Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdyvės ir...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-07-15 23:43

Tos vatytes geros is Canpol firmos,jos zymiai brangesnes kainuoja apie 8lt dezute,nesivelia,nesisukioja,nenusiima,o tie pigieji kur nei pora litu nekainuoja tai tikrai s,bet as girdejau kad maziukams ir negalima is ausyciu tos sieros visiskai isvalyti,nes kazkas negero bus tada,tik nezinau kas,na neatsimenu

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 170

2009-07-18 12:30

na istikruju pataikiau i labai gera foruma,labai daug naudingos info galima rasti cia.

beje mamytes kokius buteliukus naudojate?ir gal galite patarti kokius pirkt ,kokiu kiekiu,firmos ir kiek ju pirkt?

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-18 13:11

ssimona 2009 07 18    

na istikruju pataikiau i labai gera foruma,labai daug naudingos info galima rasti cia.

beje mamytes kokius buteliukus naudojate?ir gal galite patarti kokius pirkt ,kokiu kiekiu,firmos ir kiek ju pirkt?

sveika, man asmeniskai pasiteisino AVENT firmos visa produkcija. as pirkau visa rinkiny is karto tai buvo 2 buteliukai maziukai iki 125 ml. ir 2 buteliukai iki 260ml. ir mums ju pilnai uztenka iki dabar. lengva plauti, atsparus duziam, karsciui...

2009-07-18 20:01

na esu girdejusi kad avent yra patys geriausikazkaip ir galvojau kad pirksiu viska is avento,tik del kiekiu nezinojau..dekui uz pagalba

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-07-18 21:11

as irgi pirkau avent buteliukus ir is chicco.svarbu kad nebutu kinieciu gamybos,daugiau manau visi buteliukai geri

2009-07-22 06:30

na manau kad apie buteliuku kokybe galima spresti is parduotuviu kuriose parduodami jie. aisku gal ir maximoj gali ju rasti, bet tada vertetu susimastyti. dar maciau vaistinese pirkti, gal ir tai sioks toks kokybes garantas. ir dar manau kaina as uz visa rinkiny kuriame buvo buteliukai 4 pientraukis, saldymo krepsys ir t.t. sumokejau 362 lt. zinoma is rinkinio naudoju tik krepsy ir buteliukus, taciau nesigailiu kad pirkau. ir parduoti neketinu. tai man atrodo svarbus dalykas, ir mano sesei jo prireiks tai tikrai duosiu...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-22 08:17

as nemanau,kad yra labai didelis skirtumas kur ta buteliuka pirkti.vistiek importuotojas tas pats.beje man pirmajam vaikui vyro sese tiesiai is anglijos priveze ivairiausiu gaminiu,bet vistiek ziurek ir bega pro sona misinelis ar arbata.tie neissiliejantys avent puodeliai tikrai geri[nors teko nupirkti ir pro snapeli lasanti],bet apie buteliukus-tai dabar jei reiktu pirkti kraiti-gerai dar pamastyciau.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2009-08-01 20:32

Labai gera info, aciu visoms kurios nepatingejo ir idejo sarasiukusmes jau pradesim pirktis kraiteli :)

2009-08-01 22:01

sakykit,o kiek ir kokiu turiu man pradziai reikia buteliuku?kiek ciulptuku?lovyte turiu,turiu ta specialia patalyne ,kur apsidengia kampai,ko man dar reikia prie viso sito?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-08-02 00:25

ssimona 2009 08 01    

sakykit,o kiek ir kokiu turiu man pradziai reikia buteliuku?kiek ciulptuku?lovyte turiu,turiu ta specialia patalyne ,kur apsidengia kampai,ko man dar reikia prie viso sito?

buteliuku porA nu bent as du pradzioj turejau.juk tik arbatytei ar vandeniukui,piena jei pati turesi tai buteliuko nereik jam.ir ciulptukus pora.seip dar daug ko reiketu,jei isvardinai viska ka turi,tai nemazai ka reiks dasipirkt.as tai turejau sarasiuka susidarius.termometra elektrini,vonele,termometra vandeniui matuot,kremiukai vaikui.seip daug jauciu ko truksta,bet daba igalva neieina niekas,reiketu paieskot mano sarasiuka kuri turejau.as tai vonele su stalciais pirkaus,patogu labai pakeli dangtiten vonele yra 4 stalciai,dabar stovi vonioj dedu ranksluoscius,bet daba vel laukiuosi tai teks vel mazylio daiktelius det

2009-08-02 14:14

na tuos visus termometrus turiu,pirkau visa rinkini.na man tik idomu kokius reikmenis man reiktu miegojimui susipirkt,ir vonytei?(kremukai,sampunai,ranksluosciai)gal kas turit kokiu ypatingu pasiulymu?

