Forumas > Ikimokyklinukas:... > Po pirmojo gimtadienio.. > Ar draugaujat su...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 408

2008-10-22 19:38

Ar vis dar draujautat su papersais ar jau saunuoliai mokat ant puoduko sedeti?

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-22 19:45

siaip jau su puoduku,bet nakti ir i svecius dar su pampersais

Lilypie Pregnancy tickers

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-22 20:18

Mes galima sakyt 50/50, prasosi daznai ant puoduko, bet del sventos ramybes nesiojam pampersa.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 408

2008-10-22 20:23

kokie jus visi saunuoliai o mazdaug nuo kad pradejo prasytis i puoduka nes maniske dar nesipraso

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-10-22 20:46

Mes irgi su pampersais,nesiseda ant puoduko.

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-22 21:00

Maniskis tai mazdaug nuo pusantru metuku pradejo prasytis, puoduka pats atsinesdavo, o apie antruosius metukus kazkas pasidare, nes vis reciau prasesi... Keista buvo, nes atrode, jau visai nedaug reikia, kad su pampersais atsisveikintume, o teko vel vos ne nuo pradziu mokintis, tikimes isivaziuosim.Sekmukes ir kantrybes ir jums, mamytes

2008-10-23 11:10

mes kai nupirkom puoduka tai davem jai su juo siek tiek pazaisti,rodem kad reikia pasodinti pliusini meskuti,kad reikia paciai atsisesti,bet ji nesiprase kol as pati nenuemiau pamperso ir nepradejau pati jos sodinti,pirma savaite buvo daug avariju ir niekaip nesiprasydavo tik jau pasakydavo kai jau budavo pilnos kelnes,bet paskui po truputi po truputi pati pradedavo prasytis,bet ir pas mus buvo tas periodas kaip is niekur nieko pradejo daryti i kelnias ir vel gryzom prie pampersu mums taip patare daktare ir menesi laiko vel naudojom pampersu,po menesio vel pabandziau nuimti ir vel viskas stojo i savo vezias,vel darom ant puodo bet vis dar pampersa naudojam miegui ir i svecius.Sekmes ir kantrybes mamytes

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-23 11:16

kristale 2008 10 22    

Maniskis tai mazdaug nuo pusantru metuku pradejo prasytis, puoduka pats atsinesdavo, o apie antruosius metukus kazkas pasidare, nes vis reciau prasesi...

Čia tikriausiai berniukų bėdos :) Nes prisimenant mano berniuką - ta pati problema buvo ;) Lyg jau ir sėda, lyg ir daro, o paskui pradėjo isterijas kelti, vėl iš naujo reikėjo pratinti: tai ir mašinėlėmis ant puodo žaisdavom ir po puoduku garažus statydavom :D kol man neatsibodo ir, sakau, viskas, užtenka čia žaidimų, didelis vyras jau ant puodo ne žaisti, o sysioti reikia

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-23 17:05

Giedre 2008 10 23    

Čia tikriausiai berniukų bėdos :) Nes prisimenant mano berniuką - ta pati problema buvo ;) Lyg jau ir sėda, lyg ir daro, o paskui pradėjo isterijas kelti, vėl iš naujo reikėjo pratinti: tai ir mašinėlėmis ant puodo žaisdavom ir po puoduku garažus statydavom :D kol man neatsibodo ir, sakau, viskas, užtenka čia žaidimų, didelis vyras jau ant puodo ne žaisti, o sysioti reikia

Linksmai cia jus ant to puoduko gyvendavot.  Mes savaji tai prisipratinom, kad uz kiekviena padaryma ant puodo gauna gabaliuka sokolado (hematugeno), tai jis mums dabar ne kai reikaliukas prispaudzia prasosi, bet kai to "sakado" uzsimano...O kokio mazdaug amziaus buvo tavo berniukas, kai jau nusprendet nezaist ant puoduko, o rimtais reikalais uzsiimt? Turbut jau ir man butu pats laikas kaip su vyru pasisneket

