Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Natūralus saugojimasis

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2008-10-21 00:01

Paskaitineju apie ivairius siuolaikinius kontracepsijos budus ir pasijauciu trupuciuka atsilikus nuo 21 amziaus, nes as niekada nesu naudojus jokiu hormoniniu preparatu. Jau 6 metai kaip su vyru saugojames naturaliai, t. y. skaiciuojam vaisingas dienas, na ir visom kitom dienom bunam atsargus. Sekmingai susiplanavom pirmaji vaikuti, tikimes pavyks susiplanuot ir antraji, na o jei musu planai neisdegs, ka gi, vadinasi taip turejo but. Ar yra dar siais laikais daugiau taip besisauganciu? Jei yra, ar nepavede jusu sitas budas?

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-23 12:26

Tai nesusirandu bendraminciu siuo klausimu... Reikes ir man po antro vaiko persiorentuot Nors dabar skaiciau pas mus mama.lt, kad naturalus saugojimasis yra efektyvesnis uz kai kuria hormonine kontracepsija

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-10-23 12:57

kad nesijaustum vienisa ir as cia ikisiu savo nosyte :)

As tai isbandzius KT, bet kai planavom sunu aisku ju atsisakiau.... na dabar kai maitinu, aisku vartot nieko negaliu.... na bet ir negalima pasitiket tuo kad menstruaciju nera tai tipo nepastosi, zinau variantu kad nesirgo o pastojo bemaitindama.... (o taip pat nesant menesiniu, negaliu skaiciuot vaisingu ir nevaisingu dienu) tai va dabar tenka pasikliaut vyru, nutrauk akta, arba naudot gumytes, kurios nei man nei vyrui nelabai patinka...

tai va dabar esam naturalistai :D   :D  

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-23 14:17

Na aš nespjaunu į natūralų planavimą  tikrai žinau šeimų, kurios taip gyvena ir sėkmingai planuoja savo vaikučius.

Bet mano atveju šis būdas visiškai netiko (nežinau, kaip būtų dabar ), nes mėnesinės buvo laaabai nereguliarios - netgi su 2 mėnesių tarpu, o kai lyg "susireguliavo", tai pastojau nevaisingomis dienomis abu kartus - vienžo, mes iš tų gajų ir pajėgių tėvelių, kurie senovėje būtų 20 vaikų prigimdę 

O dėl maitinimo ir saugojimo: kol maitinau tik savo pienu tikrai nesisaugojom, o vos tik pradėjau duoti papildomą maistą dėl šventos ramybės naudodavom žvakutes - jos neharmoninės ir galima maitinančioms naudoti ;)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2008-10-23 14:23

sveikutes

na ir mes su vyru skaiciuodavome mano vaisingas ir nevaisingas dienas. ir sis budas mums tiko ir patiko. taciau po gimdimo tenka saugotis "gumytemis" nes antro vaikiuko kaip ir dar neplanuojam. bet kaip tik galesim tai grizim prie senojo varijanto

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-23 14:50

na as turiu pavyzdi tai savo sese,nes jie taip pat saugojasi naturaliu budu ir susiplanavo pirma vaikeli ir po to saugojosi 11 metu naturaliu budu ir dabar sugalvojo antra vaikeli ir is pirmo karto pavyko ,o mes su vyru taip pat saugojames naturaliai,kai maitinau tai gydytoja pasake kad jokiu priemoniu maitinanciom nera o pasirodo giedre sako kad yra,tai va bet mes nezinojom ir gyditojos rekomenduojami naudojomes gumytem,dabar visko buna ir naturaliai  ir gumytem bet as daugiau uz naturalu saugojimasi,nes man nuo kai kuriu gumyciu pienlige prisikabina

Lilypie Pregnancy tickers

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-23 16:52

Na taip, saugantis situ budu menesines jau turi buti reguliarios, nes kitaip galima susilaukt siurprizu

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-23 17:22

zemuoge, tikrai yra: netgi per TV ne per seniausiai reklamavo.

Pharmatex ir Patentex - tabletės, žvakutės į makštį. Gal tik nemalonumas ir nepatogumas su jomis tas, kad daug išskyrų būna (nes neįleidžia spermatozoidų, sudarydamos tam tikrą gleivių apsaugą), veikia nuo 4 iki 6 valandų, na ir žinoma reiktų pamiršti "seksą ant smūgio", t.y. noriu ir turiu :) nes reikia palaukti pusvalandį ar valandą kol pilnai ištirps.

