Forumas > Ikimokyklinukas:... > Po pirmojo gimtadienio.. > Ar draugaujat su...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 171

2009-03-13 14:27

mano mažiui matyt laikas ateina,nes kai tik uždedu pampersą, tai ir plešia,ant puodo irgi noriai sėdasi,o ypač jei sesutė kartu šalia sėdi ,tai manau gal ir mes greit šito gėrio atsikratysim

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 175

2009-03-13 23:51

Smagu kai be vargo (ar bent jau su minimaliu) vaikai pripranta greitai ant puoduko sestis. Nepavydziu tiems tevams, kurie daug metu vargsta.. Kazi kaip man bus su antruoju..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 25

2009-03-14 20:19

Na va , dabar žinosiu , kad būna ir taip, nes aš tai tikrai nesu mačiusi kad taip ilgai vaikai būtų su pampais, ta prasme sveikų vaikų

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-03-18 16:52

benitux 2008 10 23    

ir su puoduku ir su sauskelnėm draugaujam

is su mergytem paprasciau mano panele nuo metuku sauslenes palikom, nu o brolis jau 1,2 m. bet turim pampersus, dziugu nors tiek, kad kartais pasipraso 

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-03-18 17:07

nezinau ar gerai darau,bet jau dabar pradedu po truputi pratinti prie puodelio,kai pirma karta pasodinau tai buvo ashareliu,dabar jau sedim su dziaugsu(na tu reikaliuku dar neatlikinejame,sedime su kelnytem)bet po truputi,po truputi.

2009-03-18 17:24

Blogai gal ir nieko nera, bet as manyciau per anksti biski. O tai kad jis dabar dziaugiasi, nereiskia kad po to bus taip pat. Su didziuoju buvo ir dziaugsmu ir asaru, po to vel dziaugsmu ir vel asaru. Keiciasi tie vaikai..

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-03-18 18:11

dickis anksti sedosi 6-7 men. o mazasis sedi nuo 9, darom viska jau i puodą, tik dar nesipraso pats.

2009-03-19 13:27

Nu saunu

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-03-19 13:31

kristulka26 2009 03 18    

dickis anksti sedosi 6-7 men. o mazasis sedi nuo 9, darom viska jau i puodą, tik dar nesipraso pats.

kaip jums smagu!nu mes niekaip nerandam draugystes su puoduku

2009-03-19 14:29

Mazajam nors jau 7 men. bet kazkaip nesiryztu dar sodinti ant puodo..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-03-19 14:52

mano mazylis ant puoduko sedi nuo 8 men.  rimtesni reikala daro tik ant puoduko, o va sysiuka tai i pamperiuka bet jau maziau,siaip prasytis dar nesipraso, nors paminejus puoduka is karto lekia i vonia kur puodukas yra...

2009-03-19 22:24

Reikes ir man jauneli bandyti pradeti pratinti nuo 8 men. Berods ir dicki pirma karta pasodinau kai tokio amziaus buvo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 28

2009-03-20 11:49

as irgi bandziau maze pratint prie puoduko anksti - kazkur nuo 10 men, bet klykdavo vos puoda pamacius tai nusprendziau, kad dar per anksti ir nebekankinau vaiko. Taip bijojo puodo kazkur iki pusantru metuku. paskui pradejom zaidimo forma po biski sest, bet padarydavo kada nekada, galedavo prasedet ir zaist ant puoduko valandas.. o stai po antrojo gimtadienio, jau ziuriu supranta viska lelia, ir susitart jau eina, emiau viena diena ir nuemiau pampersa. pirma diena susisiojo visas pedkelnytes, kiek tik buvo namie, o nuo antros dienos daro TIK i puoduka, pati pasipraso, jau ir kelnytes pati nusimaunatiesa sakant nei nemaniau, kad taip lengva bus ismokint, tiesiog matyt viskam savas laikas. jei del puodo karas - reiskia dar anksti.

ai beje kai nusprendziau pampersu atsisakyt, kai pavykdavo ant puoduko padaryti sukeldavau didziausias ovacijas  tai iki siol pati kai padaro saukia VALIO SISIUKA! cia musu didziausias siu metu pasiekimas

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-04-25 13:09

Sveikos mamytes, mano mergytei jau puse metuku, mane lb sudomino tu mamyciu patirtis, kurios nuo tokio amziaus pradejo pratinti prie puoduko. lb prasau pasidalinti patirtimi kaip ir nuo ko pradejote? as apie tai esu tik girdejusi lb noreciau pameginti savo mazaja supazindint su puoduko reikalais. :)

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 171

2009-04-25 19:04

na pas mus puodukas visų pirma buvo kaip žaisls tarp kitų žaislų, kol apsiprato,sodino lėles meškinus pati bandė sėstis,o paskui po truputi palaipsniui darydavom ir reikaliuką,namuose bėgiojo be pampo,labai daug kantrybės reikia, kol mažiai supranta, kas ir kaip.o va su mažiuku maniau bus lengviau,mato gi ka sesė daro,bet ...sėdosi ir viską darė,o dabar kojytes itempia kai sodinu ir nesėda,arba jei pasodinu iškart keliasi,matyt per anksti apsidžiaugiau.nors pradėjom pratintis dar prieš sueinant metukams.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 15

2009-04-29 13:14

pradzia su puoduku buvo labai sunki bet dabar dukryte pati atnesa man tenka tik nuimt pampersa  ledai prakalti  

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 70

2009-05-07 14:18

kaip gerai kad taip anksti pripratote prie puoduko, o maniskiui beveik 1.5 metuku bet lekia nuo puodo ir viskas, taip kad dar lepinames su sauskelnem :(

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2009-11-17 16:18

gal kas turi patarimu kaip pripratinti vaika sesti ant puoduko

mano suneliui 1metai 5 men taciau puodo bijo kaip velnio jei pasodini klykia ir iskart stojasi, protestuoja siaubingai nors kaip knygos raso nuo 1,5 metu vaikas jau supranta viso reikalo esme kad reikia sestis ant puoduko, bandau ant tualeto sodinti tipo kaka daryti js pasteni sekunde ir tipo viskas dabar jau lekiu visiskai nenori sedeti nei ant puodo nei ant tualeto nors kai buvo 9 menesi sodinau ir kelis sykius padares i puoduka buvo bet po savaites klykti pradejo, maniau kad anksti taciau dabar tai jau tikrai laikas, o kaip priversti ???

be to maniskis jei prikakoja tai ir vaiksto laimingas kol kas uzuos, jokio diskomforto nejaucia ....

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2009-11-17 18:11

trenata, maniskiui tuoj 2 ant puodo dar nesipraso, sedi tik trumpai, bet kartais pagaunam :) bet anksciau tai tp rekdavo, riesdavo uzpakali ir net negalejau pasodint, o db tai bent atsiseda :) kiekvienam savas laikas, as jau neimu i galva, jei iki tol kol eis i darzeli neismoks, tai ten ismokins :) nesiparink, ;)

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-11-17 18:16

mes ir dar su sauskelnėm gyvenam, nors jau kakų nebeišeina į juos padaryti, tik ant puodo. Jau supratau kada ji nori rimto reikalo kai jau griebasi už klyno vadinasi greit sodinti ant puoduko

4

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Emilijus