Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdyvės ir...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 445

2011-06-10 10:28

kabuke 2011 06 09     sandraxa 2011 06 09    

o  as is vaistines buvau nusipirkusi tokiu dideliu, kaip tik po gimdymo. Vnt juos pardavineja. Tai kai eiline apziura po gimdymo na palatoje tai liepe man mesti zemyn tuos didelius ir tik pagal savo dydi nesioti. Jokiu dideliu nesideti :) tai as olwais turejau su sparniukais

Aš visą pakį tų didelių nusipirkus buvau :D ir sunaudojau tik vieną :D Baisiai nepatogūs, ir jei antrą kart važiuosiu gimdyt, tikrai jų tiek nepirksiu, pirmai dienai pora ir viskas, always 5 lašų tų naktinių sočiai.

As tai 5 vnt buvau nusipirkusi, tai tris parsiveziau :D Nepatogus baisiai, bet va puikiai apsaugo nuo prabegimo. Ir kadangi baisiai perdideli atsisedus spausdavo man ... suprantat kur. Ypac kas su siulemis tai labai labai labai negeri :) Gerai kad man siuliu nebuvo. Va va ir pas mane 5 lasiukai buvo , bet turejau ir nakciai ir dienai. Deja  prabego man po nakties. Bet ... neemiau i sirdi :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2011-06-10 19:09

merliuko jau isidejau :D bus kuo apvalyti :)

paskaicius jusu komentarus, tai ir as pasiimsiu savo likusiu paketu, nepirksiu specialiu

tik jei prabegs po nakties :(  nemalonu, reikes pasirupinti pakloteliu jei ligonineje neduotu, tuomet ramiau jautiesi :) nors gal ten viskas apgalvota.

ir as vis pagalvoju, kad tik vandens nepamirsti  :) sau dar nieko nesukroviau  o vyras vis ragina  

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-06-11 11:21

Spesi dar :) va aš jau po trupučiuka baigineju, liko  vystyklai vaikui ir vandens, be to liulo nusipirkti Mikroklizma, nes ligoninei gali nebūti, Man su pirmaja tai viska ligonine dave ir pakloteli ir  mikroklizma

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-06-11 11:38

turėjau ir aš paklotėlių bet nepanaudojau ligoninėj davė, nesidėjau jokių merliukų nei su pirmu nei su antru gimdymu, mat nieko neatpilinėjo vaikas nes to pieno kaip ir nebuvo per pirmasias dienas, o dėl didesnių paketų tai pirmajai nakčiai gerai buvo skaudėjo nes siūta buvau o ant kitos dienos plonus paketus jau dėjausi su sparneliais, tad siulau nusipirkti kokius tris ir daugiau nereikia o pirkti įprastinius paketus kur naudojat, sauskelnių nereikia didžiopjo pako užtenka ir 24 vnt, jei užsiliksit ilgėliau vyras atveš, o atsigerti tai būtina, klizmutės ir nesipirkau nes nereikėjo ...

2011-06-14 11:42

Drugelis 2011 06 11    

Spesi dar :) va aš jau po trupučiuka baigineju, liko  vystyklai vaikui ir vandens, be to liulo nusipirkti Mikroklizma, nes ligoninei gali nebūti, Man su pirmaja tai viska ligonine dave ir pakloteli ir  mikroklizma

atleiskite uz toki klausima

o mikroklizma tikrai naudojate ? manote jos reikia ?  kazkaip nieko negirdejau apie tai , niekas net nezsimine ;)   gal reiketu buti kazkam pasiruosusiai

2011-06-14 11:47

Na matai čia jau tau spresti, aš su pirmaja naudojau, bet man dare ligoniniai prieš gimdyma, sesute, savos nereikejo. O dabar nežinau kaip reikalai klostos, ar reikia vežti, ar duoda.. kai klausiau pažystamų tai sake jog reikia pirkti pačiai dabar. O buna ir nedaro.. o stovi sesute kai tu gimdai ir jei kas atsitinka tai sutvarko iškart. O jei pačiai pirkti yra Mikrolaks klizma, bet manau jinai nerimta išvalo tik paviršutiniškai ne taip kad ligoniniai, na man su mikroklizma buvo saugiau :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Mama.lt

Mama.lt

2011-06-16 17:15

Labukas besilaukiancios mamytes!!!