Taip sakant - vaikų neplanuojat, tai seksą planuosit :D

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 88

2008-10-23 20:46

laba visoms.mes su vyru ir anksciau saugodavomes tik naturaliu budu, skaiciuodavom vaisingas ir nevaisingas dienas.taciau pastojau per nevaisinga diena.tai dabar naudoju kontraceptines tabletes.ir esu tuom patenkintair mano dienos susitvarke niekada neveluoja ir per anksti nebuna.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2008-11-07 13:02

Na as bandziau kontraceptines tabletes, bet nelikau patenkinta...  Kiekviana diena taip galva skaudejo  tai nusprendem ir toliau su vyru nieko nenauoti, tik savo galvas ir mums tai daryti  gerai sekasi

Mylinti ir mylima :*

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-07 13:27

nepamirskit kad tie spermiukai dar gyvi islieka kelias dienas taip kad jei mylejotes kelios dienos pries vaisingas dienas tikimybe yra kad pastosit,taip kad jau artejant tom dienom reikia atsargiai jei staigmenu nenorit

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-04-20 12:31

Man sitoks apsisaugojimo budas, atrodo, pats idealiausias.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-04-20 13:38

o as taip pat tik uz naturaluma,taip "issilaikiau" 10metu nepastojusi kol nesugalvojom su vyru kad jau laikas lialiukui,po gimdymo taip pat,kadangi vyriskis gumyciu nelabai propaguoja,tai pasakiau:saugokis pats nes zinok pridirbsi,auginsi,as saves nekankinsiu isvalymais,nes man tai nepriimtina

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-04-20 14:00

Gal kas zinot kaip reikia nutraukti kontraceptiniu tableciu vartojima?  geriau kelis menesius , bet man jos netiko, is sio menesio pakuotes isgeriau 6 tabletes ir tomis dienomis  turejau lyt.santykiu, dabar nebenoriu gerti ir noriu pradeti saugotis naturaliai. 

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 396

2009-04-20 18:36

Tigre 2009 04 20    

Gal kas zinot kaip reikia nutraukti kontraceptiniu tableciu vartojima?  geriau kelis menesius , bet man jos netiko, is sio menesio pakuotes isgeriau 6 tabletes ir tomis dienomis  turejau lyt.santykiu, dabar nebenoriu gerti ir noriu pradeti saugotis naturaliai. 

Man atrodo nustok gerti ir viskas, nes jokio kito nutraukimo budo nezinau . Tik nutraukus KT naudojima pradzioje bukite itin atsargus , nes po ju kuri laika yra padidejas  vaisingumas.

Paskutinį kartą redagavo: Maran (2009-04-20 18:36)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-04-20 20:46

Sveikos,KT galima nutraukti bet kada,tik po to galima sulaukti ir menesiniu visai nelaiku ir pilva bei galva  gali skaudeti,tai laikinas nepatogumas,praeis,tik organizmas turi priprasti,kad "dozes"negaus .

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-04-21 11:54

Giedre 2008 10 23    

zemuoge, tikrai yra: netgi per TV ne per seniausiai reklamavo.

Pharmatex ir Patentex - tabletės, žvakutės į makštį. Gal tik nemalonumas ir nepatogumas su jomis tas, kad daug išskyrų būna (nes neįleidžia spermatozoidų, sudarydamos tam tikrą gleivių apsaugą), veikia nuo 4 iki 6 valandų, na ir žinoma reiktų pamiršti "seksą ant smūgio", t.y. noriu ir turiu :) nes reikia palaukti pusvalandį ar valandą kol pilnai ištirps.

noriu pataisyti,kad ne valandą,o 10min.bet vistiek sekti laiką nelabai yra smagu.

Taip sakant - vaikų neplanuojat, tai seksą planuosit :D

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-04-21 11:57

norėjau pataisyti,kad ne valandą,o 10min.Bet tas laiko sekimas nelabai jau smagus-mintys tik ir sukasi ar jau praėjo tas 10min.?

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-04-28 09:01

Maran 2009 04 20    

Tigre 2009 04 20    

Man atrodo nustok gerti ir viskas, nes jokio kito nutraukimo budo nezinau . Tik nutraukus KT naudojima pradzioje bukite itin atsargus , nes po ju kuri laika yra padidejas  vaisingumas.

taip tikrai maran teisi, kitokio budo nutraukti KT naudojima nera, paprassciausiai viena men ir neberegi. o cia del to vaisingumo padidejimo tai gal truputy kitaip yra. kiek teke dometis ir skaityti tai kaip tik nutraukus KT naudojima dar apie 4-6 men sunkoka pastoti, nes organizmas turi visiskai atsistatyti ir ciklas turi pasidaryti normalus o ne veikiamas KT.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-04-28 13:13

Nu čia ko gero kiekvienai kitaip,pvz. aš pastojau  praėjus kelioms savaitėms po žiedo išėmimo

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Natūralus saugojimasis

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Gabriele