Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Kas gims?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2011-03-14 12:09

mums per vizita sake jog mergaite, bet laukiame sekancio kad patvirtintu, nors ji sake jog esu tikra 100% bet leliukas dar mazas ir patvirtinsiu per sekanti susitikimo po menesio. 

darbe dariau eksperimenta, ziurejau ar atspes kas : mergaite ar berniukas, daug kad atspejo, ir paklausti kodel taip mano, sake kad net is veido matosi :) ( neklauskite ka jie ten mate :)   neisivaizduoju  ;)    kiti tik siaip bande atspeti, kiti pagal figura sprende, kad esu apvalesne, nors per darbo rubus mazai ten kas matesi :)

kiti irgi mane kad mergaite, nes esu apvalesne, sako  kada berniukas - pilvas i prieki issikisa.

pagaltuos visus dienu gimimo ir menesiniu kalendorius buvo parodyta jog bus berniukas, ir visi sake bus berniukas, o stai daktare teigia -  mergaite  :)   tad nebesiulau tiketi siais speliojimais pagal datas ;)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-03-14 12:18

Mergaite-ar-berniukas-38-budai-paspelioti  geras straipsniukas :) pagal viska man mergaite antra :)    

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2011-03-14 12:48

geras straipniukas, as dariau su ziedu, tik ant plauko rysau ir virs delno dariau,kazkas pasakojo, kad taip daro, tai pirma parode mergaite, antra vaikuti, kad bus berniukas, ir trecia mergyte,bet neimu i galva, ziuresim kaip cia bus, o pagal situs aprasytus pozymius, tai berniukas atitinka

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-03-14 19:09

man visi sako, kad bus berniukas, bet pagal teksta, tai labiau mergaite :) kaire krutis didesne, valgau daug vaisiu (ypatingai vynuogiu). Taciau norisi ir suraus maisto, ir mesytes (is berniuku puses) :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-08-02 20:18

as asmeniskai senai svajojau apie dvynukus. Dabar kai laukiuosi norai nepasikeite. O daktarai juk nevisagaliai, normalu, kad suklysta kaip ir kiekvienas zmogus siame pasaulyje :) Tad manau geriausiu per daug neplanuoti ir labainesukti sau galvos, kol gims. Nors ir labai smalsu buna ;DD

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-08-02 21:14

zuvle, o tu dvynuku laukies? as labai bijojau, kad man pranes "dvynukai", vien del to, kad man dvynuku vezimeliai nepatinka - griozdiski tokie :D

o mums 18sav pasake 99% mergyte, po dvieju savaiciu - 99% berniukas... ir dabar anyta isitikinusi, kad berniukas, ir perka berniukiskus rubelius. biesas ima, norisi, kad gimtu mergyte ir pasakyciau vat jums ir berniukas

o kitiems, kas paklausia, nesakau viena karta rode ta, kita - ana... sakau, kai pagimdysiu, pasakysiu :D

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-08-02 21:35

na teisingai imba galvoji.

Mama.lt

Mama.lt

2011-08-03 16:36

Kai pries 16 metu laukiausi,sake nematom kiausiuku ti kasytes,deja gime sunus.O pris 3 metus kai laukiausi is pirmo karto paske labai panasu kad mergaite,ir gime dukryte.

su sunum vaiksciojau labai valgiau silke ir burokeliu sriuba,kai su dukryte daugiau saldumynu norejau.Bet visom juk skirtingai

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2011-09-23 00:29

na as kai laukiausi savo mazylio tai zinojau kad bus sunus, tiesiog jutau kad bus sunus ir mano nuojauta pasitvirtino  kai daktaras sviete mazylis nesirode :) o seip aplinkiniai  sake kad bus berniukas nes pilvas apvalus kaip kamuoliukas o seip del pilvo formos tai tikrai skiriasi kai laukiamasi mergytes ar berniuko :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-09-23 13:47

o man negalejo garantuotai atsakyti, sake 50% berniukas, 50% mergaite... Visi is pilvo spejo, kad berniukas. Buvau tuo ir itikejus, ir atrode pati jauciau kad bus berniukas (nors sirdis visada trosko mergytes). Ir gime mergaite! :D

Dabar noreciau sulaukti berniuko. Gal turite receptuku kaip ji suplanuoti? Na koki rimtesni, ne su ziedu ant pilvo :) Dar tik planuojam, tad pries pastojant noreciau zinoti, kokie berniuku "receptai" :)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-09-23 15:59

oj tie receptai.. :) manau kaip likimas ir dievulelis nuspres

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2011-12-12 15:34

Mums šiandiena irgi jau darė echoskopiją, tai sužinojome, kad turėsime berniuką dičkį. Tačiau keista, kad prieš pastojant prieš tris mėnesius sapnavau keista sapna. Jame atėjo mergaitė 2 metukų, bet atrodė kaip kokių3-4, kažkaip supratau, kad tai mano dukra, ji atsistojo prieš mane ir sako: iš kur tu žinai, kad man atėjus tau nebus geriau. Pabudusi nuo tokio pasakymo sapne pagalvojau: vadinasi po kokių 3-6 mėnesiu pastosiu, nes čia labai panašu į pranašingą sapną. Vyras irgi sapnavo mergaitę. O šiandiena, vat tai tau sužinojome, kad bus berniukėlis.

6

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Amanda