Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio žindymas > Nugraužti speneliai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-10 10:48

Sveikos visos mamytes,labai butu smagu suzinoti kaip isgyvenote si laikotarpi kai mamytes buna katik iskeptos ir dazniausiai tai buna netaisiklingai paduotos kruties priezastimi kai kudikelis nugrauzia spenelius,as tepdavausi garmastan tepaliuku,naudojau multi-mam kompresiukus bet aisku tai pradejau daryti jau kai nugrauze spenelius tai neuzbegau ivykiam uz akiu,bet iskentejau ta laikotarpi ir vistiek maitinau savo kudikeli,gal dar kas turite kokiu patarimu kaip susitvarkote su nsia beda.

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2008-10-10 23:55

O dieve as kai prisimenu tas pirmasias zindymo dienas man kunas pasiurpsta jei ne vyras tikrai buciau nustojus zindyt ir perejus prie misinuku... skaudejo beprotiskaj, tiesiog apie prisilietima nebuvo kalbos, o kai ateidavo laikas maitint verkdavau kartu su vaiku  isbandziau pradzioj tepaliukus.. nieko.. po to multi-mam kompresiukus - negaliu sakyt kad nepadejo, bet vistiek skaudejo. Bandziau nusitraukt bet tada tai buvo tik zaidimas uzimdavo daug laiko o rezultatas ne toks kokio reikejo vaikeliui. Tada nezinodama kur detis paprasiau kad vyras nupirktu antspenius.. is pradziu skaudejo ir su jais, taciau zaizdeles uzsitrauke po kiek laiko ir maitinimas neatrode toks jau baisus.Aisku gydytojos skeptiskai i tai ziurejo, atseit vaikas pripras neims kruties nepagamins pieno..As ir po siai dienai maitinu su antspeniais nors senai skausmas pamirstas, tiesiog ir man ir vaikui tai netrukdo gal priprato jis taciau teigti kad nepasigamina pieno negaliu ir net nesutinku!!!! jau 6 sav mano vaikeliui tiek laiko ir maitinu ir galiu pasakyt pabaigos nesimato !!!! Mamos, darykite viska kad jum butu geriau ir patogiau ir neklausykit kas ka sneka, svarbu jum gerai! Pagalvokit kas geriau ar tarkim 5d maitinimo be antspeniu ar 2men (tarkim) su antspeniais!

P.S ir beja nusitraukt irgi grieztai draude, atseit negerai  o man kaip tik daugiau pieno gaminasi sekmes ir kantrybes jum

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-11 12:23

na jo sunkios tos pirmos savaites as irgi visko isbandziau ir tuos antspenius bet man su jais nebuvo patogu ir dukryte kazkaip nemokejo su jais zyst,tai as su jais nusprendziau nemaitint iskentejau ir ismaitinau beveik 10men. o nusitraukt pieno gali bet ne visa nes tada jo prades labai daug gamintis o kai organizmas pripras jis gamins pienuko tiek kiek reikia tavo mazyliui ,sekmes.

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 97

2008-10-11 12:37

nugrauztus spenelius as tepdavau bepanten tepaliuku ir labai gerai padedavo.savo papinuka maitinu dar iki siol nors kartais taip nuciulpia,kad verkt norisi,bet dar vis kenciu ,o noreciau jau baigtibet sunkiai mum sekasi atprast

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-10-31 11:46

Man tai labiausiai skudejo kai dar gulejome ligoninej, mat speneliai nebu prate, tai su asarosmis akyse maitindavau ir minutes skaiciuodavau kada ji baigs valgyti,tai tos trys dienos ligoninej buvo kosmariskos. Tepiai germastan tepalu.O kai namo grizom tai gal pora dienu paskaudejo dar ir praejo. seip nebuvo jokiu zaizdeliu ar kraujosruvu.Tik va gaila, kad siuo metu nebegaliu jau maitinti, nes dingo pienukas.....

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2008-10-31 12:20

kaip ateidavo laikas matinti verkdavau skausmas ziaurus dantis sukasdavau uzsimerkdavau ir duodavau zisti , pradejo trukineti iki krauju, gydziausi kuom tik netepiau apgyja duodu vel zisti ir vel tas pats, tada sesute pasake, kad nesikankinciau jis is tu kudikiu kuris nemoka paimti krutines sako nusitraukinek ir duok tai taip ir dariau bet dingo greitai pienelis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 437

2008-10-31 12:52

man labai padedavo bepanten tepalas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2008-11-02 15:42

mamos tikrai nesikankinkit, jau geriua isleiskit kelis litukus geresnei priemonei, nei keskit ta skausma. As naudojau Avent priemone speneliams labai patiko: http://www.babymarket.lt/lt/prekes/,prid.2558

rekomenduoju visoms

Mama.lt

Mama.lt

2008-11-02 20:01

Jetau, man maitinimas pirmom svaitem prilygo antram gimdymui... Ne tik nugrauzti speneliai, bet ir pertvinkusios, degancios krutys. Tepiau ir as bepanthenu, bet kol vaikiukas neismoko zisti, niekas nepadejo. Beje, labai daug ka reiskia pozu keitimas maitinant, ir pienuka geriau istraukia, is spenelius geriau apzioja.

