Forumas > Ikimokyklinukas:... > Po pirmojo gimtadienio.. > Kaip šventėte...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-07-28 12:36

saunu gviduti...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-07-29 11:51

Mes sventeme trakuose, prie sneliu namo, buvo daug balionu, zvakute su pukuotuku, tortas ir iprastos vaises, norejome su basienu ir maudynemis, bet oras nekoks pasitaike, ir seip visokiu smagumynu prisigalveje buvome, bet vis tas lietus viska sutrugde. Bet pasibuvome, vakare saslykus ir desreles kepeme, bulves lauze...Buvo smagu. :)

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-05 21:19

tai dar viena tema kur mano nuomone  visiskai kitokia... pirmasis gimtadienis svarbus tevams baliu pasidaryti, o vaikiukas jo neprisimins. as pritariu tokioms mintims kuomet teveliai maziau demesio kreipia y beprasmes tradicijas, o paskiria visa diena tik jsau ir vaikui... man priimtina daugybe nuotrauku sios dienos uzfiksuotu akimirku ir ne tik kai vaikas maknotas prie torto didelio sedi dar kuriame ysmeigtas "fejerverkas", o nuotrauka kuriame vaikiuka teveliai buciuoja, migdo, galu gale uzpakaliuka plauna :) man asmeniskai nepatinka tradiciniai gimtadieniai. Kodel zvakutes butina smeigti y torta? kodel negalima prie juros y smely, ar vainikelyje upe paleisti arba y ezera? ka simbolizuoja dovanos? ka galima nupirkti prasmingo vieneriu metu vaikui? Zaisla, kuris po savaites bus neydomus?as jau sugalvojau kaip mes paminesime dukrytes pirmajy gimtadieny ir tai tikrai nebus panasu y tradicinius vaiku gimtadienius.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-05 21:58

o as pamenu sventeme pirmaji vaiko gimtadieni namuose.uzsakeme dideli torta,ismeigeme zvake,torto fontana.pasikvieteme krikstatevius,mociutes.puteme zvakute.ejome fejerverkus sauti 12 val.o dabar budama 3 metu varto savo pirmojo gimtadienio nuotrauku albuma ir dziaugiasi,matydama puikia svente

2009-08-05 22:01

pareigune pasidalink mintim, kaip svesite? patiko man tavo issakytos mintys...

2009-08-06 13:34

sandriukas 2009 08 05    

pareigune pasidalink mintim, kaip svesite? patiko man tavo issakytos mintys...

oi, kantyrbes sandriuk... as butinai papasakosiu ir fotkiu ydesiu, bet dar reiks paluketi... tai kad zinok gal biskiuka per astriai as cia bet suerzino viena podruske... ji man sako (na musu vaikuciai beveik ta pacia diena gime) sako darom kartu, zinau tipo balius bus didesnis... tai zaktelejau net. durna as ja isvadinau, o kas man beliko? sakau, nemegstu visa tai kas yra tradiciska... taciau nepriestarauju jeigu kas nori tegul daro mano mergytei gimatiedy su tortu su dovanom (ytariu jau cia yra kelios tokios personos) o as butent darysiu be visa to. visa diena bus tik musu triju, juk kai kamile gime svarbiausi buvom ji as ir vyras... ir neatmetu varianto, kad viena is dienos akimirku bus, kuomet vaziuosime ta diena aplankyti daktare, kuri kamilei padejo gimti (lb sauni moteris). tai cia tik vienas bus kadras albume, o ju visas albumas pilnutelis ir tai bus tik mergytes pirmo gimtadienio albumas... o tikrai gimtadienio zvakelia paleisime vainikelyje upe, dar dukryte pasveikinsiu " Mamos zurnalo" pagalba (taip pat liks jai prisiminimas), sodinsime medely arba koky grazu krumely...nu viskas daugiau neisduodiu savo sumanymu... :)

Paskutinį kartą redagavo: pareigune (2009-08-06 14:09)

2009-08-06 16:47

kokie grazus planai

2009-08-08 09:07

labai tikiuosi kad pavyks viska ygyvenditi, o jeigu nespesime viena diena juk visuomet issausta rytojus. bus dvi gimtadienio dienos... :)

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-28 21:54

mes ryt svesim pirma gimtadieni,tai bus tradicine svente su paciais artymiausiais zmonemis,su tortu,su vaisiais ir sampanu mazyliams ir vyresiems sveciams

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-29 08:36

laurike 2009 08 28    

mes ryt svesim pirma gimtadieni,tai bus tradicine svente su paciais artymiausiais zmonemis,su tortu,su vaisiais ir sampanu mazyliams ir vyresiems sveciams

Smagaus pasibuvimo visiems drauge, geros nuotaikos,gero oro, skanaus torto.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-29 17:14

aciu brazde,oras siandiena ne koks,taciau nuotaikos superines

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-29 19:25

svarbu kad superinės nuotaikos, o tai ir pralenks tą subliškusį orą

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-29 19:47

kai svarbi proga ir gera kompanija,tai ir oras nebaisus.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 18

2011-07-04 19:52

Sveikutes

Kilo mums su tetuku sauni ideja.Pirmojo vaiko gimtadienio praga isnuomavome savo princesei pripuciama batuta ''SUNIUKA''. Dar is naulaidele gavom,niekuo rupintis nebereikejo ,viska jie patys atveze,pastate ir po sventes issiveze.

Buvo taip smagu,kad vaikai nei ''veiduku'' picos nebenorejo,nei sokoladas jiems buvo svarbus.

Tereikejo paaukoti 200lt visai sventei,o nuotaikos buvo iki valios '

Jei kam reikes pagalbos del info kur nomuoti batuta prasom - kreipkites

WWW.OCDECO.LT 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2016-02-17 15:07

Visada nustebina unikalios dovanos su savo nuotraukomis. Butinai isbandykite http://www.printagram.lt/lt/  :)

2

Šiandien gimtadienius švenčia (151)
Aiste