Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje... > Rinau byla

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350

2008-10-20 20:16

nu ka as zinau, vis seku Rinau reikalus. abieju nepateisinu, mama pavoge vaika, tevas irgi velniai zino ka masto. siandien pareiksta, kad teves vaika pagrobe, nors siandiena pagal teisma, tevas ir turejo pasiimti vaika....

siaubas... cia yra tevo ir mamos "razborkes", o traumuojamas vaikas. :(

www.wioleta.projektas.lt

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-20 22:07

Taip, tevai kariauja ambicijom, o kencia vaikas. Nepateisinu motinos, kad neleido bendraut su tevu, bet tevui, atsizvelgiant i dabartine ju situacija, kad mergaite jo nepazista, tikrai nereikejo jos grobti. Tai tik irodo, kad dukra jam visai nerupi, jis tik nori pakenkt motinai...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-10-20 22:23

Abu kvailai elgiasi.O kencia vaikas. O jau istikruju zinoma,kad vaika pavoge tevas?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 143

2008-10-21 09:19

Mane labiausiai piktina, kad jie savo asmenines sąskaitas suvedinėja, dankstydamiesi vaiku.... vaikas užaugęs tikrai nepasakys ačiū už tokias nesąmones

Žmogaus smegenys panašios į tuščią palėpę. Ten galima sudėti viską ką tik nori, bet jei užkišite ją šlamštu, tai vieną gražią dieną bus sunku surasti reikalnigą daiktą. Šerlokas Holmsas

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-10-21 09:40

Siekių ir aš jų istoriją, na ka pasakysiu kvailiai jie ir žiauriai man jų gaila, kad tokie yra ir taip daro, mano asmenyne nuomone mamyte prisimelavus yra. ir man asmeniškai antipatiją jai. O gaila ir vako, labiausiai, aišku tevai nori būti ir vienas ir kitas su vaiku, net jis jai siūle važiuoti i Vokietija. Na vienu žodžiu galima rasti būta tnkama vaikui.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-21 10:29

Vat kažkaip aš irgi ta motina nepasitikiu Nelabai aš tikiu, ką ji šneka... Nes kai būna pilamos pamazgos ant vienos pusės, visuomet yra pamirštama kita pusė.

Žinoma, kad abu vienodai kalti - juk jei būtų abu normalus žmonės, nebūtų tokios nesąmonės ir tokio tampymosi atsitikę. Juk ne arabas jis koks, europietis - tikrai įmanoma susitarti šiuo atveju.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-21 11:49

na ir as stebiu is salies visas sitas su jais susijusias istorijas,man jie abu atrodo kalti,nepateisinu as tos motinos kad budama vokieciu kalbos mokytoja nemoke vaiko tos kalbos ir neleido bendraut su tevu,o tevas irgi geras pats jas paliko o dabar kazko jau prireike.Labiausiai tai gaila mergaites aisku ir pas motina palikciau vaika tik del tos mergaites nes dabar jai didziausia trauma kad ji nesupranta to tevo kalbos ir isivaizduokit kai toks vaikas mato kaip motina bega is paskos tevas ja isisodina i masina ir nuvaziuoja o siandien dar paaiskeja kad juos rado Rygos oro uoste ir dar ateje policininkai juos issivede tai kaip ta mergaite turejo jaustis kazkas baisaus tevai per savo ambicijas vaika traumuota padarys

Lilypie Pregnancy tickers

2008-10-21 11:58

rrrrrrrrr net siutas ima, kai vėl paskaitau - mažai lupti jie abu gavo 

2008-10-21 16:04

Na taip, dabar jis savo reputaciją sugadino labai stipriai.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2008-10-21 16:54

ar skaitet kad visgi jis ta mergaite issiveze i Vokietija

2008-10-21 18:05

Ne neskaičiau gal nuorodą imesi

2008-10-21 18:13

cia gali paskaityt

www.wioleta.projektas.lt

2008-10-22 15:46

nu bet m.rinau ir duoda. matos, kad viskas buvo suplanuota, nes ir tv ji lydejo iki rygos, per CIA IR DABAR rodys visa kelione. bet kiek paskaiciau ir pamaciau, persimetu i tevo puse, nors visada buvau uz tai, kad pirmiau mama, po to tetis. bet siuo atveju, motina nestabili.... zada vaika zudyt ir pati nusizudyt. o vaikui su teciu gera, bent taip  man pasirode, kai jie kartu zygiavo rygos oro uoste :)

www.wioleta.projektas.lt

2008-10-22 15:53

Tai va... Ne visada tik mamos būna teisios. Mes lietuviai tik taip įpratę, kad vyrai mažiau rūpinasi vaikais.

