Forumas > Namai > Šunys > Ciucikai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

8

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 35

2010-06-14 17:31

gal kam reikia paprasto suniuko dovanoju

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-05 11:49

Sveikos mamytes, suniuku myletojos,

As su klausymeliu, mes va planuojam sunyti issigyti  ir nezinom ka gerai ar suniuka ar kalyte.Noretusi kalyte bet del tu dieneliu ipatingu nedziugina, tai va klausymeleis, jai padarysim sterilizacija, ar pas ja bus dar tos dieneles ar nebe?

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-05 13:25

orintuxx jeigu pades patarimas tai pasinaudok,mes turejom suniuka,tik tas dziaugsmas buvo keliems menesiams,po to as ir i lauka vesti turejau,ir priziureti,ir ttttt....turim katina,zinok praktiskai jokio vargo,tik gal karas vyksta su jo plaukais,kadangi jis laaaaabai pukuotas.kastravom kai buvo mazdaug puses metu,nu ir nieko tyluma,ramus jis,nesuka galvos del paneliu.nepatarciau kates,nes sterilizacija vyksta reikia visa gimda isimti,man kazkaip baisus dalykas.ir jeigu rinksies katina tai gal pasiziurinek koki veislini,kilminga,ir kad turetu mazai plauku

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-05 13:43

Aciu Gytutis, na esu turejusi suniuka pati, isgyveno 13 metu,tai zinau ka reiskia ji tureti ir prieziura ju ir kad dabar isigysim suniukai tai tikrai, nes tik neisizeisk, kaciu visiskai nemegstu, na antipatija man jiem kazkokia, net nezinau kodel, gal kad pati esu katetaip kad kates isigyjimas net nesvarstomas dalykas.

Turejom mes kalyte, bet va tas rujos metas , na nemalonus man labai ir sunys limpa kaip isproteje is visu galu, reikia labai jau saugoti. Del vedziojimo, tai va mes gyvenam tokioj vietoi kad isleidai ir valio, tik aisku reiks kakuti susirinkti

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 376

2010-07-06 10:22

as rinkciausi kalyte, nes jos meilesnes, prieraisesnes. Esu turejus ir suniuka, ir kalyte taigi turiu su kuo palyginti. Va ir dabar laikom kalyte. O ruja tik 2 kartus i metus buna - galima ir pakenteti :)

Paskutinį kartą redagavo: xginta (2010-07-06 10:23)

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-06 10:53

Va del to ir norim kalytes, o del rujos, na galima aisku kenteti , bet na man labai nemalonus tas periodas o ir vaikuciu pilna namie.O suzynojau tokia informacija jai nesterilizuoji tai geriau jai leisti gimdyti, bet jai leisi  viena karta tas net pakenkti gali, reikia bent 3 vadas, tai jai to neplanuoji geriausia butu sterelizacija, na zodziu pasiskaitynejau info, tai mes taip ir padarysim.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2010-07-29 11:36

Pas mus kalytė, bet labai tvarkinga: pati išsilaižo ir jokių nesklandumų nėra. Aišku, reikia tomis dienomis higieną, prausimąsi labiau prižiūrėti. Jau treti metai auginame, bet sterilizacijai taip ir nesiryžau... Gaila man kažkaip... Kaip bus, taip.

O užėjau į šią temą, nes maniškė tupi prie lango ir savo "kavalierius" staugimu palydi :D  Tai kiek suprantu, išranki panelė, nes stūgauja tik tuomet, kai pro šalį retriveriai keliauja Deja deja - ne jos nosiai :D

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-07-29 17:40

Jetau jetau ,jau tos dienos tai košmaras.......kieme  ,,budi" po kelis ,žiūri į langus ir serenadas  ,,dainuoja".....o į lauką kai išvedi tai nei per metrą nesitraukia,nieko tie kavalieriai nebijo,o ir manoji nesipriešina  tokiam rodomam dėmesiui

Gerai kad ta ruja tik du kartus per metus.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 899

2010-08-23 14:06

Na mes kai rinkomes suniuka, tai ne nesvarstem, zinojom, kad norim patinelio na musu pagrindas buvo, del to, kad nereiktu vadu vesti ir del tos rujos kazkaip, o ir mano vyras sake, tik patinas. Ir ka nieko, pats mieliausias atrodo gyvunas, kartais galvoju, kazin ar kalyte dar mielesne galetu buti? Na gal del to, kad musiskis basetukas O jie be galo mieli, jis net negali miegoti vienas, jam reikia glaustytis, o isivaizduokit, miegot su peciu pasonej, kai vasara ir taip nesalta Na jam irgi dabar uzeina, tas vadinamas rujos metas, kai galetu .....viska kas juda bet nieko kazkaip matyt patineliam lengviau visgi. Sterilizacijai nesiryztam, mat sakom, gal sugalvosim su kuom nors supirsti

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-23 16:13

na va o as skaiciau kad patineli jai jau karta supirsi jau reiks pastoviai nes jis jau kankinsis labai ir kiti niuansai, taip kad jai nenorit tuom izsimineti nei kalytem nei patinelem geriau neduoti nei vieno karto nei viena ir viskas, kalytem irgi reikia minimum tada 3 vadu.

