Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdyvės ir...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-09-14 18:53

man kai pasiule iskart pasake, kad dazniausiai taip ir buna, kad pries leliu islenda tas kitas, kartais net nespeja sutvarkyt ir lelius islenda :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2011-09-15 18:48

1. sveikutes mamytes ... vakar nuo 6val vakaro prasidejo toki kaip skausmeliai ,nuvaziavau i ligonine patikrino ,sake nieko dar nera tik gleives eina bet daugiau neatsiveria niekas.isleido namuciu mus.visa nakty praskaudejo,ir siandien visa diena skausmai uzeina gleives tokios kartais buna ir nebezinau ka daryti siandien ? gal rytoj vaziuoti vel pasikrinti pas daktare?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2013-02-11 11:45

kabuke 2011 06 22    

Gimdžiau prieš daugiau nei du metus, ir man net nesiūlė klizmutės daryt, pati klausiau ar darysit, sako o ką tu valgei daug? :) Žodžiu, buvau nusipirkus 2 mikrolax, tai jau kai važiavau į ligoninę su sarėmiais kas 5min. tai namuos spėjau pasidaryt, ir viskas ok buvo, nors "apsidraudimui" dar klausiau ligoninėj, bet žiūrėjo į mane, kaip noriu kažko tokio nesuvokiamo :D

Galima jas nusipirkt, ne karvę kainuoja, o panaudot bet kada gali prireikt. Dažnai būna kad p gimdymo užkietėja viduriai (man taip buvo), tai mikrolax klizmutė pagelbėjo

Tikrai apsimoka savo turėti vaistukus vidurius laisvinančius, jeigu nestato klizmos prieš gimdymą, tai geriau pačiai žvakutę panaudoti. Juk lengviau ir higieniškiau bus gimdyti... 

Šiaip aš perku visada, kai prireikia dėl užkietėjusių vidurių Eva/qu žvakutes. Vidurių nepaleidžia, bet leidžia lengvai išsituštinti, nedirgina. Ir nėra jokio aplikatoriaus, kaip kitos priemonės, kur man baisiai nepatiko po vieno karto panaudojus.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2013-02-20 10:09

Dar patarčiau specialų intymios higienos prausiklį pasiimti - padės ne tik higieną palaikyti, bet ir gyti, nes veikia antibakteriškai, neleidžia mikrobams prikibti, kurie uždegimus sukelia. Šitą naudoju nuolat - http://evaistine.camelia.lt/lt/moterims/lytinei-sveikatai/lytines-ligos/floragyn-intimo-su-laktobacilomis-ir-chlorheksidinu-200-ml1vnt, dabar jam dar 20 % nuolaida

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2013-04-25 09:56

Na as jau pries menesi susidejau viska, bet vis kai ka nuimu, dadedu, perziuriu, dabar liko tik savaite iki gimdymo, atrodo, kad jau viska susidejau ir sau, ir leliukui, tik idomu kaip yra toje naujoje mamos ir vaiko klinikoje.Anksciau pries 4 metus kai gimdziau tai rubelius, sauskelnes dave ligonine, nors ir turejau drabuzeliu ir sauskelniu kudikiui ju prireike tik vaziuojant i namus, dar nereikejo jokiu puodeliu, termometru, dabar randu kitur raso, kad reikia savo tureti, tai susidejau ir rubelius, ir sauskelnes, ir puoduka, ir irankius maistui, ir termometra. Taip pat nors buvau isidejus anksciau ir vandens negazuoto ir ledinuku, ir vazelino lupoms, ir ausinuka muzikai, nieko is tu dalyku nenaudojau, dabar isidejau vel vandens, juodojo sokolado, knyga apie kudikiu prieziura, pora zurnalu apie vaikus tik kazin ar bus laiko skaityti,  ar galima gerti gimdymo  metu ir ta sokolada valgyti, del tu visu pientrakiu, antspeniu, pieno surinkeju, buteliuku, ciulptuku , iklotu i liemenele, ju prisireike tik jau grizus namo ir gerokai veliau. Kadangi gulejome tik dvi dienas man uzteko chalato, slepeciu, naktinuku, ranksluoscio, muilo, maikuciu, kelnaiciu.Dabar visgi isidejau rubu sportiniu kelniu, marskineliu, sampuno, dziovintuva, aisku kosmetikos, tuoletinio popieriaus, iklotu gimdyvems ir paprastu higieniniu paketu.Kitose ligoninese dar net pagalves atsiveza, kamuolius, smilkalus, muzikos, as manau sie daiktai tikrai nereikalingi, va plauku juosta ir medvilnines siltos puskojines gal pravers, dar reiketu arbatos su citrina termoso ir uzkandziu teciui, kad neisalktu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2015-12-21 12:08

Dulke 2008 10 23    

Visoms, besiruošiančioms gimdyti, iškyla klausimas, ko prireiks gimdymo namuose. Kad būtų paprasčiau susikrauti krepšius, įdedu iš rankų į rankas perduodamą sąrašą

Būsimos mamos ir kūdikio kraitelis 1

Prekės, kurių reikia mamai po gimdymo:

* Įklotai į liemenėlę;
* Vienkartinės kelnaitės;
* Įklotai po gimdymo;
* Pieno surinkėjai;
* Kremas speneliams.