Kai gimdziau pries 16 metu,kaune 2 ligoninej, klizma man pastate.Bet kia gimdziau pries 3 metus klinikose nieks nieko nestate.Todel net nezinau ka jums patart...???

Bet patarsiu tik viena,nieko nebijokit,ir turekit kantrybes.Sekmes visoms... :) :) :)

2011-06-17 10:44

mamukas470 2011 06 16    

Bet patarsiu tik viena,nieko nebijokit,ir turekit kantrybes.Sekmes visoms... :) :) :)

dekui mamukas470 uz gerus/palaikancius  zodzius :)

2011-06-17 11:07

mamukas470 2011 06 16    

Labukas besilaukiancios mamytes!!!

Kai gimdziau pries 16 metu,kaune 2 ligoninej, klizma man pastate.Bet kia gimdziau pries 3 metus klinikose nieks nieko nestate.Todel net nezinau ka jums patart...???

Man vakar ir mano daktare pasake jog išsituštink namie nes greičiausiai  nieks nieko nedaris.

Galvoju aha gerai būtų žinoti kada ir kaip, jug negaliu išsituštintis ir nevalgyti paskui..

Mama.lt

Mama.lt

2011-06-22 18:14

O taip miela drauge-Drugeli,kad zinotum kada.... :) :) :)

Galiu papasakot kaip man buvo su dukryte klinikose pries tris metus.Mane i klinikas su siuntimu pagulde liepos 28 pirmadieni.O jau liepos 29 antradieni isauso labai grazus vasariskas rytas.Ryte apziurejus gydytoja ant kedes paske:treciadien gimdysiu.Tai pavalgiau ramiai pusrycius,sukirtau visa karunos sokolada,ir ka laukiam vizitacijos....Atejas skyriaus vedejas sako:ko laukiam?keliam i gimdykla pilnai galim gimdyt.nors atsidarymas buvo gal 3-4 tiktai.

Ir ka jus galvojat...!!!??

Man sokas kad jau gimdysiu.Gulejau antrame aukste,su liftu nukele i pirma nes ten gimdyklos tai buvo 11 valanda,ir 14:57 jau pagimdziau maziuke grazute dukryte.

Todel  pritariu tiems zodziam ,kad zinotum kada....???Nors mazai zinau maytes,butu smagu kad parasytumet kada ir kur gimdot.

VISOMS DIDELES SEKMES,NEBIJOKTI JUK CIA TIK LAIKINAS SKAUSMAS IR NEMALONUMAS.BET PASKUI KAIP SMAGU.....!!! :) :) :)

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-06-22 23:06

Gimdžiau prieš daugiau nei du metus, ir man net nesiūlė klizmutės daryt, pati klausiau ar darysit, sako o ką tu valgei daug? :) Žodžiu, buvau nusipirkus 2 mikrolax, tai jau kai važiavau į ligoninę su sarėmiais kas 5min. tai namuos spėjau pasidaryt, ir viskas ok buvo, nors "apsidraudimui" dar klausiau ligoninėj, bet žiūrėjo į mane, kaip noriu kažko tokio nesuvokiamo :D

Galima jas nusipirkt, ne karvę kainuoja, o panaudot bet kada gali prireikt. Dažnai būna kad p gimdymo užkietėja viduriai (man taip buvo), tai mikrolax klizmutė pagelbėjo

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-06-22 23:44

na biski paskaicius kokius daiktus jums reikia pasiimti vaziuojant i gimdyklas tai toks vaizdas susidaro kad tos musu ligonines nieko neturi.atsivezk ta,nusipirkt ta,ana..kai airijoj gimdziau tai ir po gimdymo vaistuku dave kadnueiciau i tuoleta tam didesniam reikalui, vienu metu baigesi vaiko pampersiukai, vyras dar negalejo atvaziuoti,tai paprasiau-dave dar net ir daugiau nei prasiau,ir paluciu dave (tiesiog galejau kada nman reikejo eit ir pasiimti), ir vaika kai ligoninej pirma karta maudem, ir tu sampuniuku dave (ale turejau savu reikmenu tai nesinaudojau).na aptarnavimas pilnumoj buvo, ko tik prireikia ar paciai,ar vaikeliui viska dave.o cia tai nezinau..gal dar ir savas lovas atsivezti,patalyne??!

ets,pasiskaicius tai tokia nostalgija apime :) grazus tas laukimo, gimdymo metas :) o tos vienkartines kelnaites tai liuks dalykas :) ir nespaudzia,neverzia nieko,ale ir prilaiko tuos iklotus :) na sekmes visoms kraunat tasiukus ;)

Paskutinį kartą redagavo: simona26 (2011-06-22 23:52)

2011-06-23 00:57

Drugelis 2011 06 17    

Man vakar ir mano daktare pasake jog išsituštink namie nes greičiausiai  nieks nieko nedaris.

