Forumas > Ikimokyklinukas:... > Po pirmojo gimtadienio.. > Ar draugaujat su...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2009-02-07 22:36

MES JAU DAROM ANT PUODUKO, BET MIEGAM SU PAMPERSAIS, BET TIKIUOS JAU GREIT PASAKYSIM JIEMS ATE

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-02-08 11:34

mes jau be sauskelniu,vasara kai buvom prie juros pavyko atpratinti,lengvai gavos net nesitikejau,kad taip greit pavyks

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 7

2009-02-28 18:23

musu mazyle vis dar su pempersiukais draugauja,ant puodo pasodinu,bet pradeda verkti,ir staigiai stojasi

Ar draugaujat su puoduku ar vis su sauskelnėmis?

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 171

2009-03-01 16:37

su dukryte buvo visko ir kelnės šlapios,ir pakakotos,bet kažkaip iki darželio susitvarkėm ėjom ,be pamperių.aišku naktį dar pasitaiko kad nepaprašo,o lovon pasisioja ir verkia paskui.o va sūneliui metukai ir mes vis dar su pampersais,na jau pradėjom mokytis ir su puodu draugaut,bet ne taip labai intencyviai,kolkas jam pačiam jame pastovėt labiau patinka,nei ant jo sėdėt,nors galvoju,kad iki rudens sutvarkysim šita reikaliuka,nes ir jis jau eis į daržiuka.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 6

2009-03-04 15:26

SVEIKI NEZINAU KAIP ISMOKINTI SUNELI SEDETI AT NAKTIPUODZIO,NENORI SESTIS ANT JIO VERKIA, O JAI NORI PADARITI SAVO REIKALIUKA TAI SLEPESI I KAMPUTI

mamos sunelys

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 131

2009-03-04 17:14

Pabandyk isigyti spalvinga, gal but net grojanti naktipuodi ir visa rituala paversti zaidimu. Nenorek, kad is kart vaikas pamates naktipuodi sestu ant jo ir nebijotu. Maniskis priprato prie naktipuodzio su juo zaidziant. Is pradziu duodavau su juo zaisti, po to parodziau kad ant jo galima sedeti (su rubeliais) o po biskutuka ir jau nebijojo sesti nuogu uzpakaliuku

Bet pirmiausia siulau isigyti grazu, naktipuodi, kad sudominti vaika. Gal sita grojanti

www.babymarket.lt/lt/prekes/voneles--naktiniai-puodukai/,prid.2611

O gal nuotaikinga su suniuko veidu dangciu

www.babymarket.lt/lt/prekes/voneles--naktiniai-puodukai/,prid.2023

Paskutinį kartą redagavo: _beach_ (2009-03-04 17:15)

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 171

2009-03-04 18:16

o gal jam dar per anksti,jei verkia,tai siūlyčiau ir nekankinti.mano mergaitė irgi pyko nenorėjo,bet,kad prie naktipuodžio priprastų aš visada jį laikiau kambaryje,pažaisdavo ,o po to ir pati pradėjo sėstis,matyt atėjo toks laikas,kai jau nebebijojo ir suprato kam tas žaislas reikalingas.ir dar to kur aš buvau pirkusi puodo neima,jei reikia kur močiutė pirko,tai dabar kai nori tai sako: ant motiutės puodo noliu  .

2009-03-04 20:09

na as turiu ir grojanti su teletabeis,zaidze su jio ir visada stovi matomoj vietoj ir taipat turiu  toki kuris usideda ant klozeto tai nieko neduoda na nemanau kad manos sunus butu per mazas ant naktipuodzio jam jau pusantru ir viska supranta.

mamos sunelys

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 310

2009-03-04 20:40

kiekvienam vaikuciui turi ateit tam tinkamas lakais , mes jau dvieju bet ant puodo dar nedarom ir as visai nepergyvenu, nes aties tas laikas savaime, man taip buvo su pirmu sunumi. Ir nesiruosiu nei pati nervuotis nei vaika gaudyt ir sodint

http://www.mama.lt/liniuotes/

http://www.mama.lt/liniuotes/

2009-03-05 11:30

DEKUI UZ PATARIMUS

mamos sunelys

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-03-05 13:30

as irgi neverciau sunelio sestis ant puoduko parodydavau pasodindavau kartais knygute pavartydavom sededami,ir taip po biski priprato svarbu vaiko nestresuoti ir neisgazdinti.kai bus laikas pats atsisesmano maziukas pradejo nauduoti puoduka budamas 2 metuku 3 men.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 25

2009-03-07 21:04

Dar vis su pampersais draugaujam, puodukas jo didžiausias priešas, nea ir viskas

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 175

2009-03-07 21:15

Nereikia per anksti baimintis, ateis laikas bus draugas

2009-03-07 21:41

galaxie 2009 03 07    

Nereikia per anksti baimintis, ateis laikas bus draugas

Na jau laukiam to laiko , kažkaip ir vaikui sveikiau be tų pampų būti. Vasarą tai jau tikrai stengsimės susidraugauti su puodu

2009-03-07 22:05

Vasara vis tiek bus lengviau, nes galesi laikyti namie nuogu uzpakaliuku. Padeti prie akiu puoduka ir nuolat siulyti ant jo prisesti..

2009-03-12 20:00

Pilnai sutinku, kad kiekvienas vaikas turi islauki ta momenta, kai jau nori sesti ant puoduko, bet jei vaikas nebus pratinamas prie tokio daikto kaip naktipuodis, tai pampersu periodas gali labai uzsitesti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-03-12 20:05

mes diena jau su puoduku o nakti dar su pampersu draugaujam

2009-03-12 20:06

Na truputėlį nesutinku, kad pampersų perujodas gali labai jau ilgai užsitesti, juk vaikas auga, o augdamas darosi vis protingesnis, ir manau ateis tas laikas kai jis pats nebenorės būti su tuo pampersu. Nesu mačiusi trimečio su pampersu

2009-03-12 23:26

O as sutinku, kad gali uzsitesti laikas buti su pampersais, nes esu maciusi keturmete su pampersu. Dabar jau yra beveik sesi ir buna be jo, bet nuolat mama nesasi atsarginiu rubu, nes vis atsitinka nelaime. Ir greiciausia tai psichologine problema, nes tyresi mediciniskai ir ligos nerado. Taigi, kad ir kaip bebutu reikia ideti pastangu pratinant prie puodo, nes veliau nezinia kaip gali buti. Beje, esu girdejusi, kad ir i pirma klase ateina vaikai su pampersais. Vaje vaje...

2009-03-13 14:15

As irgi esu girdejusi ir net maciusi vasar kaip gan dideli vaikai vaiksto su pampersais. Vaizdelis nekoks

labai graziu naktipuodziu maciau babymaket puslapyje.

3

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Lukas