Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Oriflame kosmetika :)

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2009-01-30 21:25

Sveikos Oriflame konsultantes.Ir as nesenai istojau i jusu gretas, esu is Klaipedos.

2009-01-30 22:14

Jei norite paryskinti savo grozi ir palepinti kuna, kreipkites lorgir@inbox.lt

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5

2009-02-24 12:18

sveikutes, platinu oriflame kaune, mielai padeciau norinciom tapti konsultantemis, tiesioginemis pirkejomis ar tiesiog uzsisakyti prekiu, galim susitikt, galit oavartyt kataloga internete.. visais klausimai galit rasyt vaidulka@info.lt

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-03-02 11:16

Sveiki, prisijungsiu prie jūsų pokalbio, gal šeštadieni važiavot i Paneveži?

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-03-03 10:20

Tai kad ne, neapsimoka.Gyvenu Klaipedoje, tai kur ten tiek kilometru vaziuosi.

2009-03-03 10:32

Mūsų lideriai užsake autobusa, aš iš Vilniaus tai labai smagu buvo.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-06-10 09:45

Vis kažkaip galvoju nejaugi nera mamyčių kurie naudoja arba siūlo oriflame kosmetika?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 40

2009-06-10 10:48

yra yra aš ir Oriflame myletoja

gaila,bet aš niekaip negalejau vykti į Šiaulius motyvacinį susitikima :(  nes buvo egzaminas ir niekaip negalejau ištrukti... kita jau tikrai važiuosiu,jei tik likimas neiškres staigmenu ;)

2009-06-10 11:42

niu va kaip smagukai yra kažkas, o aš ši kara nevažiavau i Šaulius mot susitikima, nes buvom pirmoj komunijoj.. 

kaip aplamai tau sekas?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 40

2009-06-10 11:50

tai va,kad visokie reikalai sutrukdo nuvykti

Sekas po truputuka va kuriu grupe ir ieskau klienciu ;)  si kataloga labai liudnai su uzsakymu pas mane ;(  bet tikiuos ka bus dar ....

o kaip tau?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2009-06-10 12:20

labas labas :-) yra yra mamyčių, kurios domisi Oriflame ir ne tik domisi :-)

smagu, kad yra tokių, kurios kažką veikia ir kad joms sekasi. o kaip jums sekasi su naujokais šį katalogą? jau užsidirbot Dimos Bilano telefonus? :-D

2009-06-10 12:55

Sveika prisijungus, :) na asmeniškai man iki Bilano toli, toli :) o taip tai praeita mėnesi pati nebuvau aktyvi, nebuvo nei noro nei nuotaikos.. :( jau nuo 8 kompanijos vėl startuoju. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 21

2009-06-12 18:18

Sveikutes, as taip pat jungiuosi prie jusu Oriflame platinu jau apie 5 metus

2009-06-12 19:40

Oho, kaip faina, ir kaip sekas papasakok? Beja šiandien galvoju pekes gausiu bet neatvažiavo bus tik antradieni :(

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 21

2009-06-13 09:27

Na kaip kada... Kartais pavyksta daugiau uzsakyti, kartais maziau. Jau net nezinau po saves kiek turiu uzregistravusi konsultanciu Kaip sakant iki "krizes" turedavau ivykdziusi visada verslo klase gal net ir daugiau, bet kai atejo "krize" sumazejo uzsakymai tai nebeivykdziau verslo klasei Na bet siam katalogui uzsakyma atrodo nebloga padariau, gal vel isivaziuosiu

2009-06-13 15:35

Aš tai dvi kompanijas aplamai nieko neužsakinejau..na nieks nieko nenroi, o galu gale ir laiko nelabai turejau, bet vėl kibau i darbus.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-06-16 10:14

Sveikutes !!!

Matau Jus cia taip visos sauniai bendraujate

Esu Oriflame konsultante is Vilniaus .

Saunu prisijungti prie Jusu .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2009-06-16 12:42

sveikos visos. kažkaip va grįžau pagaliau ir aš į kažkokias tai lyg ir darbines vėžias. taip tingisi po savaitgalio kaime. bet gerai, kad lyja, tai vis kažkaip... o šian mes naujausio katalogo pristatymą darom. turiu pasiruošti naujų gaminių pristatymą. jau tiek priskaičiau apie tą naująjį oxygen boost kremą... baisiai jau noriu jį ir pabandyt..

smagu matyt, kad gretos daugėja čia mūsų. gal ir diskusija kiek pagyvės.

2009-06-16 12:54

Sveikos  prisijungusios :) na pagaliau temuke i viršu pakelem, einu šiandien prekes atsiimti, o jus amtet vip pasiūlimą nuo 19d?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-06-16 14:44

Laba :)

Maciaupasiulyma "Birželio 16-19 dienomis" !

Gera kaina ... ypac rankines :)

3

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Oriflame kosmetika :)

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
arnas