Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Natūralus saugojimasis

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-04-28 13:23

mes irgi nieko nenaudojam,saugomes naturalei net vaisingu dienu neskaiciuojam.as tai noreciau,kad uzkiptu,o vyras nori kitu metu palaukt,bet nesisaugant gal netyce uzkips

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-04-28 13:32

na tai nesisaugant tikrai sulauksit gandrų.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-04-28 14:18

o gal ir neužkibs, mat ir mes tik naturaliai saugomės... bet lyg šiol nieko... labai jau įtemtai mano vyriškis į šį reikalą žiūri... daro viską kad tik nini... bet nieko vistiek kada leptels... o mes jam nesakysim kitaip noras neišsipildys...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 40

2009-06-01 08:40

Labutis visoms  prirmiausia visas su pirma vasaros diena

na aš kolkas geriu KT, bet po vestuvių mes norime saugotis natūraliai, tik mane baugina ar tikrai ta bus patikima? nes dar kokius meukus noretume pabuti be mazyliųna pasidžiaugti dar vienas kitu. bet butu idomu susipazinti su tomis seimomis kurios taip saugosi, ir kad pasidalintu patirtimi. nors apie naturalų planavimą daug esu skaiciusi, bet iškyla daug klausimu.

Mama.lt

Mama.lt

2009-06-05 20:44

SigitaPP 2009 06 01    

Labutis visoms  prirmiausia visas su pirma vasaros diena

na aš kolkas geriu KT, bet po vestuvių mes norime saugotis natūraliai, tik mane baugina ar tikrai ta bus patikima? nes dar kokius meukus noretume pabuti be mazyliųna pasidžiaugti dar vienas kitu. bet butu idomu susipazinti su tomis seimomis kurios taip saugosi, ir kad pasidalintu patirtimi. nors apie naturalų planavimą daug esu skaiciusi, bet iškyla daug klausimu.

Sveikute, galime susipazinti- kaip jau esu minejus, mes su vyru naturaliai saugomes septinti metai ir kol kas be jokiu "avariju". Klausk, kokios baimes, abejones tave kankina, su mamytem naturalistem() bandysim tau atsakyt, gal susigundysi isbandyt. Pradziai pasakysiu tiek, kad sitas saugojimosi budas tinka tuomet, jei tavo ciklas yra reguliarus, o jei ne, bus gana sunku sekti vaisingas ir nevaisingas dienas...

2009-06-08 07:44

Sveikutis visoms

Kaip menejau, esu apie tai daug skaicius, bet niekur neradau parašyta, kaip tai pradeti, kai nutrauki KT vartojima? Nes kolkas saugomes taip. Kaip geriau saugotis per vaisingas dienas, kai gumyciu abudu nemegstame? Kokiu budu geriausia sekti vaisingas ir nevaisingas dienas?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-06-08 14:27

O mane tai labai nustebino baznycios poziuris i kt. Pasirodo, kt tas pats kas ir alkoholis, ir narkotikai. O tos, kurios jas vartoja didziausios nusidejeles. Skaiciau arkivyskupo S.Tamkeviciaus straipsni "valstieciu laikrastyje", cituoju:"be jokios abejones, butume laimingesni, jeigu Lietuvoje nebutu pries baznycia priesiskai nusistaciusiu zmoniu. Tai musu vadinami pagonys, ivairus sektantai, alkoholio, narkotiku ir kontraceptiku platintojai". Na tai ka ju manymu daryti moteriai, kurios ciklas nereguliarus ir ji negali naturaliai saugotis? Nesimyleti? Ar kas metai vaikus gimdyt?

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

2009-06-08 15:29

Na šita bažnyčios požiūrį žinau, nes kai mes vaikščiojome į kursus tai taip sake, kad visos apsisaugojimo priemonės nepripažystamos bažnyčios, išskyrus natūralų šeimos planavima. Nes kiek aiškino kodėl taip yra, nes tai nėra pilnas vienas kitam atsidavimas. O vaisingumas yra mūsų dalis, todėl ir laiko tai nuodemę. Beto girdėjau, kad jau nebe visi kunigai nori tuokti, jai mergina laukiasi, nes skaito kad tai jau vyksta nebe laisva valia, kaip turėtų būti, o iš reikalo. 