Galvoju aha gerai būtų žinoti kada ir kaip, jug negaliu išsituštintis ir nevalgyti paskui..

Tai ir as galvoju, kad visai fainiai butu namie dar apsivalyma padaryti ir butu paciai ramu, bet kaip zinoti kada ...

na dar galima ir i ligonine pasiimti, jei laiko yra, pasidarai...

Turiu namie, bet tokia paprasta klizma, nezinau ar mes apie ta pati snekame, pirkau kaip organizma valiausi

( o kaip jus darote ? ??  uztektu su siltu vandeniu, gal pas jus ten ne paprastos klizmutes , nes rase kas 2 mikrolax  turejote   ??? kuo jos cia skiriasi   ;)

Paskutinį kartą redagavo: uwendi (2011-06-23 01:01)

2011-06-23 11:29

kabuke 2011 06 22    

Gimdžiau prieš daugiau nei du metus, ir man net nesiūlė klizmutės daryt, pati klausiau ar darysit, sako o ką tu valgei daug? :) Žodžiu, buvau nusipirkus 2 mikrolax, tai jau kai važiavau į ligoninę su sarėmiais kas 5min. tai namuos spėjau pasidaryt, ir viskas ok buvo, nors "apsidraudimui" dar klausiau ligoninėj, bet žiūrėjo į mane, kaip noriu kažko tokio nesuvokiamo :D

Galima jas nusipirkt, ne karvę kainuoja, o panaudot bet kada gali prireikt. Dažnai būna kad p gimdymo užkietėja viduriai (man taip buvo), tai mikrolax klizmutė pagelbėjo

Na tai taip  žmonės perka ir patis daro  jau čia senai aišku.. pas mane irgi guli.. tai kad laukiu kada  jausiu kad jau galiu.

2011-06-23 11:32

uwendi 2011 06 23    

Drugelis 2011 06 17    

Tai ir as galvoju, kad visai fainiai butu namie dar apsivalyma padaryti ir butu paciai ramu, bet kaip zinoti kada ...

Turiu namie, bet tokia paprasta klizma, nezinau ar mes apie ta pati snekame, pirkau kaip organizma valiausi

( o kaip jus darote ? ??  uztektu su siltu vandeniu, gal pas jus ten ne paprastos klizmutes , nes rase kas 2 mikrolax  turejote   ??? kuo jos cia skiriasi   ;)

1. KAS YRA MICROLAX IR KAM JIS VARTOJAMAS

microlax yra laisvinamoji priemonė nuo vidurių užkietėjimo, žarnynui paruošti prieš chirurgines ar diagnostines procedūras, akušerijoje prieš gimdymą.
microlax skirta vartoti į tiesiąją žarną. Jis suminkština išmatas ir patepa žarnų sieneles.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT MICROLAX

microlax vartoti negalima:
jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) veikliosioms arba bet kuriai pagalbinei microlax medžiagai.

Specialių atsargumo priemonių reikia:
Jeigu sergate storųjų ar kitų žarnų ligomis prieš naudodami microlax pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

3. KAIP VARTOTI MICROLAX

Jeigu reikia, vienos tubelės turinys suleidžiamas į tiesiąją žarną pro išeinamąją angą.

microlax vartoti paprasta.
1. Nusukite antgalio dangtelį (1 piešinys).
2. Lengvai paspauskite tūbelę, kad antgalio galiukas sudrėktų klizmos turinio lašu.
3. Įkiškite į tiesiąją žarną visą antgalį. Pastaba. Jaunesniems kaip 3 metų vaikams įkiškite tik pusę antgalio (žr. žymę ant antgalio).
4. Spauskite tūbelę ir visą jos turinį suleiskite į tiesiąją žarną (2 piešinys).
5. Atsargiai ištraukite tūbelę, kad neištekėtų klizmos turinys.

