Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdyvės ir...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 170

2009-08-08 13:07

na mano cimodanas i ligonine jau sukrautas,liko tik keli asmeniskesni daikciukai,kaip kremas,sukos,sake pasiimti saldainuku paciulpti kad burna neisausetu,vandens atsigert...tai cia jau niekis.ai dar pampersu reikia nusipirkti

Mama.lt

Mama.lt

2009-08-10 08:20

labutis visoms Mamytems  as irgi jau esu susikrovusi tases i ligonine.Tik norejau Jusu paklausti, kazkurioj temoj skaiciau,o dabar neberandu, buvo parasyti vaistu pavadinimai, kad jeigu buciau susiuta, tai tie vaistai gerai dezinfekuoja zaizda ir ji greiciau gija. Gal zinote tu vaistu pavadinimus?

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-10 08:23

Vyldinija 2009 08 10    

labutis visoms Mamytems  as irgi jau esu susikrovusi tases i ligonine.Tik norejau Jusu paklausti, kazkurioj temoj skaiciau,o dabar neberandu, buvo parasyti vaistu pavadinimai, kad jeigu buciau susiuta, tai tie vaistai gerai dezinfekuoja zaizda ir ji greiciau gija. Gal zinote tu vaistu pavadinimus?

cia susiuta jei gydytojams prireiktu kirpti?ar susiuta po cezario?

Mama.lt

Mama.lt

2009-08-10 08:50

vaivorykste 2009 08 10     Vyldinija 2009 08 10    

cia susiuta jei gydytojams prireiktu kirpti?ar susiuta po cezario?

jeigu plysciau arba mane patys kirptu

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-10 09:27

tai siuo klausimu tada negaliu niekuom padeti.nes neteko su situo susidurti.jei kas zinos,tai tikrai manau,kad parasys,o jei ne,tai pasiklausi paciu mediku.ir tikrai nuleks vyras ir nupirks.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 111

2009-08-10 09:35

Labas visoms ,musu tasiukai ir jau sukrauti,ir jau labai norime i pasauli jau trecia nakti kaip blogai miegam skausmiukai uzeina jau kas pusvalandi nezinau ar cia gerai ar ne,bet man sake kai uzeis kas 10 min tada jau lekt...tai va vis atrodo laukiam bet jau ciu del sventos ramybes vaziuosime pasitikrinti...

(mano sesyte)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-08-10 10:10

dutesv 2009 08 10    

Labas visoms ,musu tasiukai ir jau sukrauti,ir jau labai norime i pasauli jau trecia nakti kaip blogai miegam skausmiukai uzeina jau kas pusvalandi nezinau ar cia gerai ar ne,bet man sake kai uzeis kas 10 min tada jau lekt...tai va vis atrodo laukiam bet jau ciu del sventos ramybes vaziuosime pasitikrinti...

gero gimdymo linkiu.matyt vaikelis jau ruosesi jei paskauda.SEKMES

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 111

2009-08-11 09:36

Na tikrai turbut jau ruosiasi isvysti pasauli,manau kad jau ir vandenys issiskiria,nes sako kazkaip jos pradeda po truputi nuteketi,tai jau siandien leksiu pas gyd pasitikrinti,kaip mes ten laikomes ar nieko netruksta,,,nors skausmiukai jau uzeina naktimis bet dar neskubu lekti gimdyti.Pasimokiau su pirma kai per anksti nuvaziavau tai priverstinai pagimdziau prileido skatinamuju,gimda nesidare,as visada galvoju kad per anksti dar buvo uztat taip sunkiai viskas sekesi.

(mano sesyte)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 20

2010-01-21 17:55

Stai ir as jau sendien susikroviau gimdyves lauknesely nes nebedaug belike laiko ir kas zino,gal net anksciau uzsimanys lelius  isvysti pasauly tai vat,kad jau cia ramiau man butu

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-06-27 13:43

va ir mane aplankė geras galvos skausmas gimdyvės ir naujagimio krepšys, nieko per daug šį kartą nereiks pirktis apart higieninių dalykėlių, viska dar turim iš pirmagimės

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-06-08 18:04

Na ar  yra mamyčių kurie renka jau tašite? 

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-06-08 19:33

as, drugeli, po poros savaiteliu (po vestuviu, taip sakant)  pradesiu :) o siandien dar tik ziurinejaus, akys uz iklotu uzkliuvo, su nuolaida buvo, sakau gal pasiimt... bet nezinau, kokiu reikia po gimdymo - tu "sparnuotu" ar tu kasdieniniu paprastu...?

