Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Oriflame kosmetika :)

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2011-03-19 11:12

laba dien visos mamytes,kodel sita tema tokia jau uzmirsta?kvieciu visas mielai padiskutuoti,pasikeisti nuomonemis,galbut prekemis :)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-03-19 11:59

na as dabar retokai perku is oriflame, bet va visada perku makiazo valikli, kuris tinka ir naudojant kontaktinius lesius. man jis geras..anksciau tusus pirkdavvau, bet nustojau, nes nera jau tokie ir geri. geriau keleta lituku damoket ir nusipirkt is parduotuves.

2011-03-20 23:10

na aisku,bet juk vistiek visu dar gaminiu neisbandete?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2011-03-21 10:43

Labas Simona. O kodėl tu manai, kad parduotuvėje pirkta kosmetika yra geresnė, nei Oriflame?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2011-03-21 13:51

Aš esu labai patenkinta oriflame kosmetika ir kolkas nei vienas gaminys nenuvylė, o jei nuviltų, tai bent jau pinigėlius galima susigrąžint. Nusipirko draugė makiažo pagrindą už 80 lt ir ką pinigai į balą.

vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

2011-03-21 19:29

mamusikas 2011 03 21    

Aš esu labai patenkinta oriflame kosmetika ir kolkas nei vienas gaminys nenuvylė, o jei nuviltų, tai bent jau pinigėlius galima susigrąžint. Nusipirko draugė makiažo pagrindą už 80 lt ir ką pinigai į balą.

Va būtent... ;-) O kompanija Oriflame garantuoja, kad galima grąžint prekes, jei jos netinka. O ir pasirinkti galima tai, kas tau tiktų. Geras konsultantas turi mokėti parinkti kosmetiką taip, kad tiktų. Ir iš savo patirties galiu pasakyti, kad jeigu kas iš Oriflame netiko jums, tai greičiausiai TIK dėl to, kad neteisingai pasirinkote gaminį.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-03-21 20:31

kazkada ir as oriflame kosmetika naudojau, bet niekada kazkuo isskirtine man ji nepasirode... is parduotuves brangesniu geresniu kosmetikos priemoniu visada man arciau sirdies. o kosmetika netinka ne TIK todel, kad netinkamai pasirinko, o gali but ir todel, kad sudedamojoj daly yra kazko, ko tavo oda netoleruoja, kas jai nepatinka. juk perkant preke is tokio kaip oriflame katalogo, sudeties nepasiskaitysi, neraso jos. o tokie dalykai yra gerai todel, kad juos galima grazint ir atgaut pinigelius. cia mano asmeniska nuomone, nes niekada nei avon, nei oriflame kosmetika nepasitikejau ir nepasitikiu. 

bet mano tecio drauge jau kelinti metai negali apsieiti be sios kosmetikos. cia kaip kam...

2011-03-22 21:34

taip, kiekvienas turime teisę rinktis, kas mums labiausiai patinka.

aš kadangi žinau, kaip pabrangsta ir kiek pabrangsta prekė, kol iš gamyklos atkeliauja iki parduotuvės, tai man visai nesinori jos ir pirkti, nes realiai, tai kas kainuoja parduotuvėj keliasdešimt Lt realiai kainuoja tik kelis Lt ir permokėti  500 ar 600 kartų aš visai neturiu noro

jeigu labai jau norite skaityti sudėtis, tai Oriflame kompanija rašo apie savo gaminių sudėtis internetiniame puslapyje. o jei katalogą jums davė konsultantas, tai manau jis galės jums pasakyti iš ko gaminiai mūsų padaryti. (na nebent jums labai nepasisekė ir jūs turite nelabai kokį konsultantą :-( deja būna ir taip)

bet šioje temoje manau galėtum daugiau kalbėtis apie gaminius, kurie mums patinka, arba dalintis patarimais, kaip būti sėkmingu konsultantu, nei drabstytis pasisakymais, kodėl man nepatinka. darykime tai kitur. o šioje temoje suteikime žmonėms informacijos ;-) ar gerai?

