Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Kaip nuraminti kūdikį

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 128

2008-10-17 15:55

Pasidalinkime savo parirtimi, kaip nuramindavote savo zurgianti kudiki. Man labai padeda mobilusis telefonas, i jungiu muzikytes ir duodu pazaisti, taip turiu bent 10 min ramybes

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-17 16:05

Kai mano maziulis buvo jau kokiu 6 men, duodavau jam savo kosmetine pakraustyt, aisku pries tai isemus visus astrius ir lengvai atsisukamus daiktus. Irgi veiklos uztekdavo keliom minutelem

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-17 16:26

Oj koks geras žaislas yra maišelis!! Taip taip  - tas, kur iš parduotuvių. Tik reikia žiūrėti, kad į burną nekištų

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-17 17:02

na as tai nelabai pritariu mobiliam telefonui,nors aisku ji visi vaikai traukia,bet manau yra ir daugiau nuraminimo budu,as irgi duodavau kokia kosmetine su keliais kokiais daikciukais nes jai su visa kosmetika paduociau tai manau paskui nelabai jau galeciau dazytis ,dar labai megdavo piestukine su tusiniais tai ispyldavo juos ir dedavo graziai atgal ir labai patikdavo kompaktai irgi juos is stovo isimdavo ir stengdavosi idet nors aisku jai sunkiai pavykdavo ir  kas be ko  vienos nepalikdavau,zaisdavom abi

Lilypie Pregnancy tickers

2008-10-17 17:08

zemuoge 2008 10 17    

na as tai nelabai pritariu mobiliam telefonui,nors aisku ji visi vaikai traukia,bet manau yra ir daugiau nuraminimo budu,as irgi duodavau kokia kosmetine su keliais kokiais daikciukais nes jai su visa kosmetika paduociau tai manau paskui nelabai jau galeciau dazytis ,dar labai megdavo piestukine su tusiniais tai ispyldavo juos ir dedavo graziai atgal ir labai patikdavo kompaktai irgi juos is stovo isimdavo ir stengdavosi idet nors aisku jai sunkiai pavykdavo ir  kas be ko  vienos nepalikdavau,zaisdavom abi

Piestuku duot bijau, dar akis isibadys. O trumpam nubegt, kokiu bulviu paskust, tai kiekvienai mamai rupi. As dar prier veidrodzio palieku, tai kokias 5 min krykstauja.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 40

2008-10-17 17:24

mes irgi duodam maisheli... kuo labiau trashka tuo geresnis ;)

2008-10-17 17:28

na taip as ir parasiau kad be prieziuros palikti tikrai neimanoma,man jei reikedavo bulves paskusti nesdavausi prie spinteles patiesdavau koki pleduka ir pasodindavau,tai taip galedavau ja stebeti,o kaip didesne buvo tai i vaikstykle arba i sokliuka ikisdavau ir taip galedavau tas bulves rami skusti

2008-10-17 20:00

zemuoge 2008 10 17    

na taip as ir parasiau kad be prieziuros palikti tikrai neimanoma,man jei reikedavo bulves paskusti nesdavausi prie spinteles patiesdavau koki pleduka ir pasodindavau,tai taip galedavau ja stebeti,o kaip didesne buvo tai i vaikstykle arba i sokliuka ikisdavau ir taip galedavau tas bulves rami skusti

Nu, mano kudikis nera nebylys ir tai kad as i ji nuolatos spoksosiu, jis nuo to zyzt nenustos. Ja nuolatos turiu kaskuo sudomint, ir viskas labai greit atsibosta.Tai ir prasau pagalbos

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-17 20:35

As kai nusinesdavau i virtuve, tai issitraukdavau kokiu nepavojingu daikciuku kruva: dangteliu, koki plastmasini sauksta, kibiriuka nuo majonezo ir t.t., tai veiklos uztekdavo bent kol bulves nusiskusdavau

2008-10-17 21:07

Aha, dar tuscias plastikinis buteliukas nuo limonado pagelbsti kartais

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 315

2008-10-21 23:00

Mano zyziantis kūdikis visuomet susidomi laikrodžiu. Kuo garsiau tiksi, tuo geriau :)

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-22 14:14

Kristale priminė dangtelius  :) Buvo toks juokas: aš kai virtuvėje dirbdavau, prie puodų sukiojausi, tai duodavau savo sėdinčiam pypliui puodą ir šaukštą medinį. Tai jis sėdėdavo su tuo puodu, barškindavo, "virdavo" košes, aš dar jį paragindavau ir... nesusimąsčiau, kad kaimynai apačioje gyvena

