu apie visą tą smegenų pudrinimą .  O dėl darbo, tai ir man jau artėja atostogų pabaiga. Nulėkiau pasidomėti, kada ateit, gal sveikatą jau reikia pasitikrinti... Tai jie man ir pradėjo- nėra čia tau vietos, eik iki 3 m. atostogų, arba po savaitės atleis tave ir viskas. Tai ir sėdžiu dabar apšalus, nežinau nei kur eit, nei už ką pragyvent reikės.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-01-22 14:45

kristukas 2010 01 22    

Turbūt kosmetiką platini? Nes tie posakiai apie savo verslą, laisvą laiką, viskas priklauso nuo tavęs, galimybės neribotos  ir t.t.- viska jau girdėjau oriflame. Tiek to, patylėsiu apie visą tą smegenų pudrinimą .  O dėl darbo, tai ir man jau artėja atostogų pabaiga. Nulėkiau pasidomėti, kada ateit, gal sveikatą jau reikia pasitikrinti... Tai jie man ir pradėjo- nėra čia tau vietos, eik iki 3 m. atostogų, arba po savaitės atleis tave ir viskas. Tai ir sėdžiu dabar apšalus, nežinau nei kur eit, nei už ką pragyvent reikės.

Nu bet kaip cia taip?Juk jie privalo priimti i darba kai vaikui suejo 2 metai,jei mama nori dirbti.

ot valdzia dabar isidirbineja kaip tik gali.Jiems viskas leidziama,o paprastu zmogumi niekas nepasirupina.Zmogus niekam nebereiklaingas.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 61

2010-01-22 14:47

Teko priiminet zmones i darba paciai :)

Isanksto neturejeu jokiu pamastymu,kad jei jei vaiku neturi,tai tures ir pabegs...O jei vaikai yra tai niekad darbe nebus...

Labiau priklause nuo zmogaus,pirmiausia kaip cv uzpildytasar daug pagražinimų ,frazių iš neto prirašyta :) Vėlgi pirmenybė pasikviest į pokalbį tą kas netingėjo motyvacinį laišką parašyt :)

O jau kai į pokalbį ateina tada žiūri ar punktualiai,kaip apranga.O dėl šeimyninių aplinkybių iškarto ,,ne,, pasakydavau kas ateidavo su mama(o būna ir taip) :) ),ir kas ateina su vaikais....Na sory,bet jei į pokalbį vedasi vaiką,tai ir į darbą su vaiku eis?...

O praktika vigi parodė,kad moterys turėdamos vaikų dirba kur kas našiau,atsakingiau ir tai atperka jei karts nuo karto del vaikučių jos namie pabuna,neateina į darbą

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 155

2010-01-22 15:05

Darbdaviai irgi zmones. Sakyciau,kad dar labai lemia darbdavio ir busimo darbuotojo biolaukai. O mamyciu su vaikiukais nenuvertinkim. Jos 100 sykeliu daugiau pareigingesnes uz netekejusias ar musu isgirtus vyrus. Kiekvienas darbdavys irgi individualybe. Jo kriterijai tapogi gali skirtis. As, pvz. nesudramatizuoju,kad jaunas zmogus ateina su mama, reiskia jis dorai isaukletas ir jo mamai nera svarbu kaip ir kur dirbs. Jei i pirmaji pokalbi ateina moteris su vaiku, as irgi nematau nieko blogo, as jai net pliusiuka uzdedu. Tai jos vizitine kortele: ji pareiginga, mylinti, atsidavusi. Ji net nebando nuslepti,kad turi vaiku, ji jais didziuojasi, ji net juos man pristato.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 61

2010-01-22 15:13

Na dėl vaiko,galiu būt atlaidesnė,na būna dienų kaip tyčia,kad niekas to vaiko negali priziurėt(o kol nedirba mama,tai dazniausiai vaikas dar neina i darzeli ar neturi dar aukles...)

Bet kai su mama  ateina suaugęs žmogus...tegul jis būna kaip tik nori gerai išauklėtas,man tai rodo kad jis nėra atsakingas,nesugeba priimti sprendimus savarankiškai.Beje,dažniau ateina vyrai su mamom,nei moterys

2

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Nuo studijų iki darbų > Noriu įsidarbinti. Kas...

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Iko
Roberta