Forumas > Mama.lt klubai > Klaipėda > Pajūrys renkasi čia!

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
23

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-01-17 14:55

Sveikos, pajūrio mamytės. Džiaugiuosi prie jūsų prisijungusi ir iš karto norėčiau pasidalinti naudinga informacija.

Neseniai pagimdžiau dukrytę ir prasidėjo depresija. Na žinote - nervinė įtampa, nemiga, baimė, nerimas. Galvojau, kad ir iki skyrybų daeis... Vyrui jau knatrybės su manimi nebepakako. Papasakojau apie tai vienai savo draugei, tai patarė apsilankyti pas psichologę. Net ir kliniką parekomendavo - Ostemeda. Čia prie Baltijos žiedo, šalia Lietuvos draudimo. Žinokit, kaip padėjo. Tokia maloni moteriškė ta psichologė. Jei jau kilo panašios problemos - negalvokit nė minutės, kreipkitės į ją. Būsit sužavėtos rezultatais. Galėsit džiaugtis gyvenimu. Tai tiek kol kas.

2012-01-27 18:36

labukas mamytes, gal yra mamyciu is priekules? noretusi turet pasivaiksciojimo drauge su vezimeliu :) mums beveik du menesiai :)

2012-03-30 14:41

Sveikos merginos, aš iš Klaipėdos, gyvenu prie simonkės.. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 33

2012-04-18 18:56

Mielos Mamytės! Neabejoju, kad kiekviena savo mažylių spintose rastumėte išaugtų, puikios būklės rūbelių ar jau pabodusių, tačiau vis dar kokybiškų  ir galinčių pralinksmint kitus vaikučius žaisliukų. PASIŪLYKIM JUOS KITIEMS! Kviečiu susiburti visas Lietuvos mamytes  čia: http://www.facebook.com/pages/Si%C5%ABlau-Tau/404029796287462 ir dalintis gėrybėm , kurių Jūsų mažučiukams jau nebereikia. Siųskit nuotraukas, aprašymus, kainą (o gal dovanosit?..), miestą, kuriame gyvenate ir kontaktą, kuriuo bus galima jus pasiekti (tel. nr./el. paštą&hellip ;) elektroniniu paštu siulau.tau@gmail.com. O gal ten rasit kokį grožį ir savo mažyliui? ;)

2012-04-30 16:43

To: siulautau

Sveika, labai puiki mintis, pas mane tikria nemažai prisikaupusių išaugtų vaikučių rubelių. Mielau dovanočiau mamytėm.

roletai zaliuzes

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 7

2012-05-01 10:42

Sveikos,aš taipat isklaipėdos

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 34

2012-05-02 09:03

Siuz 2012 05 01    

Sveikos,aš taipat isklaipėdos

sveika :)

kurioj Klp daly gyveni?

2012-05-10 13:36

Labukas,jungiuos prie saviskiu :) ) as is panevezio g :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2012-05-24 11:41

Sveiki, as is vingio raj.... :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2012-06-22 14:19

Sveiki, norejau paklausti gal domintu Jus vienintelis Lietuvoje Vokisko kapitalo draudimas ERGO,kuris mokamas EURAIS.Tai neinvesticinis o kaupiamasis draudimas, kuris nepriklauso nuo akciju vertes rinkoje ir gauni ne kažkokia prognazuojama suma, kuri priklauso nuo banko ekonomines padietes, o ta suma kuria pasirasote Jus* draudejas) .Norite daugiau informacijos, prasau atsiusti savo telefono numeri. Susisieksime ir viska aptarsime. Manau tikrai nenusivilsite. Beje draudimas galioja visame pasaulyje, isskyrus ten kur vyksta karai, teroro ispuoliai.
Mano seima apsidraudusi siuo draudimu.Tikrai patikima, jokiu apgauliu :) APSAUGOKIME SAVE IR SAVO VAIKUCIUS.

Taip pat as is pajurio :) Lauksiu susidomejusiu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-07-31 01:06

labas mergaites as esu is Klaipedos ketvergiu. buti visai smagu prisijunkti. as esu Vaida man 27metai. turiu keturias savo nuostabias saulytes. 1) Rimvydas 9metai 2)Martynas bus 6metai.3) Evaldas jam bus metai. 4) Arijus Kornelijus yra 9menesiai.  

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2012-08-18 01:58

sveiki as is zardininku naujoke

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 18

2012-09-08 10:42

Sveikos, esu naujokė čia :) Besilaukianti šešis mėnesius, gyvenu šalia akropolio, kuosų gatvėje :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2012-10-05 12:09

Labutis visom mamytems,noriu jungtis i jusu rata,laukiuosi leliuko turiu si menesi i pabaiga gimdyti.Gyvenu riporte man 34 metai vardu Sandra,butu smagu pabendrauti ir patirtimi pasidalinti

...
23

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Klaipėda > Pajūrys renkasi čia!

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Tristanas Thor Dariusson