Nes darbo dienomis tai kaip ir namuose nieko nėra - visi darbuose, o mes barškinamės :D Bet vat savaitgalį kaimynai atsakė su šluota į lubas Tai greit susirinkome savo žaislus :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2008-10-22 16:01

Giedre 2008 10 22    

Kristale priminė dangtelius  :) Buvo toks juokas: aš kai virtuvėje dirbdavau, prie puodų sukiojausi, tai duodavau savo sėdinčiam pypliui puodą ir šaukštą medinį. Tai jis sėdėdavo su tuo puodu, barškindavo, "virdavo" košes, aš dar jį paragindavau ir... nesusimąsčiau, kad kaimynai apačioje gyvena

Nes darbo dienomis tai kaip ir namuose nieko nėra - visi darbuose, o mes barškinamės :D Bet vat savaitgalį kaimynai atsakė su šluota į lubas Tai greit susirinkome savo žaislus :)

juokingai cia jus konsertuodavot ,dar kaimynai daugiabuciuose megdavo i radiatorius su kokiu saukstu pabarskint

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 84

2008-10-25 17:15

Na matau, kad daugelis vaikuciu megsta tai kas traska, tai ka galima viens i kita padauzyti musu dukryte tai tusciu limonado buteliu megsta pasimojuoti  , patraskinti maiseli, tv pultelio dangteli (kur baterijos) atidaryti ir vel uzdaryti.o kaip nuraminti? o as tai ko tik nesugalvoju, atsivezu i virtuve vezimelyje Emute pasodinus, duodu saukstelius minkstus, kaladeles,tai ji viska kol ismeto pro ''borta'' tai galima spet si bei ta pasitvarkyti. o dar geriausia tai, kad jeigu skalbimo masina veikia virtuveje, tai nieko Emai nereikia tik ziuri kaip sukasi ir juokiasi. aisku neilgai, kol atsibosta. maximum 10min

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-10-28 22:58

O va maniskei vienintelio nusiraminimo budo nera. Padidintas jautrumas kas kart reikalauja vis kitokio nusiraminimo budo. Bet seip veiksmingiausias ciulptukas ir supimas ant ranku, o jei reikia bulves paskusti kartais padeda ijungti besisukantys meskiukai virs lovytes arba abi vaziuojam i virtuve su vezimu ir ji ten zaidzia su prie vezimelio tvirtinama zaislu juosta ir klausosi mano pasakojimu ka as darau. Kol las jokei maiseliai ar indeliai musu dar nezavo, bet tikiu ateis dar tokia ir gal ir mes kokius koncertus rengsime.

2008-10-29 10:54

ooo priminet karusele,mano mergaite irgi labai ja megdavo,pas mus buvo su klasikos muzika tai tikrai vaikutis ramiai ziuredavo ir guguodavo

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 131

2008-11-27 15:36

As irgi esu daug girdejusi, kad muzikines karuseles virs lovos labai nuramina vaikus, o ypac pries miega. Ka apie tai manote ir kur tas karuseles perkate?

2008-11-27 16:10

mes tai gavome dovanu per palankynas,patys turejome tokia paprastesne kur prisukti reikia,bet dovanu gavome kur su batareikom tik paspaudi mygtuka kokia muzikele nori ir paleisdavo dabar gerai neprisimenu bet buvo lygtai Mocarto,Bacho ir siaip tokia muzikyte kaip girdisi pauksciuku ciulbejimas,upelio ciurlenimas,zodziu su klasikos muzika,tai dukryte labai ziuredavo i tuos besisukancius zaisliukus ir klausydavosi muzikos

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2009-01-04 22:44

zemuoge 2008 11 27    

mes tai gavome dovanu per palankynas,patys turejome tokia paprastesne kur prisukti reikia,bet dovanu gavome kur su batareikom tik paspaudi mygtuka kokia muzikele nori ir paleisdavo dabar gerai neprisimenu bet buvo lygtai Mocarto,Bacho ir siaip tokia muzikyte kaip girdisi pauksciuku ciulbejimas,upelio ciurlenimas,zodziu su klasikos muzika,tai dukryte labai ziuredavo i tuos besisukancius zaisliukus ir klausydavosi muzikos

numanau, apie koki zaisliuka kalbi, pas mus panasus budavo, tai irgi veikdavo :D

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 782

2009-01-05 17:27

Maniskiam tv pultelis geriausias draugas

1

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Kaip nuraminti kūdikį

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Mindaugas