Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje... > Rinau byla

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 24

2008-10-23 21:20

as tai nesu nei uz teti nei uz mama...abiem reikia tolerantiskumo pasimokyti, vardan dukros...tiesiog as manau kad dar tokiai mergytei reikia mamos, mama yra mama ir visos tai zinome  juo labiau kad mama nera kokia asociali...tiesiog sakoma lazda turi du galus..ji lb neteisingai pasielge, kad pabego su dukra, tai vat lazda ir jai atsisuko. Tetis atrodo protingas vyras, tuo labaiu, kad jis ves mergyte i mokykla, kurioje bus mokoma tiek lietuviu, tiek vokieciu kalbos. Mama padare didele klaida kad nemoke vokieciu kalbos, juk ziojo kad tetis nori bendrauti su dukra...Cia vienareiksmiskai yra vienas kitam kersijama, tik lb lb lb gaila kad kencia vaikas...beje, lb grazi mergyte...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-24 11:30

istikruju vakar laida ziurejau ir verkt norejosi,man labai labai gaila tos mergaites ir ne del to kad kaltinciau teva ar motina,bet gaila kad ji pripratus prie mamos ir dabar kai atsidure tarp svetimu zmoniu ir net kalba ju kitokia man taip jos gaila ir dar kaip parode paciam gale laidos kaip jis ja laiko ant ranku ir mojuoja filmavimo grupei man taip nuosirdziai gaila jos gal kai mergaite pripras gal jai bus ir gerai bet as nenoreciau kad svetima moteris rupintusi mano vaiku,kai pati mama gali ja pasirupint.Na o kad mama neismokino mergaites mama kalbet vokiskai tai tikrai blogai pasiielge nes turint teva vokieti ir giminaiciu juk zinojo kad kazkada vistiek mergaite galbut nores susitikt su jais o ir dabar mergaitei butu buve lengviau jei suprastu vokieciu kalba.Na manau sitoj visoj istorijoj kencia vargse mergaite o tevam maza ir i duot

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350

2008-10-25 18:51

shivas, o tu vaiku turi? nes is aprasymo, atrodo, kad ne.

mergaite turi ir lietuvos pilietybe. motina nestabili tai faktas, bet tas faktas visai nesvarbus vaikui. vaikas augo visa laika mamos aplinkoje ir visa laika ji buvo salia. jei jau tas vaikas atiteko tevui, tai norint netraumuoti vaika, reikejo po trupuciuka nuo motinos atpartinti, kad kelias dienas pagyventu pas teva, kelias pas mama, o galiausiai vis dienos su mama trumpetu. bet iskarto atplesti vaika is jo iprastines aplinkos, tai yra nesamone ir as tai ivardinciau NEMEILE vaikui, o tik savo noru ir ambiciju igyvendinimu.

www.wioleta.projektas.lt

2008-10-25 22:13

wioleta pritariu tau visu 100% as taip pat sioje istorijoje tik ir matau kad tevai savo ambicijas rodo o ta mergaite juk nekalta o daugiausia cia ji ir kencia

Mama.lt

Mama.lt

2009-01-19 14:05

Niekas nieko naujo negirdejot? Idomu, kaip jiems ten toliau klostosi...

2009-01-19 17:00

aha ir man idomu kaip ta mergaite gyvena

2

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Kalista