Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Kosulys

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Kosulys

4

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-01-28 21:19

sveikos cia daug paskaiciau napie kosuli o ka daryti kai koseja 2 men mazylis ? buvom nueje pas gyditoja bet kaip ir visada israse u iversalu vaista paracetamoli o man tikrai neramu mazylis koseja kaip ir is vidaus yra nedidele sloga nosyte plaunu juros vandeniu o del koulio net nezinau

2010-01-31 22:40

sveikos zinau kad tokia tema jau buvo bet nebezinau ka daryti mano 2 men pyplys koseja net springdamas praejusia savaite buvom pas gyditoja sake kad plauciukai svarus ir jei nera temperaturos nereikia pergyvent taip praeis o man jau baisu net iki tuoleto bijau nueiyi palikt mazaji nes buvo pora kart taip uzsikosejea kad kol nepasiguldziau ant keliu ant pilvuko net kviepuot negalejo gyvenu uk aciu isanksto

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2010-02-01 12:00

Klausimas ,kada jis kosti?Ar valgant ,ar pavalgius ,ar siaip kada sumano?Gal per stipri srove maitinant  gaunasi ir negali speti nuryti,o gal po to atpila guledamas ant nugarytes.O pavyzdziui po vonios ,kur silta ir dregna nepasidaro jam lengviau?

2010-02-01 13:06

na jis daugiau koseja pabude miegodamas beveik nekoseja ir siaip mes niekad neturejom problemu su atpylinejimu tas kosuliukas atsiranda is niekur nieko ir pasikartoja mazdaug 8-10 kartu per para

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2010-02-01 21:02

Na sloga tokiam leliukui daug ka reiskia.Jo nosyte ir taip mazute ,tai bet koks snargliuko nutekejimas sukelia visokius negalavimus.Keista,kad nepasiule jokiu vaistuku.Yra tokie VIBROCIL,tinka kudikeliams,paklausk daktares ar vaistininkes.Manau geriau keleta lasu ,negu uzsitesusi sloga.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2010-02-02 09:48

mane kosuliai panų jau taip užkniso,kad šakės... nieka snepadeda, nieka snebeveikia... vsio taška snieko nebedarysiu... dičkė vakar nuėjo įdarželį , o šiandien jau kosti... ragas nebegaliu...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-02-02 10:15

pas mane zydroji lygiai tas pats kosuliai kaip didziausias kosmaras,vakar parejo is lt lasiukai i inhaliatoriu tikiuos pades,siaip neblogi vaistai yra acc 100 milteliai padeda atsikoset

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-02-03 11:37

as jau nuo kosuliuko nebduodu is vaistines vaistuku perku rusiskus senus gerusmanau jau mazius prie vaistinese parduodamu priprates .i db pirmad nuejom i darza antrad ryte lojam.nu zodziu sausi nebuvo darze pirmad nuejo i baiges musu pasirodymas.imuniteto visai net.nesakau kad darze atkrito.tik tiek kad vaikas pasilgo draugu i nebisejo.duodu arbatikes nuo kosuliuko,kvepuojam per aparata garus,vaistukus.ir sirupiuko duodu.kai ner tem dedu garstyciu.kojas nugaryte trynu su tepaliukais,taip i varsgtam

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2010-02-03 13:34

taigi žinokit darau viską ir daugiau per žoles ir pan. be tblogiauia ,ka ddaktarė pati nežino ka vaikui yra... vaka rbuvom tia sakė gal faringits , gal bronchitas , o gal ir alegizuoja kas ne snekarščiuojam... tai ąk man galvoti... aš ir tokia daktare galiu būti... va kame esmė... paskui sako nesikreipia į daktarus ligos išvešėja... taigi kriepiuosi ir daba rspecialiai einu kai tik vos kas ,ka dman neprikištų ka neinu pas daktarus... bus įrašai kortelėje... kruajo tyrimo nedaro... kad pažiūrėti ar nėr aalergenų poveikio. ne stik taip bronchitą nuo astmos atskirti galima...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-03 22:51

