Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Tauragės mamytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2008-10-14 13:38

Gal kartais siame portale lankosi mamytes is Taurages ? Atsiliepkit

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-04-01 21:54

sveikute... nezinau ar tu cia dar lankaisi? nes jau senokai bebuvusi paskuty karta... as siaip nesu is taurages... taciau kaip tu esu mamyte jei neatsiras daugiau mamyciu tauragiskiu dekis prie musu... juk miestai ne taip jau ir svarbu, juk vistiek smagu ir y platesnius vandenis isplaukti... Draugaukime...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 51

2009-04-21 13:29

Sveikos as tai busima mamyte is taurages bet man nelabai svarbu miestas,noreciau draugauti ar netgi paklausti patarimo,nors man cia jau ne pirmas mano lelius bet dabar juk kiti laikai kitaip elgiasi,ir jau primirsus ta smagu laika kuris buvo

Mama.lt

Mama.lt

2009-04-21 16:33

o, malonu, kad kazkas atsiliepe pagaliau

2009-04-22 13:21

man irgi malonu turesim bendru interesu,pokalbiu nes tiu jau turi as dar turesiu prisiminti,o manau tu man padesi jei ko reiks

Mama.lt

Mama.lt

2009-04-22 16:47

Butinai, jei ko jau nebepameni, tai klausk  

2009-04-26 15:54

norejau paklausti kur tu gimdei,ir ar tiesa kad tauragej gydytojai nekoki?matai man daryta operacija isvarza ispjauta,tai nezinau kur tektu gimdyti bijau jei nekoki jie,gal gali ka nors patarti

Mama.lt

Mama.lt

2009-04-26 16:24

Labukas Viliana  As tai is Vilniaus atvaziavau gimdyti i Taurage, nes dabar cia gyvenu  Siaip is anksto buvau susitarus su gimdymo namu vedeja I.Narbutiene, paskutini menesi lankiausi pas ja kabinete, tai viskas praejo sklandziai, man dare cezari, jau is anksto planavo, nes nusimate druckis musu Domantelis  Toks ir yra  Siaip man labai patiko viskas, personalas toks paslaugus, visi tik lakste, gal kad zinojo, kad is Vilniaus, o gal del to, kad su Narbutiene buvau susitarus , o gal siaip su visom gimdyvem taip elgiasi. As buvau mokama palata pasiemus, nors vyras ir nenakvodavo, bet viena sau ramiai gulejau. Kaina buvau is anksto pasiklausus, nes yra kazkokie ikainiai nustatyti valstybes, tai va  o kitu gydytoju ir nepazistu, nes pati ne vietine esu, nors iki siol puikiai bendraujam su gydytoja Narbutiene, sauni moteris

2009-04-28 13:31

labux na siaip as irgi tik pernai atsikrausciau i taurage is jurbarko na ten tai tikrai raganos o gydytojos daug kas taip sake ir as pati ta zinau kai gulejau su uzdegimu,na matai mane cia tauragej vyras prirase pas daktare Batutiene ir jau pas kita kai iki dekretiniu liko nepilnai menuo nesinori pereiti,na as manau irgi neapsieisiu be cezario,ir zinai labai bijau nes nezinau kaip ir kas ten bus

Mama.lt

Mama.lt

2009-04-28 16:01

Labute  mes cia tik dviese bendraujam  Girdejau lyg tokia pavarde, bet nieko negaliu pasakyti. O tu vis tiek pries gimdyma tarsies su kokia gydytoja ar ne ? Butu geriau kai jau pazinotu tave, is anksto prasytum , kad pas ja nori gimdyt, nes jei ne, tai pas ka papulsi i pamaina, tas ir priimines. Tik nebijok jau, as kokia patenkinta, kad man cezari dare, tik atveze i palata jau paruosta, uzmigde ir po 10 min. jau nese vyrui mazyli parodyt, o as tai veliau atipeikejau  o kiek laiko tavo pirmagimiui ? o kai pries israsant mus nakti girdejau palatoj klyksmus, tai dar labiau dziaugiaus , kad man taip nereikejo. Ir kaip tu cia Tauragej jauties, turi jau draugu ?

2009-04-28 20:04

na mano dukrai jau 14metu jau didele,turesiu padejeja prie sono labai laukiamas jis pas mus yra,ja gimdziau druskininkuose cia jokiu ceremoniju tik tylek ir viskas nerekus toki laikai tada buvo,todel ir bijau nors zinau kad dabar daug kas pasikeite,na o cia dar neradau draugu nelabai cia ka pazistu kraustomes is vietos i vieta nes nuomuojames,na ir mano amziaus nelabai tokiu kur buvo kad bendrautu ir siaip visi susiraukia nepatenkinti krizes laikas

Mama.lt

Mama.lt

2009-04-29 11:51

laba  O tai jau turit didele padejeja, bus lengviau  Kaip pilvelio gyventojas ? Ar zinot ko laukiat ?

2009-04-29 14:49

na vyras norejo dukros,o mes su dukra vyriskos gimines dar,taip kad mes laimejom bus sunus,bet jis ir tuo patenkintas svarbu kad butu sveikas,na o siaip tai jis nenuorama spardosi diena naktinori jau islysti greiciau,o kaip jus laikotes?

Mama.lt

Mama.lt

2009-04-29 16:58

Aciu, mes tai puikiai augam, druti  Tik dar nevaikstom savarankiskai, lankom masazus Puselej. Tinginiukas biski

2009-04-30 12:02

na nieko prades pats kai patiks nespesi gaudyt,o kuo siaip dar uzsiimi laisvalaikiu?

Mama.lt

Mama.lt

2009-05-04 11:55

Nu jau mokomes mokomes, bet vis tiek dar be mamos rankos tik po kelis zingsnelius  Siaip kiek ten ir to laisvalaikio belieka, kai turiu laisva minute tai skaitau, prie kompo jei ko reikia ieskausi, su draugem bendrauju, dabar kai silta tai einam su Domanteliu i lauka 3 kartus, namie beveik nebunam.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-04 12:02

sveikutes tauragiskes mamytes, niu ir as jus nusprendziau pakalbinti :) kaip laikotes, kaip gyvuojate?

2009-05-04 16:59

na jo dabar jau kai silta tai nesinori ne eiti i namus geriau lauke,na o siaip tai as jau sumazinau savo vaiksciojima ,nes jau sunku uzlipti i penkta auksta,stuburas mane labai kankina,vyrui sakiau lifto man jau tuoj reiks,nulipt galiu dar o va uzlipti jau nelabai kas,na o kaip tau sunku irgi taip buvo?as su dukra laksciau kaip ant sparnu nesijaute kad laukiuosi o dabar jau viskas,jau laukiu tos dienos

2009-05-04 17:09

na pareigune labux zinai man tai ne kas sunkus tas nestukes gyvenimas,norisi greiciau kad viskas baigtusi,o kaip jus laikotes?

Mama.lt

Mama.lt

2009-05-04 17:25

sveikutes  Malonu, kad mus ir pareigune pakalbina  Mes tai puikiai laikomes, o va Vilianai jau sunku. As kai laukiausi tai irgi nejauciau jokiu nestumo pozymiu, tik kad pilvukas augo, bet jau paskutinem savaitem tai tikrai sunkoka buvo, kojos istindavo kai pavaiksciodavau, atrode jau gana, bet siaip ir dabar dar jauciu sentimentus nestukems  

1

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Tauragės mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
rimantukas 10men.