Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Oriflame kosmetika :)

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-06-17 14:23

Sveikutes na jo kaina tai superine,  o rytoj dar ir laimės valandos :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2009-06-17 20:12

o aš tai žinokit iš vip pasiūlymo tai pasiėmiau sau lift expert serumą. superinis dalykėlis. duosiu garo dabar savo odai

2009-06-17 20:19

Aš tai viska užsakiau nes man reikejo o kaip mamytės jums su wellness  prekem? gal patis naudojat?

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-06-20 16:56

Labukas

Bandziau pardavineti Wellness..... tai ne kaip sekesi... net kokteiliais vaisinau.... sake kad skanu.... na bet pats poziuris zmoniu i tokius dalykus tai ne koks.... o labai gaila.... nes  pati vartoju ir esu labai patenkinta.... tai man kaip atradimas..... !

O jums kaip sekasi su siuo produktu ? :)

2009-06-21 10:28

Labas rytas, na pas mane analogiškai, vartoju pati ir man irgi patinka. Pažiuri ir kaina normali ir vaistiniai panašus dalykai brangiau kainuoja ;) na  ka jau startavo naujas katalogas ;)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-06-22 15:00

O kaip galima tapti konsultante? Ziurejau internete, bet, tiesa sakant, nieko nesupratau...

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

2009-06-22 15:30

Kristukas iš kokio miesto tu? 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2009-06-22 15:57

wellness produktus aš jau beveik metus laiko naudoju. kai tik atsirado pas mus prekyboj ir jau leido direktoriams nusipirkti, tai ir nusipirkau iš karto kokteiliai mane sužavėjo tikrai. aš ir pati geriu ir mano Joris juos mėgsta. duodu ir jam. ir nė kiek nesibaiminu. švarus ir natūralus produktas be jokių konservantų ir visų tų nesąmonių. atradimų atradimas. vitaminius dažniausiai pamirštu išgerti, bet irgi naudoju.

dėl pardavimo - aš niekada nebuvau gera pardavėja. bet bent jau mano pačios konsultantai tikrai ir perka ir pardavinėja. nepamiršiu vieno pristatymo. kaip tik wellness produktus pristatinėjom. atėjo į jį tokia konsultantė, kuri tik sau perkdavo ir labia jau po nedaug. kai baigiau pasakot apie wellnessa, tai iš karto užsisakė net kelis ir dabar nuolat daro gana nemažus užsakymus. aš vis patikrinu, ką ji užsakinėja daugiausiai wellness gaminius

2009-06-22 16:10

O kaip jums 9 kompanija, mane domina aujena "Optimals Oxygen Boost" kremas.  Idomu ar jis tikrai geras? 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-06-22 22:54

As is Jonavos

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

2009-06-23 10:43

Labas rytas, na nera juokių problemų žinute tau i pašta išsiusnčiau. 

Be to mamytės kurie planuoja ar dar tik masto tapti konsultante ar ne, paskubekit nes registravimas dabar iki 30d yra nemokamas, tai kad jus aplamainieko neprarandat :)  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-06-26 12:15

Sveikutes !

Ar bandete metyti katalogus i pasto dezutes... ! :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-09-19 13:17

O tau pasiteisino tas metymas? Dabar labai gera akcija vyksta oriflame ir stendai stovi kai kuriuose prekybos centruose. Ejau siaip, bet po pirmos dienos smagu pasidare zmonem dovanas dalint. Ziuresim, kiek naudos is to bus.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-09-19 14:00

as tai nesugebeciau dirbti konsultante,, neturiu gysleles siulyti zmonems kazkokiu prekiu... tacaiu mano kaimyns dukra 15 metu platika oriflame kosmetika, pas ja su malonumu uzsisakau ir esu patenkinta sita kosmetika. o dabar rugsejo men kataloge tai tiek nuolaidu visokiu tai nemazai ko uzsisakiau...

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-22 07:57

sveikos mergaites.keliu temele i virsu. :)

as esu ir naudotoja ir siulytoja.. Gerai pasakiau.. :)

man labai patinka Skinindividual kremu serija.isbandziau pati visus ir visus saziningai naudoju. :)

o ir siaip pas mane priemones yra is Giordani Gold serijos. broliene jau kelinta karta prase uzsakyti makijazo pagrinda amziu slepianti su spf filtru...dabar ir krisktadukte uzsimane is os serijos  tik jau neslepiancio :)

ir gimtadieniiui uzsiprase dovanu cekio :) is oriflamo :) ))

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-03-22 08:39

oriflame kosmetika daug naturalesne ir geresne nei avono....

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-03-22 08:53

aš prisipažinsiu,kad nenaudojau nei karto oriflame kosmetikos.teko su avon,dabar užsikabinau suFM GRUPE

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-03-22 08:56

ir adr faberlico sako gera... turiu sita is jo...

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-22 08:57

as ir bandziau faberlica, bet man labiau patiko oriflamas. cai matyt kaip kam oda reaguoja :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-03-22 13:31

platinau ( -n ) oriflame - esu nusivylusi ju produktais  ;( aisku ne visais ) . bet tai tik mano asmenine nuomone. nuolatiniu savu klientu turi visi.

4

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Oriflame kosmetika :)

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Akvile