Forumas > Visuomenė > Emigracija > Mes ir Anglija

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 5

2008-10-13 16:28

kur geriau jums ar jusu vaikuciui.

as anglijoj jau metai,mano mazoji jau pradejo eiti i mokykla ir labai patenkinta.o man -jei gerai cia mano vaikui tai ir man gerai

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2008-10-30 17:33

Mes jau 4metai Londone,gimdziau irgi cia, mazajam siuo metu 1m ir 7men. Esu patenkinta tuo,kad turiu galimybe su seima gyventi Uk. Mums cia gerai, nes galim sau leisti beveik viska, mazajam nieko netrugsta, nereikia skaiciuoti kapeiku nuejus i parduotuve,ar uzteks vaikui ant surelio ar ne. Uztenka ir drabuziams ir atostogoms ir pan. Todel as laiminga,kai mano seima laimingaBet cia tik mano nuomone tokia,niekam jos pritaikyti nenoriu. Zinoma su mielu noru gyvenciau Lietuvoje, bet man siurpas nueina pagalvojus,kaip reiktu ten pragyventi su tokiais atlyginimais ir tokiais mokesciais, nors pati esu baigus Teise, bet geriau as cia dirbsiu paprastesni darba ir busiu viskuo apsirupinus, nei mandra darba ir desiu centa prie cento....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-10-13 21:55

as tai pat jau keli metai uk :) man tai pat cia patinka :)

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-29 17:32

sveikos visos mamytes,as pakolkas su savo maziukais dar LT taciau ant nauju metu jau zadu vykti i jusu puse.labai neramina vienas klausimas ,kaip ten Anglijoje su sveikatos prieziura,juk vistiek vaikai suserga o ir suaugusiems visko pasitaiko,jei esi dirbantis ar labai brangu lankytis pas gydytojus ir is vis ar kas nors ten priims ,ir beje pasidalinkite kur jusu vaikai lanko mokyklas ar darzelius,labai laukiu jusu pasysakymu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2009-11-11 17:59

sveikute

mes su seima mastom taip pat isvaziuoti i uk,bet va as jau laukiuosi 6men tai nezinau kaip ten butu jei ten man tektu gimdyti.kad nelabai moku anglu kalbos del to ir prisibijau.o mano dukrytei tai trys metukai,bet manau kad ji ten greit apsiprastu,svarbiausia kad butume visa seima kartu.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 292

2009-11-18 20:49

na as ir atvaziavau cia ir gimdziau kalbos nemokedama visai bet su manim visa laika buvo vyras ir jis susikalbejo uz mane

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 782

2009-11-19 11:52

Sveikos,mes irgi po nauju metu mastom apie vaziavima i uk. Norejau paklausti kaip vaikuciai i nauja aplinka reaguoja? kaip lektuve ,ar neprivargo ir pan ?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 292

2009-11-19 13:49

na mano tai skristi nebijojo visai labai joms patiko o cia priprato iskarto joms cia gerai patinka ir sake i lietuva nenori net visai :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 18

2009-11-19 15:19

sveikos, visos mamytes  prisijungsiu ir as prie jusu.  su dukryte uk gyvenam dar tik 5 men, vyras kiek ilgiau, nes pirmas cia atvyko mum pagrinda po kojom paklot :) kolkas labai dziaugiuos, kad cia gyvenam, tik galva sukas nuo visu popierizmu, kaip cia viskas painu  bet nieko kaip nors :D va kita savaite leksim i lt visi truputi paatostogaut ir reikaliukus suitvarkyt :D

2009-11-19 16:53

o jo,man vyras apie poperiu tvarkima kai pasakoja tai nieko as nesuprantu ligtais kazkoki ipicmentai,hom ofisai dar kazkas nieko nesuprantu .Vyras sako atvaziuosi suprasi

2009-11-19 20:06

taip taip tie patys :) , o dar kai atvaziuosit jus tai, manau ir pasalpas del vaiko noresit susitvarkyt.  va   tada tai prades galvele suktis bet turbut verta, nes lt kazi ar geriau bus :D

2009-11-19 20:29

Taip taip sake man jau vyras apie tuos visus dziaugsmus poperizmo

Ale tikrai ne is gero gyvenimo vaziuosim ten ,nes kuo toliau tuo lt baisiau darosi ,dar kai elektrine uzdarys visai bus amba .