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-08-24 08:03

mes auginam mergyte jau metai laiko,sirgo viena karta kova berods,gal kaip pirmas kartas tai nelabai tvarkes arba nenorejo.bet kas liecia charakteri tikrai pati nustabiausia kalyte.nesvarbu kad visos vazos senai isdauzytos,ka imanoma pasigriebia kol musu ner.oi kiek visokiu aibiu prikretusi yra,bet neskaitant to ji tokia mielakad ir neveisline,nes norejau lb suniuko o ne veisles.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 899

2010-08-24 12:29

orintuxxx 2010 08 23    

na va o as skaiciau kad patineli jai jau karta supirsi jau reiks pastoviai nes jis jau kankinsis labai ir kiti niuansai, taip kad jai nenorit tuom izsimineti nei kalytem nei patinelem geriau neduoti nei vieno karto nei viena ir viskas, kalytem irgi reikia minimum tada 3 vadu.

labai stipriai dar tokios galimybes nesvarstem, mat jaunas jis dar pas mus vos metukai jam. Bet ziuresim kaip bus ateityje, jeigu bus kandidaciu, tai gales ir draugauti su jom   Geriausia aisku isigyti patiem dar viena suniuka, si karta patele, tik va su tais veisliniais suniukais tiek problemu kol parduoti gali...na bent jau cia NO, daug visokiu reikalavimu, kol sutvarkai visus popierius, skiepus privalomus. Tai ir vel nevilioja, nes dar ir is savo kisenes nemazai reikia atiduot, kol paskui gauni atgal

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2010-10-13 20:00

O sakykit ar jus kada dalyvavot vat tokiam konkurse..labai idomu kaip ten kas?? ar ka girdjeote..

http://www.mega.lt/lt/naujienos/renginiai/dogoweenas_10_spalio_23_d/

galvoju gal sudlayvaut..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2010-11-30 13:12

Sveikutes, as irgi labai myliu suniukus,tai pagaliau issiprasiau vyro,kad gimtadienio proga padovanotu suniukauzsirezervavom nykstukini pinceriuka,kalyte,tik va db pasiskaiciau kad jie nlb myli vaikus,ka jus apie tai galvojat?nebus man problemu su ja?ir apsk\ritai koks ju charakteris ir kaip auklejasi?padekit

2010-11-30 17:03

Sveika ,turėjom mes pinčeriuką ,tik berniuką ,jei tiesa pasakius ,namų košmaras,labai pavydus ,isterikas ,jei kas nepatinka ,tai tokį triukšmą keldavo ,o jei svetimas ,tai juok į kelnių klešnę kabindavosi.Vaikų tikrai taip,kie nelabai mėgsta ,na nebent jį išsirinktų ir savo visą širdį padovanotų,nes jie vieną šeimos narį išsirenka ,kuris būna pagerbtas visame kame.O šiaip tai man jie mieli,moka ir padlyzomis būt.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2010-12-01 15:20

Aciu uz patarimus.Na gal kaip nors susitvarkysiunuo mazens zinos kad yra vaikas namuose ir kad jam pirmenybe,tai gal nebus problemu....Siaip mano anyta ale pinceriuka turi,o man labiau i tojterjera panasus,ir kazkoks maisytas,tai su vaikais jokiu problemu,sakyciau kad net myli,nors ir laaabai pavydi kai ne ji o vaika seimininkai kalbinao kai augo vaiku nebuvo namuose.Bet isterikas juodas,baisiai islepintas,nemokintas,bet nera kvailas,nors nieks jo drausmes nemokino,bet supranta kas galima ir kas ne.Tai gal ir musu bus tokia,tikiuosi....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 56

2011-06-22 12:14

Sveikos. As cia gal truputi ne i tema - bet mano kalyte apsisiojo sofa. Valiau ir specialiai baldam skirtais valikliais,ir skalbimo milteliais tryniau, bet to kvapo niekaip neiseina panaikinti. Gal Jus zinot kokiu priemoniu?

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2011-06-22 23:16

sveikutes na mes ysigijom pries pora sav taksa marmuriny patina tai lb fainas ciucikas.vaikus myli ir seip klusnus greit suprato kad reikala lauke reikia atlikti taksai lb gudrus sunys juos nuo pirmu dienu reikia lenk greit ykerta tvarka o kas liecia kalytes kam daryt tuos dalykus .......jei galima duoti tabletes  yra pirkt veterinarijos vaistinese nuo ju kales neprisileidzia patinu pacios cia yra kontraceptikas kalytem,mes turejom kalyte visad duodavom tebletikes ir rami galva

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

2011-06-22 23:43

Nu durnesnio šuns už taksą nesu mačius :D , gal jūsų išimtis :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-12-19 16:49

tokį įdomų informatyvų puslapiuką radau: www.zoopašarai.lt neduag informacijos bet labai tokia įdomi apie pašarus šuniukams ir kačiukams. tiem kam ne tas pats kuo maitinasi keturkojai draugai :)

8

Viršun ^ | Forumas > Namai > Šunys > Ciucikai

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Simas