2011-03-23 12:15

ingamb 2011 03 22    

taip, kiekvienas turime teisę rinktis, kas mums labiausiai patinka.

aš kadangi žinau, kaip pabrangsta ir kiek pabrangsta prekė, kol iš gamyklos atkeliauja iki parduotuvės, tai man visai nesinori jos ir pirkti, nes realiai, tai kas kainuoja parduotuvėj keliasdešimt Lt realiai kainuoja tik kelis Lt ir permokėti  500 ar 600 kartų aš visai neturiu noro

jeigu labai jau norite skaityti sudėtis, tai Oriflame kompanija rašo apie savo gaminių sudėtis internetiniame puslapyje. o jei katalogą jums davė konsultantas, tai manau jis galės jums pasakyti iš ko gaminiai mūsų padaryti. (na nebent jums labai nepasisekė ir jūs turite nelabai kokį konsultantą :-( deja būna ir taip)

bet šioje temoje manau galėtum daugiau kalbėtis apie gaminius, kurie mums patinka, arba dalintis patarimais, kaip būti sėkmingu konsultantu, nei drabstytis pasisakymais, kodėl man nepatinka. darykime tai kitur. o šioje temoje suteikime žmonėms informacijos ;-) ar gerai?

na as tau visiskai del visko pritariu

2011-03-24 10:46

aš labai noriu pasidžiaugti vienu gaminiu, kuris mane labai nudžiugino :-D niekada nebūčiau pagalvojus, kad taip kalbėsiu apie plaukų vašką. aš gi matoto kokia visa garbanota :-D ir man labai svarbu, kad priemonės plaukams gražiai fiksuotų garbanas, bet nesisnori, kad jos atrodytų lyg suklijuotos ir dirbtinės, tai nuo tada, kai atsirado mūsų kataloguose fix 'n' go plaukų vaškas - man nebereikia galvoti apie tai http://lt.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=21443

2011-03-24 16:23

man tai daug labai patinka gaminiu,kiek esu isbandzius dar nenuvyle nei vienas

seip turiu nauju gaminiu kuriuos galeciau pigiau parduoti,jei atsirastu norinciu,rasykit i az

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-03-24 19:26

as tau pritariu ir visai nenoriu gincytis del to :) tau oriflame tinka ir patinka, o as vat prie kitokios labiau linkusi. taciau parinkai netinkama zodi "drabstytis". Nuomones nesidrabsto, jos yra issakomos :)

Kai buvau gal kokioj 10 klasej, buvau nusipirkusi spuogu maskavimo toki piestuka, kuris tuos spuogus ne tik maskuoja, bet dziovina lygtais. Bet veike jis idomiai - spuoga uzmaskuodavo ir panaikindavo per pora dienu, taciau kitoj vietoj isdygdavo kitas. Neturejau spuoguotos paauglystes, bet kartais vienas kitas isaugdavo. Labai patiko tas piestukas del maskavimo, visiskai nesimate spuogelio ir nereikejo jokiu kosmetiku ant veido, bet vat kad veike jis taip idomiai kazko... O kai nustojau ji vartot, nustojo ir spuogai nauji atsiradinet.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2011-12-10 17:14

Aprimo tema, o taip norisi į Oriflame konsultančių gretas šiame forume įsilieti :)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-12-11 12:57

tai labai laukiam ir peašom :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2011-12-11 14:02

kiek esu bandzius prekes is avon ir oriflame, tai man niekas netiko, todel ir nebeperku tu firmu gaminiu, cia jau kaip kam ir kas tinka reikia ziureti

2011-12-11 15:57

Aš anksčiau pirkdavau net labai.. o dabar kažkaip apsiraminau.. dažniausiai laukiu akciju o be to ir pačiupinet iškart rankom norisi kosmetika, nors oriflame man patinka

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-12-11 17:14

as va pries kelias dienas gavau keleta prekiu is oriflame :) pries tai galvojau gal is avon ka uzsisakysiu,ale pabijojau-nes niekad is ten nesisakiau,(dabar nepamenu,gal tusa pirkau is ten,bet jis man netiko). o ir is oriflame kur platina moteris visada nuolaideliu padaro :) turejau moketi 40lt, o tereikejo 36lt.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2011-12-11 21:55

:) Aš ir visad palaikau tai kas tinka, bet tai kas tinka vienam, nebūtinai tiks kitam :) Niekad nenaudoju plaukų priežiūros priemonių (iš oriflame nei avono) netinka, bet dažnai perku oriflame giordani makijažo pagrindą, vat jis man tinka :D Platinau oriflame, bet kvepaliukus rinkdavaus iš avono. Taigi, nestokit piestu, reikia išbandyt ir atsirinkt, o ne firmos pavadinimą pirkt ;)

2011-12-12 12:15

Viktorija kokie žmones kur prapuolus seniai bematyta.Tiesa sakant plauku priemones aš ir oriflame neperku irgi o vat kvepalai, tušai tinka ir patinka.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2011-12-17 18:48

Labas. Neprapuoliau, tik kai mažoji paaugo, mažiau laiko turiu. (Nors turbūt meluoju,  Turiu to laiko, tik namie prie pc jo mažiau praleidžiu)

5

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Oriflame kosmetika :)

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Ugnius