Zydroji nueik pas pulmonologa ir jis tau atskirs bronhita nuo galimos astmos.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-03 22:55

O seip mamytes laaaabai padeda nakciai vaikui krutine ir nugaryte istrint su degtine. O dar yra tokie hemopatiniai vaistukai Grip-hill, jie super dalykas zodziu juos vaikui profilaktiskai galima duot po tabletyte kiekviena diena( cia gydytojos zodziai ne pati nusprendziau jai ka), o kai matai kad liga puola tai ziuri pagal situaciaj, jai tik tik tai duodi du , tris kartus dienoi jai jau stipriau ir 4. Nu mes taip puikiai laikomes visa ziema be ligu o jai ir uzpuola kas tai 1-2 dieneles ir kaip ridikai.As seip neduodu kiekviena diena , tik jai jauciu kad sloga prasideda ar persalimo pozymiai tada iskart pradedu duot ir kokia savaite.

2010-02-04 07:45

jum gerai jai visa ziema tempiat.o manasis uoga va koso iki vemimo jau atkoso bet ner gerai.o turim bronchine asma.kai sergam pervarom per kelias ligas prasidedad laringitu paumeja asma uzbaigiam bronchitu.lankomes pas pulmonologadaznai.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-11-05 15:14

tik neeksperimentuokite gydydami kosulį. reikia stebėti simptomus, geri patarimai pateikti http://www.valstietis.lt/Pradzia/Patarimai/Sveikata-ir-grozis/Patiems-gydytis-kosuli-rizikinga

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 616

2010-11-05 20:52

Kai mus kankina kosuliukas,atradom labai veiksminga liaudiska priemone.Sutarkuoti imbiero gabaliuka,cesnako skiltele ir medaus.Viska sumaisyti ir duoti vaikui 2-3 k.per diena po puse a.s.Gal priklauso ir nuo vaiko ir nuo kosulio.Visada labai efektingai dukrytei padedavo,o man vat kaip ir nepasakyciau kad padejo.Kad lengviau isgertu si misinuka,nes jis labai neskanus,reikia kas karta pazadeti saldainuka koki.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-11-07 21:04

Oi mes ir jau su tuo kosuliuku suvargom,antibus isgerem,vaistu ir dvi dozes sugerem,net dantukai vaikui pajuodavo nuo ju,tai dabar bandom arbatytem ir liaudiskais vaistukais gydytis,lyg ir geriau,bandom jau atsikoseti,tikiuosi kad praeis visas tas negerumas

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-11-08 12:03

o mes pradedam koseti, tepiau jau vakar krutine mentoliu, siandien neuzilgo pas daktare eisim konsultuotis

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-11-08 15:03

o aš nežinau, kai pabunam namie tai juokio kosulio nera, bet tik reikia nueiti i darželi tada visą nakti gali kosti, taip ir būna, o taip dariau ir  ridika su medum, ir imbera su visais pribambasais,menkai ka mums padeda, tepiu vaika tepalu Eucabal-balsam S   tai va po jo visą nakti ramiai miega

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2010-11-08 16:07

mum db tas tepaliukas suprita plius,jis rusiskas bet neblogas sildomas toks.ir man pagelbejo ir vaikui.ir raso prie persalimo ligu.prie kosulio,slogos.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 15

2010-11-27 00:28

Sveikos, mano patarimas, jei turite kapsuliu su krekenomis, tai isberkite miltelius i truputi stiklines silto virinto vandens ir duokite isgerti (aisku, jei vaikutis moka jau gerti :) pamatysite efekta, is karto i bronchus pateks imuniteta stiprinantis preparatas ir kosulys nurims. Juk zinote kad krekenos nuo seno buvo vertinamos. Sveikite :)

imuniteto.stiprinimas@gmail.com

skypas: rasytei77

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 12

2010-12-02 13:31

As renkuosi keli laseliai citroplius i sultis, man kazkaip efektyviau. 

4

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Vėjus