2008-10-23 17:16

hm :)

Rimtai šnekėti pradėjome.... oj kristale :)  Seniai tai buvo ir netiesa... Jaučiu virš 2jų metų?? Nes ant puodo sėdom normaliai apie metukus, paskui sudurniavo, o paskui taukštelėjo mama kumščiu į stalą

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 20

2008-10-23 22:48

ir su puoduku ir su sauskelnėm draugaujam

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 11

2008-10-24 14:32

o mano mazoji iki 1,5 niekaip nenorejo ant puoduko sestis, po biski pratinau ir po 2 menesiu ji jau prasesi pati. dabar jai 1,9 ir ko puikiausiai pati nusimauna pedkelnes, triusikus ir pati padaro savo reikaliukus. o as taip pergyvenau, kai girdedavau is kitu mamu kad metu laiko jau siusiodavo patis.

2008-10-24 14:36

Kiekvienas vaikas individualus :)  Kartais mamos perdeda sakydamos ir besigirdamos "va! maniškis jau 1erių metų ant puodo sėdėjo". O praeina koks mėnesis ar du - ir žiūrėk vėl nebesėdi :)

Mano mergaitė irgi anksti ant puodo atsisėdo - apie metukus, bet ir sauskelnes miego metu dėdavau. O vat ėmė 6 metų ir apsisysiojo - susipyko su puoduku

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-28 11:23

pirmoji mano mergyte jau nuo metu dare i puoduka nes pradejau sodinti nuo 7 men (kaip tik pradejo pati savarankiskai sedeti,stabiliai ),tai pampersus dejau tik nakciai bet tik iki pusantru metuku.

berniukaijie su tuo reikalu susidoroja sunkiau prasesi pats nuo 1m ir 8 men bet ir i kelnias prileisti progos nepraleisdavo o nakti supampersu iki 2,5 m

dabar va  dukrai 1m ir  4 men neseda ir nedaro o nors tu ka

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 128

2008-10-28 11:39

O mano mergaite jau nuo 6 men pradejo visai, nu beveik visai, i pampersa nekakot. Nuimu pampersa, pasiimu ja i glebi virs plautuves, pasakau stebuklinga zodeli "A a a ", ir tik tada padaro, kartais ir pasiusiot taip pavyksta Gaila, kad dar tvirtai nesedi, tai ant puoduko sodint pradeciau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2008-10-28 17:59

Na mes ant puodo jau senokai sedim  be jokiu problemu, tik su prasymusi turejom bedu. Dabar tai didesnio reikaliuko pasipraso,o mazesnio pamirstaNa, kai einam miegoti ar i svecius tai dar su pampersais

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 247

2008-11-08 22:57

Mano pupa ka tik atsventė pirmąjį gimtadienį, bet an puodo kol kas labai noriai sėdasi. Pasiprašyti dar nelabai išeina, bet kažkaip vis sugaunam "reikaliukus" . Tikiuosi, kad ir toliau taip sėkmingai mokysimės gyventi be pampersų

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 29

2008-11-16 22:38

Musu dukryte kad ir kaip pratinau mazute ant puoduko sestis tai vis nesisekdavo,o vat pati kai panorejo 1,9mentai ir nuo tada pradejo sest ir dienom pampersu nebereikia isskyrus kai eina miegelio

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 32

2008-11-17 19:57

Mano maziute kai pasodinu padaro.  o taip tai dar nelabai ji ta puoduka megsta, labiau ant galvos mauna ir madas demonstruoja

Paskutinį kartą redagavo: gyvaciukas (2008-11-17 19:58)

2008-11-17 23:17

gyvaciukas 2008 11 17    

Mano maziute kai pasodinu padaro.  o taip tai dar nelabai ji ta puoduka megsta, labiau ant galvos mauna ir madas demonstruoja

tai ir leisk tegul ji sau demonstruoja,nes mes tai is pradziu irgi padejom kambary ji su tuo puoduku zaide o paskui po truputi atsirinko kam skirtas tas puodukas

1

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Ignas