2009-11-20 12:45

daznai manes draugai klausia, kur geriau- gimtinej ar uzjury. as sakau, kad mn nesvarbu kur but, nors ir afrikoj, kad tik visi kartu   :D

2009-11-20 17:50

Niu as kadangi nieka gyvenime nagalvojau,kad teks kazkur is lt vaziuot,tai kazkaip sunkiai susitaikau su ta mintim,baisoka man

2009-11-21 15:33

man taip pat buvo :D bet nieko, jau pripratau cia. zinok cia ir zmones kitokie, mandagesni, ne kaip lt... pradzioj labai keista buvo, kad kiekvienam zingsny atsiprasineja ir dekoja. :D o ir ka prisiregistravom i poliklinika, sakem, kad man vertejo reiks, tai ateidavo i namus paklausinet kaip sekas, kaip mazyle auga ir t.t.... su verteja! o ir man  labai patinka, kad cia ziemu nera :D tai  vat nepergyvenk, svarbu visi kartu busit :D

2009-11-21 17:44

Va man baisiausia ,kad jei vaikai susirgs ar ka,nu is bedos tai pasakyciau kas ir kaip,bet vyras sake jie ten su nerealiu tuo anglisku akcentu sneka tai sunkiai suprast gaunas Va va,kad visi kartu butumem tai ir vaziuosim,nes dabar tai nesamone  ir man blogai ir jam blogai ir vaikai be tetes

O kokiame jus mieste gyvenat?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 193

2009-11-25 23:43

sveikutes, na, man tai gal geriau ir Lt butu gyventi, bet pagalvojus, kad ten tektu vel viska nuo pradziu pradeti, tai nebesinori grizti, nors, zinome, kad kazkada reikes, nes neplanuojame cia likti gyventi...

o siaip  tai man Anglijoje labiausiai truksta artimuju (manau kad ne man vienai) bet dziaugiuos, kad esame visa seima kartu.

Beje, mes gyvenam Crawley, gal yra mamyciu is cia?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 514

2009-11-26 09:49

na mes anglijoj irgi dar neilgai, metai su trupuciu, bet jau gan neblogai isitvirtine. man cia patinka, bet vistiek labai noreciau gyvent LT, vistik ten visi artimieji, seni draugai ir t.t. bet jau neisivaizduoju kaip man reiktu ten isgyventi, ypac su mazu vaiku, kai sitaip masiskai zmones netenka darbu ir viskas brangsta, manau kad jau nemokeciau. kolkas neplanuojame apie gryzima atgal, net minciu tokiu nera. beje ir teveliai jau rimtai galvoja keltis gyvent i cia, kai pabuvo, pamate ka gali ju amziaus zmones sau leist.

kas liecia sveikatos sistema, tai jei dirbi tikrai nereikia moket uz gydyma. vaikus taip pat gydo nemokamai, paslaugomis negaliu skustis visiskai, dar neteko nusivilti. ligoninese visi malonus. Na tik gal biksi sunkiau ir daugiau problemu buna su GP (na bet gal cia tik man taip).

Paskutinį kartą redagavo: elita (2009-11-26 09:50)

Žingsniuoju iš lėto, bet niekada nežengiu atgal.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-11-26 12:58

Sveikos mergaitės, buvau pas jus anglijoje pasisvečiuoti,  oi pailsėjau, smagu pas jus, bet ar gyventi norėčiau sunku pasakyti, pramogauti viena, o dirbti ir gyventi visai kita, viskas būtu liuks, na bet lietuvis lietuviui tai prastas draugas bent jau taip pasirodė, jau sunkiai ir nori padėti, ghal kad darbų mažėja nežinau.

Bet pramogauti vėl vėl skrisčiau  o gal ir kada gyventi nuvyksime negali žinoti kas bus ateityje

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-01-06 10:14

Sveikos, mielosios,

Su Naujais visas ir visus    

Turiu klausima..   Gal kas žinote, ar girdėjote, kaip ten, Anglijoj, su vaikų skiepijimu, ar norint vaika leisti į darželį yra būtini visi skiepai ir pan...? Koks britų požiūris į skiepus, gal kam teko susidurt su tuo?.. Kaip jie žiūri į neskiepytus vaikus?

Iš anksto dėkoju

1

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Emigracija > Mes ir Anglija

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Nedas