Paprastai poveikis pasireiškia po 5—15 minučių.
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

microlax, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.
Naudojamas ilgą laiką, microlax gali sukelti tiesiosios žarnos ir išeinamosios angos sudirginimą. Kai kuriems asmenims gali pasireikšti padidėjusio jautrumo reakcijos.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI MICROLAX

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.
Ant dėžutės ar tubelės po Tinka iki nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, microlax vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

6. KITA INFORMACIJA

microlx sudėtis
- Veikliosios medžiagos yra natrio laurilsulfoacetatas, natrio citratas, sorbitolis. 1 ml tirpalo yra 9 mg natrio laurilsulfoacetato, 90 mg natrio citrato, 625 mg sorbitolio.
- Pagalbinės medžiagos yra sorbo rūgštis, glicerolis, išgrynintas vanduo

microlax išvaizda ir kiekis pakuotėje
Bespalvis tirštas tirpalas, kuriame yra oro burbuliukų.
Tūbelėje su antgaliu yra 5 ml tiesiosios žarnos tirpalo.

Pakuotėje yra 4 ar 12 tūbelių.

2011-06-23 11:39

dekui drugeli kad apsvietei  

pasirodo mes tikrai ne apie ta pati...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 122

2011-09-13 18:24

Drugelis 2011 06 23     uwendi 2011 06 23    

Drugelis 2011 06 17    

1. KAS YRA MICROLAX IR KAM JIS VARTOJAMAS

microlax yra laisvinamoji priemonė nuo vidurių užkietėjimo, žarnynui paruošti prieš chirurgines ar diagnostines procedūras, akušerijoje prieš gimdymą.
microlax kokosu aliejus kaina skirta vartoti į tiesiąją žarną. Jis suminkština išmatas ir patepa žarnų sieneles.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT MICROLAX

microlax vartoti negalima:
jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) veikliosioms arba bet kuriai pagalbinei microlax medžiagai.

Specialių atsargumo priemonių reikia:
Jeigu sergate storųjų ar kitų žarnų ligomis prieš naudodami microlax pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

3. KAIP VARTOTI MICROLAX

Jeigu reikia, vienos tubelės turinys suleidžiamas į tiesiąją žarną pro išeinamąją angą.

microlax vartoti paprasta.
1. Nusukite antgalio dangtelį (1 piešinys).
2. Lengvai paspauskite tūbelę, kad antgalio galiukas sudrėktų klizmos turinio lašu.
3. Įkiškite į tiesiąją žarną visą antgalį. Pastaba. Jaunesniems kaip 3 metų vaikams įkiškite tik pusę antgalio (žr. žymę ant antgalio).
4. Spauskite tūbelę ir visą jos turinį suleiskite į tiesiąją žarną (2 piešinys).
5. Atsargiai ištraukite tūbelę, kad neištekėtų klizmos turinys.

Paprastai poveikis pasireiškia po 5—15 minučių.
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

microlax, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.
Naudojamas ilgą laiką, microlax gali sukelti tiesiosios žarnos ir išeinamosios angos sudirginimą. Kai kuriems asmenims gali pasireikšti padidėjusio jautrumo reakcijos.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI MICROLAX

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.
Ant dėžutės ar tubelės po Tinka iki nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, microlax vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

6. KITA INFORMACIJA

microlx sudėtis
- Veikliosios medžiagos yra natrio laurilsulfoacetatas, natrio citratas, sorbitolis. 1 ml tirpalo yra 9 mg natrio laurilsulfoacetato, 90 mg natrio citrato, 625 mg sorbitolio.
- Pagalbinės medžiagos yra sorbo rūgštis, glicerolis, išgrynintas vanduo

microlax išvaizda ir kiekis pakuotėje
Bespalvis tirštas tirpalas, kuriame yra oro burbuliukų.
Tūbelėje su antgaliu yra 5 ml tiesiosios žarnos tirpalo.

Pakuotėje yra 4 ar 12 tūbelių.

O veiksminga?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-09-13 23:23

o manes gimdymo palatoj paklause, ar namie issitustinau. sakiau, kad per saremius negalejau, tai man pasiule klizma - sudyto vandens su svirkstu suleido i ruriuka ir po poros minuciu issitustinau

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2011-09-13 23:36

Na kai as gimdziau pries metus ligonineje paklause kada tustinaus ir padare klizmute :) manau kad visur ja turetu daryt 

2011-09-14 14:18

:) gimdžiau prieš du mėnesius net neklause ar reikia, paprasčiausiai nedaro o jei jau kažkas atsitiko stovi žmogelis kuris iškart patvarko

4

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdyvės ir naujagimio...

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Koryna