Forumas > Mokyklinukas - auga... > Pirmokas > Valgome mokykloje

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-22 11:28

Nuo šių metų visi pradinukai yra maitinami nemokamai. Kaip sekasi niamnioti valgyklos maistą?  :)

Maniškis, kadangi apetitu nesiskundžia, tai grįžęs namo sako, kad "buvo skanu" arba "na tas nelabai patiko". Tik pačioje pradžioje kažkaip vis praalkdavo, tai dar sumuštinį papildomai įdėdavau. Dabar lyg ir nesiskundžia ir nebeima papildomo maisto.

Kaip jūsų gurmanai? 

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-10-22 11:55

Mano merginos valgo mokykloje.Kai paklausiu ka valget daznai ne neprisimenaTuri megstamus ir nemegstamus patiekalus.Labiausiai joms neskanios buna sriubos,ir burokeliu misraines nevalgo,nes ten ideda kmynu.

2008-10-22 15:27

Cha :)  Va kaip tik šiandien klausiau, ką valgė. Sako, tu gi žinai - sriubą, aš tik sriubą ten valgau, nes visa kita man neskanu. Tai va kokie skoniai skirtingi :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 97

2008-10-24 10:44

maniskis valgo sriuba dazniausiai,nes antras jam neskanus bunavakar klausiau ka dave tai  sako kazkokia susmirdusia lazanija,turbut isvaizda nepatiko tai net neparagavo

2008-10-24 12:55

Va su tais paragavimais tai ir mokytoja mūsų sako: kol įprašau paragauti tai labai daug laiko praeina, o kai paragauna - žiūrėk ir patinka. Na taip jau yra, kad vaikai gurmanai: jiems turi būti ne tik skanu, bet ir gražiai patiekta

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-10-28 16:11

Noreciau pasiteiraut,kaip jusu mokykloje sprendziama problema su maitinimu jei vaikas serga.Juk mokykla tai gauna finansavima,nors vaiko ir nera mokykloje.Esu girdejusi,kad kitur vaikams maisto produktais atiduoda,pvz sausainiu,sulciu ir t.t.Pas mus nieko neduoda,turbut patys isinesioja.Zadu per susuirinkima sita klausima uzduot mokykloje.Nemanau,kad valdzia bus patenkinta.

2008-10-30 14:35

O geras

Apie tai nepamąsčiau... Jokių sulčių ir sausainių ir mes negaunam

Pasakyk, kaip sekėsi kovoti susirinkime :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 192

2008-12-15 21:01

Mano mergina mokykloje nieko nevalgo, tie nemokami pietūs eina šuniui ant uodegos :(

Tenka įdėt kokį javinuką ar sausainių, nes... puikiai žinau: geriau badaus, bet nevalgys to, kas jai nepatinka. O iš valgyklinio tipo maisto valgo tik marinuotus agurkėlius :(

2008-12-16 12:17

Kaip gerai, kad mano vaikai drakoniukai - valgo beveik viską, ką duoda

Tik tiek, kad veltui - kaip buvo kaulų vyniotiniai, taip ir liko

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 169

2009-11-23 15:52

Mano pirmokiukas sėkmingai valgo maistą mokykloje,deja sriuba dažniausiai lieka nevalgyta,o antru patiekalu visada patenkintas.

Papildyta  http://public.fotki.com/123vaikams/

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-11-23 16:12

kai dirbau tai visada valgydavau mokyklos valgykloje visai nesiskunžiu pateiktu maistu

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-12-04 16:37

Siais metais mano bernelis mokykloje beveik nevalgo,nes mokosi po pietu ,bet visada turiu ideti kazka pakramsnoti:tai bandele,tai sumustinuka,tai dar koki biesiuka

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-12-07 20:52

Mano sūnus valgo , bet jis pasirinko priešpiečius jam skaniausia, pietų nenori, na bet priepiečiai kaip paklausiu tas pats kaip pietai tik sriubos negauna, o taip ir cepelinai, ir plovas, ir varškės apkepas ir t.t. Patenkintas mano vaikis, bandė nesisakyti nešėsi sumuštinius bet sako ne man jie atsibosta , geriau tu man užsakyk

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-12-27 09:46

Manau, kad jei yra galimybe valgyti mokykloje tai lb gerai... Pvz as lankydama vidurine mokykla niekada nepietaudavau mokykloje, nes namai buvo uz 5 min kelio tai visada su broliu ir sese eidavom namo pietauti. Dabar gyvename tokioj vietoj kur mokykla isvis prie pat namo musu tai manau dukra gales rinktis kur pietauti namuose ar mokykloje. jei mokykloje jei maistas bus neskanus tada valgys namuose...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 61

2010-01-22 15:05

Maniškis nevalgo mokyklos valgykloje :) Nes isrankus maistui.Visad įsideda is namu ka nors uzkrimst.Bet nera to blogo kas neiseitu į gerą,klasėje tik dviese lieka per pertrauką ,kai kiti valgykloje :) Tai su klasioke taip susibendravo,kad jau ir as su mama turiu bendraut :) Ir skanesnį kasnį ne vienam, o dviem įdėt

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-09-18 17:29

jei dukrai 5 pamokos ar po pamoku burelis tai valgo pietus kainuoja 6 litai, klausiau ar skanu sako taip :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Laurynas