Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Kontraceptinis pleistras

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-08-14 20:27

sveikutėsnorėčiau paklausti tų,kurios vartoja KP-ar pasireiškė jums kokie nors šalutiniai poveikiai nuo jo?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 11

2010-10-28 15:32

man pasalinio poveikio nebuvo, tai net nezinau..arba jei ir buvo kazkas, tai as nejutau :)

kitos pasiskudzia tepliojimu, galvos skaudejimu, bet cia, matyt, labai individualu ir sakyti, kad man galva skauda, tai ir tau skaudes jei naudosi, negalima. Paprasciausias budas ismeginti. Nenusinuodysi gi :D

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 15

2010-11-12 10:56

jei netiks, aišku, kad gali būti pašalinis poveikis, bet sužinoti gali tik išbandžiusi. Man tai atrodo šiai dienai moderniausia apsaugos priemonė. nereikia kasdien galvoti ir kišti kažko į savo vidų. brrr.... kaip man tai nepatiktų. net nupurto vien pagalvojus apie tai.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 11

2010-12-15 14:34

na taip, i save kaisioti pati nieko nenoreciau :) visokios svakutes, ziedai..mama mia..

tegul kiti kaisioja :D ir tai ne viska ;)

kai pripranti prie tokio paprasto ir lengvo apsisaugojimo budo kaip pleistras, tai dabar sunku mane butu priversti vel kasdien tabletes ryti kaip kadaise...na, bet augam, protingejam :)  

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-12-15 21:24

Tepliojimai man buvo pastoviai, 2mėn. tą pleistrą naudojau, nepatiko.O ir diskomfortą jutau, vistiek savaitę laiko jis būna vienas priklijuotas, apsimūturiuoja pūkeliais nuo rūbų, atrodo kaip nesiprausus :) O ir prausiantis tos vietos smarkiai trint negalima, gali atsiklijuoti.. Vienu žodžiu man per daug suvaržymų buvo :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 15

2010-12-16 16:19

kabuke 2010 12 15    

Tepliojimai man buvo pastoviai, 2mėn. tą pleistrą naudojau, nepatiko.O ir diskomfortą jutau, vistiek savaitę laiko jis būna vienas priklijuotas, apsimūturiuoja pūkeliais nuo rūbų, atrodo kaip nesiprausus :) O ir prausiantis tos vietos smarkiai trint negalima, gali atsiklijuoti.. Vienu žodžiu man per daug suvaržymų buvo :)

per anksti nutraukei, nes 3 mėnesius yra pereinamasis laikotarpis, kuomet organizmas adaptuojasi. Po 3 mėnesių būtų viskas susitvarkę ir išnykę nemalonūs pojūčiai. o dėl tų pūkelių, jų galia sumažinti. Tik užklijavus pleistrą, reikia ranka pašildyti, o kraštelius apvalyti salicilio spiritu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-04-12 16:06

Sveikutes, noreciau paklausti gal galit pasakyt geresniu kontraceptiniu pleistru (nereceptiniu) pavadimu? nusprendziau pabandyti :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2013-03-06 15:50

Sveiki, man pleistras netiko, sutriko kraujotaka, pradejo salti, tirpti rankos, kojos, buvau labai irzli, jis mane veike neigiamai. Kadangi vazineju i uzsieni buvau nusipirkus kelias pakuotes, gal atsirastu kas noretu nupirkti 4pakuotes ir viena pleistra dovanu atiduociau, man atliko. Kontraceptis pleistras EVRA. Del kainos susitarsime. +37067792772

4

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Kontraceptinis pleistras

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Deividas