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-06-08 15:39

Taip taip - toks bažnyčios požiūris, kadangi tu slopini natūralų procesą ir atsisakai Dievo dovanos -  gyvybės. Va taip va :)

O Sigitai galiu pasiūlyti Vaisingumo skaičiuoklę. Be to, geriau kokius du mėnesius panaudoti kokius kontraceptikus (pvz žvakutes ar vaginalines tabletes), kad suprasti savo ciklą. Visų pirma - tai būtų pačio ciklo skaičiavimas (kiek dienų jis yra). Paskui gleivių stebėjimas. Ši skaičiuoklė padėtų orientuotis į ką atkreipti dėmesį.

Kita naudinga informacija apie mėnesinių ciklą.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-06-16 09:01

sveikutes

na palinkekite sekmes, nes nuo sio menesiuko pradedame naturaliai saugotis. na truputi baisoka, kad uzkipti gali, o mes iki vestuviu dar nenorime, kad uzkiptu, o po vestuviu jau kaip bus, nes abudu jau nepriestaraujame.

2009-06-16 10:00

Tai lauksime įspūdžių :)

2009-06-16 11:25

na tikiuosi kad "zalciukas" nepaskes  nes dar kuri laika panaudosiu zvakutes, kol ciklas susireguliuos nutraukus gerti KT.

2009-06-16 15:58

Tam jis ir žalčiukas, kad drėgnose vietose gyventų

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 66

2009-06-16 16:25

ankciau niekada neissaugojom ir slapta visada svajojau pastoti-neisejo...

na paskui geriau daugiau nei metus KT ir galiu pasakyti-buk labai labai atsargi,nes as iskart nutraukus KT(del dideliu pilvo skausmu)pastojau

o Jus pajutote,kaip pastojote,ta prasme toks kazkoks jausmas viduje ir po to galvoji,aouc!jauciu turesim leliu

pirmas kaciukas

2009-06-16 17:06

Aš tą pačią minutę supratau abu kartus - yra! :D Toks įspūdis, kad ėmė ir prarijo spermiukus

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 782

2009-06-16 23:37

Na mes irgi naturaliai saugomes ,gal veliau pereisiu ant KT bet dabar yra kaip yra

2009-06-18 10:28

Sveikutes

man tai patiko, nes jam teko ilgaiu padirbeti nei yprastai, bet jis nesiskunde  tik dabar reiks paziureti ar nuo zvakuciu elergijos nebus.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-06-25 19:54

mes taip pat saugomes naturaliai,bet kolkas dar neuzkibo,bet jei uzkibtu tai tikrai apsidziaugciau

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 31

2009-06-26 18:31

Na siaip kontrecepcija apskritai nera geras dalykas pritariu. bet kad nebutu nepageidaujamu dalyku, manau geras dalykas, tik gaila ta chemija. Bet gerai gerai ir tuo kaip raso pasveik.lt , kad Kontracepcija po gimdymo padeda moteriai apsispręsti, kada pradėti kitą kūdikį, planuoti intervalus tarp gimdymų, išvengti nepageidaujamo nėštumo, esant įvairiems sveikatos sutrikimams. Šeimos planavimo klausimai tampa ir vaistininkų darbo sritimi, nes jiems tenka dažnai patarinėti, ar reikalinga kontracepcija, supažindinti su įvairiais kontracepcijos metodais bei pasiūlyti tinkamiausią, saugiausią.

Siandien yra tas rytojus, kurio laukeme vakar :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-06-28 10:05

dabar gal mane apmetysit akmenimis,bet mano nuomone kad farmacininkai niekada nepataria kas tau geriausia,jie pataria kas brangiausia,aisku galbut yra ir atsidavusiu zmoniu savo darbui ir tikrai zmogui pataria is sirdies bet dauguma tai jei paprasai kokio vaisto kuris kainuoja brangiau nes paprastas zmogus galbut nezino kad yra pigesniu analogisku tam paciam medikamentui tai jei vaistininke tures ju tai ir nepasakys kad va yra pigesni tokie patys bet jei neturi to brangesnio tai tada visada pasako tai va gi yra pigesni jie tokie patys tik gamintojai skiriasi ir kaina,panasiai elgiasi dabar ir gydytojai nes cia uzburtas ratas,kaip sako ranka ranka plauna,bet cia tik mano nuomone ir tikrai nenorejau izeisti nei vienos mamytes jei yra dirbanciu si darba

Lilypie Pregnancy tickers

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Natūralus saugojimasis

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Marija