2009-08-02 15:10

ssimona 2009 08 02    

na tuos visus termometrus turiu,pirkau visa rinkini.na man tik idomu kokius reikmenis man reiktu miegojimui susipirkt,ir vonytei?(kremukai,sampunai,ranksluosciai)gal kas turit kokiu ypatingu pasiulymu?

as padariau klaida didele kad is pat pradziu pirkau visus situs kremukus, pudrukes talkus viskois, sampunus, losjonus ir t.t. avent visa rinkiny nusipirkau situ visu reikmenu, dar ir po siai dienai nelabai ka naudoju (gerai galiojimas dar 5 metai) tai gal dar bus laiko sunaudoti, nes kitaip pinigai y bala bus. kuo maziau pirk situ dalykeliu, paprasciausiai 2 menesius nerekomenduojama vaiko oda apkrauti. man po gimdymo patare naudoti ti kokia nors viena priemone, pasirinkau kudiiams skirta prausikly ir jo pilnos akys buvo. o miegojimui (cia suprantu apie kudiky klausi?) tai skaiciau jog patalyne turi as dar buvau prisipirkusi medvilniniu paluciu tai daznai keisdavau jas na tiesiog patiesdavau vis nauja palute ir ant jos kudiky paguldydavau (bet cia gal nebutina) o ka dar pasiziurek leliukui kokiu laisvesniu drabuzeliu miegojimui (as paprasciausiai pirkdavau didesnius)

2009-08-02 23:27

dekui tau pareigune uz supartima ir nora dalintis informacija

2009-08-03 09:13

neuzsigriebk su tais pirkiniais per daug,kad nebutu be reikalo pripirkta.nusipirk pora buteliuku,1 ''tiutes'' uzteks,nes jos pagal amziu naudojamos,siltesn kepuraite,plonesniu koki pora.apie drabuzelius nerasysiu,bet tikrai pradziai nereikia ju daug-tiesiog greit isaugs,net nespesi uzmauti.pampersai,serveteles dregnos,kremuka nuo paraudimu,issutimu[pvz SUDOCREME],kelis merliukus,vaikiska muiliuka,jokiu sampunu ar kitu priemoniu pradziai nereikia.vilnones kojinytes pravercia labai.dar vatos tamponeliai,nosytei valyti atsiurbejas[RHINOMER-TIKRAI PRAVERCIANTIS DALYKAS].na ka dar,net nezinau.tiesiog jei iskilo klausimu,rasyk .klausk.pasidalinsime nuomonem

2009-08-03 17:41

dekui jums uz rupesteli..beveik viska turiu,tik vonios reikmenu truksta...zinot pirmo laukiuosi.tai viskas idomu labai,nezinojau nei nuo ko nei kaip pradeti...

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-08-03 17:48

Na aš kaip visad leptelsiu iš savo varpinės

Nori maitinti pati? Tai ir nepirk jokių buteliukų. Nes jei bus buteliukas po ranka, mišinukas po ranka - tai tik vaikas neramesnis ir įgrūsi į dantis, nes kantrybės tikrai nebus.

O vat nebus buteliuko ir žindysi, nes niekas vidury nakties nebėgs ir nepirks buteliuko.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-08-03 20:16

na,matai-noreti maitinti ir galeti maitinti,ne visada sutampa.kalbu is savo puses.kad ir kaip norejau pati maitinti,bet to man neteko patirti.tad nemanau,kad nusipirkta pora buteliuku bus didele nuodeme.mano nuomone-geriau apsidrausti.bet aisku,spresti belieka paciai.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-03 20:22

Dėl maitinimo tai aš irgi labai labai norėjau pati maitinti, na bet ir liko tik noras, o dėl buteliukų aš jų neturėjau ligoninėje man mišinukus nešė iš savų, ligoninės buteliukų, savo ir neleidžia naudotis, o kaip grįžom namo vyras nulėkė ir nupirko .

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-08-03 20:53

aš prisimeniau kai važiavau irgi buteliuko neimai net sosles napaimiau, tiesa sakant tokios minties nebuvo :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-08-04 14:20

As asmeniskai uteliuka pirkai tik viena, kai mano pupai buvo apie puse mensiuko. O kai suejo menau tai pientrauki pirkau ir ten buvo du buteliukai, iki siol man ju uztenka. :) O va dabar antro laukiuosi tai ne tiek daug reikia supirkti, nes dar viskas nuo dukrytes like, tik nauja vezima pirksime, patalynes komplekta, ir gal pora nauju rubeliu. :) O is vonios reikmenu tai nusipirksiu prausikli vaikiska ir aliejuka. :) Na kaip ir viskas :)

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdyvės ir naujagimio...

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
faustas ivoska