Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdyvės ir...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 315

2008-10-23 20:58

Visoms, besiruošiančioms gimdyti, iškyla klausimas, ko prireiks gimdymo namuose. Kad būtų paprasčiau susikrauti krepšius, įdedu iš rankų į rankas perduodamą sąrašą

Būsimos mamos ir kūdikio kraitelis 1

Prekės, kurių reikia mamai po gimdymo:

* Įklotai į liemenėlę;
* Vienkartinės kelnaitės;
* Įklotai po gimdymo;
* Pieno surinkėjai;
* Kremas speneliams.

Daiktai, reikalingi naujagimiui iš gimdymo namų parsivežti:

* Siaustinukas su pirštinaitėm arba smėlinukas;
* Plonos ir storos kepurytės (pagal sezoną);
* Šliaužtinukai arba kombinezonai;
* Medvilninės pirštinytės;
* Megzti batukai arba kojinaitės;
* Apvilkta antklodė arba miegmaišis (vokelis);
* Vystyklas;
* Sauskelnės arba vystyklai.

Rekomenduojama turėti namuose:

Kūdikio maudymosi reikmenys:

* Vonelė;
* Vandens termometras;
* Kempinė prausimui (natūralaus pluošto arba aptraukta medvilniniu pluoštu);
* Vaikiškas muilas;
* Kūno kremas;
* Rankšluostis
* Kambario termometras;
* Vystymo lenta arba stalas.

Higienos priemonės:

* Higieniniai pagaliukai nosytei, ausytėms ir bambutei valyti;
* Balionėlis gleivėms iš nosies traukti;
* Žirklutės bukais galais;
* Šukos ir šepetys;
* Aliejus;
* Pudra arba skystas talkas;
* Servetėlės kūnui šluostyti;
* Kremas iššutimų profilaktikai;
* Čiulptukai;
* Grandinėlė čiulptukui.

Kūdikio maitinimo reikmenys: -

* Buteliukai (260 ml, 150 ml ir 125 ml talpos, stikliniai arba plastmasiniai);
* Žindukai buteliukams;
* Seilinukai;
* Pientraukis (pagal poreikį).

Kiti daiktai:

* Medinė lovelė su kokoso plaušų čiužiniu;
* Patalynė: pagalvėlė, apklotas, paklodės, užvalkalai, apsauga lovytei, klijuotė;
* Žaislai: ryškių spalvų barškučiai, žaisliukai, pakabinami virš lovytės, muzikinės karuselės;
* Vežimėlis;
* Automobilinė kėdutė.

2008-10-23 21:02

Būsimos mamos ir kūdikio kraitelis 2

Mamai:
1.Chalatas
2. Naktiniai marškiniai (atsagstomi per krūtinę)
3.Šlepetės
4. Kojinės
5.Prausimosi reikmenys (dantų šepetėlis, pasta, muilas,)
6.Rankšluostis (man ir vaikui)
7.Pasas
8.Sodros knygelė
9.Nėščiosios med. kortelė
10.Negazuoto vandens
11.Higieninių paketų
12.Liemenėlė maitinimui
13.Įklotų į liemenėle
14.Tepaliuko speneliam
15.Nosinaičių, drėgnų servetėlių
17.Pinigų
18.Žurnalų,mobilų telefoną ,fotoaparatą ir maisto

Į gimdyklą reikia:
Šlepetės
Fotoaparatas
Telefonas
Nėščiosios lapas
pasas, sodra

Vaiko pirmieji rūbeliai ir vilnonės kojinės
Sauskelnės

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-27 14:34

saunuole Dulke ,kai laukiausi labai ieskojau internete tokios informacijos,tikrai labai gerai kad bus ir pas mus forume sita info,ACIU

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2008-10-30 13:40

aciu , jau ruosiames kraiteli i ligonine  , tai reiks perziuret, ar nepamirsom ko :)

2008-10-30 15:42

Po gimdymo man labai pravertė drėgnos "Dr. Fischer" servetėlės (jos turi vėsinantį poveikį) - sunaudojau net du pakelius. O speneliams labai tiko Multi-Mam kompresai.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 51

2008-11-10 15:13

Šaunuolės, kad surašėt kraitelių turinį, nėštukėms jis labai pravers.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2009-03-03 18:44

