Forumas > Ikimokyklinukas:... > Po pirmojo gimtadienio.. > Ar draugaujat su...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

8

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-07-17 07:54

Mes ir karsciu deka sauskelniu astisakem ir nakti,jau visa savaite kaip miegam plika subinyte

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-07-18 12:04

mes nuo vakar pradejom draugaut su puoduku,na vakar karta sisiu padare,siandien nuo ryto pabudus ir padare,bet labai neverciam jos sedet ant puodo,kad paskui nebijotu...bandom po truputuka susidraugaut su puoduku

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 27

2010-07-18 14:44

Nuo 1,5m pradejau intensyviai pratint ir namie laikyt tik su triusikeliais, ir stai po mazdaug 1men baluciu sluostymo tikslas pasiektas - mergyte jau visada prasosi ant puoduko (tiksliau, dazniausiai sedames ant klozeto). Aisku, kartais ivyksta avarija, zaisdama uzsimirsta, bet taip nutinka mazdaug karta per kelias dienas, tai manau rezultatas saunus. Tik va, rimtesnio reikalo nesipraso, tai vis i triusikelius kliuna, nebent sutampa su sisiojimu

Daug kas sake, kad tokio amziaus pratinti yra bergzdzias reikalas, bet as kazkaip isitikinus buvau, kad cia tik mamos kantrybes klausimas. Ir mums pavyko. Esu tikra, kad ir su kakojimu greit susitvarkysim. O nakciai dar su papmersiuku, nes keketa kartu padaro, per nektele dar neisbuna. Aisku, ir metu laikas labai palankus

Sekmes visiems!

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-09-02 22:35

vasaros pradzioje reikalai pradejo krypti y geraja puse :) dukrai spalio pabaigoj bus du, o pampersu jau senokai nebeperkam... pasipraso pati, nereikia kaip sakant gaudyt. oi, kiek pinigeliu lieka kitiems malonesniems dalykams :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-09-02 23:05

nu o mes sedejom, buvo atrpas kai darem.. o db ji nedaro man,pasedi ant puoduko ir vsio. tuom baigiasi. bet ir i kelnes retai kada padaro. tiesiog ryte atsikeliu nuima pampi, o iki pietu buna bedariusi.,bet kai uzdedu pampi, jau privaro taip kad ismesti reikia. niekaip nesuprantu kaip klaida darau. jei pampio nedeti tai ji buna pradzia padaro i kelnytes tada rekia sisi sisi, ir atnesa pampi, tipo uzdek,nededu, tada rodo kad jain skauda... tenka deti. negaliu ziureti kai ji kankinas.. nori sisi bet nedaro.... tai vis darugaujam su pampiu. tikiuos darzeli ipras.

Mama.lt

Mama.lt

2010-09-03 07:51

na mes bandom po truputi prisijaukinti puoduka :) tai vakarais pries miegeli sedim, atsikele po pietu miego sedim, kartais padaro kartaisne... dar nelabai zino ko as is jos noriu su tuo puodu... buna ir triuksmo rekia sodinama, tada metam puoda i sona ir uzsidedam pamperi :)

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-09-03 08:02

mes irgi bandom po truputi sedeti ant puodo ,bet pas mane sunus tai geras bajeristas,nusiima pats pampersa pasisioja nat grindu arba geriausia jau kelis kartus sisioja i masina,tos masinytes paspiriamos atsivercia jos sedyne gaunasi tusti ertme atsiseda ir pasisioja o as ir lakstau is paskos visur valydama sisiu

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-09-03 09:41

mes ir šita šeikaliuka per vasara susitvarkem, ištikruju gera kai vaikas be pampersu ir namie lentynoje galima ka kita padeti ir piniginei ir pačiam vaikui

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2010-09-03 14:48

mes irgi nedraugaujame dar su puoduku, vasaros pradzioje jau lyg ir ejo, bet nzn kas paskiau pasidare, nenori ir viskas...atsiseda ,bet tik su pampersu, pasedi  tuom ir baigiasi viskas, o kai pasisioja i pampersa ar padaro rimta reikala, tai atbega ir pasako...

