Forumas > Šeima > Vestuvės > Vestuvių planavimas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2008-10-10 22:16

Kas planuojate tuoktis 2009 metais, butu smagu, kad pasidalintumet savo šventės planavimu :)

2008-10-11 12:20

galiu visom pasakyti jei planuojate iamzinti dwd diske tikrai nuosirdziai patariu nesamdykite danieliaus jakubaviciaus jis tikrai nevertas ne vieno sumoketo lito kad atgautumete tai uz ka sumokejote turesite ilgai ir nuobodziai skambineti jam o jis vis atidedines atidavimo termina kol galiausiai iseks jusu kantrybe

mes

2008-10-11 20:50

man tai labai idomu butu del kvietimu paklaust, nes internete tik kelios imones turi savo web puslapius, tai idomu, gal ka parekomenduot galit?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 51

2008-11-10 09:26

Jei kas tuoksitės Panevėžyje yra labai geras fotografas Žydrūnas, dirba jis Žaros foto studijoje, tiesa studijinių nuotraukų ten daryti nepatariu, bet Žydrių galite drąsiai užsisakinėti nepasigailėsite, jei kam prireiktų jo telefoniuko parašykite man asmeninę žinutę.

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-11-10 13:02

Rityla 2008 10 11    

man tai labai idomu butu del kvietimu paklaust, nes internete tik kelios imones turi savo web puslapius, tai idomu, gal ka parekomenduot galit?

kokiam mieste esat? pas mus yra dizaino studija kur gali kvietimus padaryt :) tiesa sakant ten as dirbau :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-13 14:17

o aš vis galvoju,kad atsidariusi firmelę savo visokių švenčių organizavimui. tik va mūsų miestukas nedidelis nelabai dar populeru tai. tai šiuo metu planuojų draugų, giminių šventes. tenka ir pavesti. pati kuriu netradicines sukneles, įvairius kostiumus. pažįstų gerą fotografą ir filmuotoją. skanius ir gražius tortus daro, gėlių užsakymai ir pan.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2008-11-17 21:25

Gvidutis 2008 11 10     Rityla 2008 10 11    

kokiam mieste esat? pas mus yra dizaino studija kur gali kvietimus padaryt :) tiesa sakant ten as dirbau :)

Vilniuje, butu labai idomu

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-11-18 13:36

Rityla 2008 11 17     Gvidutis 2008 11 10     Rityla 2008 10 11    

Vilniuje, butu labai idomu

cia adresiukas musu studijos, www.dizaineriai.com  bet mes plungej gyvenam :D

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-01-07 20:11

Sveikutes, gal kas sisidurete su auksiniu vestuviu planavimu..Nes mano seneliukams balandzio 2 d. auksines vestuves Tai norisi kazka grazaus padaryti!!!

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-01-12 17:53

O kiek žmonių bus? Ar bus ceremonija bažnyčioje? Ar tik balius?

Namuose? Ar salę nuomuosite?

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-01-14 10:00

Vestuvių planavimas

Tai viskas bus kaip priklauso Baznycia, kuri bus nuostabiai papuosta visa atributika seneliams..Tik  pats balius bus namuose, nes seneliukai turi grazia sodybaTik beda nezianu kai pradeti ta visa programa, nedarysi taip pat kaip per vestuves, nes cia tai kitokios vestuves.. Vis del to AUKSINES..Tai jei ka zinote papsakokite arba atsiuskite i el.p. jurgitastankaitiene@ml.lt Labai buciau dekinga...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2009-02-26 13:01

Jei ieškote fotografo raškit, skambinkit :) kontaktai - www.daiva-foto.com

Mano darbai - www.daivafoto.lt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-04-10 22:36

Laba vakara,o as noreciau pasiulyti savo darbeliu,gal kas tiks ir patiks,jei ka tai rasykite man :) cia nuoroda,kur galite pasiziureti : http://public.fotki.com/dovvi/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-04-13 23:04

mes irgi ruosemes vestuvemis pagaliaunebus didelios,bet manu bus labai grazios.geguzes 13d.labai laukiu.gaila,kad tik mazai laiko yra tai negalejom suplanuot baznycioj daryt,nes cia italijoj biski kitaip viskas.o dokumentas,kuri isdave lietuvos ambasada ,vestuvems galioja tik kelis menesius,tai todel ir darysim tik santuokos  rumuose,o veliau tik baznycioj.nu svarbu kad pagaliau isteku esu labai laiminga

Mama.lt

Mama.lt

2009-05-07 18:52

Mes irgi tuokiamės šiais metais(liepos 18d.). Vestuves nors ir nebus visai tokios kokių norėčiau, bet vis tiek labai džiaugiuosi, kad pagaliau atsiras tas stabilumas ir aiškumas. :) Tėvai tokiam sprendimui labai priešinasi. O šventė bus gana paprasta. :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-05-26 18:27

Sveikos, priimkite ir mane i besiruošiančių būrį :)  

Mes irgi tuoksimės šiais metais, vasaros pabaigoje. Pagaliau jau viską susiplanavome, susidėliojome, tad galime ramiai laukti šventės. Beje, daugiausiai laiko užėmė vietos bei fotografo pasirinkimas. Švęsime Verkių malūne, Vilniuje, o pasirinkome šį fotografą (jis jau fotografavo mano draugės vestuves) www.vestuviufoto.eu

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 40

2009-05-27 14:13

mano seneliai ir aulsine ir deinamtines vestuves jau atsvente, ka noretum suzinoti?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 40

2009-05-27 14:21

mes su draugu irgi planuojame vestuves :) bet nusprendeme padatyti kitaip, susituoksime baznycioje, pasidarysime nuotrauku, papietausime su tevais ir isvaziuosime pailseti prie juros  tikiuosi kad bus smagu pasivaikscioti saulei leidziantis prie juros ir girdeti kaip osia jura.

Mama.lt

Mama.lt

2009-06-09 11:08

mes ir gi šiemet planuojame :)

Mama.lt

Mama.lt

2009-07-15 12:16

Sveikos!

esu čia naujokė Planuojam vestuves rugpjūčio 1d šiais metais, kaip ir visi plani į pabaigą, bet vis koks neapgalvotas galas išlenda

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Vestuvės > Vestuvių planavimas

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Modestas