Šaunus sąrašiukas, bet kažkaip pastebėjau, kad yra išvardinti ir nevisai reikalingi daiktai... Na bent jau iš savo praktikos, tai man visai nereikėjo pieno surinkėjų, čia gal reikalinga toms, kurioms pienas upeliu bėga. Ir toks daiktas tikrai nėra pirmo būtinumo ir manau nereikia skubėt pirkt prieš gimdymą, nes vistik pinigėlį kainuoja, o jo gali ir neprireikt. Taip pat ir dėl vienkartinių kelnaičių aš buvau nusivylus. Prisiskaičius tokių sąrašų ir aš nusipirkau :) Bet vienas dalykas, kad jų nepasimuoti prieš perkant ir sunku dydį nustatyt, o kitas dalykas, jos dėra tokios patogios ir tamprios, kaip medvilninės kelnaitės. Aš buvau nusipirkus paprastas medvilnines kelnaites (Lindex parduotuvėj) paaukštintu liemeniu ir buvau labai jomis patenkinta tiek ligoninėj, tiek namuose

Dėl naktinių marškinių į ligoninę, na aš tai nusipirkus buvau pižama (vėlgi Lindex parduotuvėj). Kelnės juodos, iki pusės blauzdų, o maikutė irgi tokia tamsių spalvų su gėlytėm. Tai iš pirmo žvilgsnio aš ir pati pagalvojau, kad čia kokstai sportinis ar laisvalaikio kostiumas :) Tai aš labai gerai su juo jaučiausi ligoninėj tiek dieną, kai reikėjo ir po palatą ir koridoriuj vaikščiot, bet ir maitint patogu buvo: tik pakeli maike, atsegi liemenėlę ir viskas :) Ir jei kuri nusprestumėt į ligoninę imti pižamą, tai paimkit dar bent 1 ar 2 maikutes pasikeitimui, nes man tai po gimdymo taip hormonai audrą sukėlę buvo, kad prakaitas žliaugte žliaugė...

Dar čia man krito į akis, kad rekomenduojama turėti namuose čiulptuko grandinėlę vaikui Na mano atveju, tai dukryte iš vis nečiulpė čiulptuko, tai kam tuos pinigėlius švaistyt? Bus reikalas ir nusipirksit.

Buteliukų tai irgi manau iškart neriekia visų talpų, užtenka vieno 125 ml. Jei vaikelis valgys mamos pienuka, tai buteliukas tik nebent vandenukui bus reikalingas. Kai reikės didesnio ar daugiau, tai ir nusipirksit ;)

Su žaisliukais, tai irgi neverta prisipirkt iš anksto. Vienas dalykas, kad eidami lankyt giminaičiai ir draugai tikrai atneš žaisliukų, o ir vaikui nuo pat pirmos dienos tikrai jų nereikia ir nesidomi vaikutis. Domėtis žaisliukais vaikas geriausiu atveju nuo menesio ar pusantro pradės.

Na tiek mano pastebėjimų ;)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 380

2009-03-03 22:24

super sarasiukasas jau pradedu sau ir maziukui pirktis,tai labai praverte.aciu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 12

2009-03-15 18:52

Sveikutės

Labai geri sąrašiukai, ačiū Tiesa, kad gal ne viskas yra būtina. va man draugė atidavė vienkartines kelnaites ir anspenius (net neišpakuoti), įkrovė kartu į maišą su rūbeliais nes jai net neprireikė.

Šiaip tai aišku, viskas kainuoja tikrai nemažai, tai ir aš galvoju, kad visko iš eilės neverta pirktis Nes galbūt paskui kažkam kitam labiau reikės.

jau pradėsiu po truputį ktautis, nors dar tik 32 savaitė, bet likęs laikas greit, jaučiu prabėgs. jau dabar nežmoniškai lekia...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-03-15 19:09

sarasiukai puikus,bet as kai teko gimdyt pirma karta ,isvaziavau tik su chalatu ir nesciosios kortele rankose.gimdymas prasidejo 28sav.

2009-04-02 22:52

Merliukai - labai reikalingas daiktas ligoninėje. Aš, deja, nepagalvojau ir, kol laukiau beatvežant, vaikutį, kai atpildavo, teko valyti nenaudojama kepuryte...

O kad sąraše yra nereikalingų daiktų, pritariu. Tai tiesiog iš rankų į rankas perduodamas sąrašas - kiekviena mama atsirenka, ką pirkti, o kas gali palaukti "geresnių dienų" :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2009-05-12 13:59

Viena drauge laukiasi, tai as jai padejau sarasiuka susidaryt ir va ka dar prisiminiau, ka reiketu namie turet pries atsivezant mazyli:

Is vaistines reiktu nusipirkti:

• Zvakuciu nuo temperaturos;
  • Lasiuku nuo viduriu putimo (Espumisan arba SAB Simplex);
  • Dar gydytojai rekomenduoja tureti homeopatiniu zvakuciu Vibrucol, bet cia jau asmeninis reikalas, gal kuri nores pries tai pasikonsultuot su vaiku gydytoju.