2010-09-03 15:21

nu va fiona, taviske kaip maniske.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-09-13 13:22

Pradejau sodinti vaika nuo nepilnai 8 men. Be pampersu pradejau palikineti po dali dienos nuo 11 men. Su puoduku draugauti sekesi visaip. Buvo periodas, kad sedejo gerai, uvo, kad nebesedejo visai, o dabar jau koki menesiuka vel po truputi sedasi. Nuo vasaros pradzios beveik pampersus naudojam praktiskai tik nakties metu, nors baluciu netruksta, kelniu skalbimo irgi...  Mazylis buna, kad prasosi, bet jis nelabai ka kalba ir neina suprasti ko nori. Bet, kaip 1 m ir 3 men vaikui, visai neblogi rezultatai.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-10-13 13:26

na mes dar mokinames ant puoduko :) jau gal visa savaite kaip nei karto nepadarem i kelnytes..pati mergina moka pasiprasyti ant puoduko,o ir pati kelnytes sugeba nusimauti bei atsisesti..tik kartais tenka priminti ar nenori sysiu,bo toks vaizdas jei neprimindineciau tai uzsizaifusi pamirstu kad reikia sysiuka padaryti o ne laikyti ilgai..dar speju bus kad vel prie pampersu prieisim ir vel poto is naujo mokinsimes..taciau as neverciau paneles,mergina pati parode dideli susidomejima puoduku..o ir pati labai dziaugiasi kai padaro i puoduka ir tada tenka man isnesti :D   

2010-10-13 15:08

pagaliau ir mes ant puoduko darom. jau dvi sav kai pampi dedu tik nakciia, kartai klioneje, ar i lauka jei ilgam einam.. nedaro i klenytes. viska i puoda. po pietu miego atsikelia sausa. netikejau kad taip greitai ir lengvai pereisim...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-10-13 18:03

tai šaunuolės jau jūs o pergyvenai va atėjo laikas ir tavo panelytė daro viska ant puodo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-11-09 15:19

mes irgi puoduko malonumus pradejom bandyt budami 8men. sedavomes labai noriai kelis, nors aisku vaikas dar ne ka ir suprasdavo, bet jam patiko sedet ir zaislus rusiuot..o dabar uzejo toks periodas, kai i puodo puse net neziuri..kai paprasai parodyt kaip reikia atsisest ant puoduko, su kelnem demonstruoja noriai, bet jei tik kelnes nuimi viskas - niekaip neseda..tikiuosi, kad greit noras gris vel sedet :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2010-11-09 16:37

Mano pipirui tik metukai, bet aš žaidimo forma jau kart nuo karto sodinu ant puoduko, pavyksta padaro, bet kad pasiprašys dar net nesitikiu, bet manau, kad vis po truputi vis dažniau sodinsiu, tikiuosi nepradės baidytis puoduko labai

Artėjant šventėm galiu padėt paruošt įspudingas dovanas, kalendorių su asmeninėm  nuotraukom  http://public.fotki.com/redux2/kalendoriai/ čia keletas pvz

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2010-11-25 20:10

mes ir pradejome su puoduku draugauti kai suejo metukai, zinoma jis pats dar nepasisako, nors buna, kad zaidzia ir sako ssss...tada jau begam ant puoduko, bet kaip pasodinu, visdada padarojau musu mokymui keli menesiai, tai kazkaip ir sauskelniu susitaupo, paciam jam patinka sedeti ant jo, laukiu tik kada prades jau pats prasytis

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 85

2011-01-22 16:18

mums tuoj bus du metukai, o negaliu priversti, zino, kad ten reikia daryti ,bet neina

v 

mano aistra dekupazui http://www.dekonamai.weebly.com

ir http://public.fotki.com/erikavakare/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-02-07 11:59

mano suneliui jau 2m 4men bet naktimis ar kur einam taj dar buna su pampersu,o namie ir darzeli jau buna be,bet pasitaiko visko..

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2011-02-07 14:39

dar valdo pampersai poudukas ne draugas dar suo metu o priesas vyrui mano

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

8

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Ugnius