Forumas > Namai > Šunys > Ciucikai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-06 18:46

Turim šunį :)  Vietoj trečio taip visų laukiamo vaiko

Labai džiaugiuosi, kai grįžti namo ir vienintelis daiktas šeimoje TAIP džiaugiasi, kad tu grįžti

Kokia jūsų nuomonė apie šuniukus?

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-10-06 20:52

Kiek save atsimenu iš vaikystes pastoviai namie laikem šuniuką, nei viena tai kita. Aplamai tevai labai mylejo gyvunus, tevas pauksčiukus augino, viena karta net sakala radom prie balkono su koja perlaužta, tevas ji išgide ir atydavem. Tai ir pati norečiau šuniuką namie laikyti bet deja neturim dar, bet žinau tiksliai ateiti jog turesim, bet dar mastau kada turesim, noriu truputi kad vaikas paaigtu kokiu 4 metukų būtų.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2008-10-07 15:28

Šunų vedžiojimas į lauką tikrai manęs neatbaidė, kaip kad daugumos.

Mane neramino tik plaukų šerimasis, nes nepakečnčiu plaukų. Todėl turim cverką - cvergšnaucerį nes jie nesišeria ;) ir kai pradeda šertis, nuvedi į kirpyklą ir jį nupeša :)

2008-10-08 10:12

Dėl lauko aš irgi nepergyvenu, nors, gerai pagalvojus, vaikas dar mažas vyras pastoviai dirba, aš kolkas ne. Tai jei vaiką nenuvedu i darželi o šuniuką reikia iš ryto išvest tai tada su kuom palikti vaiką kai lauke šalta, na vat pagalvojus apie tokius dalykus koklas ir neperkam.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2008-10-10 14:44

Mes šunį įsigijom, kai vaikai buvo ūgtelėję - tai su jauniausiu susitardavau, kad kol ryte jis rengiasi, aš šunį išbėgu išvesti ;)

Beje, apsirengdavo žymiai greičiau nei kad su manim būdamas :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 152

2008-10-12 18:09

as labai myliu suniukus nuo vaikystes vis kazka augindavau. dabar turiu schi tsu  labai mielas sunelis teikia man daug dziuagsmo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2008-10-12 19:16

man  tai pat labai siuniukai ir visi gyvuneliai patinka... bet dabar  laukiuosi.... o vyras dirba... o vaikelis is vis mazas...    tai kas ta suniuka vedzios?.. kas rupinsis..? lauksiu kol pagimdysiu... o tada dar lauksiu kol vaikai paaugs,,..  o jauk kai visi uzaugs... tai nusipirksiu du suniukus...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2008-10-12 19:47

O aš turiu mitelšnaucerį - superiniai šuniukai ;)

2008-10-15 20:15

tai mes ir norim šuniuko, tik reikes palaukti kol mažiuke paaugs

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-15 22:36

Mes turim vokieciu avigane. Su vyru juokemes, kad ji buvo mums kaip praktika, nes nusipirkom ja kai as laikiausi. Elgiausi kaip su leliuku, leidau miegot musu lovoj, tai uzaugo baisiai islepinta, zaisline, o turejo but mums sarginis suo...

2008-10-17 15:16

eik tu??? lovoje??? su tokiu drambliu???

Tai prisipažink, kuris iš lovos lėkdavot naktį - tu ar vyras??

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-17 15:54

Giedre 2008 10 17    

eik tu??? lovoje??? su tokiu drambliu???

Tai prisipažink, kuris iš lovos lėkdavot naktį - tu ar vyras??

Tai cia viskas tesesi, kol musu sunei 6 men suejo, tada as atsiguliau i liginine ir vyras, pasinaudojes proga mano "leliuka" istreme i narva...