2011-06-09 10:51

Imba po gimdymo nusipirkau sau Tenos iklotu

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 445

2011-06-09 11:55

o  as is vaistines buvau nusipirkusi tokiu dideliu, kaip tik po gimdymo. Vnt juos pardavineja. Tai kai eiline apziura po gimdymo na palatoje tai liepe man mesti zemyn tuos didelius ir tik pagal savo dydi nesioti. Jokiu dideliu nesideti :) tai as olwais turejau su sparniukais

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2011-06-09 14:44

SVEIKUTES MAMYTES

IR AS JAU KRAUNU TASITES, stai mazajai jau sukroviau, beje, del sauskelniu, kiek jus ju imate, kaip daznai keiciate? isidejome maza pakuote- 27 vnt. naujagimiams. nezinau ar uzteks.

taip pat paemiau ranksluostuka, kosmetikos pas mus duoda leliukams. logonineje laiko nuo 3-4 dienu, tai dar paemiau 5 paklotelius pervistymui, neisivaizduoju ar reikia.

Beje, merliuko turiu, bet nezinau kur naudoti, kazkas minejo kad apvalyti nuo atpilimo, kur dar naudojate ?

Sau mazai ka teturiu i ligonine, ir del tu pakloteliu krutinei ? vaistineje viska randate ? vienkartines kelnaites tai supermarkete radau.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-06-09 14:50

as irgi Tenos radau, tik nezinau, kokius imti - sparnuotus ar ne :) bet numanau, kad imsiu be sparneliu, nes sparneliais man niekada nebuvo patogu, geriau jau paprastus didesnio dydzio

2011-06-09 15:23

uwendi 2011 06 09    

SVEIKUTES MAMYTES

IR AS JAU KRAUNU TASITES, stai mazajai jau sukroviau, beje, del sauskelniu, kiek jus ju imate, kaip daznai keiciate? isidejome maza pakuote- 27 vnt. naujagimiams. nezinau ar uzteks.

taip pat paemiau ranksluostuka, kosmetikos pas mus duoda leliukams. logonineje laiko nuo 3-4 dienu, tai dar paemiau 5 paklotelius pervistymui, neisivaizduoju ar reikia.

Beje, merliuko turiu, bet nezinau kur naudoti, kazkas minejo kad apvalyti nuo atpilimo, kur dar naudojate ?

Sau mazai ka teturiu i ligonine, ir del tu pakloteliu krutinei ? vaistineje viska randate ? vienkartines kelnaites tai supermarkete radau.

Ex koks jaudulys krauti jau tases :) as toki  pat pakiuka emiau sauskelniu. Pilnai pakako, nors isbuvua  2 paras. Nemazai parsiveziau. O kiek keisti tai jau matysi, nes tokie leliukaii daug kakoja :D Merliukas labai pravers, kaip minejai nuvalyti maziuka jei atpiltu.

Del kelnaiciu pirkau vaistineje o krutinei pakloteliu taip pat parduotuveje. Pakloteliu neprireike ... Kadangi greit is ligonines israse, tai tik gryzus namo daug pienuko atsirado. Tai tau tikrai turetu praversti.

2011-06-09 15:25

Esu girdejusi, kad merliuko mamytes iduoda leliukui i rankytes kad prie veiduko priglaustu, atseit maziukui ramiau. Kitos deda ant akyciu ... bet cia tokios bobuciu kalbos

2011-06-09 15:33

Dėl marliuko tai girdejau tik kas liečia atpildinejimo. Tena paimiu 3 ir 5 lašiuku ka aš žinau kaip ten bus, jei ka tai vyras atvež, jug negali numatyti visko. Gal labai kraujuosiu o gal ne. Įdeklus i lemenuka imu dežute nenoriu ardyti. Vat ko dar nenupirkau tai sauskelniu, bet kiek prisimenu kudikiui keičiamos kas 3 val, be to karšta labai, tai maimsiu kolkas pakeli o ten vėl gi  jei reikes vyras atvež.

Dar ka galiu patarti kai važiuojat gimdyti reikia nemažai negazuoto vandens, na aš asmeniškai geriau žiauriai daug tai dabar pirksiu ne pusantro litro o buteliukus po 0,5 litro, net patogiau atsigerti ir tas butelis ne toks sunkus.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-06-09 22:28

sandraxa 2011 06 09    

o  as is vaistines buvau nusipirkusi tokiu dideliu, kaip tik po gimdymo. Vnt juos pardavineja. Tai kai eiline apziura po gimdymo na palatoje tai liepe man mesti zemyn tuos didelius ir tik pagal savo dydi nesioti. Jokiu dideliu nesideti :) tai as olwais turejau su sparniukais

Aš visą pakį tų didelių nusipirkus buvau :D ir sunaudojau tik vieną :D Baisiai nepatogūs, ir jei antrą kart važiuosiu gimdyt, tikrai jų tiek nepirksiu, pirmai dienai pora ir viskas, always 5 lašų tų naktinių sočiai.

3

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdyvės ir naujagimio...

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
egidijus