2008-10-22 15:54

nu as kai paskaiciau ta straipsni kad ji kazkur kazkada minejo kad nori nuzudyti vaika ir patis nusizudyti tai net kelis kartus gryzau prie tos eilutes ir galvoju ar as cia viska gerai skaitau ,baisu zodziu siaip as tai ja kaip motina suprantu,bet ka ji cia kazkam sakius apie ta nuzudima tai pakraupau,nezinau kaip elgciausi as bet viena zinau kad to tikrai nedaryciau.Jos vietoj manau dabar geriausia butu vaziuoti i vokietija ir is naujo bandyti prisiteisti globa o kartu ir su dukra butu ir matytu kaip ji auga kol baigsis tas teismu maratonas.Bet tevas tai irgi nelabai gerai pasielge,vistiek mergaite jo nesupranta o mama yra mama ir ji augo su ja ir to tevo nemate(aisku cia tame tai kalta mama,kad neleido jiem bendrauti net ir per skypa) ir kai mama lekia paskui o vaikas isodinamas i automobili ir isvezamas nu man tai cia katastrofa kazkokia,sirdis gali is sielvarto plyst kai matai kad tavo vaika isiveze o tu nieko negali padaryt,man jau jie abu tie tevai ziuri ne kas vaikui geriau bet savo principus demonstruoja,toks pasakymas M.Rinau kad vaikas priklauso man nu tai atleiskit kas tas vaikas,daiktas?Baisu

2008-10-22 16:00

cia dar naujienu

www.wioleta.projektas.lt

2008-10-22 16:04

aha skaiciau ir vis daznai paziuriu ar nera dar kokiu ziniu Delfi portale

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 32

2008-10-22 16:17

Paziurekim i faktus:

1. Vaikas priteistas tevui, jis jos nepagrobe o pasinaudojo savo kaip globejo teise globoti vaika.
  2. Motina psichiskai nestabili.
  3. Ziniasklaida pudrina smegenis kad lietuva negina mergaites/motinos, nors realiai mergaite YRA Vokietijos piliete ir Lietuva cia isvis neturetu kistis.
  4. Grazinti vaika dabar atgal motinai butu vel papildomas sokas, todel nera prasmes.
  5. Argumentas - nemoka Vokieciu kalbos - beprasmis, vaikas dar ir Lietuviu normaliai nemoka, o vaikai kalboms imlus 2 menesiai ir kalbes Vokiskai. Kitas dalykas, Vokietijoj pilna Lietuviu mergaiciu dirbanciu auklemis - pasamdys ir problema isspresta kol pramoks kalba.
  6. Motina ne tik kad nusikaltele kuriai realiai reiktu baudziamaja byla iskelt tai dar ji ginama LT policijos uz musu mokesciu moketoju pinigus. Kas sioje situacijoje galetu buti traktuojama taip: vokietijos piliete mergaite kalinama su psichiskai nestabilia motina svetimoje salyje uz musu visu mokesciu moketoju pinigus.
  7. Kad cia daugiau ambiciju kova nei kova del vaiko aishku buvo jau nuo pat pradziu.
  8. Labai geras pavyzdys visoms lietuvaitems kurios paskui pinigus/juodashiknius bega, gal prades mastyt galva ne pinigine.
  9. Ir isvis, realiai reiktu mest nafig ja is televizijos ekranu. Jau uzkniso klausyt muilo operos jis pagrobe, jis pagrobe... tai Tu pagrobei o ne jis.

Kaip ir viskas siam momentui, issiliejau...

Realiai, mano poziuris toks - Motina yra nusikaltele, gaila jos sunaus, todel tegul palieka ja ramybej. Nebutu sunaus - siulyciau isvis pasodint uz tokius triukus.

If A is a success in life, then A equals x plus y plus z. Work is x; y is play; and z is keeping your mouth shut. - Albert Einstein

2008-10-22 16:41

na taip cia tiesos yra daug ir vaikui galbut geriau gyventi pas teva,turiu omeny salygos geresnes,bet mergaitei reikia mamos o kaip paaugs dar labiau jos reikes,o kas liecia kad lietuves stacia galva(nu aisku gal ne visos) lekia i uzsieni ieskotis milijonieriu tai taip as irgi pries tokias ir tikrai turetu but gera tokioms pamoka kaip si istorija,nes kiek teko skaityti tai ta Inga ten irgi nesuprasi kokiu tikslu turejo

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-23 20:39

Paziurejau dabar ta laida, ir nezinau, kurio cia is ju be mergaites gailet... Zinau tik tiek, kad jei is manes taip atimtu vaika, tai lekciau paskui ji gyvent nors ir i Mozambika, kad tik galeciau ji kasdien matyt...

1

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
akvile