2008-10-20 13:04

A mūsų mažė vis dar telpa į lovą

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-31 19:53

mano sese visada buvo pamisus del sunu,tysdavo is kiemu kur rasdavo koki valkataujanti ,po to kai atsikelem gyventi i nuosava nama buvo pirmas pirkinys suo,turejom bokseri,labai buvom prie jos prisirise visi seimos nariai,labai protinga buvo,bet apsirgo ir turejom uzmigdyti nes veterinaras pasake kad nieko jau nebus uoj koks gedulas namie buvo,o dabar vyras labai nori to kur per filma KAUKE suniukas as net nezinau kaip jis vadinasi nu ir man jis nieko,bet mane labai tas neramina kad jie tampa seimos nariais ir kai kas atsitinka tai pergyveni kaip kokio zmogaus,tai dabar turim katina tai vyras vis man sako kad kai neteksim savo kates tai is karto bus tas suniukas,uoj kaip as priesinuosi

Lilypie Pregnancy tickers

2008-11-04 12:01

Na taip.... su tuo gedulu tai sunkiai - mano mažoji irgi bliovė visu balsu, kai kaime šuo priėdė žiurkių nuodų ir mirė ;(

Dar ilgą laiką piešė visokius piešinius, kaip šuo į dangų keliauja :)  Na bet toks gyvenimas - jie gyvena trumpiau, tai negi dabar dėl to neauginsi to, kas taip miela širdžiai, vis tiek gi tie ciucikai gimsta :)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-11-06 22:52

Niu o pas mus augo sibiro haskis, bet siuo metu atostogauja pas mano mama. Norik, kad truputi mezyle paugetu. Bet per kaldas tai tikrai parsivesime atgal, nes jau nerealiai pasiilgau savo padukeles. Ji kartu su manimi lovoj miegodavo, kai buvai nescia ir kai vyras gulejo ligoninej. Nezinau kaip reikes su ja susitarti, ka parsivesime, nes ji pas mama taip pat lovoje miega. O mes tai jau tryse lovoje (na mazoji vis isipraso tarp musu), kazi ar dar suo betilps.

2008-11-10 14:52

O ką? visai smagu - paskelbkite konkursą "Kas išsilaikys lovoje visą naktį neiškritęs ir nepabėgęs" :D

Man labiausiai patinka miegoti kartu su šuniu, kai šaltasis periodas būna: taip gerai kojas šildo....mmmm.....

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-10 16:37

kai dar buvai panele ir gyvenau pas mama tai mes su sese irgi kojas sildemes saltuoju metu periodu i savo suneli

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2008-11-11 10:11

Laba diena
Turiu didele problema. mano vaikas atnese maziuka sunuka, ko gero be veisles... Kalyte. Ji jau pas mus daugiau, nei menuo-paciai mazdaug apie 2,5menesio. Bet ji paverte musu buta i tualeta!! Lauke buname daznai, apie valanda kiekvienas pasivaiksciojimas... bet lauke dazniausia ji nieko nedaro, parbegusi namo iskart kelias balas pridaro(matyt ilgai kentejo lauke). kakoja irgi visur... Bandeme ir nosyte baksnoti i bala ir barti, ir su laikrasciu per sikna...  Visviena siusioja ir kakoja kur nori... Tik tai padariusi bega sleptis, nes bijo jau reakcijos... As jau nebegaliu...Tas kvapas vis labiau ir labiau dominuoja bute, pavargau valyti ir valyti. Ar gali kas ka patarti?

Nupirkau net kaciuku kraiko jai ....

2008-11-11 16:52

Tik iš savo patirties galiu pasakyti - per pusę metų šuo tikrai pavertė butą į jovalyną

Nesugebėjom mes jos išauklėti, kol pusės metų nustojo nesąmones krėtus.

Išeinam į lauką - ji laksto patenkinta, o visus reikalus namuose atlieka. BET kai tik užtaikydavau, kad daro lauke - visada glostydavau ir sakydavau "gera, gera".

O namuose vis tiek reikia palupti - mes dar į balkoną išmesdavom. Bet nelabai padėjo...

Čia kaip su vaiku - bus laikas ir pradės ant puoduko daryti ;) Mes kaip ėmėm, tai kažkaip buvom nusiteikę, kad teks dėl tokių bėdų pavargti.

1

Viršun ^ | Forumas > Namai > Šunys > Ciucikai

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Gerda