Daiktai, reikalingi naujagimiui iš gimdymo namų parsivežti:

* Siaustinukas su pirštinaitėm arba smėlinukas;
* Plonos ir storos kepurytės (pagal sezoną);
* Šliaužtinukai arba kombinezonai;
* Medvilninės pirštinytės;
* Megzti batukai arba kojinaitės;
* Apvilkta antklodė arba miegmaišis (vokelis);
* Vystyklas;
* Sauskelnės arba vystyklai.

Rekomenduojama turėti namuose:

Kūdikio maudymosi reikmenys:

* Vonelė;
* Vandens termometras;
* Kempinė prausimui (natūralaus pluošto arba aptraukta medvilniniu pluoštu);
* Vaikiškas muilas;
* Kūno kremas;
* Rankšluostis
* Kambario termometras;
* Vystymo lenta arba stalas.

Higienos priemonės:

* Higieniniai pagaliukai nosytei, ausytėms ir bambutei valyti;
* Balionėlis gleivėms iš nosies traukti;
* Žirklutės bukais galais;
* Šukos ir šepetys;
* Aliejus;
* Pudra arba skystas talkas;
* Servetėlės kūnui šluostyti;
* Kremas iššutimų profilaktikai;
* Čiulptukai;
* Grandinėlė čiulptukui.

Kūdikio maitinimo reikmenys: -

* Buteliukai (260 ml, 150 ml ir 125 ml talpos, stikliniai arba plastmasiniai);
* Žindukai buteliukams;
* Seilinukai;
* Pientraukis (pagal poreikį).

Kiti daiktai:

* Medinė lovelė su kokoso plaušų čiužiniu;
* Patalynė: pagalvėlė, apklotas, paklodės, užvalkalai, apsauga lovytei, klijuotė;
* Žaislai: ryškių spalvų barškučiai, žaisliukai, pakabinami virš lovytės, muzikinės karuselės;
* Vežimėlis;
* Automobilinė kėdutė.

Naujagimio kraitelis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2019-04-12 13:02

Labas rytas visoms, geguze laukiame leliuko ir siandien nuvykus i Vaikutis parduotuve Klaipedoje, isciupinejau turbut visus vezimukus. Labai svarbu buvo vezimelio aukstis, nes su vyru esame tikrai ne is zemuju, taip pat svarbu buvo erdvus krepsys ir erdvi sedimoji dalis. Kazkaip gaila vaiku kai matai jok kojytes netelpa ir anksta sedeti. Nusipirkome Aero Tutis. Tikrai visus kriterijus atitiko. Daug erdves ir yra tikrai pakankamai aukstas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2019-04-12 13:07

As taip pat pirkau Aero Tutis ir ne kiek nesigailiu. Kadangi gyvenu ketvirtame aukste tai vaziuokle sulankstau ir palieku masinoje, kad uzsinesti tik lopsi. Labai pasiteisino sita ideja, juo labiau kai nera vyro salia. Labai lengvai ir greitai susilanksto, nereikia pusvalandi rakineti, o lopsys tikrai pakankamai lengvas ir nesunkiai uznesu ji. O masina mano mazyte, tai viskas tiesiog puikiai telpa kai reikia kur nors vaziuoti. Labai patogus vezimelis.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2019-04-12 13:10

Siaip manau, kad Aero Tutis, bent jau dabar, yra rinkos karaliai. Kai rinkomes tai arba per zemi, arba sunku sulankstyti, kai kurie is viso zaisliniai pasirode. Is tiesu, dar galva sukau del Laret Imperial 3 in 1, bet vis delto ji sunkiau sulankstyti nei Aero ir yra sunkesnis. Dar didziulis pliusas, kad visi Tutis vezimeliai gaminami Lietuvoje ir jei reiketu pasinaudoti garantija nereiketu laukti menesiu menesius kol vezimas bus pataisytas, Viskas prie vietos.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2019-05-15 13:19

https://www.emama.lt/gimdymo-eiga/krepselis-i-gimdymo-namus-ruosiames-gimdymui.html

5

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdyvės ir naujagimio...

Šiandien gimtadienius švenčia (211)
Gabriela