Is parduotuves:

• Is praktikos pasakysiu, kad bent man nuo pirmu dienu prireike vaikisko saukstelio, kai reikejo sugirdyt lasiukus nuo viduriu putimo. Yra ir soskutes tam skirtos, bet man jos pasirode labai nepatogios... O is saukstuko nuo pat gimimo dukryte graziai gere lasiukus... Na bet kokiu atveju saukstelio ismesti nereikes, nes vis vien kazkada reiks primaitint vaikeli kitu maisteliu ir saukstelio tikrai prisireiks. Bent jau nereiks vyro siuntines i parduotuve po kelis kartus dienoj :)

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 170

2009-07-14 22:09

sveikos mamytes ir busimos mamytes

manau daugeliui busimu mamyciu kyla klausimas-kada pradeti pirkti,ka pirkti,nuo ko pradeti ir kiek pirkti ir dar visokiu klausimu....labai noreciau paprasyti jusu pagalbos patarimu kaip sukrauti ir ka sukrauti i kudikio kraiteli

esu pati nestuke,noreciau pradeti krauti kudikiui kraiteli,bet vat ir iskyla man milijonas tokiu klausimu...

is anksto dekoju,uz jusu patarimus.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-15 08:05

tikrai patariu-neprisipirk daug drabuzeliu mazyliui.nu nespesi tu ju visu aprengti,vaikutis tiesiog isaugs.as pamenu pirmagimei-vos tik suzinojau-kaip kokia maniake pirkau viska is eiles.pilna komoda vien jai buvau pripirkusi.ir kas is to-puse nespejau ne panaudoti.nusipirk kelis sliauztukus[jei ketini juos naudoti],kelias kelnytes,marskinelius,2-3 kepurytes[pagal sezona],kojinyciu.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-07-15 14:22

Tikrai taip, aš saviškiams irgi daugelio nespėjau apvilkti. O dėl kraitelio, tai priklauso, kiek ketini išleisti pinigėliu, ar pati ketini maitinti.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 170

2009-07-15 18:41

bandysiu pati maitinti,bet del viso pikto nusipirksiu buteliuku rinkini naujagimiui.vat dar klausimas man iskilo.kokias vonios priemones reiktu supirkt leliukui

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-15 21:40

ssimona 2009 07 15    

bandysiu pati maitinti,bet del viso pikto nusipirksiu buteliuku rinkini naujagimiui.vat dar klausimas man iskilo.kokias vonios priemones reiktu supirkt leliukui

as manau,kad su tuom priemonem per daug neskubek.nes maudant pirmus kartus rekomenduojama tik su svariu vandeneliu.jokiu priemoniu as nenaudojau.

2009-07-15 22:54

mes taip pat is pradziu nenaudojome, o po keleto savaiciu nusipirkome dzonsons top to toy. ten ir kunui, ir galvytei plauti, ir kaip putas galima naudoti. o is pradziu tai aliejuko prireike, vatos, ranksluoscio didelio, termometro, higieniniu pagaliuku, zirkluciu. dar yra visokiu priedu voniai, kad patogiau butu maudyti, bet mes puikiausiai apsiejome ir be ju.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-07-15 23:26

Mes mazyle maudome su Zepter baby produkcija,ten visa linija yra ir esame labai patenkintos,taip pat naudojane i vonele kudikio laikikli,bet plasmasini,nereiki vaikucio papildomai rankom prilaikyti,kad i ausytes nepribegtu vandens,aukstis reguliuojasi pagal ugi,tai ji mes sekmingai naudojom iki 6-7men,kol mazyle pradejo tvirtai sedeti pati,beje dar skaiciau apie ausu krapstukus,tai jie taip pat turi buti spec,kudykiam,su tokiu bumboliuku,apsauganciu kad per giliai neikistum i ausyte

2009-07-15 23:38

jo, bandem mes juos naudoti, bet man tai jie pasirode visiskas nesusipratimas, nes nieko neissivalo, ir dar ta vata tik mpajudinus nusisukioja, tai naudojam paprastus, ir nesukam galvos.

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdyvės ir naujagimio...

Šiandien gimtadienius švenčia (175)
Kajus