Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Oriflame kosmetika :)

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2012-02-19 13:14

Sveiki. Esu Oriflame konsultantė. Užsakinėju kosmeiką ir siunčiu ir į kitus miestus. Dabar yra visokių nuolaidėlių. Turime internetini puslapį http://oriflameuzsakymas.webs.com Galite rašyti ir į el.pašta ewuze@super.lt Lauksiu užsakymų. :)  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-02-21 13:19

Sveikutės,ir aš esu oriflame konsultantė.man tinka ši kosmetika ypač kremai,o šampūnu nebeperku nes vis neprisitaikau.tik kad tie užsakymai labai jau maži pasidarė nebėra kam siūlyti visi išvažinėjo

vaiko, svorio, nėštumo ir liniuotėvvaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2012-02-21 20:24

na as kiek esu naudojusi oriflame tai kremas tiko ir kita produkcija patiko , tai kaskaip apie orilfame esu geros nuomones tik va kiek vis noriu paartyt kataloga tik niekur negaunu tai teks vykt iki miesto pasiimt is bustines

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-02-25 11:15

tikra tiesa, oati esu  vadinama konsultante bet užsiregistravau ne taip kad siūlyti kitoms o pirkti pačiai pigiai kosmetika pasinaudoti akcijomis ir aišku gauti dovanu :) taip pat perku šeimo nariams

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 36

2012-09-19 01:29

Va ir aš jungiuosi prie jūsų ;) Konsultantė jau keli metai, daug visko naudojam patys. Ir VK vykdau visada ;)

Geriam koktelius, man jie tai super. Ypač skubantiems, norintiems numesti svorio -natūralai. Tikrai tai sveiki dalykai, natūralūs, be GMO. Jau net neatsimenu kada paskutinį kartą jogurto pirkau su krakmolu...feee

Ir ekologiškų kremukų linija man labai patiko

Už ką aš nemėgstu ryto - jis visada prasideda kai aš miegu.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 36

2012-09-20 14:59

Kokie produktai jums labiausiai patinka?

Aš asmeniškai tušus naudoju. Labiausiai patinka "žymusis" wonder lashas Ir aišku visada išbandau naujus, ypač paskutinis super iš Giordani linijos. Šiaip daug galėčiau vardinti ir pasakoti , tai sustosiu ties tušu. Kvepalus visus išbandau (beveik)

Už ką aš nemėgstu ryto - jis visada prasideda kai aš miegu.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-09-20 15:55

Giordani linija visada gera :) ten ne tik prekes bet ir vaizdas jos gražus :) o taip man daug kas patinka kvepalai man labai patinka Optimals Oxygen linija patinka

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

6

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Oriflame kosmetika :)

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Paulina