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-11-02 21:42

o man zinokit tikrai nebuvo baisu, na  nugrauzti tai buvo, praktiskai pirma diena nugrauze dar ligoninej bunant, skaudet skaudejo, bet iskentejau,

tepliojau su garmastan tepalu, o kai namo gryzau nusipirkau antspenius, naudojau kol uzgijo, ir per ta laika matomai ismoko teisingai paimt kruti ir graziai zyst, tai po to karto man viskas gerai :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 88

2008-11-02 22:03

as tai nugraustus spenelius ir tepdavau garmastan tepaliuku.jis man lb padejo.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 71

2009-01-28 12:43

Kazkaip ir as ta laika pratempiau.Niu bet palyginus nugrauzti speneliai su ,krutines uzdegimu,tai vieni juokai(ne i tema as cia biski).O nugrauztiems speneliams garmastano tepaliuka naudojau,labai pagelbejo

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 29

2009-02-08 17:42

meska 2009 01 28    

Kazkaip ir as ta laika pratempiau.Niu bet palyginus nugrauzti speneliai su ,krutines uzdegimu,tai vieni juokai(ne i tema as cia biski).O nugrauztiems speneliams garmastano tepaliuka naudojau,labai pagelbejo

taip, nugraužti menkniekis prieš ktias problemas..... Aš ir naudoju Gramastan. (Ne į temą - klink klink - bet ar aš viena tokia pakuotes nusiperku, ar ne - laaabai daug oro, o ne tepaliuko ....  spaudi spaudi, kol teapiuko išspaudi...)

Lengviau gauti nuodėmių atleidimą, nei leidimą...

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-02-08 18:42

Jo man atrodo cia kiekvienos mamos problema,na bent jau daugumos kuri susilauke pirmagymio,as taip pat neisimtis,tik mano sesuo jau buvo anksciau gimdziusi 2 kartus ir abu kartus neismaitino savo dukryciu del nugrauztu speneliu,tai man buvo gera pamoka ir isanksto susizinojau kaip juos gydyti,nes begalo norejau kuo ilgiau maitinti dukryte pati,tai kai atejo tas periodas nelaukusi kol prades kraujuoti ir uzsides sasai nusiunciau vyra nupirkti antspeniu o Bepanten tepaliuku dar pries gimdyma buvau pasirupinusi(jie mane isgelbejo)tepaliuka dar ir siandiena panaudoju yvairiem itrukimam ar zaizdelem gydyti,pvz.suskeldejusias lupas ar issausejusiai ranku odai gydyti.Na zodziu isgyvanom ta laikotarpi ir dar dabar dukryte valgo tik mamos pieneli,o ir man tik malonumas ja maitinti

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-02-08 22:23

na cia ne tik pirmagimiu mamu beda, manau daugiau ar maziau skauda visom pradedanciom maitinti manau pati spenelio oda turi priprasti prie dirginimo. man pirma ir antra karta padejo bepanteno tepalas ir daug daug kantrybes

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 30

2009-05-09 21:47

o tai gal antspeniai padetu tokiais atvejais.. :)

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-05-09 23:21

Rozeta 2009 05 09    

o tai gal antspeniai padetu tokiais atvejais.. :)

tai ir padeda rozeta,taip ir gydom su antspeniu ir tealiukais,tik reiketu ta antspeniuka kuo anksciau uzsideti kol dar mazyliai speneliu "nenugriauze"iki kraujavimo ir sasu uzsidejimo.Tik va vel beda,ne visi mazyliai valgo per antspeniuka,kiti neima i burnyte nors tu ka,maniske truputi pasispjaude bet kai kitaip valgyti negaudavo tai ir taip gere,nors ir sunkiai,bet ka daryti,juk nevalgiusi nebus

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 17

2009-05-11 14:44

ojojoj,kaip as vargau.Verkiau kruvinom asarom guledama ligoninej.Naudojau ir tepala,ir kompresiuku ne viena pakuote ,nieks nepadejo.Ateidavo metas maitinti tai kaukti noredavau.Sesute atejusi rekomendavo anspenius,as i tai labai skeptiskai ziurejau,nes buvau skaiciusi ,jog prades formuotis blogas sukandimas kudykeliui ir pan.Taciau kai skausmas tapo nepakeliamas vyrui sakau,vaziuok pirk,nes isprotesiu.Na ir ka uzsidejau,kelias dienas pakentejau ir viskas susitvarke.Zinoma didelio konforto tie anspeniai nei mamai nei vaikui neteikia,bet ka daryt,kai iseities nera.Tikra tiesa kad klausykit saves,o ne tu gydytoju,mama zino kas jai ir vaikui geriausia

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 45

2009-06-19 22:45

SVEIKOS MAMYTES,VISOS ZINOM KOKS PIENAS YRA STEBUKLINGAS MUSU VAIKIUCIAMS IR NETIK JIEMS.MUSU PIENAS YRA PATS GERIAUSIA VAISTAS KAIP VAIKUCEI NUGRIAUZIA MUSU SPENELIUS.PO MAITYNIMO ISKARTO PASITEPKITE SAVO PIENU SAVO SPENELIUS IR KITAM MAITINIMUI JOKIO SKAUSMO NEBUS IR TAIP KIEKVIENA MAITYNIMA.AS SAVO DUKRYTES VEIDUKA NUVALAU PIENU.JEI KOKIA AKIU INFECIJA,SLOGA AR SPUOGAS ,TIK MUSU PIENAS PATS GERIAUSIAS VAISTAS.SEKMES VISOMS

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2012-12-04 13:30

Mano dukrytei 8,5 mėn, išdygo pirmas dantukas ir nugraužė spenelius, jau net nežinau ko imtis ir kompresiukai, ir garmastan, niekas nepadeda, pačiompirmom dienom kai gimė garmastan lb padėjo ir greit susitvarkė, o db nepadeda, matyt reiks antspenius pirkt, nes maitinu verkdama, viena krūtis kiek apsitvarkė, bet kt tai baisu, negyja nors tu ką, baisiausia naktim man ją maitin, o norisi, kad mažė kuo ilgiau gautų mano pieno, užtenka, kad sūnaus beveik nemaitinau

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

1

Šiandien gimtadienius švenčia (177)
sauliukas